Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Το ξεβράκωμα της πιο γαύρικης ΕΠΟ και από εκείνης του Γκαγκάτση.

 

δεν πειραζει θα τα ριξουν ολα στον τσαρλατανο ιταλο και εκλεισε η υποθεση

Link to comment
Share on other sites

Και ντροπή στον Καραγκούνη που δέχτηκε να κάνει το φερετζέ του πούστη.

Από την πολύ του καύλα για την Εθνική, έγινε "συνένοχος" στο έγκλημα..

 

Μαλακία του, γιατί τον είχα για έξυπνο.

Link to comment
Share on other sites

Μαλακία του, γιατί τον είχα για έξυπνο.

 

Κλαίω... χαχαχαχχααχχααχαχχαχααχαχχααχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αν είχαν λίγη τσίπα, ο Ιταλός θα έπρεπε να εχει φύγει ήδη και να είναι στο Ελ.Βελ. και ο Σαρρής να έχει αυτοκτονήσει.

Link to comment
Share on other sites

Δωστε λιγο χρονο σ΄αυτα τα παιδια, τοσες χαρες μας εχει χαρισει αυτη η ομαδα :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Δωστε λιγο χρονο σ΄αυτα τα παιδια, τοσες χαρες μας εχει χαρισει αυτη η ομαδα :fuck:

 

Ειχαμε χασει μεγαλη ευκαιρια επι Ρανιερι ρε.

 

Η καλυτερη στιγμη να σας ειχαμε παρει τον Ντε Ροσι,αλλα ξυπνησατε γρηγορα.Λιγο χρονο ακομα να ειχαμε..

Link to comment
Share on other sites

Ρισπεκτ στον γαύρικο γκεμπελισμό που δεν "έκαψε" απόψε Γιαννούλη, Διαμαντάκο και Φουρτούνη...

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε χασει μεγαλη ευκαιρια επι Ρανιερι ρε.

 

Η καλυτερη στιγμη να σας ειχαμε παρει τον Ντε Ροσι,αλλα ξυπνησατε γρηγορα.Λιγο χρονο ακομα να ειχαμε..

 

Μη μου το θυμιζεις μη μου το θυμιζεις.... Θα τον ειχε ταιμπησει ο Αλεκος με 30 εκατ. θυμαμαι και ΕΥΤΥΧΩΣ εσκασε η κουκουνα απο Τζενοα, τον εφυγαν και ανανεωσε ο Ντανιελε (καλοι μαλακες βεβαια, τον εδωσαν 6μισι εκατομμυρια το χρονο)

Link to comment
Share on other sites

ετσι ο δασκαλος σαντος

 

τσουκου τσουκου 0-1 οι πορτογαλλοι μεσα στην δανια

 

α ρε φερναντου

Link to comment
Share on other sites

Για ενα πεναλντι δεν πηγαμε στους 8 του Μουντιαλ.

Τρεις μηνες μετα σου κανει κουρσα Μαραντονα ο Λαφερτυ στην εδρα σου.

 

Αντε ρε μαλακες.

Link to comment
Share on other sites

 

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ.

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΠΟΣ.

 

Από κάτι τέτοια είναι να εκτιμάς τον κομμουνισμό που κατάφερε και μάντρωσε όλο αυτό το πανηγύρι των μουρλών και από εδώ και από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Περα απο την πλακα, εχω την αισθηση οτι ειναι παρα πολυ νωρις για να τα ριξουμε ΟΛΑ στο Ρανιερι. Η βασικη αιτια γραφτηκε απο το Μητσο λιγες σελιδες πισω: η Εθνικη γαυροποιηθηκε πληρως.

Edited by Zastro
Link to comment
Share on other sites

Μη μου το θυμιζεις μη μου το θυμιζεις.... Θα τον ειχε ταιμπησει ο Αλεκος με 30 εκατ. θυμαμαι και ΕΥΤΥΧΩΣ εσκασε η κουκουνα απο Τζενοα, τον εφυγαν και ανανεωσε ο Ντανιελε (καλοι μαλακες βεβαια, τον εδωσαν 6μισι εκατομμυρια το χρονο)

 

Θυμαμαι οτι χαλασε στο τσακ.Μεγαλη γκαντεμια.

Link to comment
Share on other sites

μπεεεεεεεε ζαστρο ο ιταλος φταιει αυτο θα γραψουν ολες οι φυλλαδες και τα περισσοτερα σαιτ

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο (14/6) υποστήριξε πως ο νέος προπονητής θα μιλά «μεσογειακά» και τη Δευτέρα (16/6) ο πρόεδρος της ΕΠΟ, Γιώργος Σαρρής υποστήριξε πως «έχουμε συμφωνήσει με τον Ρανιέρι».

 

Ο Σαρρής μίλησε στην κάμερα του OTE TV και υποστήριξε πως υπάρχει προφορική συμφωνία με Ρανιέρι και ότι μέσα στον Ιούλιο αναμένεται να πέσουν οι υπογραφές και να γίνουν οι ανακοινώσεις.

 

Ταυτόχρονα, ο πρόεδρος της ΕΠΟ τόνισε ότι του έκανε πολύ καλή εντύπωση το ό,τι ζήτησε κυμαινόμενες αποδοχές που θα συνδέονταιμε τις επιτυχίες της Εθνικής.

 

Και το πιο σημαντικό αποκάλυψε πως ζήτησε πριμ για παρουσία της Ελλάδας στον τελικό του επόμενου Euro!

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×