Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

Δηλάδή αυτή τη στιγμή είμαστε ομάδα ΧΩΡΙΣ προπονητή και τεχνικό διευθυντή ?

ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bajevic.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giorgos said:

Γελάνε και οι πέτρες με το καφενείο του τιγρη

Ο ανθρωπος εκανε ΤΟΜΕΣ σημερα μιλαμε. Τελος Καρερα, τελος Ιβιτς 

Μπαναοτης Κονε αθλητικος διευθυντης Σε τι και με ποια εμπειρια αληθεια? 

Link to comment
Share on other sites

Ολοι θα φυγουν, μονο το παρεακι θα μεινει ιδιο. Μαλιστα...

Τους φεραμε τον προπονητη που θελουν, τους φεραμε και τεχνικο διευθυντη ενα φιλαρακι απο τα παλια, τι καλυτερο;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Ολοι θα φυγουν, μονο το παρεακι θα μεινει ιδιο. Μαλιστα...

Τους φεραμε τον προπονητη που θελουν, τους φεραμε και τεχνικο διευθυντη ενα φιλαρακι απο τα παλια, τι καλυτερο;

Άλλο είναι το ακλόνητο παρεάκι και είναι δικό του...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vargas21 said:

Ο ανθρωπος εκανε ΤΟΜΕΣ σημερα μιλαμε. Τελος Καρερα, τελος Ιβιτς 

Μπαναοτης Κονε αθλητικος διευθυντης Σε τι και με ποια εμπειρια αληθεια? 

Είναι ομορφόπαιδο

Link to comment
Share on other sites

Ο κονε που δεν έκανε καλές επιλογές σαν ποδοσφαιριστης θα αναλάβει την ΑΕΚ. Τον γουσταρουμε αλλά μέχρι εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ ανακοινωνει την προσληψη του Δημητρη Γροντη στην θεση του τεχνικου διευθυντη.

Ο Δημητρης ενα δικο μας παιδι εχει αποδειξει οτι διαθετει πολυ καλες οργανωτικες ικανοτητες και με τις διεθνεις διασυνδεσεις του θα παμε την ομαδα ενα βημα μπροστα

Καλως ηρθες Δημητρη!! 

(απο τα προσεχως) 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λυπάμαι αυτουνούς που κάνουνε μετρήσεις στα λύματα της Αττικής και βρίσκουνε τις ουσίες που καταναλώνονται.

Θα δούνε τώρα αύξηση στα ψυχοφάρμακα και στις ντρόγκες και θα ψάχνουνε να καταλάβουνε "τι είναι και πως είναι" και -κυρίως- ποιά είναι η αιτία .....

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι πυροβολουσαν ομαδόν οι ΑΡΔ μας τον Μυκονο που δεν έκανε σκόντο τα λεφτά κ προτιμησε διακοπάρες απ'τον ναρθει να παιξει τσαμπα στην ΑΕΚ. 

Ο Ίδιος φέτος απ'το πουθενζ αναλαμβάνει θέση δήθεν ευθυνης

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Τις μεταγραφές του Ιανουαρίου ποιος θα τις κάνει;

Ο Κανενας . Δεν υπαρχουν μεταγραφες Ιανουαριου. Γιαυτο φεραμε Μανολο  να αξιοποιησει το πληρεστερο ροστερ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Ο Κανενας . Δεν υπαρχουν μεταγραφες Ιανουαριου. Γιαυτο φεραμε Μανολο  να αξιοποιησει το πληρεστερο ροστερ

Υπάρχουν.

Ποιος θα τις κάνει;

Μόνο ένας είναι ακλόνητος.

Πρώτα θα φύγει ο Μίμης και μετά αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Υπάρχουν.

Ποιος θα τις κάνει;

Μόνο ένας είναι ακλόνητος.

Πρώτα θα φύγει ο Μίμης και μετά αυτός.

Ο Γιαννακης ο χοντρος? να μας φερει νεους Ινσουα? τελεια 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Vagos21 said:

Ο χρήστης @Bukowski είναι καλά άραγε; 

Εριξα εναν μεσημεριανο (πουτσο). Βασικα ειδα εφυγε ο Ιλια, ε φταιει που εγινε μπουρδελο η ομαδα. Εγω δεν θα τον εδιωχνα αλλα ρε μαλακα Ιλια

1. Οι παιχτες εστηναν προπονητη που εφερες εσυ

2. Και φετος αλλα και περσι εχεις να προτεινεις Πογιετ, Χιμενεθ, Γιοβανπβιτς

3. Δυο περιουσιακα στοιχεια της ομαδας μπαινουν στο τελευταιο εξαμηνο του συμβολαιου τους και προσπαθει να τα ανανεωσει ο μπαρμπας (ενω εισαι ΤΔ απο περσι)

Ε ΟΚ δεν μου φαινεται και τοσο... σοκ. Ξαναλεω εγω δεν θα τον εδιωχνα, αλλα καπου ψωλαρε κι αυτος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Εριξα εναν μεσημεριανο (πουτσο). Βασικα ειδα εφυγε ο Ιλια, ε φταιει που εγινε μπουρδελο η ομαδα. Εγω δεν θα τον εδιωχνα αλλα ρε μαλακα Ιλια

1. Οι παιχτες εστηναν προπονητη που εφερες εσυ

2. Και φετος αλλα και περσι εχεις να προτεινεις Πογιετ, Χιμενεθ, Γιοβανπβιτς

3. Δυο περιουσιακα στοιχεια της ομαδας μπαινουν στο τελευταιο εξαμηνο του συμβολαιου τους και προσπαθει να τα ανανεωσει ο μπαρμπας (ενω εισαι ΤΔ απο περσι)

Ε ΟΚ δεν μου φαινεται και τοσο... σοκ. Ξαναλεω εγω δεν θα τον εδιωχνα, αλλα καπου ψωλαρε κι αυτος.

Σωστός

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη επιλογη ο Κονε (μιλαω απολυτως σοβαρα) για τον ρολο μαντροσκυλου στα αποδυτηρια. Την χρονια του Πρωταθληματος ειχε κομβικο ρολο περαν του αγωνιστικου. Μακαρι και μελλοντικος προπονητης θα πω εγω. Επισης μην τον θεωρειτε one of a kind με Μανταλομπακακηδες. Μαζι με Μπακασετα, Σιμοες, Λαμπροπουλο που την επομενη χρονια καρφωθηκαν τα δελτια τους και Λαζαρο, ηταν οι πρωτοι που καθατιστηκαν για να μην νιωθει ο Πετρης μειονεκτικα στα μεταπρωταθληματικα αποδυτηρια.

Link to comment
Share on other sites

Ένα απ’ αυτά τα ονόματα είναι ο Μάρκο Λιβάγια, που παίζει στην ΑΕΚ, όμως υπάρχει πρόβλημα στη μεταγραφή του.

Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες ο Λιβάγια θέλει να αλλάξει τους όρους της συμφωνίας, ειδικά σε νομισματικά θέματα!

Αν και υπάρχει γενική συμφωνία μαζί του, η Τραμπζονσπόρ αποφάσισε να αφήσει αυτή τη μεταγραφή στην άκρη.

Παράλληλα, λέγεται πως και η Μπασακσεχίρ προσέφερε συμβόλαιο στον Λιβάγια, με τον Κροάτη επιθετικό να ζητά τώρα επιπλέον χρήματα απ’ την Τραμπζονσπόρ».

Link to comment
Share on other sites

Στοπερ και δεξιό μπακ θα πάρουν για αρχη, ή θα συνεχίσουμε εμεις να ασχολούμαστε μονο με τις αλλαγές τεχνικών διευθυντών και προπονητών; 

Link to comment
Share on other sites

Αν γινουν πανω απο 2 κινησεις τον Γεναρη θα μου κανει εκπληξη. Προσωπικα μονο Βρανιες βλεπω.

Θα ενεργοποιησει Μπακακη ο Μανολο στα δεξια, μαζι με Βασιλαντωνοπουλο κουτσα στραβα να βγει η χρονια. Απο την αλλη υπαρχει ο Ινσουα που τον γουσταρε. Ειναι και βολικος σαν προπονητης δεν ζηταει πολλα πολλα. Τωρα αν φυγει καποιος εκ των Λιβαγια-Ολιβειρα πρεπει να κινηθεις και για αντικαταστατη.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, nikos said:

Στοπερ και δεξιό μπακ θα πάρουν για αρχη, ή θα συνεχίσουμε εμεις να ασχολούμαστε μονο με τις αλλαγές τεχνικών διευθυντών και προπονητών; 

Χαχαχαχαχα αφού θα ενεργοποιηθεί ο Μπακάκης που θα πετάει με Μανολο. Καλύπτει και τις 2 θέσεις, δεν ήξερε να εκμεταλλευτει ο Καρέρα αυτό το πυρηνικό όπλο. 

Μονό για γέλια η κατάσταση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×