Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

Pisteuo tha eixe polu kaluterh exelixh alla oi traumatismoi ton kratane piso k dn mporei na vrei rythmo. To enas me enan pou exei dn to xei allos sthn omada

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, CHⓇIS said:

Pisteuo tha eixe polu kaluterh exelixh alla oi traumatismoi ton kratane piso k dn mporei na vrei rythmo. To enas me enan pou exei dn to xei allos sthn omada

Μαζί με Γκαρσια ίσως 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μιαούλης λέει πως πολύ μεγάλο πρόβλημα στο Χνιντ έχει προκαλέσει το γεγονός ότι δεν έχει χώρο να προσευχηθεί στα Σπατα καθώς και η διατροφή του, ότι δεν φροντίζουν να τρώει ότι επιτρέπει η θρησκεία του μάλλον (όχι χοιρινά κλπ)...Είναι πολύ πιστός Μουσουλμάνος λέει και τα βλέπει πολύ σημαντικά αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Να παει στη Ρακα να παιξει μπάλα τότε και να γίνει και σαχιντ. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skepastos said:

Ο Μιαούλης λέει πως πολύ μεγάλο πρόβλημα στο Χνιντ έχει προκαλέσει το γεγονός ότι δεν έχει χώρο να προσευχηθεί στα Σπατα καθώς και η διατροφή του, ότι δεν φροντίζουν να τρώει ότι επιτρέπει η θρησκεία του μάλλον (όχι χοιρινά κλπ)...Είναι πολύ πιστός Μουσουλμάνος λέει και τα βλέπει πολύ σημαντικά αυτά...

κανένας άλλος μουσουλμάνος δεν είχε πει ποτέ κάτι.

καλά ας ξεκουμπιστει τώρα... το πρόβλημα δεν είναι πως νιώθει το πρόβλημα είναι ότι δώσαμε 800 χιλιάρικα για έναν σεντερ μπακ που πέρα ότι είναι αμπαλος έχει και σωματοτυπο που μόνο ποδοσφαιριστη δεν θυμίζει. 

Link to comment
Share on other sites

παπαριες Χνιντ. Και ο Καριμ μουσουλμανος ειναι και μαλιστα δειχνει πιστος 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Skepastos said:

Ο Μιαούλης λέει πως πολύ μεγάλο πρόβλημα στο Χνιντ έχει προκαλέσει το γεγονός ότι δεν έχει χώρο να προσευχηθεί στα Σπατα καθώς και η διατροφή του, ότι δεν φροντίζουν να τρώει ότι επιτρέπει η θρησκεία του μάλλον (όχι χοιρινά κλπ)...Είναι πολύ πιστός Μουσουλμάνος λέει και τα βλέπει πολύ σημαντικά αυτά...

Me 3 4 katostarika to xrono tha troga mono xourmades.... 

H tha to rixna sto pork..... 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CHⓇIS said:

Me 3 4 katostarika to xrono tha troga mono xourmades.... 

H tha to rixna sto pork..... 

Δίπλα πιτόγυρα ρε με έξτρα σως

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Δίπλα πιτόγυρα ρε με έξτρα σως

Souvlakia kavoura exarxeia. An yparxei akoma.... 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, CHⓇIS said:

Souvlakia kavoura exarxeia. An yparxei akoma.... 

Τι μου θύμησες. Στέκι για πολλά χρόνια όπως και το ποδήλατο παραδίπλα και μετά ποτά στο underground

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Opote katevaina k emena underground k soyvlakia dipla

κλασσικά εικονογραφημένα!!Καββουρας είχε και τα μπουζούκια δίπλα αν θυμάσαι 

Link to comment
Share on other sites

Οι μερες του Κονε τελειωσαν. Οι φιρμες ξενερωσαν και ολα δειχνουν διαζυγιο

136967686_2832210220327951_4400167013276542660_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, CHⓇIS said:

Opote katevaina k emena underground k soyvlakia dipla

Ρε σεις underground κ εγω αλλά μεταξύ 95-98. Τότε ήταν "πόρτα" εκει κ γνωστές προσωπικοτητες του οπαδικου χωρου. Κάβουρα έτρωγα μέχρι που είδα ξημερώματα σκύλο να μυρίζει ένα πεσμένο κομμάτι σουβλάκι και έπειτα να κάνει εμετό...και η εικόνα με στοίχειωσε στο να μην ξαναφάω.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ρε σεις underground κ εγω αλλά μεταξύ 95-98. Τότε ήταν "πόρτα" εκει κ γνωστές προσωπικοτητες του οπαδικου χωρου. Κάβουρα έτρωγα μέχρι που είδα ξημερώματα σκύλο να μυρίζει ένα πεσμένο κομμάτι σουβλάκι και έπειτα να κάνει εμετό...και η εικόνα με στοίχειωσε στο να μην ξαναφάω.

Τα έχω βγάλει μεγαλοπρεπώς από τον Κάβουρα, ευτυχώς που δε με είχε πάρει καλά-καλά ο ύπνος να έχω περιπέτειες. 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
8 hours ago, Skepastos said:

Ο Μιαούλης λέει πως πολύ μεγάλο πρόβλημα στο Χνιντ έχει προκαλέσει το γεγονός ότι δεν έχει χώρο να προσευχηθεί στα Σπατα καθώς και η διατροφή του, ότι δεν φροντίζουν να τρώει ότι επιτρέπει η θρησκεία του μάλλον (όχι χοιρινά κλπ)...Είναι πολύ πιστός Μουσουλμάνος λέει και τα βλέπει πολύ σημαντικά αυτά...

Έλα βλακείες του Μιαούλη. Τεμπέλης είναι ο Χνιντ. 

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με το χνιντ που προφανώς δεν έχει σχέση η θρησκεία με την εγκεφαλική του δυσλειτουργια αλλά εγώ πάντα απορούσα γιατί έρχονται μουσουλμάνοι στην ΑΕΚ ( όχι περνουμε εμείς που προφανώς δεν έχει λογική να ασχολούμαστε με τη θρησκεία του κάθε παίκτη  ) μια ομάδα με χριστιανικά ορθοδοξα σύμβολα όπως το σήμα και τα χρώματα.  Οκ το καταλαβαίνω και το σέβομαι ότι αυτά δεν έχουν σχέσει με το αθλητισμό αλλά πόσο άνετα μπορεί να νιώθει ένας φανατικος μουσουλμάνος όταν ξέρει ότι κουβαλάει αυτά πανω του. 

Κατα τα άλλα τον πειράζει το χοιρινό και ο χώρος προσευχής ενώ όταν μπαίνει σε εγκατάσταση ΑΕΚ είναι σαν να μπαίνει σε ελληνορθοδοξο ναο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nestoridis21 said:

Ρε σεις underground κ εγω αλλά μεταξύ 95-98. Τότε ήταν "πόρτα" εκει κ γνωστές προσωπικοτητες του οπαδικου χωρου. Κάβουρα έτρωγα μέχρι που είδα ξημερώματα σκύλο να μυρίζει ένα πεσμένο κομμάτι σουβλάκι και έπειτα να κάνει εμετό...και η εικόνα με στοίχειωσε στο να μην ξαναφάω.

Μπορεί να ήταν τάπα ο σκύλος ρε Νεστορα!!😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Skepastos said:

Ο Μιαούλης λέει πως πολύ μεγάλο πρόβλημα στο Χνιντ έχει προκαλέσει το γεγονός ότι δεν έχει χώρο να προσευχηθεί στα Σπατα καθώς και η διατροφή του, ότι δεν φροντίζουν να τρώει ότι επιτρέπει η θρησκεία του μάλλον (όχι χοιρινά κλπ)...Είναι πολύ πιστός Μουσουλμάνος λέει και τα βλέπει πολύ σημαντικά αυτά...

Μπίλυ δε παίζει αυτό γιατί ντε φάκτο παίρνουν κρέατα 'χαλάλ' με σφραγίδα του σφαγέα, ενώ δε νομίζω οτι δε βρίσκει χώρο για προσευχή σε ολόκληρο προπονητικό

μάλλον είναι αλλού για αλλού σαν προσωπικότητα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, enck1 said:

Μπίλυ δε παίζει αυτό γιατί ντε φάκτο παίρνουν κρέατα 'χαλάλ' με σφραγίδα του σφαγέα, ενώ δε νομίζω οτι δε βρίσκει χώρο για προσευχή σε ολόκληρο προπονητικό

μάλλον είναι αλλού για αλλού σαν προσωπικότητα

Εντάξει πιο πιθανό να το περνούν οι άλλοι στο ψηλό όπως με τα ρούχα του αν πηγαίνει και προσεύχεται με κάνα χαλάκι πάρα να μην βρίσκει χώρο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Εντάξει πιο πιθανό να το περνούν οι άλλοι στο ψηλό όπως με τα ρούχα του αν πηγαίνει και προσεύχεται με κάνα χαλάκι πάρα να μην βρίσκει χώρο. 

να τρώς μπούλινγκ στα αποδυτήρια απο το μπακάκη και το team του... 🤣

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, enck1 said:

Μπίλυ δε παίζει αυτό γιατί ντε φάκτο παίρνουν κρέατα 'χαλάλ' με σφραγίδα του σφαγέα, ενώ δε νομίζω οτι δε βρίσκει χώρο για προσευχή σε ολόκληρο προπονητικό

μάλλον είναι αλλού για αλλού σαν προσωπικότητα

Ναι, δεν ξέρω λεπτομέρειες. Λέω τι έγραφε προχτές αυτός. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ναι, δεν ξέρω λεπτομέρειες. Λέω τι έγραφε προχτές αυτός. 

ο οποίος αν θυμάμαι καλά είχε πει οτι κόβω απο ΑΕΚ επειδή είχε φάει απειλές απο μελ ????  κάπου τώρα πρόσφατα ? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, enck1 said:

ο οποίος αν θυμάμαι καλά είχε πει οτι κόβω απο ΑΕΚ επειδή είχε φάει απειλές απο μελ ????  κάπου τώρα πρόσφατα ? 

Είχε πει ότι είναι η τελευταία του σεζόν σε αναμεταδόσεις γιατί θεωρεί ότι είναι black list για ΟΠΑΠ αρενα 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×