Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Bukowski said:

Νομιζω αν δεν την πληρωναμε θα χαμε πεναλτι. Τελικα διαπραγματευτηκαμε την ρητρα επειδη εκ των υστερων κρινοντας ο παιχτης ηταν ελαττωματικος. Μπορει να κανω και λαθος φυσικα.

Οχι ρε, 15 ιουνη ηταν η προθεσμια της ρήτρας, εμεις κλασικα αρχισαμε διαπραγματευση καπου 20 ιουνιου και πληρωσαμε τα ιδια καπου τον ιουλιο

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω οτι θα μας ταιριαζε περισσότερο ένας παίχτης που να παιζει στα ακρα στυλ Ντεσποντοφ και όταν γύρναγε ο Γκαρσια να καπαρωναν τις 2 θέσεις και πίσω απο τον επιθετικό να έπαιζε ο λιβάγια σε 4-2-3-1 και το Μάνταλο στον πάγκο. Ο Τανκοβιτς συγκλίνει πολύ προς τα μέσα, δεν δίνει πλάτος στην επίθεση. Τι να πω; Εδώ που φτάσαμε οποιοςσ΄δηποτε σε σχέση με τον κανένα είναι αναβάθμιση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

O Tankovic παντως εαν ερθει, ειναι ετοιμος να μπει ο παιχτης, εχει ξεκινησει τη σεζον 19 συμμετοχες 11 γκολ

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mobster21 said:

Να βρίσω Μάνταλο ΚΑΙ σε αυτό το τόπικ ή θα θεωρηθώ προκατειλημμένος εναντίον του?

Αξίζει για όποιον έχει διάθεση (ή δεν έχει) να διαβάσει τα σχόλια στην σελίδα στο fb! 

Link to comment
Share on other sites

Λιβαγια Μαχαιρας δεξια, Τανκοβιτς Αλμπανης αριστερα. Μολις επιστρεψει ο Λιβαι, Λιβαγια παγκο ειδικα αμα παει για να φυγει ελευθερος. 

Link to comment
Share on other sites

Και να μην παρουμε παικτη με μεταγραφη ή δανεικο, μπορουμε να παρουμε ελευθερο. Να ετσι προχειρο βλεπω τον Μαντζουκιτς που δεν εχει βρει ακομη ομαδα. Παιζει και αριστερα, μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με βάση την προϊστορία η ΑΕΚ δεν έχει κουλτούρα μεταγραφών τελευταίας στιγμής αφού ο μπιγκ μπος δεν περνει παίκτες στη τούρλα του Σαββάτου άρα εγώ κρατώ μικρό καλάθι αν και θα ήθελε να έρθει ακόμα και ο δανεικός φουφουτος γιατί αν τώρα εχουμε πρόβλημα σε 2-4 εβδομάδες δεν θα έχουμε παικτες στα άκρα της επίθεσης να παίξουν. 

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχ ποιος Μάνατζερ Τανκοβιτς ρε. Αυτός που ήθελε τα 500κ σαν πριμ ;;

Link to comment
Share on other sites

Θα μου κάνει ευχάριστη έκπληξη οποιαδήποτε μεταγραφή στην ΑΕΚ τόσο τελευταία στιγμή. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
8 minutes ago, AG21 said:

Πάντως με βάση την προϊστορία η ΑΕΚ δεν έχει κουλτούρα μεταγραφών τελευταίας στιγμής αφού ο μπιγκ μπος δεν περνει παίκτες στη τούρλα του Σαββάτου άρα εγώ κρατώ μικρό καλάθι αν και θα ήθελε να έρθει ακόμα και ο δανεικός φουφουτος γιατί αν τώρα εχουμε πρόβλημα σε 2-4 εβδομάδες δεν θα έχουμε παικτες στα άκρα της επίθεσης να παίξουν. 

Δεν νομίζω ότι είναι θέμα κουλτούρας. Το αντίθετο μάλιστα θέλω να πιστεύω ότι έχουν μετανιώσει για την ανοησία τον Αύγουστο του 18.

Link to comment
Share on other sites


 

Δεν μου αρέσουν αυτά παντως 

όπως υποστηρίζουν οι ατζέντηδες, υπάρχει ειδικός όρος στο συμβόλαιο του ποδοσφαιριστή με τη σουηδική ομάδα που μπορεί να τον αφήσει ελεύθερο. Αυτό περιμένει να γίνει και η ΑΕΚ…

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα 

Πάλι με τη προσπάθεια θα μείνουμε

Δώσε ρε τσιπι 500κ στην ομάδα

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο ενομπακαρακος φεύγει? Μήπως με το τελεσίγραφο σφίξουν τα γάλατα και γίνει τύπος και υπογραμμος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, luckyluck said:

Ο ενομπακαρακος φεύγει? Μήπως με το τελεσίγραφο σφίξουν τα γάλατα και γίνει τύπος και υπογραμμος?

Ναι ζητησε και παπα να εξομολογηθει

Link to comment
Share on other sites

Να πάω να βρω τον Μάνταλο να τον τραυματίσω για δύο μήνες να πάρουμε παίχτη στην θέση του?

Προλαβαίνω?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

Να πάω να βρω τον Μάνταλο να τον τραυματίσω για δύο μήνες να πάρουμε παίχτη στην θέση του?

Προλαβαίνω?

καλύτερα όχι γιατι θυμήσου πόσες ανανεώσεις καναμε σε τραυματισμένους με εντολή προέδρου...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2022 τελειωνει το συμβολαιο του μαλακα. Αν δεν τον ανανεωσουμε, προτελευταια του σεζον φετος. Υπομονη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δε μπορω να μπω σ αυτη τη διαδικασια της μεταγραφης τελευταια στιγμη.

Δεν μου χει δειξει κατι τετοιο η διοικηση. Μονο την τελικη ευθεια και το μια ανασα να βαλεις, θελουμε 3 με 4 μερες.

Οποτε, μαγκια τους και μπραβο τους αν τα καταφερουν. 

Προτιμω μια ευχαριστη εκπληξη απο (αλλη) μια μεγαλη απογοητευση.

Link to comment
Share on other sites

Πετάει φωτιές ο Καρακλαγιτς 

Έτοιμος να αρπάξει την ευκαιρία ο Αλμπάνης 

Ανακαλείται ο δανεισμός του Ντελετιτς - φέτος θα είναι η χρονιά του 

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως για Ενομπακαρε τέτοιο γκολ στοπαρισμα με το δεξί τακουνάκι με το αριστερό είχαμε χρόνια να δούμε, αν έχουμε δει και ποτέ δηλαδή.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×