Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

ειναι τραυματιας ο κουρμπελης εχει θλαση, εγω δεν ειδα καμια στοχοποιηση μανταλου απο κανεναν φαινομενικα ελαχιστα αντικειμενικο

 

τωρα κατι νικολακοπουλους και κατι καμενους που παιρνουν τηλεφωνο στον μποχωφμ στις 12 το βραδυ ειναι χιουμοριστικοι.

 

στον μητρογλου και τον σαμαρα τα χωνουν.

Link to comment
Share on other sites

o μανταλος στο α' που ειδα ηταν πολυ θετικος. αν εκει στην αρχη του β εβγαζε και το σουτ... καθαρα θεμα απειριας στην εθνικη ηταν που μπερδευτηκε.

 

καταλλα ειναι αεκοφατσα (σκατοφατσα) και θα κανει μεγαλη ταπεινη καριερα στο δικεφαλο.

 

δε μας αγγιζουν τα σχολια των σκατογαβρων

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εγώ αν ήμουν ο Κλάους ύστερα και από το χθεσινό, θα έπαιρνα μεταγραφή έξω και θα ζήταγα να μη με ξανακαλέσουν εθνική. Και λέω μεταγραφή έξω, γιατί αν μείνει Ελλάδα θα του κόψει την μπάλα ο Μαρινάκης, ε, συγγνώμη η ΕΠΟ ήθελα να πω.

Link to comment
Share on other sites

Που εξω να παει και ο Κλαους, για καμια Τουρκια ειναι, αντε στην καλυτερη Γερμανια. Σε καμια Μπιλεφελντ και Μαινζ.... Ας παει στον γαυρο να καπαρωσει το 9 στην Εθνικη, αλλα εκει ειναι και ο καγκουρας τωρα....

Link to comment
Share on other sites

οταν τα εγραφα εγω για αυτη την εθνικη της επο και του σαρρη πεσανε να με φανε μερικοι: και τι ειναι αυτα που γραφεις, το εθνοσημο, η εθνικη ειναι εθνικη κτλ κτλ.... ρε ισα ρε. xD

Link to comment
Share on other sites

Η χρησιμοποιηση καμια 6-7 παικτων μοιαζει ακατανοητη αλλα μπορει καποιος να δωσει ενα ποιντ του στυλ ''ε, και ποιον να εβαζε''.

 

Το γεγονος οτι επαιξε ο πρωην επιθετικος του Αρη και του Εργοτελη (5 γκολ καριερα) κι οχι το βασικο φορ του ΠΑΟΚ που εχει πισω του 3-4 χρονια σε τοπ επιπεδο θα επρεπε να ειναι εξοργιστικο για τους φαν της ομαδας

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε κάτι και για το Μάνταλο.

Μέχρι το 35 ήταν πολύ ψαρωμένος και φανερά εκτός παιχνιδιού. Κάπου εκεί κατάλαβε ότι οι μέσοι μας είναι για τον τσέο και άρχισε να παίρνει μπάλα στα πόδια του και να κάνει παιχνίδι συνήθως με τη μία και χωρίς να την ταλαιπωρεί.

Μέχρι και την ακατανόητη αλλαγή του ήταν ο καλύτερος της μεσοεπιθετικής γραμμής, μια κλάση παίκτης πάνω από τους άλλους.

Θα του κάνει καλό ο ηγετικός ρόλος που θα έχει στην ΑΕΚ σε σχέση με τους άλλους χαφ που ρολίστες γεννήθηκαν, ρολίστες θα τερματίσουν ποδοσφαιρικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ξεκιναει το παιχνιδι λες κατι πανε να δειξουν .. και μετα ηρθε ο ερωτας.

 

περιεργος ειμαι να δω τα αυριανα πρωτοσελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω Κωστα πιστευω θα περασουμε ως δευτεροι. ΟΚ η Ρουμανια μας εχει αλλα οι αλλοι δεν μας φοβιζουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω Κωστα πιστευω θα περασουμε ως δευτεροι. ΟΚ η Ρουμανια μας εχει αλλα οι αλλοι δεν μας φοβιζουν.

 

Μας έχει η Ρουμανία του Sanmartean και του Rat; Καμία σχέση.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ο Μπάεβιτζ μπορεί να σώσει το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα από την τραγική αυτή κατάσταση.

 

Τίγρη, ξυγίσου για την Ελλάδα μας.

Link to comment
Share on other sites

Βατραχοσυστηματα με 4 φορ και στα χαφ κανεις.

Στο γκολ δεν υπαρχει παικτης διπλα στον γονατο.

Link to comment
Share on other sites

δραμα πραγματικο

 

κεντρο με ταχτσιδη και μανιατη δεν υπαρχει στον πλανητη

Link to comment
Share on other sites

4-2-4 με 4 επιθετικους δεν κατεβαζε ουτε ο Μπαγεβιτς. Γελοιος Ρανιερι, γελοια ΕΠΟ. Μας πανε 10 χρονια πισω.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε αυτο το συστημα το κατεβαζεις στο 85 αν εισαι πισω στο σκορ.

 

Το μεγαλυτερο επος ειναι οτι ειναι τοσο κατσαπλιαδες οι μπυρες που τους εχεις παρει το κεντρο και γιομα στη γιομα θα γυρισει το ματσακι.

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε τον Αθανασιάδη.

Έχει αλλάξει σε 45', 38 συστήματα.

 

Τζαλακώστας ρε μουνιά.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοσο μαλακισμενο το αρχικο σχημα,που παρ'ολο που βγαζει επιθετικο,η αλλαγη τωρα φαινεται λογικη.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×