Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Just now, AlexKR21 said:

Ειτε να κανουμε ενσταση, ειτε να βγαλει ανακοινωση η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ευχαριστωντας την ΠΑΕ ΑΕΚ για το οτι διαχρονικα αποδεικνυει οτι θελει τα παιχνιδια να παιζονται στα γηπεδα και οχι στα δικαστηρια

Γνωμη μου

γιατι να μην κάνεις; και οκ ναι δεν το αξίζαμε στο γήπεδο να βγούμε δεύτεροι αλλά αςπροσεχαν

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Το ματς γιατι καθυστέρησε εντωμεταξύ σημερα? Δεν καταλαβα απο την μεταδοση. Κανανε καμια πουστια οι βου?

για τα δελτια καθυστερησε επρεπε να γινει ενημερωση ο Διαμαντοπουλος το ειδες που ηταν 4ος

Link to comment
Share on other sites

Ενσταση για να βγει ο Ντεμης να πει οι βαθμοι στο γήπεδο και να δούμε πόσο παχυνε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

γιατι να μην κάνεις; και οκ ναι δεν το αξίζαμε στο γήπεδο να βγούμε δεύτεροι αλλά αςπροσεχαν

Βασικα δεν εχω προβλημα να τους παμε γαμιοντας (αν και γενικα ειμαι κατα των ενστασεων αλλα αυτους τους πουστηδες τους εχω αχτι), αλλα στη χειροτερη απαιτω να τους γαμησουμε επικοινωνιακα. Μην ζησουμε αλλο 1 2008 που για παραδειγμα οι μισοι ΑΕΚτζηδες δεν ξερουν καν οτι μπορουσαμε να κανουμε ενσταση με την Τριπολη και αρνηθηκαμε...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

γιατι να μην κάνεις; και οκ ναι δεν το αξίζαμε στο γήπεδο να βγούμε δεύτεροι αλλά αςπροσεχαν

Σχετικό τι αξίζαμε με την πολυιδιοκτησια προς το παρον να γέρνει προς το εναντίον τους. Δεν είναι εξωαγωνιστικό το θέμα με την Ξανθη. Και κανονικά πιάνει και την χρονια του νταμπλ, καθώς και τους θεσμούς του κυπέλλου.

 

Απο εκεί και περα πάγια αποψη μου είναι ότι στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο υπάρχουν κανονες που πρέπει να τηρούνται, ακόμα και με τον Βαλνερ αυτό έλεγα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ενσταση ρε στην ομαδα των πιστολιων και των μεταμεσονυκτιων δικαστηριων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα των δελτίων από τα τζούνιορ κιόλας είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ.

Στην ουσία αφορά την ίδια την εγκυρότητα του αγώνα.

Αλλά εγώ ένσταση δε θα έκανα.

 

Link to comment
Share on other sites

τεσπα ας αποφασίσουν η ΠΑΕ . προσωπικά κάνουμε δεν κάνουμε δεν θα στεναχωρήσω κιόλας.. 

Link to comment
Share on other sites

Έσφιξε ο Κόλκας. Έσβησε την ειρωνία για το πόσοι παίχτες έπρεπε να λείπουν για να τους κερδισουμε. Η απάντηση Σταυράκη είναι ότι έπρεπε να λείπουν αυτοί οι 12 που ξεχάσατε να θεωρήσετε τα δελτία. Τότε η συμμετοχή σας στον αγώνα θα ήταν κανονική. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Βασικα δεν εχω προβλημα να τους παμε γαμιοντας (αν και γενικα ειμαι κατα των ενστασεων αλλα αυτους τους πουστηδες τους εχω αχτι), αλλα στη χειροτερη απαιτω να τους γαμησουμε επικοινωνιακα. Μην ζησουμε αλλο 1 2008 που για παραδειγμα οι μισοι ΑΕΚτζηδες δεν ξερουν καν οτι μπορουσαμε να κανουμε ενσταση με την Τριπολη και αρνηθηκαμε...

Εάν δεν κανεις ένσταση θα μείνει με τα ψέματα τους στην ιστορία πως δεν ίσχυε κάτι τετοιο και ήταν μουφα. Ένσταση λοιπον κυρίως επειδή μιλάμε για αχαριστα μουνοπανα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά, μπορεί και να μη χρειάζεται ένσταση. Απλά ένα "αρχιδοπιάσιμο" προς τη σωστή κατεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Παντως για δελτια εχει πεσει ο Αρης 

Ρε ΚΑΡΜΑ λέμε 

deltia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Παντως για δελτια εχει πεσει ο Αρης 

δεν επεσε απλα εφαγε μηδενισμο στο ματς και -3 που τον εριξε 

η ποινη ειναι 3-0 το ματς ανευ αγωνα και -3 βαθμοι

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν κανας Αστέρας Τρίπολης οκ να μην έκανες, τώρα ειλικρινα δεν καταλαβαίνω τι Ντέμο-καταστάσεις είναι αυτές απεναντι στους βρωμιαρηδες αυτούς. Θα νιώσετε πιο περήφανοι σοβαρά τώρα; 
Επισης φερπλευερ και παρέα με Θωμαδες, Σωκρατηδες και Γιαννακηδες Παππαδοπουλους δεν κολλάει, ας το βρουμε καπου αν θελουμε να το πιάσουμε σοβαρά δλδ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ρε ΚΑΡΜΑ λέμε 

deltia.jpg

Για μενα ενσταση  ΚΑΝΟΝΙΚΑ  Το αθλημα εχει κανονες και αυτοι τους καταπατουν συστηματικα . Ας προσεχαν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Μηδενισμός και -3 είναι.

Δύσκολη απόφαση 

Ο,τι λέει ο νόμος.

Να δούμε αν θα πονέσει το κωλαρακι του Κολκα.

Link to comment
Share on other sites

Quote

ο ΠΑΟΚ επιβεβαίωσε την πληροφορία που ούτως ή άλλως αναγράφεται και στο Φύλλο Αγώνα για το πρόβλημα που υπάρχει με τα δελτία υγείας 12 ποδοσφαιριστών της ομάδας.

Τα συγκεκριμένα δελτία έπρεπε να ανανεωθούν μετά τις 30/6 κάτι που δεν έγινε από την πλευρά των «ασπρόμαυρων» και πλέον μένει να δούμε την εξέλιξη της υπόθεσης.

ρε μλκ ειναι εντελως για τον πουτσο ουτε η ΑΕΚ επ ιδημητρελου δεν τα εκανε αυτα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Μηδενισμός και -3 είναι.

Δύσκολη απόφαση 

Άρα είσαι οριστικά δεύτερος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

δεν επεσε απλα εφαγε μηδενισμο στο ματς και -3 που τον εριξε 

η ποινη ειναι 3-0 το ματς ανευ αγωνα και -3 βαθμοι

Οτι λεει ο νομος. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κόντεψε να χάσει ο ΠΑΟ Ρουφ φέτος τη Γ Εθνική από δελτίο σε υπόθεση ίδια με του Βάλνερ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×