Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Τι φαση;

Στο ραδιο ακουσα οτι δεν ειχε κανει προπονηση επειδη ειχε καποια θεματα-ενοχλησεις.

Απο αυτο που εγραψε ο Στυλ δεν προκυπτει κατι τετοιο. Λογικα μιλαμε για πειθαρχικο παραπτωμα, μαλλον χοντρο για να τον τελειωνουν μια κι εξω.

Link to comment
Share on other sites

Τρία πειθαρχικά από τότε που ήρθε στην ΑΕΚ .

Του έκαναν παρατηρήσεις αλλά δεν χαμπάριαζε ,στην κοσμάρα του .

 

  • Δικεφαλάκι 7
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Φανηκε οτι ειναι στο κοσμο του απο οταν εφερε τη παρεα του στο ξενοδοχειο που μενανε οι παικτες λογω κοβιντ και εχαασε το φιλικο.

Link to comment
Share on other sites

Αφού ο Ενομπακάρε που ήρθε έστω ως αντι-Κλωναρίδης δεν υπολογίζεται θα χρειαστεί σίγουρα ένας ακραίος επιθετικός έστω και καλούτσικος και δανεικός μη αγύριστος εκ της στιγμής που δεν υπάρχει η διάθεση(κακώς) για να δοθεί ένα σεβαστό ποσό.

Είναι κρίσιμο όχι τόσο για το πρωτάθλημα, αλλά για τους ευρωπαϊκούς αγώνες. Καλά κάνουν όλοι και αναφέρονται σε πρωταθλητισμό αλλά αυτός περνάει και μέσω της ευρώπης. Με αρκετούς βαθμούς έρχονται νίκες και καλύτερη κατάταξη για μελλοντικές κληρώσεις, ακόμα και στην νέα διοργάνωση. Χώρια που καλυτερεύει η θέση της χώρας.

Για μένα λοιπόν τώρα είναι η ώρα, έστω και τελευταία στιγμή, να γίνει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ψάχνουμε εξτρέμ . Ο Μπράιτ Ενομπακάρε τέλος  απτην ΑΕΚ .

 

 

Afou troei Kentucky Fried Chicken kathe mera. Aphvdisane sthn Pae. 

Kata ta alla den exei baka einai to soma tou tetoio elege enas apo thn Voudapesth.

Link to comment
Share on other sites

Μας βγηκε Μπαλοτελι απο τα λιντλ,συμβαινουν αυτα.Τιγρη αγορασε Γκαρι Ροντριγκεζ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κατάρα σε αυτή την ομάδα οι ακραίοι επιθετικοί. Εναν καλό κανονικο βρήκαμε και πήγε και σακατευτηκε στο πρωτο δύσκολο ματς στο πρωτάθλημα, άλλος έκανε τις μαλακές τις ζωής του, άλλως έχει θέματα ψυχολογικά και θέλει μια ομάδα να τον αγαπάει. Τι να πεις? 

Link to comment
Share on other sites

Ας φέρουν οπως ελεγε προχθές έναν δανεικό από μια καλή ευρωπαϊκή ομάδα που θέλει να φανεί στην Ευρώπη. Θα σου κοστισει κάνα 500αρι  μίνιμουμ επιπλέων χωρίς μεταπωληση ( είδαμε και αυτούς με μεταπωληση ολιβειρα, λιβαγια) αλλά με μια νίκη στο γιουροπα τα έβγαλες τα λεφτά σου. Ούτε οψιον ούτε τπτ ένας παίκτης ειδικών συνθηκών για τα απανωτά ματς Ελλάδα Ευρώπη που να μπορεί για Ελλάδα να κάνει τη διαφορά και μετά στο καλό. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τελειωμό η φάση "ΑΕΚ". Μας δίνει μια χαρά και μας το παίρνει πίσω επι δέκα. Τι βασανιστήρια μας κάνει η πουτάνα η ζωή; Το μόνο που μένει να χαλάσει τελευταία στιγμή του στόπερ. (Ας φάω σκατά)

 

Link to comment
Share on other sites

Μπαλοτελι των φτωχων ο Ενομακαριος ? Ε θες σιγουρα εξτρέμ και τελικά όντως θα παρακαλέσεις και Αλμπάνη. Γαμώ την πουτάνα μου, πόσο ΑΕΚ εισαι ρε ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι για καλό, ειδικά τώρα που χτύπησε ο Γκαρσία. Να βρούμε εξτρέμ έτοιμο και για τα αριστερά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Μπαλοτελι των φτωχων ο Ενομακαριος ? Ε θες σιγουρα εξτρέμ και τελικά όντως θα παρακαλέσεις και Αλμπάνη. Γαμώ την πουτάνα μου, πόσο ΑΕΚ εισαι ρε ΑΕΚ.

Δεν θα παρακαλεσεις, ηθελε να παιζει μας ελεγαν.Να η ευκαιρια, ακομα μια φορα λες και εχει παρει λιγες αλλα τεσπα.Εγω λεω οτι μαλλον δεν μπορει σε αυτο το επιπεδο και το λεω εγω που τον εχω στηριξει τον Αλμπανη.Τουλαχιστον για βασικος δεν δειχνει να μπορει, σαν αλλαγη κατι προσφερει, στην αναγκη ας του αλλαξει θεση μπας και αποδωσει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Δεν θα παρακαλεσεις, ηθελε να παιζει μας ελεγαν.Να η ευκαιρια, ακομα μια φορα λες και εχει παρει λιγες αλλα τεσπα.Εγω λεω οτι μαλλον δεν μπορει σε αυτο το επιπεδο και το λεω εγω που τον εχω στηριξει τον Αλμπανη.Τουλαχιστον για βασικος δεν δειχνει να μπορει, σαν αλλαγη κατι προσφερει, στην αναγκη ας του αλλαξει θεση μπας και αποδωσει.

Μωρε να πα να γαμηθει και ο Αλμπανης , παιχτης του 6 ειναι με αναλαμπες .Το θεμα ειναι οτι αριθμητικα και μονο πλεον τον χρειαζεσαι γιατι 2/2 μεταγραφες σου στα εξτρεμ γαμηθηκαν και εμεινες ξαφνικα με Αλμπανη Μαχαιρα και... Λιβάγια (γελαω)

Link to comment
Share on other sites

Μανταλος Λιβαγια Ολιβειρα δεν χωρανε και οι τρεις στην ΑΕΚ.Αν δεν φυγουν και οι τρεις ας μεινει ο ενας, ας ειναι ο Λιβαγια αυτος.Αλλα οσο μενουν και οι τρεις θα το βρισκουμε συνεχεια μπροστα μας και ειναι και τα πιο μεγαλα μας συμβολαια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

Λιγες ωρες εμειναν, να δουμε αν υπαρχει διαθεση και σχεδιο.

Υπαρχει, να φυγουν οσοι ηρθαν φετος ???

Εκατσε ο τραυματισμος χθες, φευγει ο Μπραιτ σημερα, ξανα με το περσινο ροστερ σε λιγο καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ να πω και κάτι εδώ:


Αλεξανδρε απο κομ να γράφεις την πηγή της ειδησης οτι είναι το ΚΜ . Εχεις κάνει το κοπι πειστ επιστημη μεγάλε 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×