Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Να τους γαμησουν ο,τι έχουν και δεν έχουν.

Επίσης, μέχρι να τελεσιδικησει η απόφαση για ΠΑΟΚ, Ξάνθη, να ζητήσουν να μην επικυρωθεί η βαθμολογία.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Δώδεκα ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ με Βάση το άρθρο 18 του ΚΑΠ αγωνίστηκαν αντικανονικά στο αποψινό ντέρμπι, κάτι που αναφέρει ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος στο Φύλλο Αγώνα και ο οποίος ενημέρωσε πριν το ματς Δημητριάδη και Καρυπίδη ενώπιον του παρατηρητή του αγώνα για το πρόβλημα με τα αθεώρητα δελτία υγείας - Δικαίωμα ένστασης έχει η ΑΕΚ

μην κανετε ενσταση αλλα καντε τους ρομπα

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

μην κανετε ενσταση αλλα καντε τους ρομπα

Γιατί να μην κάνουμε ενσταση; Με ποια λογικη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Να τους γαμησουν ο,τι έχουν και δεν έχουν.

Επίσης, μέχρι να τελεσιδικησει η απόφαση για ΠΑΟΚ, Ξάνθη, να ζητήσουν να μην επικυρωθεί η βαθμολογία.

 

Διαφωνώ.

Θα έστελνα μετά χαράς τον ποακ να παίξει προκριματικά τσουλου σε 40 μέρες από τώρα με το μισό ρόστερ στον αερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Γιατί να μην κάνουμε ενσταση; Με ποια λογικη;

προσωπικη αποψη ειναι αδερφε μου εγω δεν θελω ενστασεις 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Επισης επειδή διάβασα για σύγκριση Μανολο-Καρερα, ο Μανόλο είχε 2.05ppg στην πρώτη θητεία και 2.00ppg στη δεύτερη και ο Καρέρα μέχρι σήμερα 2.14ppg. Τον οποίο Μανόλο επίσης γουστάρω με χίλια αλλά νομίζω ότι έχουμε βρει αν όχι καλύτερη, τότε το ίδιο αξιόλογη περίπτωση 

με ότι έχω δει μέχρι τώρα όχι. δεν είναι μόνο τα νούμερα.... ο άλλος έκανε αλλαγή τον αινταρεβιτς και σου γύρναγε ευρωπαϊκό ματς με διναμο. έριχνε 3 στην πρωταθλήτρια Βελγίου. στο 95 η ομάδα δεν σήκωνε την μπάλα και γύρναγε τα ματς με πάσες και σωστό ποδόσφαιρο στο 95.... σου πήρε κύπελλο μετά από 10 και χρόνια σου πήρε πρωτάθλημα μετά από 25 χρόνια σε έβαλε Ευρώπη μετά από 6 χρόνια σε πέρασε όμιλο europa μετά από 10 χρόνια συν....... έσπασε το αήττητο Ρεκόρ σε ευρωπαϊκά ματς Ελληνικής ομάδας. σου πήρε ΔΎΟ διπλά στο Καραϊσκάκης.... τον παοκ με το ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ ΡΟΣΤΕΡ που ακούμε τόσα χρόνια τον κέρδη σε με10 ΑΠΙΧΤΕΣ     μπορώ να γράφω μέχρι αύριο τι έχει πετύχει αυτός ο τύπος... δεν θα τον συγκρίνω αμέσως με κάποιον που δείχνει στοιχεία αλλά ακόμα δεν έχει κάνει κάτι.... και ο Χιμένεθ παρέλαβε μεγαλύτερο μπουρδελο από τον ιταλο

Link to comment
Share on other sites

Ήδη έχουν βγει οι καθωσπρέπει ΑΕΚτζήδες τα "μην τολμήσετε" "εμείς δεν κάνουμε τέτοια" κτλ

ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝΟΥΜΕ ΚΩΛΟ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Κατ' αρχάς ο Καρερα δεν είναι ξαναζεσταμενο φαγητο. Βέβαια άλλο να τρως ξαναζεσταμενο γιουβαρλακια (Μανολο) και άλλο ξαναζεσταμενο σκατοσουπα (Κωστενογλου) αλλά δεν παύει ο νέος να χει άλλη γοητεια. Ειδικά αν ξέρει από πρωταθλητισμός τόσο ως παίχτης όσο και ως προπονητης. Γιατί καλές ΟΙ Σεβιλλες, οι Μπραγκες, οι Τσέλσι των 90ς και οι Τότεναμ αλλά άλλη κλάση ομάδες όπως η Γιουβε, η Μιλαν, η Μπαγερν, η Ρεάλ κτλ

Σε έχω βάλει σε άλλο επιπεδο εκτιμησης επειδη φαινεται οτι εκτιμας τα γιουβαρλακια

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Capture.PNG

Τι να περιιμενεις απο την ομαδα του Λιασου Λουκα. 

Link to comment
Share on other sites

Φερπλέιερ με μκυνοπανα σαν να λέμε μάγκας πουστης. Γνώμη μου.

Χάρτινο δεν σε λένε χωρίς να τους έχεις τρέξει ποτέ σε δικαστηριο; Ενώ αυτοί σε ετρεχαν; Ε γάμησέ τους.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Ήδη έχουν βγει οι καθωσπρέπει ΑΕΚτζήδες τα "μην τολμήσετε" "εμείς δεν κάνουμε τέτοια" κτλ

ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝΟΥΜΕ ΚΩΛΟ

ευχαιριστω που με λες καθωσπρεπει Αεκτζη ?με τιμαει

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

Να τους γαμησουν ο,τι έχουν και δεν έχουν.

Επίσης, μέχρι να τελεσιδικησει η απόφαση για ΠΑΟΚ, Ξάνθη, να ζητήσουν να μην επικυρωθεί η βαθμολογία.

 

Αυτο με τη βαθμολογια δεν νομιζω οτι ειναι τοσο ευκολο γιατι οι Ομοσπονδιες μεχρι 4 Αυγουστου (νομιζω) πρεπει να δηλωσουν τις ομαδες στις διοργανωσεις της ΟΥΕΦΑ

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Αυτο με τη βαθμολογια δεν νομιζω οτι ειναι τοσο ευκολο γιατι οι Ομοσπονδιες μεχρι 4 Αυγουστου (νομιζω) πρεπει να δηλωσουν τις ομαδες στις διοργανωσεις της ΟΥΕΦΑ

απολυτα σωστος αν δεν επικυρωθει δεν παιζει κανεις ευρωπη οποτε θα την επικυρωσουν και να καταψηφισεις

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

ευχαιριστω που με λες καθωσπρεπει Αεκτζη ?με τιμαει

μου έχεις δώσει την εντύπωση θείου που προσέχει τι λεει και τι κάνει, πατρίς θρησκεία οικογένεια

αν φοράς και κολώνια μυρτώ θα το κορυφώσεις

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ολο κώλο στήνουμε σε αυτούς τα τελευταία χρόνια, να μας πει αν του αρέσει του Τίγρη κιόλας έτσι για να ξέρουμε. Άξιοι της μοίρας μας αν δεν κάνουμε ένσταση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

 

αν φοράς και κολώνια μυρτώ θα το κορυφώσεις

Το καλύτερο αντισηπτικό να ξες.

Το πρότεινε και ο θείος Ταγίπ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

μου έχεις δώσει την εντύπωση θείου που προσέχει τι λεει και τι κάνει, πατρίς θρησκεία οικογένεια

αν φοράς και κολώνια μυρτώ θα το κορυφώσεις

40 χρονων ειμαι ρε οχι και θειος πανω στην νιοτη εννοειτε αγαπαμε Μυρτω

 

Αγαπημένες Δεκαετίες: Retro αρώματα & κολώνιες

Link to comment
Share on other sites

Δεν νοείται να είσαι σοβαρό κλαμπ και να μην κάνεις ενσταση. Σαν να μην έκανε τότε η Μακαμπι με τον Λουκα. Τελειώνετε μουλοι.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πρέπει να τελειώνουμε με τους ανοργανωτους γυφτους. Αυτοί θα πάνε να παίξουν προκριματικά CL και θα μείνουν εκτός λόγω δελτιων. Το χουν ξαναπαθει. Τουλάχιστον ας πάμε εμεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

ευχαιριστω που με λες καθωσπρεπει Αεκτζη ?με τιμαει

Έχω την εντύπωση ή κάνω λάθος ότι ο @Bukowski σε είπε μάγκα πουστη. ???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×