Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

2 minutes ago, amd said:

ρε ποιος σπυροπουλος εδω λεμε τιναζεσε στον αερα θα πας να παιξεις τελικο χωρις προπονητη και με μιση ομαδα βραζει το ποδοσφαιρικο τμημα δεν ξερω αν του εχουν πει αλλα υπαρχει πολυ μεγαλος κινδυνος να τιναχτεις στον αερα σαν ροστερ - προπονητης

Apo pou prokyptoune ola afta pou anafereis?

Link to comment
Share on other sites

απο enwsi.gr

ο ισχυρός άνδρας του ΠΑΟΚ μίλησε με τον στενό συνεργάτη του, τον Κώστα Φωτιάδη, και του μετέφερε όσα ήθελε να πει στον ομόλογό του της ΑΕΚ. Με τη σειρά του, ο κ. Φωτιάδης με τη βοήθεια των ανθρώπων της Ένωσης επικοινώνησε με τον Δημήτρη Μελισσανίδη και του μετέφερε όσα του είπε ο Ιβάν Σαββίδης.

Μέχρι τα ξημερώματα, υπήρχε η πληροφορία πως ο Δημήτρης Μελισσανίδης δεν προτίθεται να δώσει εντολή για την κατάθεση της ένστασης, όπως αναφέρει το metrosport.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

αν δεν κανεις τιποτα πουτανακι του Σαββιδη θα ειναι ο Μελισσανιδης ξεκαθαρα.

 

δικαιολογιες δεν υπαρχουν, κοσμος και αρδ κλινουν περισσοτερο προς το να κανεις ενσταση, το συμφερον σου 100% αυτο ειναι, μιλαμε για ΠΑΕ/οργανισμο πουστηδων, ο ΜΟΝΟΣ λογος να μην κανεις τιποτα ειναι γιατι καποιος φοβαται τον Σαββιδη.

Και η ΑΕΚ επισημως πλεον μπαίνει στην κατηγορία "ομαδα-δορυφορος". Είναι σαν να λέμε δεν είναι ο Άρης πουτανακι του Χοντρού είναι ο Καρυπιδης.

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΕΚ1924 του αρναουτογλου λέει να τους ταράξουμε στην νομιμότητα, ο κιοφτες ζητάει να κάνουμε, από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι οι αρδ της ΑΕΚ είναι συλληβδην κατά της ένστασης; Επειδή το είπε ο Γεωργίου και κανένας άλλος; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Apo pou prokyptoune ola afta pou anafereis?

απο πληροφοριες μεσα στο ποδοσφαιρικο τμημα τα οποια επιβεβαιωνονται και απο ρεπορταζ στα αεκτζηδικα σαιτ

 

Quote


Από χθες το βράδυ που έσκασε η… βόμβα με την γκάφα του ΠΑΟΚ, άπαντες περιμένουν τι θα πράξει η Ένωση. Το ίδιο φυσικά περιμένουν και οι παίκτες, όπως φυσικά και ο Μάσιμο Καρέρα.

Μαθαίνοντας τις νέες εξελίξεις και το τι θα συμβεί, αν η ΑΕΚ κάνει ένσταση και τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ, ο Ιταλός τεχνικός ήταν ξεκάθαρος, μιλώντας στους συνεργάτες του.

Ο τεχνικός της ΑΕΚ έλεγε πως θα πρέπει ο σύλλογος να υπερασπιστεί τα συμφέροντά του, να σφραγίσει τη 2η θέση και μετέπειτα να παίξει στα προκριματικά του Champions League.

Τόσο χθες το βράδυ, ως τις πρώτες πρωινές ώρες, όσο και σήμερα από το πρωί, ο Καρέρα ρωτά συνεχώς ποια είναι η εξέλιξη και περιμένει την απόφαση της διοίκησης, ελπίζοντας πως θα είναι θετική.

Στο ίδιο μήκος κύματος και οι παίκτες της Ένωσης που βλέπουν μπροστά τους μια μεγάλη ευκαιρία να παίξουν στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση και φυσικά να εξαργυρώσουν τους κόπους μιας τεράστιας χρονιάς.

 

η κατασταση μυριζει μπαρουτι 

Link to comment
Share on other sites

Kostas Ketsetzoglou

7 λεπ. · 

Θα πω κι εγω την άποψη μου. Οτι αποφασίσει ο Μελισσανιδης θα ειναι το καλύτερο για την ΑΕΚ. Αυτο ειναι το μονο βέβαιο και για αυτο δεν έχω κανενα αγχος για το νέο Μίκι μαους που χαριζει απο χθες η ομάδα - παρανομία - επανασταση - το ΠΟΚ μας κλέβει...
Και η απόφαση που θα παρει θα αφορά μονο την ΑΕΚ. Δεν χρωστάμε σε κανέναν. Ούτε ευρώ ούτε χάρες. Οτι κι αν γινει η ΑΕΚ θα εχει κανει το καλύτερο ...

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι αδερφουλα αυτα θα γινονται.

 

λεγαμε για το κοντο τρομαρα μας. ο οποιος τουλαχιστον τα εκανε απο βλακεια και οχι γιατι φοβοταν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Kostas Ketsetzoglou

7 λεπ. · 

Θα πω κι εγω την άποψη μου. Οτι αποφασίσει ο Μελισσανιδης θα ειναι το καλύτερο για την ΑΕΚ. Αυτο ειναι το μονο βέβαιο και για αυτο δεν έχω κανενα αγχος για το νέο Μίκι μαους που χαριζει απο χθες η ομάδα - παρανομία - επανασταση - το ΠΟΚ μας κλέβει...
Και η απόφαση που θα παρει θα αφορά μονο την ΑΕΚ. Δεν χρωστάμε σε κανέναν. Ούτε ευρώ ούτε χάρες. Οτι κι αν γινει η ΑΕΚ θα εχει κανει το καλύτερο ...

εγω το διαβαζω σαν μη ενσταση Μπιλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Kostas Ketsetzoglou

7 λεπ. · 

Θα πω κι εγω την άποψη μου. Οτι αποφασίσει ο Μελισσανιδης θα ειναι το καλύτερο για την ΑΕΚ. Αυτο ειναι το μονο βέβαιο και για αυτο δεν έχω κανενα αγχος για το νέο Μίκι μαους που χαριζει απο χθες η ομάδα - παρανομία - επανασταση - το ΠΟΚ μας κλέβει...
Και η απόφαση που θα παρει θα αφορά μονο την ΑΕΚ. Δεν χρωστάμε σε κανέναν. Ούτε ευρώ ούτε χάρες. Οτι κι αν γινει η ΑΕΚ θα εχει κανει το καλύτερο ...

ο,τι πει ο προεδρος θα ειναι το καλυτερο δλδ. αυτο μας λεει + το τι προτιμαει αυτος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Kostas Ketsetzoglou

7 λεπ. · 

Θα πω κι εγω την άποψη μου. Οτι αποφασίσει ο Μελισσανιδης θα ειναι το καλύτερο για την ΑΕΚ. Αυτο ειναι το μονο βέβαιο και για αυτο δεν έχω κανενα αγχος για το νέο Μίκι μαους που χαριζει απο χθες η ομάδα - παρανομία - επανασταση - το ΠΟΚ μας κλέβει...
Και η απόφαση που θα παρει θα αφορά μονο την ΑΕΚ. Δεν χρωστάμε σε κανέναν. Ούτε ευρώ ούτε χάρες. Οτι κι αν γινει η ΑΕΚ θα εχει κανει το καλύτερο ...

πετάχτηκε και ο υπάλληλος να δικαιολογήσει το μισθό του

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Kostas Ketsetzoglou

7 λεπ. · 

Θα πω κι εγω την άποψη μου. Οτι αποφασίσει ο Μελισσανιδης θα ειναι το καλύτερο για την ΑΕΚ. Αυτο ειναι το μονο βέβαιο και για αυτο δεν έχω κανενα αγχος για το νέο Μίκι μαους που χαριζει απο χθες η ομάδα - παρανομία - επανασταση - το ΠΟΚ μας κλέβει...
Και η απόφαση που θα παρει θα αφορά μονο την ΑΕΚ. Δεν χρωστάμε σε κανέναν. Ούτε ευρώ ούτε χάρες. Οτι κι αν γινει η ΑΕΚ θα εχει κανει το καλύτερο ...

μπεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Να βγει να μας πει ο κυριος ΚΚ ποιο ειναι το καλο σε περιπτωση μη ενστασης; Πως θα μας βοηθησει αυτο;

Τα γυρισε και αυτος που ηταν υπερ της ενστασης. 

Αφηστε...καταλαβαμε. Καλο κουραγιο οποιος απο εσας εχει ορεξη να ασχοληθει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μαυρη σελιδα στην ιστορια του συλλογου αυτα τα ξεφτυλικια ρε μαλακα

να υπολογιζουν τον ποακ για αντιπαλο θα τρελαθουμε 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Kostas Ketsetzoglou

7 λεπ. · 

Θα πω κι εγω την άποψη μου. Οτι αποφασίσει ο Μελισσανιδης θα ειναι το καλύτερο για την ΑΕΚ. Αυτο ειναι το μονο βέβαιο και για αυτο δεν έχω κανενα αγχος για το νέο Μίκι μαους που χαριζει απο χθες η ομάδα - παρανομία - επανασταση - το ΠΟΚ μας κλέβει...
Και η απόφαση που θα παρει θα αφορά μονο την ΑΕΚ. Δεν χρωστάμε σε κανέναν. Ούτε ευρώ ούτε χάρες. Οτι κι αν γινει η ΑΕΚ θα εχει κανει το καλύτερο ...

αυτο το λεει για να μην κοντραρει τον μελ. γραφει ομως και οτι 

Ο ΠΑΟΚ όμως προτίμησε να ρισκάρει περιμένοντας από την ΑΕΚ να πάρει την ευθύνη της τελικής απόφασης. Οι δικαιολογίες ότι θα ήταν ντροπή να μην παίξει δεν ευσταθούν γιατί είναι ίδια ντροπή να έχεις 12 παράνομους παίκτες και να παρακαλάς να σε λυπηθεί η ΑΕΚ…

Αυτό που έχει πάντως μεγάλη σημασία είναι ότι με την υποβολή της ένστασης η ΑΕΚ είναι ουσιαστικά στην κλήρωση του Τσάμπιονς Λιγκ! Η διαφορά με τον ΠΑΟΚ θα είναι τρεις βαθμοί υπέρ της ΑΕΚ, αφού θα της κατακυρωθεί με 3-0 το χθεσινό ματς και θα αφαιρεθούν τρεις βαθμοί από την ομάδα της Θεσσαλονίκης, και ανεξάρτητα από τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής η ΑΕΚ θα είναι δεύτερη! Σίγουρα είναι μια απόφαση ευθύνης αφού διακυβεύονται δεκαδες εκατομμύρια ευρώ αφου η ΑΕΚ με μία πρόκριση σε μονό ματς που μπορεί να γίνει και στο ΟΑΚΑ απέναντι σε Ραπίντ, Πλζεν ή Σίβα Σπορ θα έχει κλειδώσει την συμμετοχή στο Europa και τα 10.000.000 ευρώ και βέβαια θα έχει ελπίδες και για την υπέρβαση της εισόδου στους ομίλους του Champions League.  

Link to comment
Share on other sites

Μωρή Μιμή, τον Καρντοσο τελικά τον έδιωξες επειδή ήταν μοναχοφαης; 

Άδη (γαμα την) πουστρα. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

εγω το διαβαζω σαν μη ενσταση Μπιλ

Εγώ εχω καταλήξει απο χθες οτι δεν. Απλά συζητάμε για να τα βγάλουμε απο μέσα μας. Ελπίζω να μην γίνει η ομαδα κώλος στο τέλος της ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Αν δεν γίνει ένσταση μην τολμήσει κανείς να αναφερθεί ξανά σε παραρτήματα. Απλά θα κοιταζομαστε στον καθρέφτη.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

μαυρη σελιδα στην ιστορια του συλλογου αυτα τα ξεφτυλικια ρε μαλακα

να υπολογιζουν τον ποακ για αντιπαλο θα τρελαθουμε 

Δεν είναι ότι τον υπολογίζουν απλα. Είναι ότι δεν τολμούν να τα βάλουν μαζί του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εγώ εχω καταλήξει απο χθες οτι δεν. Απλά συζητάμε για να τα βγάλουμε απο μέσα μας. Ελπίζω να μην γίνει η ομαδα κώλος στο τέλος της ημέρας

Τελείωσε η ΑΕΚ αν δεν κάνεις ενσταση. Δεν πρόκειται να σε υπολογίσει ποτέ ξανά κανεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εγώ εχω καταλήξει απο χθες οτι δεν. Απλά συζητάμε για να τα βγάλουμε απο μέσα μας. Ελπίζω να μην γίνει η ομαδα κώλος στο τέλος της ημέρας

Δεν ξερω πως θα γινει αυτο οταν Λυσανδρου / Ιβιτς / Καρερα ειναι σφοδρα υπερ της ενστασης

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εγώ εχω καταλήξει απο χθες οτι δεν. Απλά συζητάμε για να τα βγάλουμε απο μέσα μας. Ελπίζω να μην γίνει η ομαδα κώλος στο τέλος της ημέρας

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γινει κωλος.

Το «ωραιο» της υποθεσης ειναι οτι δεν υπαρχει καποιος να του ριξουν τις ευθυνες.

Εχει ονομα κι επωνυμο και τον ξερουμε ολοι τον υπευθυνο για οσα ακολουθησουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καλα και το 2017 που χασαμε το κυπελλο ειχε βγει ο μελισσαν και μιλουσε για αλήτη και στημένο διαιτητή χωρίς να τολμάει να κατανομάσει ποιος τον έστησε.

Γενικά με τον ιβάν δείχνει μια παθητική στάση,

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aussie said:

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γινει κωλος.

Το «ωραιο» της υποθεσης ειναι οτι δεν υπαρχει καποιος να του ριξουν τις ευθυνες.

Εχει ονομα κι επωνυμο και τον ξερουμε ολοι τον υπευθυνο για οσα ακολουθησουν.

ετσι, απο τα πιο ευστοχα που διαβασα.

προφανως βεβαια αν αποφασισει να μην, θα τα ριξει στις περηφανιες των ΑΕΚτζηδων και οποιος το φαει το εφαγε.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×