Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2020-21 ​​🏆 🏆 ​🏆 !


George_D
 Share

Recommended Posts

Άνετη νίκη , χαλαροί ρυθμοί ,σαν προπόνηση   . Δε ξέρω αν η Νέβα έδειξε σήμερα το πραγματικό της πρόσωπο αλλά σαν ομάδα πολύ λίγα πράγματα..

Αυτό δε μου αρέσει στο χάντμπολ, κερνάς αερ. εισιτήρια,χοτελ, φαγητό στους άλλους και έρχονται να παίξουν και τα δύο ματς λες και είναι φιλικά.

Πάμε για τα ημιτελικά ΑΕΚάρα μου.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stylianopoulos said:

Πάμε για τα ημιτελικά ΑΕΚάρα μου.

 

Όπου θα είναι σαν πρόωρος τελικός απ'ότι κατάλαβα με τους Σλοβένους?

Link to comment
Share on other sites

η ομαδα μου δινει την εντυπωση οτι ειναι τοσο αποφασισμενη που και 7 να μεινουν θα το παρουν

Link to comment
Share on other sites

Άνετη πρόκριση. Πάμε για τον ημιτελικό, 3ο σε 4 χρόνια, και ελπίζουμε να μην έχουμε άλλους τραυματισμούς για να το σηκώσουμε άνετα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blanco21 said:

Όπου θα είναι σαν πρόωρος τελικός απ'ότι κατάλαβα με τους Σλοβένους?

Για πρόωρο τελικό γράφανε και με τους ρουμάνους, τόσους πρόωρους τελικούς δεν έχει ξαναπαίξει ομάδα. 😂Και οι σλοβένοι πολύ καλοί, αλλά και οι σουηδοί από την άλλη, άξιοι για τελικό κι αυτοί, ας τους αφήσουμε τους πρόωρους τελικούς καλύτερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μάγκας πρόεδρος - μάγκικη ομάδα ... τα έχουμε πει τόσες φορές .

Κύριοι Παπασταμάτης και Περαντάκος ..

μακάρι και στην ΠΑΕ για ομάδα από ... γρανίτη ! Χίλιες φορές προτιμότεροι από τον κάθε μεγιστάνα της φακής...    

Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως το ματς της ΑΕΚ με τη Νέβα έτσι και τα υπόλοιπα για την προημιτελική φάση του EHFEuropeanCup «έδωσαν» ξεκάθαρα φαβορί. Η Ανόρθωση νίκησε εκτός με 27-22 τη ρουμανική Μινάου Μπαϊά Μάρε ενώ η Ίσταντς της Σουηδίας επικράτησε με 33-28, επίσης ως φιλοξενούμενη, της εσθονκής Πόλβα Σερβίτι. Τέλος η Γκορένιε Βελένιε της Σλοβενίας νίκησε εκτός έδρας με 31-26 την τσέχικη Ρόμπε Ζούμπρι.

Η ΑΕΚ δίνει σήμερα Παρασκευή τον επαναληπτικό ενώ τα υπόλοιπα ματς θα γίνουν Σάββατο (27/3). Οι ημιτελικοί θα γίνει 17 και 24 Απριλίου και οι Τελικοί 15 και 22 Μαΐου.

Link to comment
Share on other sites

H οποία Ανόρθωση έχει προπονητη τον πρώην του γαυρου και μέγα κομπλεξικό , Ζαραβίνα .

Στο ρόστερ της έχει έναν Βραζιλιάνο μόνο και αυτό κάνει την εκπληξη ακόμα μεγαλύτερη. Οι υπόλοιποι είναι Έλληνες παίκτες που πήρε ο Ζαραβίνας απτο δικό μας πρωτάθλημα (Αργυρού απο εμάς, Καραμπουρνιώτης απο Ξυνή γαυρο κ.α.)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×