Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Εμένα ο παππούς μου παλαιοΑΕΚτζής και μάγκας παλαιάς κοπής ένα μου έχει πει. Βάρα τους να σε φοβούνται και γάμα τους να σε θυμούνται. Αυτοί θέλουν και πούτσα και ξύλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εμένα ο παππούς μου παλαιοΑΕΚτζής και μάγκας παλαιάς κοπής ένα μου έχει πει. Βάρα τους να σε φοβούνται και γάμα τους να σε θυμούνται. Αυτοί θέλουν και πούτσα και ξύλο

Ο παππούς σου φανταζομαι αν είχε χρέη δεν θα έβγαζε την γιαγιά σου στο κλαρί αν ήταν να τα γλιτωσει. Ο Μελισσανιδης παλι δεν έχει τέτοιους ενδοιασμούς μας έριξε στην Γ πχ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ο παππούς σου φανταζομαι αν είχε χρέη δεν θα έβγαζε την γιαγιά σου στο κλαρί αν ήταν να τα γλιτωσει. Ο Μελισσανιδης παλι δεν έχει τέτοιους ενδοιασμούς μας έριξε στην Γ πχ.

Ειχαμε ηδη πεσει στην Β.

Οσο για την συγκριση, δεν ειναι και μάνα του ή γυναικα του η ΑΕΚ, απλά μια ομάδα από την οποία έγινε γνωστός.

Link to comment
Share on other sites

1.65 το ΟΧΙ

Παιχτε το νεφρο σας το σπιτι σας τα υπαρχοντα σας

τουλαχιστον να παρετε λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Καντε επιτελους αυτο που απαιτει ο προπονητης, οι παικτες και ο λαος της ΑΕΚ. ΠΡΟΑΣΠΙΣΤΕ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!! Αντε με τους μονιμα ευνοημενους αρχιπαρανομους!!

Καντε την ενσταση οπως οφειλετε στην ιστορια της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Ρε μπας και βάζει ο Ιβάν τα μισά λεφτά για το εμπορικό όνομα της Αγίας Σοφίας και τα υπόλοιπα ο ΟΠΑΠ;

Link to comment
Share on other sites

Ηδη σκασανε και τα πρωτα Nonpaper απο τα υπαλληλακια των βου οτι μάλλον παμε για όχι και οτι έχουμε πλεον το ηθικο πλεονεκτημα. Ρε λιώσιμο το κεφάλι τους

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κάνει ο καραγκιοζης. Συνηθως τα πετυχαίνουν οι μπουκ. 
Το ξέραμε ότι είσαι λίγος ρε, μην μας βαζεις και σφραγίδα σήμερα λέμε 

Link to comment
Share on other sites

τι να πετυχουν αφου αρχισε να βγαινει προς τους ΑΡΔ η αποφαση και τους ζητανε να κανουν το απαραιτητο μασαζ

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε άλλο εκτός από ένταση είναι για εμένα προδοσία στην ιστορία του κλαμπ.

Το να μην προασπίζεσαι τα συμφέροντα της ομάδας και να μην την προστατεύεις από παρανομίες των υπολοίπων επειδή θα γράψει τέσσερα ποστ ο Σάκης από το Κορδελιό και ο mitsAras4 από Ασβεστοχώρι στο Facebook είναι για εμένα ύποπτο πλέον.

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ

ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟΥΣ

και φέτος με τα δελτία

και του χρόνου με την πολυιδιοκτησία

Και να μας εξηγήσουν κάποια στιγμή οι γαυροβάζελοι για την μούγκα την δική τους στο θέμα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κατι άσχετο. Ας κρατησουμε στο πισω μερος του μυαλου να τα ηξερε ο χοντρος και να ηθελε να γινουμε πουτανα. Γραφει κατι περίεργα ο Νικολακόπουλος. Εντωμεταξυ Μανούχος Αργολίδας και Διαμαντόπουλος Αρκαδίας είναι δηλωμένοι γαύροι και γνωρίζονται αφού ο πατέρας του Μανούχου δουλεύει για χρόνια στην Τρίπολη. 

https://www.sport-fm.gr/article/nikolakopoulos/kala-pws-brike-i-aek-kai-den-brike-o-olumpiakos-tin-gkafa-tou-paok/4115853

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μόνο ο Αρναούτογλου έχει τα αρχίδια να λέει ότι οφείλουμε να υποβάλλουμε ένσταση, μέσω άρθρου του γαυροΦιλέρη βέβαια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Κατι άσχετο. Ας κρατησουμε στο πισω μερος του μυαλου να τα ηξερε ο χοντρος και να ηθελε να γινουμε πουτανα. Γραφει κατι περίεργα ο Νικολακόπουλος. Εντωμεταξυ Μανούχος Αργολίδας και Διαμαντόπουλος Αρκαδίας είναι δηλωμένοι γαύροι και γνωρίζονται αφού ο πατέρας του Μανούχου δουλεύει για χρόνια στην Τρίπολη. 

https://www.sport-fm.gr/article/nikolakopoulos/kala-pws-brike-i-aek-kai-den-brike-o-olumpiakos-tin-gkafa-tou-paok/4115853

Και γω το σκέφτηκα αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος από τους insider να μας ενημέρωσει απο που κρατάει τον τίγρη ο Ιβάν ; τι φοβαται ο εγγυητής; γιατί πολλά υποπτα συμβαίνουν. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Τελικά μόνο ο Αρναούτογλου έχει τα αρχίδια να λέει ότι οφείλουμε να υποβάλλουμε ένσταση, μέσω άρθρου του γαυροΦιλέρη βέβαια. 

Το ζητάει και ο κέτσε, έμμεσα όμως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Το ζητάει και ο κέτσε, έμμεσα όμως.

Ο Κετς έγραψε προτιμώ αυτό, αλλά ο,τι πει ο πρόεδρος. Υπαλληλος με αποψη δλδ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Μπορεί κάποιος από τους insider να μας ενημέρωσει απο που κρατάει τον τίγρη ο Ιβάν ; τι φοβαται ο εγγυητής; γιατί πολλά υποπτα συμβαίνουν. 

Δεν είναι ανάγκη να τον κρατάει από καπου. Απλά ο Μελισσανιδης μπορεί να εκμεταλλευεται κάθε φορά τέτοιες καταστάσεις για να κερδίζει οφέλη σε προσωπικό επίπεδο από τον κάθε Ιβαν σε βάρος της ΑΕΚ. Δώσε μου αυτό και αυτό και αυτό και δεν κάνω ενσταση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ο Κετς έγραψε προτιμώ αυτό, αλλά ο,τι πει ο πρόεδρος. Υπαλληλος με αποψη δλδ 

Από το αφεντικό του δεν μπορούσε να το ζητήσει άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Μπορεί κάποιος από τους insider να μας ενημέρωσει απο που κρατάει τον τίγρη ο Ιβάν ; τι φοβαται ο εγγυητής; γιατί πολλά υποπτα συμβαίνουν. 

τωρα τι ζητας πργαματικα δηλαδη και να ξερει καποιος 2-3 πραγματα υπαρχει περιπτωση ποτε να γραφτουν σε ανοιχτο φορουμ ? 

Link to comment
Share on other sites

Εχει φερει κατι σαμάνους από τα βάθη της τσετσενίας ο ιβάν και ελέγχει την βούληση του μελ :)

 

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αντε και γραφει καποιος 2 πραγματα οταν θα σκασουν οι ασβερκοι στην εξωπορτα του τι θα τους πει εγω δεν ηξερα χαβαλε εκανα ? 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το γήπεδο να μην χρειάζεται άλλα 10 σίγουρα μύρια, και άρα το έσοδα-έξοδα να σήμαινε μεταγραφές και αυξήσεις, ουρτ μανατζαρεοι. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×