Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

Just now, Vargas21 said:

Δεν ξερω Νικο εμενα η δηλωση του οτι  Αν νιώσω πως δεν είμαι όσο αγαπητός ήμουν πέρσι και υπάρξει η οποιαδήποτε αμφιβολία προς το πρόσωπό μου, τότε μπορεί να έχω κι εγώ αμφιβολίες. Είμαστε σε συζητήσεις όμως και θα δούμε τι θα γίνει».

Μου δειχνουν φευγατο παικτη Και με αυτα που διαβαζω για την προταση δεν νομιζω να δεχτει τοσο μεγαλη μειωση

 

Oλα ειναι σχετικα, ειναι μεγαλη μειωση αλλα, θα τα βρει απο αλλη ομαδα αυτα τα λεφτα; Δεν νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα επειδή έβλεπα τις δηλώσεις το ύφος του μου φάνηκε θετικό, ότι δλδ καταρχην δεν θέλω να μείνω και να με βρίζουν γιατί δεν αρέσω στον κοσμο. Λογικο. 

Τωρα για τα λεφτα , αν βρει αλλου κανα μυριο συμβόλαιο θα φύγει, στο καλο και πάμε παρακάτω. Το πρόβλημα είναι ότι με την διοίκηση που έχεις μπορεί να ακούσεις έχω Ιατρουδη του χρόνου. Μέχρι να ξεκουμπιστεί ο κιμπάρης έτσι θα μας πηγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Για εμενα, ολα φαινονται απο τις εμφανισεις. Ο Ολιβειρα οκ δεν ειναι σε καλες μερες, αλλα φαινεται οτι προσπαθει 120% συγκριτικα με εκεινες τις μερες που δεν προσπαθουσε καν. Λιβαγια με την τρομερη εμφανιση προχθες επισης εδειξε και στη πραξη οτι κατι αλλαξε.

Και οι δυο παιχτες ποιοτικα, αξιζουν 100% να ειναι στην ομαδα της Αγιας Σοφιας αδιαμφισβητητα. Οταν θελουν, μπορουν να κανουν ματσαρες. Ωστοσο ο Λιβαγια ακομα να εμφανιστει σε ντερμπι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που προσπαθεί ο Μελισσανίδης να κάνει είναι να ανακατανείμει το μπατζετ που δίνει στους 2 παίχτες και στο τέλος να βγει και κερδισμενος. Θέλει να τους ανανεώσει στη χειροτερη με το ίδιο συνολικό μπατζετ, σήμερα δίνει 1,2 στον Ολιβέιρα και κάπου 700 στον Λιβαγια και θέλει να το κάνει, 1 στο Λιβαγια και 800 στον Ολιβέιρα. Εγώ θα τους έστελνα στο καλό και τους 2 και θα τους έδινα δώρο και το Μάνταλο για τις κρύες νύχτες του χειμώνα 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Έχετε καταλάβει εντωμεταξύ ότι αντί για μεταγραφες συζηταμε ΑΚΟΜΑ μετά από μηνες για τις ανανεώσεις των 2, έτσι; 

Τιγρη σε αγαπώ οξω οι μίζεροι από ´δω 😆

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Έχετε καταλάβει εντωμεταξύ ότι αντί για μεταγραφες συζηταμε ΑΚΟΜΑ μετά από μηνες για τις ανανεώσεις των 2, έτσι; 

Τιγρη σε αγαπώ οξω οι μίζεροι από ´δω 😆

"Μετα τον τελικο με τον Ολυμπιακο ξεκαθαριζουν οι υποθεσεις των 2 ανανεωσεων"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Αυτό που προσπαθεί ο Μελισσανίδης να κάνει είναι να ανακατανείμει το μπατζετ που δίνει στους 2 παίχτες και στο τέλος να βγει και κερδισμενος. Θέλει να τους ανανεώσει στη χειροτερη με το ίδιο συνολικό μπατζετ, σήμερα δίνει 1,2 στον Ολιβέιρα και κάπου 700 στον Λιβαγια και θέλει να το κάνει, 1 στο Λιβαγια και 800 στον Ολιβέιρα. Εγώ θα τους έστελνα στο καλό και τους 2 και θα τους έδινα δώρο και το Μάνταλο για τις κρύες νύχτες του χειμώνα 

Συμφωνώ.

Θα προσθέσω ότι κάπου στο βάθος του μυαλού του βρίσκεταιι η αναγέννηση των δύο παικτών υπό τις οδηγίες του Χιμένεθ και η πώλησή τους το καλοκαίρι με την πρώτη πρόταση που θα έρθει πάνω από μύριο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Έχετε καταλάβει εντωμεταξύ ότι αντί για μεταγραφες συζηταμε ΑΚΟΜΑ μετά από μηνες για τις ανανεώσεις των 2, έτσι; 

Τιγρη σε αγαπώ οξω οι μίζεροι από ´δω 😆

Μοιάζει η υπόθεση με τις "δύο επόμενες εβδομάδες που είναι κρίσιμες".

Ζούμε την ίδια μέρα εδώ και μήνες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Μοιάζει η υπόθεση με τις "δύο επόμενες εβδομάδες που είναι κρίσιμες".

Ζούμε την ίδια μέρα εδώ και μήνες.

4 μήνες νομιζω 

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τις πληροφορίες του (κοουτς ΠΑΠ)  , μετά τις τελευταίες επαφές απόφαση της πλευράς της ΑΕΚ, είναι να μη κλείσει το θέμα με δική της πρωτοβουλία. Όχι τουλάχιστον άμεσα. Κάτι που σημαίνει πως θεωρούν πως υπάρχει έδαφος για συμφωνία κι απαιτούνται περαιτέρω χειρισμοί. Έτσι, φαίνεται πως θα υπάρξει συνέχεια στο αμέσως επόμενο διάστημα και σε κάθε περίπτωση, παρά το γεγονός πως δεν έχει προκύψει συμφωνία, δεν υπάρχει καμιά σκέψη για περιορισμό του ρόλου του Μάρκο Λιβάγια στην ομάδα.

Τσαταλης στο πορτοκαλι 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνο θέλει να κερδίσει ο Μελισσανίδης και τίποτε άλλο με όλες αυτές τις ανακυκλωμένες μαλακίες τόσους μήνες.

Εμένα ενα μου κάνει εντύπωση ..Οκ για Μελ,Κονέ, Παπαδόπουλο, Αρκάδη κλπ δεν έχω καμία ιδιαίτερη απαίτηση . Προσωπικότητες μία και μία. Τους έχω συναναστραφεί ,τους γνωρίζουμε όλοι .Είναι για νάναι ..

Ο Μηνάς όμως πείτε μου τι κάθεται και συζητάει και λαμβάνει μέρος σε όλον αυτόν τον τραγέλαφο  ;  Δε βλέπει πόσο ζημιώνεται η ΑΕΚ απο αυτές τις παπάτζες του Μελισσανίδη που το μόνο που θέλει είναι να τελειώσει η Αγιά Σοφιά και να φύγει ; Δε βλέπει πως ακόμα και για την ΕΠΟ τον εκβιάζουν με άλλα θέματα ; 

Και ο ίδιος δυστυχώς εχει μερίδιο ευθύνης πλέον για αυτην την κατάσταση γιατί ΟΚ ο μεγάλος στο τέλος πάντα αποφασίζει αλλά το ένα απο τα δύο του χέρια .. είσαι συ ρε Μηνά .

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Σωστός στιλ αλλά δικηγόρος είναι ο άνθρωπος και δουλειά του είναι οι συμβιβασμοι που πολλές φορές του κάνει και ο ίδιος . Έχει βολευτει και στην ΑΕΚ έχοντας μια σταθερότητα και γιατί στη τελική να γίνει ο κακός. 

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον και ο Μηνας σου λεει υπαλληλος ειμαι . Σημερα ειμαι εδω αυριο θα βαλει πλωρη για καμια Ευρωπη. Εχει καταλαβει καλα τον Μελισσανιδη και δεν υπαρχει λογος να χαλασει την σχεση του 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stylianopoulos said:

Χρόνο θέλει να κερδίσει ο Μελισσανίδης και τίποτε άλλο με όλες αυτές τις ανακυκλωμένες μαλακίες τόσους μήνες.

Εμένα ενα μου κάνει εντύπωση ..Οκ για Μελ,Κονέ, Παπαδόπουλο, Αρκάδη κλπ δεν έχω καμία ιδιαίτερη απαίτηση . Προσωπικότητες μία και μία. Τους έχω συναναστραφεί ,τους γνωρίζουμε όλοι .Είναι για νάναι ..

Ο Μηνάς όμως πείτε μου τι κάθεται και συζητάει και λαμβάνει μέρος σε όλον αυτόν τον τραγέλαφο  ;  Δε βλέπει πόσο ζημιώνεται η ΑΕΚ απο αυτές τις παπάτζες του Μελισσανίδη που το μόνο που θέλει είναι να τελειώσει η Αγιά Σοφιά και να φύγει ; Δε βλέπει πως ακόμα και για την ΕΠΟ τον εκβιάζουν με άλλα θέματα ; 

Και ο ίδιος δυστυχώς εχει μερίδιο ευθύνης πλέον για αυτην την κατάσταση γιατί ΟΚ ο μεγάλος στο τέλος πάντα αποφασίζει αλλά το ένα απο τα δύο του χέρια .. είσαι συ ρε Μηνά .

Αυτό που κρατάω από όλο αυτό είναι ότι και ΕΠΟ....γιοκ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CHⓇIS said:

4 myria gia 4 xronia leei o keftes g livagia

Σοβαρά τώρα Κρις ;  Το βγαλε ο Κέτσε είδηση ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

4 myria gia 4 xronia leei o keftes g livagia

Ένα πραγμα ρε παιδί μου παρόμοιο ρεπορτάζ οι αρδ μας. Μην παει το μυαλό κανενός σε κοινό non paper και τέτοια, αυτά μονο οι γαύροι 

 

Κιοφτες 

Σύμφωνα με την πληροφόρηση από την ΑΕΚ, παρ’ ότι οι συζητήσεις έχουν μπει στην τελική ευθεία, σήμερα και αύριο δεν προβλέπεται να υπάρξει κάτι οριστικό. Και για την ώρα, δεν υπάρχει οριστική εξέλιξη, θετική ή αρνητική επί του καυτού θέματος…

 

Τσαταλης 

Η «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ θέλει να κρατήσει το θέμα χαμηλά, όσο δεν υπάρχει οριστική εξέλιξη και το μόνο δεδομένο που προκύπτει από την ενημέρωση που δίνει, είναι πως δεν βλέπουν οριστική εξέλιξη απόψε ή ακόμη και αύριο.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν κάνει το γήπεδο και φύγει 

Είμαι ευχαριστημένος 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Εγω καθόλου. 

Άμα ψάχναμε για νέο ερτσο, τι χωλοσκαγαμε δλδ??? 

Καλά ένα μικρό θαύμα έχει κάνει ο εγγυητής στο θέμα του γηπέδου 

Στα αλλά περιμέναμε όλοι ότι μεγαλώνοντας θα είχε πιο σύγχρονες ιδέες στην διοίκηση της ΠΑΕ και ας έβαλε από 0 έως - 1 ευρώ 

Αλλά αφού η φάση βρωμάει 90s και κουράστηκε ( λογικό αφού είναι 70 και θέλει να τα ελέγχει όλα ) ας το χτίσει και ας παραδώσει γρήγορα πριν αρχίσουν τα γλέντια που θα βλέπουμε ακόμα μάνταλο Μπακακη και θα προσπαθούν οι σουβλακωφαγοι να μας πείσουν ότι είναι παιχταράδες κτλ 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα έχει ως εξής:

Ο Λιβάγια και ο Ολιβέίρα έχουν συμφέρον να περιμένουν μέχρι το καλοκαίρι μήπως και έρθει κάποια μεγάλη πρόταση για συμβόλαιο. Και θα έλεγα πως από Σαουδική Αραβία, Κατάρ κλπ σίγουρα θα βρούν ένα καλό συμβόλαιο ως πολύ καλό. Επίσης και από Τουρκία μεριά αν και δεν ξέρω πως θα είναι τα οικονομικά των ομάδων εκεί με την οικονομική συγκυρία.

Επομένως θα κερδίζουν χρόνο με μικρό ρίσκο.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×