Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Εγώ δεν μιλάω γιατί και με Χουλτ είχα χαρεί.

Θα είναι μεγάλη μαγκιά και Πλανιτς και Βρανιες παντως. Χλωμό βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

Dn tonεχω παρακολουθησει τον παικτη εκτος απο μεταξυ μας ματς. Φαινεται καλος

Δεν χρριαζεται γενικα να ναι κατι τρομερο ενας παιχτης στην Ελλαδα. Εαν ειναι σοβαρος αθλητης συνηθως κανει την διαφορα μεταξυ χαβαλεδων. Ο γαυρος το χει πιασει το νοημα χρονια τωρα. Εγω ειμαι υπερ τετοιων κινησεων, εφοσον να φερεις ποιοτητα δεν προκειται, φερε τουλαχιστον ντουκια με πνευμονια. Οχι αλλους Μπακακηδες, Μανταλους κτλ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Πλανιτς ακομα δεν εχει ξεκαθαριστει τι γινεται. Παντως ρουμανικα δημοσιευματα ελεγαν οτι ο Μπεκαλι κερδισε την γωγη με τρει παικτες . Ο Πλανιτς δεν ηατν μεσα σε αυτους και εγραφαν οτι εχει παει στην Φιφα. Οι αλλοι ειχαν προσφυγει στην ρουμανικη δικαιοσυνη

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Εγώ δεν μιλάω γιατί και με Χουλτ είχα χαρεί.

Θα είναι μεγάλη μαγκιά και Πλανιτς και Βρανιες παντως. Χλωμό βέβαια.

Καλα αμα φερεις Πλανιτς και Βρανιες εισαι κουκλα. Αν διωξεις και εναν εκ των Μπακακη-Παουλινιο και φερεις παιχτη δεξια (λεμε και καμια μαλακια) εγω δεν εχω προβλημα ακομα και αν δεν αποκτηθει αλλος φετος. Μιλαω απολυτως σοβαρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα αμα φερεις Πλανιτς και Βρανιες εισαι κουκλα. Αν διωξεις και εναν εκ των Μπακακη-Παουλινιο και φερεις παιχτη δεξια (λεμε και καμια μαλακια) εγω δεν εχω προβλημα ακομα και αν δεν αποκτηθει αλλος φετος. Μιλαω απολυτως σοβαρα.

Ε, με αυτά που ξέρουμε εννοειται. Έτσι κι αλλιώς αν δεν φύγει κάποιος μονο για αντί-Αραουχο ακούμε (πλην στοπερ).

Όπως έχει το πραγμα, πες στο τερμα με τίποτα προσευχές ισως παιξει ο Τσιντώτας. Δεξια ομως οσο κυκλοφορεί στο ρόστερ ο Μπακακης και έχεις μονο τον μετριότατο αμυντικά Παουλίνιο, δεν βγαινει η σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ε, με αυτά που ξέρουμε εννοειται. Έτσι κι αλλιώς αν δεν φύγει κάποιος μονο για αντί-Αραουχο ακούμε (πλην στοπερ).

Όπως έχει το πραγμα, πες στο τερμα με τίποτα προσευχές ισως παιξει ο Τσιντώτας. Δεξια ομως οσο κυκλοφορεί στο ρόστερ ο Μπακακης και έχεις μονο τον μετριότατο αμυντικά Παουλίνιο, δεν βγαινει η σεζόν.

Εγω αν φτιαξουν αμυνα και ερθει και δεξιος μπακ δεν εχω προβλημα θα λογιζεται ο Μαχαιρας αντιΟλιβειρα. Θεωρω θα βρεθει η ακρη επιθετικα με αλχημιες. Απλα δεν θα την παλεψω να κυνηγαμε ολη την ωρα σκορ οπως περσι την μιση σεζον. Ενημερωτικα ο Καρερα περσι εκανε πορεια πρωταθλητισμου μεχρι την διακοπη μαζευοντας 2-3 λιγοτερους βαθμους απο γαυρο. Θελω να πω πως λογικα δεν θα παει η διαφορα στο -20 φετος αν ξερω γω δεν αποφασισει Νοεμβρη μηνα η πουστρα να βαλει παγο σε Λιβαγια-Ολιβειρα επειδη δεν ανανεωνουν ή διωξει Καρερα-Ιβιτς επειδη αποκλειστηκαν απο την Τοτεναμ στο EL και φερει Λυμπε προπονητη (να δουμε βρε αδερφε) και Γεωρyeah ΤΔ. 

Για να ειμαι ξεκαθαρος, φετος περιμενω πως θα χασουμε στον τελικο Κυπελλου και δεν θα μπουμε ομιλους EL (συγκεκριμενα πιστευω θα αποκλειστουμε απο τον πρωτο προκριματικο). Απο εκει και περα, πρεπει να επικρατησει η ψυχραιμια και αν η ομαδα καταφερει να τελειωσει φετος με διαφορα μικροτερη απο 10 βαθμους απο την κορυφη, θα ειμαι ΟΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Για τον Ινσουα απλά η γνώμη μου χοντρικά:

εχει παιξει σε σοβαρες ομάδες, ήταν από τους καλύτερους (έστω αυτού) του βαζελου, κραταει την αμυνα του (πραγμα που έγραφα από day 1 ότι ΔΕΝ έκανε ο Λόπες), είναι δυναμικός κλπ, ενώ τραβάει και καμιά σέντρα/γιομα (αντιθετως με τον Χουλτ που δεν σέντραρε ποτέ).

Φαινεται τίμια λύση για το πορτοφόλι σου, αρκεί να είναι σοβαρος και επισης να μην αρχίσει τίποτα τρελες, γιατί προστίθεται στην κατηγορία Λιβαγια (δεν λεω Βρανιες γιατι αυτος είναι αξεπέραστος).

Link to comment
Share on other sites

Τσιντωτα τον πιστευω αν παιξει οπως. τη χρονια του πρωταθληματος. Φετος δν επαιξε σχεδον καθολου

Τον θεωρουσα κοντο αλλα διαβασα οτι ειναι 1.92

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Για τον Ινσουα απλά η γνώμη μου χοντρικά:

εχει παιξει σε σοβαρες ομάδες, ήταν από τους καλύτερους (έστω αυτού) του βαζελου, κραταει την αμυνα του (πραγμα που έγραφα από day 1 ότι ΔΕΝ έκανε ο Λόπες), είναι δυναμικός κλπ, ενώ τραβάει και καμιά σέντρα/γιομα (αντιθετως με τον Χουλτ που δεν σέντραρε ποτέ).

Φαινεται τίμια λύση για το πορτοφόλι σου, αρκεί να είναι σοβαρος και επισης να μην αρχίσει τίποτα τρελες, γιατί προστίθεται στην κατηγορία Λιβαγια (δεν λεω Βρανιες γιατι αυτος είναι αξεπέραστος).

Απ οσο ξερω ησυχος και ευχαριστος ειναι ως χαρακτηρας στα αποδυστηρια κτλ. Στο γηπεδο βγαζει ακραια οργη. Καμια σχεση με τον μποεμ Μαρκο που κανει τα ξενοδοχεια των προετοιμασιων τεκεδες ας πουμε η τον Βρανιες που τσακωνεται και με τα κορδονια των παπουτσιων του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Τσιντωτα τον πιστευω αν παιξει οπως. τη χρονια του πρωταθληματος. Φετος δν επαιξε σχεδον καθολου

Τον θεωρουσα κοντο αλλα διαβασα οτι ειναι 1.92

Ο Τσιντωτας δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο ως τερματοφυλακας και ουτε προκειται να γινει ποτε. Μπορει ομως να σταθει αξιοπρεπως αν δεν τον εκθετουν οι Μπακακηδες. Σαν τον Νικοπολιδη ενα πραγμα που ηταν τραγικος αλλα ειχε αμυντικαρες μπροστα του και σε βαζελο και σε Εθνικη και σε γαυρο.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι διάβαζα χθες (που τον τσέκαρα λιγο) ότι φεύγοντας τελευταία προπονηση μπουκετωσε κάποιον στην προπόνηση του βαζελου. ?Δεν ξερω αν ισχυει 100% παντως.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με Μπούκο. Φτιάξε την άμυνα σου, φέρε ένα ψηλό δεξί μπακ και δυναμικό αλλά Ινσουα και διωξε κατα προτίμηση Μπακακη. Το ιδανικό βέβαια θα ήταν να φύγουν και οι 2 αλλά εδώ βογγηξαμε για ένα αριστερό μπακ. 

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι Μπακακης δεν φεύγει. Και το χειρότερο είναι ότι δεν είναι το μεγαλύτερο εμπόδιο η αποζημίωση, αλλά ότι το αφεντικό τον γουστάρει. Τίμιο αγόρι που παίρνει λίγα, ελληνόπουλο, φιλος Μάνταλου. Σούπερ πακέτο. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, nikos said:

Εγώ δεν μιλάω γιατί και με Χουλτ είχα χαρεί.

Θα είναι μεγάλη μαγκιά και Πλανιτς και Βρανιες παντως. Χλωμό βέβαια.

Εγώ ούτε με Χουλτ είχα χαρεί ούτε με αυτόνΑ, μακάρι να βγω λάθος. Οκ, κακός δεν είναι, μετριότητα.

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα απο φετος χτιζεται για την Αγια Σοφια.  Ο Ινσουα θελω να ελπιζω οτι μας κανει για βασικο αριστερο μπακ για τοτε. Κανενας αλλος απο την αμυνα, ομως, (πλην Βρανιες) κανει να ειναι βασικος στην Αγια Σοφια. Ισως και κανενας απο το κεντρο (εξαιρεση ο Γαλανο που ειναι αγνωστο πως θα ειναι φετος). Απο την επιθεση, Λιβαγια, Μανταλος (και ας ειμαι κραχτης του), και ισως Ολιβειρα. Με λιγα λογια, στην Αγια Σοφια πρεπει να εχουμε 6-7 ενδεκαδατες μεταγραφες. Ας ελπισουμε να γινουν οι 3 φετος...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ ούτε με Χουλτ είχα χαρεί ούτε με αυτόνΑ, μακάρι να βγω λάθος. Οκ, κακός δεν είναι, μετριότητα.

Με βαση τη μετριοτητα μιλαμε. Κασαπηδες μπορμποκηδες σιγα μην ξαναζησουμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×