Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, JOSS said:

Παιχταράς είναι αλλά για να παίζει επιθετικός (δευτερος κατά προτίμηση) ή πίσω από την τριάδα σε ελεύθερο ρόλο με χαφάρες που δεν έχεις κατά τη γνώμη μου. Δεν βλέπω πως μπορεί να ταιριάξει σε αυτό που θέλει ο Καρέρα με τα στοιχεία που έχει τώρα. Προς συζήτηση το θέτω

ναι σωστα. ο καρερα βλεπω παιζει 4-3-3 οποτε αναγκαστικα παει στα ακρα της επιθεσης

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mporat said:

Επίσης έχει πλάκα η απαξίωση του Λιβάγια, ο οποίος έχοντας διπλα του έναν Αραούχο, έκανε μαγικα.

Για μενα μονο μπορω και θα μιλησω. Καμια απαξιωση του Μάρκο , ο οποιος και φετος μάλιστα πηρε πολλα ματς και με κρίσιμα γκολ. Δεν νομίζω πως αμφισβητεί κανείς την ποδοσφαιρική ικανότητα του Λιβάγια. Προσπαθω όμως να δω αν μπορεί να αξιοποιηθεί πλήρως στο ποδόσφαιρο που θέλει να παίξει ο προπονητής. Γιατί για εμένα Λιβαγια στα άκρα σε μεγάλα ματς είναι αστείο ειδικά με μέτρια πλάγια μπακ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Για μενα μονο μπορω και θα μιλησω. Καμια απαξιωση του Μάρκο , ο οποιος και φετος μάλιστα πηρε πολλα ματς και με κρίσιμα γκολ. Δεν νομίζω πως αμφισβητεί κανείς την ποδοσφαιρική ικανότητα του Λιβάγια. Προσπαθω όμως να δω αν μπορεί να αξιοποιηθεί πλήρως στο ποδόσφαιρο που θέλει να παίξει ο προπονητής. Γιατί για εμένα Λιβαγια στα άκρα σε μεγάλα ματς είναι αστείο ειδικά με μέτρια πλάγια μπακ. 

Σε αυτό συμφωνώ οκ, αν ο Καρέρα θεωρεί πως δεν ταιριάζει με τα σχέδια του και βλέπει ότι δεν ανανεώνει, μπορεί και να θέλει την αντικατάσταση του, νομίζω ότι μέχρι τέλος του μήνα θα δούμε εκπλήξεις στο ρόστερ. Επίσης, δε νομίζω πως ο Καρέρα παίζει μονίμως με ένα σύστημα, έχει δοκιμάσει αρκετά και θα τον χωρέσει το Μάρκο. 

Link to comment
Share on other sites

αν ο καρερα ειχε την επιλογη να κρατησει εναν παικτη θα ηταν ο λιβαγια.

Ρε σεις, ελατε τωρα με τα συστηματα κτλ. ο τυπος της μιλαει. αυτό αρκεί. :D

Link to comment
Share on other sites

Ο γαυρος που έπαιξε με Μάρτιν καλά το 433, έβαλε στους 3 του κέντρου Καμάρα, μπουχαλακη, γκιγιερμε. Δλδ 3 παίκτες σκυλια που τρέχουν, μαρκαρουν κ αλλάζουν άνετα μεταξύ τους την μπάλα. 

 

Εμείς πως νσ το παίξουμε με μανταλο τον ακουνητο κ τον σιμοες που δν μπορεί να δώσει πάσα προκοπής στα 3 μέτρα. 

 

Επίσης 451 που θα ταιριάζε με λιβαγια πίσω από φορ δν μπορείς να το παίξεις γιατι ο μανταλος δν μπορεί είναι ένας απτους 2 κεντρικους μέσους. 

Οπότε πάμε σε αλχημείες, αριστερά λιβαγισ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Παιχταραδες της Εθνικης Μανταλε και Μπακακη, οσο νευρο εδειξε ενας δεκαοχταχρονος του παοκ, δεν εχετε δειξει σε ολη σας την καριερα ρε.

Link to comment
Share on other sites

ΦΕΡΤΕ ΣΤΟΠΕΡ ΧΘΕΣ!

Ο Τσιγκρι ειχε παει σε φυσικοθεραπευτη σημερα.
Δεν ξερω αν εχει καποιο συγκεκριμενο θεμα, απλα εμαθα οτι ηταν για φυσιοθεραπεια σημερα και οτι πηγαινει τακτικα.

Ετσι θα βγει η χρονια; 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

ΦΕΡΤΕ ΣΤΟΠΕΡ ΧΘΕΣ!

Ο Τσιγκρι ειχε παει σε φυσικοθεραπευτη σημερα.
Δεν ξερω αν εχει καποιο συγκεκριμενο θεμα, απλα εμαθα οτι ηταν για φυσιοθεραπεια σημερα και οτι πηγαινει τακτικα.

Ετσι θα βγει η χρονια; 

Καλα κανει και πηγαινει, ετσι κανουν οι σοβαροι επαγγελματιες. Ο Μανταλος θα ετρωγε κλαμπ σαντουιτς με αυγο στον Ιστιοπλοικο ας πουμε.

Link to comment
Share on other sites

παντως να πω οτι αν τον κλεισεις τον Σακχοφ και αν συνεχισεις ετσι για στοπερ και δεξιο μπακ (δυσκολα πραγματα αλλα οχι και απιθανα ελπιζω)

και χωρις να λοξοκοιταμε τους αλλους 2,

 

θεωρητικα εχεις κινηθει πιο ορθολογικα απο καθε αλλη χρονια του Μητσου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα κανει και πηγαινει, ετσι κανουν οι σοβαροι επαγγελματιες. Ο Μανταλος θα ετρωγε κλαμπ σαντουιτς με αυγο στον Ιστιοπλοικο ας πουμε.

Έχει κόψει το αυγό γιατί επηρεάζει την ακμή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hoffman21 said:

ΦΕΡΤΕ ΣΤΟΠΕΡ ΧΘΕΣ!

Ο Τσιγκρι ειχε παει σε φυσικοθεραπευτη σημερα.
Δεν ξερω αν εχει καποιο συγκεκριμενο θεμα, απλα εμαθα οτι ηταν για φυσιοθεραπεια σημερα και οτι πηγαινει τακτικα.

Ετσι θα βγει η χρονια; 

 ρε συ μόνο έναν έχουμε που αξίζει και είναι φοβερός επαγγελματίας .. αυτόν βρήκες ??? :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

παντως να πω οτι αν τον κλαισεις τον Σακχοφ και αν συνεχισεις ετσι για στοπερ και δεξιο μπακ (δυσκολα πραγματα αλλα οχι και απιθανα ελπιζω)

χωρις να λοξοκοιταμε οτυς αλλους 2,

 

θεωρητικα εχεις κινηθει πιο ορθολογικα απο καθε αλλη χρονια του Μητσου.

Με το "ξεπλυμα Μπακακη" του Τσαταλη παντως εκει που ειχα ηρεμισει λιγο, με επιασαν τα νευρα μου παλι σημερα..
Θα ειναι εγκληματικο να μην παρεις δεξι μπακ και στοπερ (και χαφ προφανως).

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hoffman21 said:

Με το "ξεπλυμα Μπακακη" του Τσαταλη παντως εκει που ειχα ηρεμισει λιγο, με επιασαν τα νευρα μου παλι σημερα..
Θα ειναι εγκληματικο να μην παρεις δεξι μπακ και στοπερ (και χαφ προφανως).

Ωχ δεν το διάβασα, καλύτερα να μην το δω καν..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hoffman21 said:

Με το "ξεπλυμα Μπακακη" του Τσαταλη παντως εκει που ειχα ηρεμισει λιγο, με επιασαν τα νευρα μου παλι σημερα..
Θα ειναι εγκληματικο να μην παρεις δεξι μπακ και στοπερ (και χαφ προφανως).

Εγκληματικο ειναι που δεν τον δινεις εστω με τα 500 που σου δινουν οι Ισπανοι.

Δηλαδη εκει που ηταν να φυγουν Μανταλος Μπακακης και με λεφτα κιολας και να κανεις upgrade, μενουν και ειναι και αναβαθμισμενοι κιολας ο αρχηγος και το βασικο δεξι μπακ της Εθνικης.

Plot twist απο τα λιγα

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hoffman21 said:

ΦΕΡΤΕ ΣΤΟΠΕΡ ΧΘΕΣ!

Ο Τσιγκρι ειχε παει σε φυσικοθεραπευτη σημερα.
Δεν ξερω αν εχει καποιο συγκεκριμενο θεμα, απλα εμαθα οτι ηταν για φυσιοθεραπεια σημερα και οτι πηγαινει τακτικα.

Ετσι θα βγει η χρονια; 

Ρε συ μήπως ήταν φυσικοθεραπεία-μασαζ με happy ending??

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Ενομπακάρε και Γκαρσία φαίνονται κι ωραία τυπάκια, χαμογελαστοί, χωρίς τη φάτσα του κωλοπαιδαρά που έχει το 90% του ρόστερ μας (εξαιρούνται Μπακάκης και Τσιντώτας που είναι εκτός συναγωνισμού). Μακάρι να είναι κομβικοί και οι 2, γιατί αυτό θα σημαίνει ότι θα δούμε διαφορετική ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μην λετε τετοια...ξεχασαστε ποιος ηταν ο τελευταιος χαμογελαστος; Μην εχουμε μια απο τα ιδια παλι.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mporat said:

Πάντως Ενομπακάρε και Γκαρσία φαίνονται κι ωραία τυπάκια, χαμογελαστοί, χωρίς τη φάτσα του κωλοπαιδαρά που έχει το 90% του ρόστερ μας (εξαιρούνται Μπακάκης και Τσιντώτας που είναι εκτός συναγωνισμού). Μακάρι να είναι κομβικοί και οι 2, γιατί αυτό θα σημαίνει ότι θα δούμε διαφορετική ΑΕΚ.

Τσιγκρινσκι απο φατσα τι λεει;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τσιγκρινσκι απο φατσα τι λεει;

Δε με ξεγελάνε εμένα οι αγαθές φάτσες με τέτοια μούσια. Κάτι κρύβει αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Δε με ξεγελάνε εμένα οι αγαθές φάτσες με τέτοια μούσια. Κάτι κρύβει αυτός.

Αρκει να δεις την γυναικα του και θα καταλαβεις πολλα.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×