Jump to content

Άρης - ΑΕΚ (Κύπελλο, Ημιτελικά- 2ο ματς): 24/06, 19:00, CosmoteSport2


Guest amd
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      33
    • Ολιβέιρα
      1
    • Παουλίνιο
      0
    • Χουλτ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      13
    • Μέτριο
      11
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      4
    • Μπακάκης
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      2
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      3
    • Μάνταλος
      2
    • Βέρντε
      16
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      4
    • Παουλίνιο
      0
    • Χουλτ
      3
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0


Recommended Posts

Guest fighter21

Δεν ξέρω πότε προλάβατε ορισμένοι να αγαπήσετε τόσο πολύ τον Λάζαρο ώστε να σπεύσετε να τον υπερασπιστείτε για την σύγκριση με τον Αλεξανδρή και να δείξετε κατανόηση για την βρώμικη συναλλαγή στο παρασκήνιο αφού θα γέμιζε περισσότερο την τσέπη του.

Για μένα προδότης είναι όποιος δεν τηρεί την συμφωνία που έκανε και πουλάει με βρώμικο τρόπο την ομάδα μας με τα όπλα που του προσφέρει απλόχερα ο αντίπαλος.

Όποιος θέλει μπορεί να θεωρεί περισσότερο προδότη όποιον πουλάει οπαδιλίκι στους αφελείς οι οποίοι ονειρεύονται ότι θα μείνει για παντα.

Εγώ τους βλέπω όλους αυτούς σαν στυγνούς επαγγελματίες που απλά κουνάνε μαντήλι στην οποία καλύτερη πρόταση και λιγότερο προδότες από τον Λάζαρο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει λογος να κατηγορειτε τον συγκεκριμενο ουτε επειδη ειναι "προδοτης" οπως λετε, ουτε επειδη προτιμησε τα λεφτα, ουτε επειδη δεν τηρησε την συμφωνια με το συμβολαιο που (δεν) ειχε υπογραψει με εμας.

Ο λογος που θα μπορουσε να ειναι αντιπαθης ο Λαζαρος, ειναι τα οσα εκανε παραμονες του τελικου κυπελλου, τοτε που αναγκαστηκε ο τραυματιας Μανταλος να ξεκινησει βασικος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα αγάπης, εγώ έτσι το βλέπω με ψυχρή λογική.

Σωστός ο Aussie στο τελευταίο αν και δεν τα θυμάμαι και καλά πλέον.

Τον αλεξανδρή τον είχα αγαπήσει, ο Χριστοδουλόπουλος στην ζμπούτσαμ. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστοδουλόπουλος εκείνη την εποχή ζυγισε τι είχε δώσει στην ομάδα. Και αυτά τα ζυγιζε σωστά. Καταλυτικός με την απόδοση του μέσα στη χρόνιά, σημαντικά γκολ, πραγματικός σταρ. Τα λεφτά που ήταν να πάρει οντως δεν ανταποκρίνονται στην προσφορά του.

Το θέμα είναι ότι αγνόησε τα πάντα από οσα πήρε. Και απο τον οργανισμό που τον υπέγραψε όταν τον θεωρούσαν τελειωμένο, και την υπομονή που έδειξε μεχρι να ρολαρει, υπομονη ενός χρόνου ουσιαστικα. Και την απόδοση που έπιασε το οφείλει εν μέρη (πέρα από τις δυνατότητες του ιδίου) στην ΑΕΚ και στο πως τον βοηθησε να αναδειχθεί, αλλά μέχρι και στους οπαδούς που με το σαπόρτ τους του έδωσαν καποιο μπουστ(το πιστεύω ότι βοηθάει να σε σπρωχνει προσωπικά ενας πορωμένος κοσμος σαβ τον δικό μας, σου δινει καποια φτερα).

Μαλακία του, προχωραμε. Δε θα σκασουμε για τον Λαζαρο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fighter21 said:

Δεν ξέρω πότε προλάβατε ορισμένοι να αγαπήσετε τόσο πολύ τον Λάζαρο ώστε να σπεύσετε να τον υπερασπιστείτε για την σύγκριση με τον Αλεξανδρή και να δείξετε κατανόηση για την βρώμικη συναλλαγή στο παρασκήνιο αφού θα γέμιζε περισσότερο την τσέπη του.

Για μένα προδότης είναι όποιος δεν τηρεί την συμφωνία που έκανε και πουλάει με βρώμικο τρόπο την ομάδα μας με τα όπλα που του προσφέρει απλόχερα ο αντίπαλος.

Όποιος θέλει μπορεί να θεωρεί περισσότερο προδότη όποιον πουλάει οπαδιλίκι στους αφελείς οι οποίοι ονειρεύονται ότι θα μείνει για παντα.

Εγώ τους βλέπω όλους αυτούς σαν στυγνούς επαγγελματίες που απλά κουνάνε μαντήλι στην οποία καλύτερη πρόταση και λιγότερο προδότες από τον Λάζαρο.

 

 

Κοιτα εγω προσωπικα δεν θα πω οτι νιωθω και... αγαπη, αλλα αν πχ τον δω στο δρομο μια χαρα θα τον χαιρετησω και θα του πω 1 καλο λογο. Γιατι εφτασα 23 χρονων μαντραχαλος για να δω πρωταθλημα και μπροσταρης σε αυτο ηταν (και) ο Λαζαρος. Ε δεν μπορω να τον μισησω, ουτε βεβαια θα τον αποθεωσω.

Απο κει περα συμφωνια με μας, με αποφαση δικαστηριου ΔΕΝ ειχε οποτε δικαιωμα του που προτιμησε τα λεφτα. Και εγω αν επαιζα σε ομαδα που δεν ημουν οπαδος της (γιατι ο Λαζαρος δεν ηταν ΑΕΚτζης και ποτε δεν το παιξε) πιθανοτατα το ιδιο θα κανα στην ηλικια του. Το μονο που ελεγχεται ειναι αν εκανε οντως την ομαδα μπουρδελο με εξωδικα και μαλακιες πριν τον τελικο. Γι αυτο ναι, αν ισχυει, τοτε να παει να γαμηθει. Παντως μεχρι να τελειωσει το πρωταθλημα μια χαρα εδωσε το 100% μεχρι τελους (γκολ με πλατανια και λαρισα).

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, fighter21 said:

Δεν ξέρω πότε προλάβατε ορισμένοι να αγαπήσετε τόσο πολύ τον Λάζαρο ώστε να σπεύσετε να τον υπερασπιστείτε για την σύγκριση με τον Αλεξανδρή και να δείξετε κατανόηση για την βρώμικη συναλλαγή στο παρασκήνιο αφού θα γέμιζε περισσότερο την τσέπη του.

Για μένα προδότης είναι όποιος δεν τηρεί την συμφωνία που έκανε και πουλάει με βρώμικο τρόπο την ομάδα μας με τα όπλα που του προσφέρει απλόχερα ο αντίπαλος.

Όποιος θέλει μπορεί να θεωρεί περισσότερο προδότη όποιον πουλάει οπαδιλίκι στους αφελείς οι οποίοι ονειρεύονται ότι θα μείνει για παντα.

Εγώ τους βλέπω όλους αυτούς σαν στυγνούς επαγγελματίες που απλά κουνάνε μαντήλι στην οποία καλύτερη πρόταση και λιγότερο προδότες από τον Λάζαρο.

 

 

Βέβαια στυγνοι μισθοφόροι είναι και αυτοί που τελικα μένουν σε εμάς ή αυτοί που έρχονται. 

Link to comment
Share on other sites

γελάει ο κόσμος με την νεκρανάσταση του Λαζάρου καλό ψοφο και μόλις αποθεραπευτεί σε 2 μήνες εύχομαι νέο χιαστό 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, aris2168 said:

δεν εχουμε κανα τετοιο με τα 3 τελευταια λεπτα?

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×