Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Πάντως για να πούμε ένα αγωνιστικό, οι παίκτες χθες έφαγαν το χορτάρι. Και είχαν μεγάλη διάθεση για νίκη για αυτό και ο εκνευρισμός ορισμένων.

Για αυτό θεωρώ την ξενέρα, είχαν πορωθεί για νίκη.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Αν θέλεις να λέγεσαι διαφορετικός να αφήσεις ήσυχη και εγώ ΕΠΟ λέω.

Όχι αλά καρτ διαφορετικότητα.

Νομίζω αντιλαμβάνεσαι τί ακριβώς εννοώ.

και εγω σου λεω οτι και δικη του που ειναι η ΕΠΟ τιποτα δεν κανει αρα πουτσες μπλε

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Αν θέλεις να λέγεσαι διαφορετικός να αφήσεις ήσυχη την  ΕΠΟ λέω.

Όχι αλά καρτ διαφορετικότητα.

Νομίζω αντιλαμβάνεσαι τί ακριβώς εννοώ.

αρχιδια στριβεις?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

γιατι σε ποιον ανηκει η ΕΠΟ σημερα στον φουφουτο ? 8-7 υπερ σου ηταν οι συμβουλοι πλεον και τι καταφερες δηλαδη να ορισεις τι? εδω πας για αλλαγη εδρας τελικου με δικη σου ΕΠΟ

Δεν ξέρω αν έβαλε φρένο η αστυνομία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Πάντως για να πούμε ένα αγωνιστικό, οι παίκτες χθες έφαγαν το χορτάρι. Και είχαν μεγάλη διάθεση για νίκη για αυτό και ο εκνευρισμός ορισμένων.

Για αυτό θεωρώ την ξενέρα, είχαν πορωθεί για νίκη.

 

και δεν εχει βγει ακομα τιποτα για το πως το πηραν.

Θα ειπε καποιος δηλαδη στο Ολιβειρα οτι μπορυσε να παιξει τσου λου αλλα αποφασισαμε οχι γιατι ειμαστε αλλιωτικοι?

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι ο τελικός στο καραισκακη γιατί είναι διαφορετικό να είμαστε ΑΕΚ και αφού το θέλει ο αντίπαλος εμάς δε μας πέφτει λόγος 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

Δεν ξέρω αν έβαλε φρένο η αστυνομία.

καλα καποιος παντα θα βρισκεται blue να βαζει φρενο και εσυ παντα θα εισαι εκει να τρως την σφαλιαρα, δεν πηγαιναν καραισκακη απο την αρχη μια που θα εχουν συνηθησει και το γηπεδο

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δω αντίδραση Καρέρα.

Που αντί το βιογραφικό του να γράψει δεύτερος και προκριματικά ChL θα γράψει τρίτος και Europa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Μακάρι ο τελικός στο καραισκακη γιατί είναι διαφορετικό να είμαστε ΑΕΚ και αφού το θέλει ο αντίπαλος εμάς δε μας πέφτει λόγος 

Ρέντη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Μακάρι ο τελικός στο καραισκακη γιατί είναι διαφορετικό να είμαστε ΑΕΚ και αφού το θέλει ο αντίπαλος εμάς δε μας πέφτει λόγος 

Και με κοσμο του αντιπαλου στις κερκιδες, εστω το 1/3, του γηπεδου.Αλλα απαγορευτηκαν τα πανηγυρια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

Θέλω να δω αντίδραση Καρέρα.

Που αντί το βιογραφικό του να γράψει δεύτερος και προκριματικά ChL θα γράψει τρίτος και Europa.

Εγώ θα έβαζα την κ19 τελευταία αγωνιστική . Το κύπελλο είναι άλλη ιστορία αλλά πιστεύω θα σε επηρεάσει πάρα πολύ και σε αυτό το ματς γιατί δεν προλαβαίνεις να ανασυνταχθεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Εγώ θα έβαζα την κ19 τελευταία αγωνιστική . Το κύπελλο είναι άλλη ιστορία αλλά πιστεύω θα σε επηρεάσει πάρα πολύ και σε αυτό το ματς γιατί δεν προλαβαίνεις να ανασυνταχθεις

Για να γραψει κανενα 21-0 ετσι επετειακα ?

Link to comment
Share on other sites

εντάξει το ξεφτυλησατε λίγο όλοι εκνευρισμένοι και ντροπιαστική απόφαση Μελ αλλά όχι να παρακαλάμε να χάσει η ομάδα το κύπελλο.. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
Just now, Vargas21 said:

Για να γραψει κανενα 21-0 ετσι επετειακα ?

Όσο πιο μεγάλη θα είναι η πούτσα που θα φάμε από γαύρο τόσο το καλύτερο. Ντρέπομαι που το γράφω, αλλά έτσι αισθάνομαι. Ηθική πάνω από όλα.

Link to comment
Share on other sites

και επίσης δεν θέλω να προκαλέσω ούτε να πω κάτι οκ καταλαβαίνω πάνω στον εκνευρισμό αλλά καλό θα ήταν τα ποστ που λένε για ΑΕΚ2014 να σβηστούν. οκ κάπου.. φόρουμ ΑΕΚ είμαστε... προσωπικά τέτοια πράγματα δεν λέγονται ούτε για πλάκα.. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ελα παιδια αντιλαμβανομαι τον θυμο ολων και γω ειμαι αλλα αυτο με τον διασυρμο παρακαλω να μην το ξαναπειτε. δεν διασυρεται κανενας Μελισσανιδης, Η ιστορια ΑΕΚ θα γραψει. 

ΚΑι κανενας δεν θα θυμαται τα γεγονοτα πριν απο το ματς. Γιαυτο αν μπορουμε και αν αντεχουμε @@@@ στον γαυρο και μεσα στο τηγανι και το Κυπελλο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BillR21 said:

Θα βαλει κανεις φρενο ή θα συνεχιστει αυτο το βιολι; 

πρέπει να σβηστούν ποστ και να πέσει και κάνα μπαν ξέρω γω. δεν θέλω να κάνω υποδηξεις αλλά φόρουμ ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goku21 said:

εντάξει το ξεφτυλησατε λίγο όλοι εκνευρισμένοι και ντροπιαστική απόφαση Μελ αλλά όχι να παρακαλάμε να χάσει η ομάδα το κύπελλο.. 

το ειδαμε αυτο το εργο με το μητρογλου FC μην το ξαναζησουμε ελπιζω η ΑΕΚ αγωνιστικα πρεπει να τους γαμησει εξωαγωνιστικα δυστυχως βγαινουμε λιγοι

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει οι περισσοτεροι εχουμε φρικαρει με το μαλακα αλλα μη το γαμαμε τελειως και αρχιζουμε τα παλια.

Αλλο η ομαδα αλλο ο μαλακας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×