Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, Bukowski said:

Ο Τσιμικας πηγε δυο χρονια δανεικος σε Σουηδια και Ολλανδια.

Ε ας παει και αυτος, οχι να του κοψουμε τη μπαλα με 15 λεπτα σε δυο ματς με τον γαυρο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Ε ας παει και αυτος, οχι να του κοψουμε τη μπαλα με 15 λεπτα σε δυο ματς με τον γαυρο.

Ειπα εγω να του κοψουμε την μπαλα; Να μην παιζει σε εμας ειπα οσο δεν κανει την διαφορα. Εχουμε εναν τον Σβαρνα που θελουμε να το στανιο να τον κανουμε ποδοσφαιριστη ενω επρεπε να σκεφτει να βρει καποιο επαγγελμα αλλο, δεν χρειαζομαστε και δευτερον. Ας παει Λαμια ενα χρονο να παιξει, μετα κανα Βσλγιο/Αυστρια/Δανια/Ολλανδια/Σουηδια/Νορβηγια και αν με το καλο γραφει 40+ συμμετοχες σε δυο χρονια, ας ερθει.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Man Of Faith said:

Ε ας παει και αυτος, οχι να του κοψουμε τη μπαλα με 15 λεπτα σε δυο ματς με τον γαυρο.

Το έχουμε πει πολλάκις, δεν φταίει ο κάθε Μαχαίρας που παίζει όσο ξέρει και μπορεί.

Φταίει η ομάδα που δεν δημιουργεί συνθήκες για να "βγουν" νέοι παίχτες και όχι να καούν.

Είναι ανεπίτρεπτο να κάνει τον οποιοδήποτε πιτσιρικά αλλαγή "game changer" ο προπονητής μιας και δεν έχει άλλον διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Janjanin said:

Το έχουμε πει πολλάκις, δεν φταίει ο κάθε Μαχαίρας που παίζει όσο ξέρει και μπορεί.

Φταίει η ομάδα που δεν δημιουργεί συνθήκες για να "βγουν" νέοι παίχτες και όχι να καούν.

Είναι ανεπίτρεπτο να κάνει τον οποιοδήποτε πιτσιρικά αλλαγή "game changer" ο προπονητής μιας και δεν έχει άλλον διαθέσιμο.

Εννοειται πως φταιει η ομαδα

Link to comment
Share on other sites

Σιμοες, Μανταλος, Κριστισιτς, Γαλανοπουλος, ολοι μαζι εναν κανονικο παικτη δεν κανουν και εμεις στηριζομαστε σ αυτους να κανουν παιχνιδι, αυτο ειναι το κεντρο μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Man Of Faith said:

Σιμοες, Μανταλος, Κριστισιτς, Γαλανοπουλος, ολοι μαζι εναν κανονικο παικτη δεν κανουν και εμεις στηριζομαστε σ αυτους να κανουν παιχνιδι, αυτο ειναι το κεντρο μας.

Ναι αλλά ο Γαλανο ήταν μπαμ μπουμ μπαμ 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Ετσι ακριβως. Για τεττοιες ομαδες στην κοντρα μια χαρα ειναι. Εδω σε μας δεν μπορει ο τεραστιος Ολιβειρα και μεις εχουμε απαιτησεις απο τον Γιακουμη 

Καλα ο τεραστιος αμπαλος Ολιβειρα που πηδαει για κεφαλια και βαζει γκολ με το καλαμι, ας βαλει κανα γκολ με αρχιδια σαν αυτο του Γιακουμακη στο Καραισκακης και το ξανασυζηταμε

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Καλα ο τεραστιος αμπαλος Ολιβειρα που πηδαει για κεφαλια και βαζει γκολ με το καλαμι, ας βαλει κανα γκολ με αρχιδια σαν αυτο του Γιακουμακη στο Καραισκακης και το ξανασυζηταμε

Εγω ξρω οτι 2 τετ α τετ του ολι μας εχουν στοιχισει . Το ενα εκτος στην Τουρκια και το αλλο το χτεσινο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Εγω ξρω οτι 2 τετ α τετ του ολι μας εχουν στοιχισει . Το ενα εκτος στην Τουρκια και το αλλο το χτεσινο

Εγω ξερω οτι ο τυπος ειναι αμπαλος και παρτακιας. Στο καλο με οτιδηποτε πανω απο 2m.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω ξερω οτι ο τυπος ειναι αμπαλος και παρτακιας. Στο καλο με οτιδηποτε πανω απο 2m.

Εγω το φωναζω εδω και καιρο . Δωστε τον και παρτε εναν σεντερ φορ ....αυτος θελει μια μπαλα για την παρτι του . Να μην θυμηθω τις μαλακιες που κανανε στο ματε με τον βαζελο που χασαμε

Link to comment
Share on other sites

Σε μια φάση στο πρώτο μέρος είναι στα δεξιά πλάγια με τη μπάλα εκτός περιοχής και τον βλέπω να σηκώνει κεφάλι να δει που είναι το τέρμα για να σουτάρει. Και εκεί που είμαι έτοιμος να ρίξω την Παναγία πριν το σουτ, τον κόβει ο αμυντικός του γαυρου. Παρτάκιας μεγάλος 

Link to comment
Share on other sites

Οταν τον ελεγα Ναλιτζη κατι ηξερα. Και να σκεφτειτε πως ειμαι και αμπαλος ετσι. Φανταστειτε τωρα κατι αλλοι εδω μεσα που τον βρισκουν και παιχταρα τι ειναι ?. Διωχτε τον μωρ μαλακες και φερτε Σερχιο να μοιραστει θεση με Καριμ. Τα χαλια του εχει και ο Σερχιο αλλα τουλαχιστον δεν ειναι πουτσαμομ σαν το τραγι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Οταν τον ελεγα Ναλιτζη κατι ηξερα. Και να σκεφτειτε πως ειμαι και αμπαλος ετσι. Φανταστειτε τωρα κατι αλλοι εδω μεσα που τον βρισκουν και παιχταρα τι ειναι ?. Διωχτε τον μωρ μαλακες και φερτε Σερχιο να μοιραστει θεση με Καριμ. Τα χαλια του εχει και ο Σερχιο αλλα τουλαχιστον δεν ειναι πουτσαμομ σαν το τραγι.

Περιμενουν καλη προταση στην Λας Παλμας απο Ασια για Αραουχο. Παμε για 2ο πλειστηριασμο να γελασουμε;

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bukowski said:

Οταν τον ελεγα Ναλιτζη κατι ηξερα. Και να σκεφτειτε πως ειμαι και αμπαλος ετσι. Φανταστειτε τωρα κατι αλλοι εδω μεσα που τον βρισκουν και παιχταρα τι ειναι ?. Διωχτε τον μωρ μαλακες και φερτε Σερχιο να μοιραστει θεση με Καριμ. Τα χαλια του εχει και ο Σερχιο αλλα τουλαχιστον δεν ειναι πουτσαμομ σαν το τραγι.

από την αρχή είχε φανεί τι παίχτης είναι ο ολιβειρα...γενικα παίχτες από τσαμπιονσιπ μακριά... το 90%ειναι υπερεκτημημενοι

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goku21 said:

από την αρχή είχε φανεί τι παίχτης είναι ο ολιβειρα...γενικα παίχτες από τσαμπιονσιπ μακριά... το 90%ειναι υπερεκτημημενοι

Σε κατι υπεραμπαλους σαν τον @Kostas21 πες τα που περσι με γαυρο στο ΟΑΚΑ ελεγε πως αν εμπαινε ο Ολιβειρα θα το γυρνουσαμε 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Οταν τον ελεγα Ναλιτζη κατι ηξερα. Και να σκεφτειτε πως ειμαι και αμπαλος ετσι. Φανταστειτε τωρα κατι αλλοι εδω μεσα που τον βρισκουν και παιχταρα τι ειναι ?. Διωχτε τον μωρ μαλακες και φερτε Σερχιο να μοιραστει θεση με Καριμ. Τα χαλια του εχει και ο Σερχιο αλλα τουλαχιστον δεν ειναι πουτσαμομ σαν το τραγι.

Μακαρι να ειχαμε Ναλιτζη αντι του Ολιβειρα και μακαρι να φερναμε πισω Σερχιο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JOSS said:

Πως τον εγραφε ο Κεφτες ? O 'μεγαλος Νελσον'

ΑΣΤΕΡΑΣ_ΤΡΙΠΟΛΗΣ_-_ΑΕΚ_2-3.gif

ο Πονσε περιπου 10 φορές καλύτερος.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά ειδικά με το κεφάλι ο Πονσε δεν πρεπει να εχει κανει τσαφ στη ζωη του. Περα απο αθλητικοτητα και σκυλιασμα σε καθε φαση που επισης δεν υπαρχει συγκριση

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να δω ποιος θα μας τους προτινει ομως παιχτες σαν τον Αραουχο και τον Πονσε, γιατι αυτος που μας τους προτινει ανελαβε χρεη σκαουτ στους γκει..

 

Link to comment
Share on other sites

Πόνσε παιχταρας θα ήταν ταμάμ στην αθλητική ομάδα που θέλει ο Ιταλός. Όνειρα θερινής νυκτός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Asvos21 said:

Πόνσε παιχταρας θα ήταν ταμάμ στην αθλητική ομάδα που θέλει ο Ιταλός. Όνειρα θερινής νυκτός.

και ηταν επλογη μαρινου μην ξεχναμε ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

και ηταν επλογη μαρινου μην ξεχναμε ?

Εγω παντως θυμαμαι πως ο Σαχλαμαρινος δεν τον ξεκινουσε στον πρωτο γυρο βασικος. Για να καταλαβεις περι τινος μαλακα αντρα επροκειτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×