Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Bukowski said:

Αμα ειναι να σε γλεντησει ο Βαγγελας μια χαρα τον παιρνει.

Gia na se glenthsei gia thn kavla tou Buko. Oxi epeidh tha einai xrhsimos sthn omada tou.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Μακαρι να αποχωρησει ο Νελσονας και βολευομαι και με αποχωρηση Κριςκρις

Αν αποχωρησει χαφ θα αποκτηθει χαφ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αν αποχωρησει χαφ θα αποκτηθει χαφ.

αν φυγει Κρικρις παιρνουμε Αλεις?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

αν φυγει Κρικρις παιρνουμε Αλεις?

Αλεις παιρνεις αν αποχωρησει ο Μανταλος.

Αν αποχωρησει οποιοσδηποτε εκ των Κρστσιτς/Σιμοες παιρνεις διεθνη Αφρικανο 22χρονο και αν αποχωρησουν και οι δυο παιρνεις τον Αφρικανο και παιχταρα επιπεδου Μπακαεφ/Γκρουγιτς. Αυτη ειναι η εικονα στα χαφ.

Στην αμυνα θα αποκτηθει CB σιγουρα, το θεμα ειναι ποιος CB. Αυτο θα εξαρτηθει απο το αν πωληθει ο Ολιβειρα η οχι.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

ΑΕΚ είμαστε όχι κάποιος παίχτης. 

Αυτο πρεπει να το καταλαβουν κατι ΑΡΔ τυπου Τσακιρη, που συνεχως κανουν τους δικηγορους των ΜανταλοΜπακακηδων..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Exete dei-akousei eseis kamia epishmh protash gia Oliveira? To idio isxyei kai gia ton Livaja.

Ο Μαρκο θα ανανεωσει. Ο Ολιβειρα να προσεξει τι προταση θα φερει και ποτε. Γιατι αν σκοπευει να φερει προταση 1,5-2m τελευταια μερα των μεταγραφων για να εκβιασει να φυγει, κινδυνευει να μεινει αναπληρωματικος του Καριμ και να μην παει ουτε Euro.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Αλεις παιρνεις αν αποχωρησει ο Μανταλος.

Αν αποχωρησει οποιοσδηποτε εκ των Κρστσιτς/Σιμοες παιρνεις διεθνη Αφρικανο 22χρονο και αν αποχωρησουν και οι δυο παιρνεις τον Αφρικανο και παιχταρα επιπεδου Μπακαεφ/Γκρουγιτς. Αυτη ειναι η εικονα στα χαφ.

Στην αμυνα θα αποκτηθει CB σιγουρα, το θεμα ειναι ποιος CB. Αυτο θα εξαρτηθει απο το αν πωληθει ο Ολιβειρα η οχι.

Κριμα , Θα ηθελα τον Ισπανο σε σχεση με Γκρουγιτς 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Κριμα , Θα ηθελα τον Ισπανο σε σχεση με Γκρουγιτς 

Εγω θα θελα Μπακαεφ (οπως και ο Καρερα).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, moukie said:

Ρε συ Μπούκο, όλα αυτα τα μαθαίνεις από την κόρη του παλαίμαχου??

Κορη παλαιμαχου, αμεσο μελος οικογενειας παιχτη μας, παιχτη Εθνικης που χα ασθενη, διαλεγεις και παιρνεις. Οτι μαθαινω λεω.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Κορη παλαιμαχου, αμεσο μελος οικογενειας παιχτη μας, παιχτη Εθνικης που χα ασθενη, διαλεγεις και παιρνεις. Οτι μαθαινω λεω.

Πολυ πιο μαχητικο ρεπορταζ απο τους ΑΡΔ μας που κανουν ρεπορταζ απο το μεσσεντζερ του Δηματου.
Ρεσπεκτ απο μενα σε Μπουκο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1989 generation said:

Ή μάλλον, επειδή ξέρω ότι εδώ μέσα μπαίνουν και άτομα από την ομάδα και διαβάζουν...

Ήμουν σίγουρος ότι η ομάδα μας είναι καθυστερημένη. ?? Άλλη δουλειά δεν έχουν αυτοί από το να διαβάζουν ένα φόρουμ εν έτη 2020; ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Ήμουν σίγουρος ότι η ομάδα μας είναι καθυστερημένη. ?? Άλλη δουλειά δεν έχουν αυτοί από το να διαβάζουν ένα φόρουμ εν έτη 2020; ?

Για πολλούς από όσους είναι εκεί μέσα, η σοβαρότερη δουλειά που κάνουν είναι να διαβάζουν οπαδικές σελίδες...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, felman said:

Exete dei-akousei eseis kamia epishmh protash gia Oliveira? To idio isxyei kai gia ton Livaja.

Καμία πρόταση για Ολιβέιρα..Ποιός να τον πάρει? Όσο για το Λιβάγια, υπήρξαν προτάσεις. Και πρέπει να αποφασίσει μέχρι τέλος μήνα τί θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Εγω θα θελα Μπακαεφ (οπως και ο Καρερα).

κι εγω, παιζει και στα ακρα και πισω απο τον φορ. Επισης αν φυγει ο ολιβειρα (λεμε τωρα) θα παμε και για επιθετικο ή θα μεινουμε με καριμ ως τοβν γεναρη?

Link to comment
Share on other sites

Μια πρόταση υπήρχε για Λιβαγια, γνωστή τουλάχιστον, αυτή της Φενερ. Η οποία φενερ πήρε 20 μύρια για έναν Μουρικι και παίρνει από Ρομα τον Περροτι με 3 μύρια. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολιβέιρα έπρεπε να πουληθεί σε καμία Μπενφικα τότε που έβρεχε εκατομμύρια. Πήγαν πήραν ένα όρθιο αγγούρι Νουνιεζ και έχουν τον Σεφεροβιτς αν έχεις τον Θεό σου 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George_D said:

κι εγω, παιζει και στα ακρα και πισω απο τον φορ. Επισης αν φυγει ο ολιβειρα (λεμε τωρα) θα παμε και για επιθετικο ή θα μεινουμε με καριμ ως τοβν γεναρη?

Θα αγορασουμε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολιβέιρα το είχε αλλιώς στο μυαλό του και ήρθαν τα πάνω κάτω. Πίστευε θα κάνει καλή χρόνια στην Ελλαδιτσα και θα τον καλέσουν στο Euro με σκοπό να κάνει καλή μεταγραφή το καλοκαίρι. Έσκασε ο τραυματισμός, έσκασε και ο κορονοιος και φιλάκια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιαννουτσος λυνει συμβολαιο και παει Πανιωνιο. Λεει θα χουμε πρωτο λογο αν τον θελησουμε μελλοντικα αρα μιλαμε για ρητρα επαναγορας λογικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Γιαννουτσος παει Πανιωνιο δανεικος.

Ειπαν το μεσημερι στην Ερα οτι παει ελευθερος με οψιον επαναγορας . Δεν ξερω αν αληθευει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Ειπαν το μεσημερι στην Ερα οτι παει ελευθερος με οψιον επαναγορας . Δεν ξερω αν αληθευει

Το διορθωσα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Γιαννουτσος παει Πανιωνιο δανεικος.

Δεν θα μου φανεί παράξενο αν ο τίγρης θέλει να ανεβάσει τα μουνοπανα. Όλα τα περιμένουμε από τον τριπουστα 

Τι είναι γιαννουτσος; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×