Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Κανένα πετσόκομα. Απλά την άποψη μου, αν διαφωνείς μπορείς να το πεις.

Το κανα εντιτ για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις απλα δεν το προλαβες ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν στέλνει τώρα μια πρόσκληση στον Κριστιάνο Ροναλντο και το Μεσι να έρθουν να παίξουν στον τελικό; Τι σημασία έχει αν δεν έχουν συμβόλαιο με την ΑΕΚ, τα παιχνίδια παίζονται στο χορτάρι 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Abraham21r said:

Από τις πιο ντροπιαστικές μέρες της ιστορίας μας.

Ντρέπομαι σαν οπαδός.

Η πιο ντροπιαστικη.

Σκέψου τι θα λέγαμε αν δεν έκανε η Ξάνθη η ο Ατρόμητος ενσταση κατά του ΠΑΟΚ ή ο Άρης η η ΑΕΛ κατά του Ολυμπιακου.

Σήμερα έκατσε επισήμως το αεκ2014 στα κυβικά του. Τέταρτο μέγεθος στην μπάλα και δορυφόρος του ΠΑΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Το κανα εντιτ για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις απλα δεν το προλαβες ?

Εξκανα και εγω εντιντ μετά, αλλά ουτε εσυ το προλαβες :)

Link to comment
Share on other sites

Παντως, ποσο τραγικο να εχει γινει μια παρανομια, να τη βλεπουν ολοι και να μη τιμωρειται κανεις επειδη φοβασαι να σηκωσεις το δαχτυλο σου...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ να επανέλθουν τα παλια χρέη ΑΜΕΣΑ στο μπουρδελο που στησατε το 2013 με τον Μπινε, τον Πορτοσαλτε και τα άλλα ρεταλια. Το δε γήπεδο δώστε το στον ΠΑΟ γαμιολες να παίζει τουλάχιστον μια μεγάλη ομαδα εκει. 

Στον τελικό Κυπέλλου θα πανηγυριζω έξαλλα κάθε γκολ του Ελ Αραμπι και θα ναι η τελευταία φορά που ασχολήθηκα με ελληνικό ποδόσφαιρο.

Μελισσανιδη είσαι το μεγαλύτερο σκουπίδι που πέρασε από το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

χαχααχαχαχαχαχαχαχααχ Λιγε μητσακο 

Ο Ολυμπιακός προχώρησε σε καταγγελία στην ΚΕΔ για την υπόθεση με τις μη θεωρημένες κάρτες υγείας των παικτών του ΠΑΟΚ και ζητά την παραδειγματική τιμωρία όσων διαιτητών αμέλησαν το ζήτημα.

Για σκάνδαλο, αλλοίωση του πρωταθλήματος και δόλια συμπεριφορά των διαιτητών Μανούχου και Φωτιάδη κάνει λόγο ο Ολυμπιακός στην καταγγελία που έκανε στην ΚΕΔ, αναφορικά με το ζήτημα που έχει προκύψει με τις μη θεωρημένες κάρτες υγείας των παικτών του ΠΑΟΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να σταθεί διπλα σε Σαββιδη και Μαρινάκη και αντιδρά μόνο όταν βρίσκεται σε αμυνα.

Για μένα αυτό είναι το στορυ. Και δεν το συμπέρανα σήμερα, χρονια το γράφω.

Οκ έκανε την υπέρβαση του με το γήπεδο,  από εκεί και περα ομως συμπεριφέρεται σαν μούτσος.  Πολύ λίγος γενικά, κουτοπόνηρος και γυφταριό.
Ένας καλος μεσίτης πλουσίων. Ως εκεί. Οι δυνάμεις του ήταν να φτιάξει γήπεδο σε 10 χρονια, τεραστια δουλειά, αλλά ως εκεί μπορεί.

Αυτα ας τα δουν οι γλείφτες του βέβαια, εμεις τα έχουμε δει εδώ και χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Πουσταραδες στην ΠΑΕ, κωλομπαραδες πισωγλεντηδες γκροβερακηδες 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

oferta-30dias-onetwobcn-800x400-600x400-

Μονο μην ξαναπεί κανεις για τον γκευ φρεντλυ Ντεμη.

Ολοι οι λίγοι το εχουνε βρει να πουλάνε διαφορετικότητα στην ομάδα αυτή.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ ο ΠΑΟΚ να μπει του χρονου ομιλους και του χρονου να μας πηδαει οπου μας πετυχαινει με τους παικτες που θα παρει με τα λεφτα του Τσου Λου.

Αυτο μας αξιζει

Εμεις παλι θα πρεπει να ριξουμε και αλλο το μπατζετ, γιατι εχουμε ελλειμματα λογω κορωνοιου ρε αδερφε

Link to comment
Share on other sites

1) Στ'αρχίδια μου τι πιστεύουν για μένα οι οπαδοί άλλων ομάδων. Για να το ξαναπώ: ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.

2) Σήμερα είμαι υπερήφανος που είμαι ΑΕΚ (σαράντα χρόνια τώρα). Η ΑΕΚ δε με χρειάζεται, αλλά αυτή την ΑΕΚ εγώ στη ζωή μου τη χρειάζομαι.

3) Δεν ξέρω τους λόγους του Μελισσανίδη και ούτε με νοιάζουν γιατί δε με νοιάζει ο Μελισσανίδης. Σήμερα δεν ταυτίζομαι με το Μελισσανίδη, ταυτιζομαι ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ.

4) Σέβομαι την πλειοψηφία της οπαδικής βάσης της ομάδας που διαφωνεί και πονάει. Κουράγιο αδέρφια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Κάποιοι αφελείς περιμένουν ανταλλάγματα. Ναι θα αλλάξουν στάση. Τώρα σε έχουν στα τέσσερα και αφού έγινες επίσημα ερωμένη τους θα σου έρθουν και απο μπροστά. Καλό βόλι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Evolve said:

Σήμερα είμαι υπερήφανος που είμαι ΑΕΚ (σαράντα χρόνια τώρα). Η ΑΕΚ δε με χρειάζεται, αλλά αυτή την ΑΕΚ εγώ στη ζωή μου τη χρειάζομαι.

Εγώ πάλι χρειάζομαι κανονική ΑΕΚ στη ζωή μου. Αν ήθελα να είμαι δορυφορος της μπουγάτσας γινομουν Ατρόμητος

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SpiRos said:

Just don't do it. Νέο παιδί είσαι, έχει πολλές άλλες χαρές η ζωή και πολλές πίκρες φυσικά, δεν χρειάζεσαι άλλη μία.

Ευκολο το χεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν γίναμε ΑΕΚ χάρη στον μελισανίδη, για να ξεγίνουμε εξαιτίας του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Καλά δεν γίναμε ΑΕΚ χάρη στον μελισανίδη, για να ξεγίνουμε εξαιτίας του.

Ούτε θα γινόμασταν βέβαια αν ήταν από τότε πουτανακι που έκανε πιάτσα μέχρι να βρει νταβατζή όπως εχει καταντήσει σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

ΑΕΚ μια ζωή, απλά αποχή από την ποδοσφαιρική μέχρι να φύγει ή να πεθάνει ο πουτάνας γιος. Τα λεφτά στο μπάσκετ και την ερασιτεχνική, η ΠΑΕ με το αρχίδι στο τιμόνι να μην πάρει τίποτα. Συνυπευθυνος όποιος στηρίζει αυτή την ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καλά δεν γίναμε ΑΕΚ χάρη στον μελισανίδη, για να ξεγίνουμε εξαιτίας του.

Και γω ξαναρωταω. Για ποιο πουστη λογο να χαλαω την υγεια και τη διαθεση μου για μια ομαδα που δεν ενδιαφερεται ουτε η ιδια για το συμφερον της; 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AlexKR21 said:

Ευκολο το χεις;

Καθόλου. Θα έρθει η στιγμή ίσως, που θα γίνει αυτονόητο όμως και δεν θα είναι καθόλου δύσκολο. Δεν είσαι ακόμα εκεί. Απλά σου δίνω μια μικρή ώθηση μήπως έρθει μισή ώρα πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Αντε και πασιγιο με τον γαυρο στο καραισκακη διαφορετικουληδες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×