Jump to content

Ρόστερ 2020-21


AG21
 Share

Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Και οταν εφυγε ο Βρανιες πωπωπω και φεραμε Οικονομου και οταν εφυγε ο Γιοχανσον πωπωπω και φεραμε Μοραν επισης.

Και ο Βρανιες τον Κολοβετσιο αντικατεστησε, και ο Γιοχανσον τον Ανακογλου. Προφανως καποιοι θα σου βγουν και καποιοι οχι. Που ηταν οι Βρανιες-Γιοχανσον πριν την ΑΕΚ;

Επισης εσυ θεωρεις λαθος το οτι δεν μενει στην ομαδα ο Λιβαγια; Δηλαδη αν τον κραταγαμε με 1εκ μισθο δεν θα εβριζες; Προσωπικα πιστευω επρεπε να τελειωσει την επομενη της Μπραγκα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

@Bukowski το οτι εχουμε Τανκοβιτς δεν σημαινει οτι δεν χρειαζομαστε παικτη, εχουμε πολλες αναγκες, ας φερει αριστερο μπακ με το συμβολαιο του

Με τα λεφτα του Livaja φερνεις παιχταρα CM και με του Oliveira παιχταρα AM. Πουλας οπου βρεις και τον Μανταλο και φερνεις και δυνατο CB και εισαι σενιος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά τανκοβιτς μαχαιρας θα είναι ο αντί λιβαγια. Κουλουρης ο αντί Ολιβέιρα. Το περίσσευμα χρημάτων θα πάει για στοπερ διαφοράς δλδ τον Γουτα  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hoffman21 said:

@Bukowski το οτι εχουμε Τανκοβιτς δεν σημαινει οτι δεν χρειαζομαστε παικτη, εχουμε πολλες αναγκες, ας φερει αριστερο μπακ με το συμβολαιο του

ας ερθει αλλο ενα εξτρεμ σαν τον γκαρσια . Να εχουμε 2 σαιτες απο τα ακρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Και ο Βρανιες τον Κολοβετσιο αντικατεστησε, και ο Γιοχανσον τον Ανακογλου. Προφανως καποιοι θα σου βγουν και καποιοι οχι. Που ηταν οι Βρανιες-Γιοχανσον πριν την ΑΕΚ;

Επισης εσυ θεωρεις λαθος το οτι δεν μενει στην ομαδα ο Λιβαγια; Δηλαδη αν τον κραταγαμε με 1εκ μισθο δεν θα εβριζες; Προσωπικα πιστευω επρεπε να τελειωσει την επομενη της Μπραγκα.

Ναι μονο που για Κολοβετσιο και Ανακογλου δεν λεγαμε "πωπωπω" οταν εφυγαν. Κατα κανονα για οσους πουμε "πωπωπω" φερνουμε κατι ανεκδοτα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Ούτε γω ήθελα ιδιαίτερα πλέον να ανανεώσει, αλλά κάτι ονόματα που είχαν βγει ως υποψήφιοι αντικαταστάτες θυμάμαι ήταν άθλια. Και γενικά οκ, δεν παίρνουμε και πολύ καλό βαθμό στις αντικαταστάσεις παικτών που φεύγουν, εδώ νοσταλγούμε τον Λαμπρόπουλο

Δεν ξερω ποιοι νοσταλγουν τον Λαμπροπουλο, ενα μετριοτατο σεντερ μπακ ηταν, με εντελως μετρια καριερα. Σιγα τον παικτη πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ρε παιδιά, διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα λεφτά που ζητούσε ο Λιβάγια και τρίβω τα μάτια μου μήπως κάνουν πουλάκια. 

1.4 ρε αθεόφοβε; Δεν τα αξίζεις ρε Μάρκο. 

Υπάρχει κανείς δηλαδή που πιστεύει ότι τα αξίζει και να του τα δώσουμε για να μην πάει π.χ. στο γαύρο; Ρε τι είναι αυτά που λέτε; Ο τύπος φέτος είναι προκλητικός. 

Κρίμα που δεν τον πουλήσαμε, αλλά δεν τα αξίζει σε καμία περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Δεν ξερω ποιοι νοσταλγουν τον Λαμπροπουλο, ενα μετριοτατο σεντερ μπακ ηταν, με εντελως μετρια καριερα. Σιγα τον παικτη πραγματικα.

Ε δεν διαφωνώ, αλλά αν τον είχαμε φέτος, βασικός θα παίζε

Αυτό θέλω να δείξω, νοσταλγούμε μέτρια παικτάκια γιατί δεν μπορούμε ούτε αυτά να αναπληρώσουμε αξιοπρεπώς

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ναι μονο που για Κολοβετσιο και Ανακογλου δεν λεγαμε "πωπωπω" οταν εφυγαν. Κατα κανονα για οσους πουμε "πωπωπω" φερνουμε κατι ανεκδοτα.

Υπερβαλεις νομιζω, αλλα οκ σεβαστο. Ειμαι σιγουρος οτι ο Βρανιες του 180κ πρωτο μισθο και κοκκινη στο πρωτο ματς, δεν θεωρηθηκε και τοσο καλη μεταγραφη.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω τουλαχιστον οτι θα παει εξεδρα απο αυριο και θα προπονειται μονος του, οχι να τον δουμε σε καμια αποστολη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Ε δεν διαφωνώ, αλλά αν τον είχαμε φέτος, βασικός θα παίζε

Αυτό θέλω να δείξω, νοσταλγούμε μέτρια παικτάκια γιατί δεν μπορούμε ούτε αυτά να αναπληρώσουμε αξιοπρεπώς

Και αν ειχες Λιβαι Γκαρσια την χρονια που πηρες πρωταθλημα θα ηταν βασικος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Πραγματικά ρε παιδιά, διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα λεφτά που ζητούσε ο Λιβάγια και τρίβω τα μάτια μου μήπως κάνουν πουλάκια. 

1.4 ρε αθεόφοβε; Δεν τα αξίζεις ρε Μάρκο. 

Υπάρχει κανείς δηλαδή που πιστεύει ότι τα αξίζει και να του τα δώσουμε για να μην πάει π.χ. στο γαύρο; Ρε τι είναι αυτά που λέτε; Ο τύπος φέτος είναι προκλητικός. 

Κρίμα που δεν τον πουλήσαμε, αλλά δεν τα αξίζει σε καμία περίπτωση.

1,1 λέει ο κετς ζητούσε και 400 πριμ υπογραφής.

Link to comment
Share on other sites

Παντως παγκοσμιως τα συμβολαια πεφτουν λογο κοβιντ και ο Λιβαγια ηθελε διπλασιασμο? Αρα δεν ηθελε. Εγω αυτο καταλαβαινω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Και αν ειχες Λιβαι Γκαρσια την χρονια που πηρες πρωταθλημα θα ηταν βασικος.

Ε σε μια μεταγραφή έδωσες σοβαρά λεφτά και σου βγήκε παικταράς. Τι σύμπτωση...

Θα συνεχίσουμε σε αυτό το μοτίβο άραγε; Τα πρώτα σημάδια πάντως δεν τα λες και ενθαρρυντικά

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Υπερβαλεις νομιζω, αλλα οκ σεβαστο. Ειμαι σιγουρος οτι ο Βρανιες του 180κ πρωτο μισθο και κοκκινη στο πρωτο ματς, δεν θεωρηθηκε και τοσο καλη μεταγραφη.

Οχι δεν υπερβαλω καθολου, ο Λιβαγια επρεπε να χει τελειωσει απ οταν ειπε στον Μελισσανιδη "ή ο Καρερα ή εγω". Αλλα οποιος θεωρει οτι θα φερουμε καλυτερο στην θεση του ας το γραψει τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giorgos said:

1,1 λέει ο κετς ζητούσε και 400 πριμ υπογραφής.

Δεν ξερω τι να πιστέψω, αυτή η εκδοχή δείχνει ότι απλά δεν ήθελε να ανανεώσει κι αυτό το αποδεικνύει η φετινη του κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Παντως παγκοσμιως τα συμβολαια πεφτουν λογο κοβιντ και ο Λιβαγια ηθελε διπλασιασμο? Αρα δεν ηθελε. Εγω αυτο καταλαβαινω. 

Καλά δεν ζήτησε κατι ακραίο αν ισχύουν τα νούμερα που αναφέρει ο κετς, σε σχέση με την πρόταση σου. Αν τον ήθελες πραγματικά και δεν ήσουν τσιπης τον κρατούσες.

Link to comment
Share on other sites

Εσπασε το παρεακι παντως....και ειχε χαρει και ο Λιβαγια που δεν εφυγε ο Μανταλος στην Αραπια 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Ε σε μια μεταγραφή έδωσες σοβαρά λεφτά και σου βγήκε παικταράς. Τι σύμπτωση...

Θα συνεχίσουμε σε αυτό το μοτίβο άραγε; Τα πρώτα σημάδια πάντως δεν τα λες και ενθαρρυντικά

Και ο Τανκοβιτς καλυτερος απο Μπακασετα, ο Νεντελτσιαρου καλυτερος απο Λαμπροπουλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Και ο Τανκοβιτς καλυτερος απο Μπακασετα, ο Νεντελτσιαρου καλυτερος απο Λαμπροπουλο.

Ποτε προλαβε να δειξει ο Τανκοβιτς καλυτερος του Μπακασετα;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×