Jump to content

Προετοιμασία και φιλικά- καλοκαίρι 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Εμενα ο Σαμπα μου αρεσει γενικα, βαραει κιολας απλα πολλες φορες δειχνει σαν χαμενος στο γηπεδο. Ομως καλη πασα διαθετει, ΟΚ κοντρολ και ικανοποιητικη αγριαδα για την θεση. Απλα πρεπει να σταθεροποιησει αποδοση στο 90λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εμενα ο Σαμπα μου αρεσει γενικα, βαραει κιολας απλα πολλες φορες δειχνει σαν χαμενος στο γηπεδο. Ομως καλη πασα διαθετει, ΟΚ κοντρολ και ικανοποιητικη αγριαδα για την θεση. Απλα πρεπει να σταθεροποιησει αποδοση στο 90λεπτο.

Μακαρι να εχεις δικιο και να τον εχω αξιολογησει λαθος τον παικτη.

Link to comment
Share on other sites

Παντως η εικόνα είναι αποκρουστική. 
 

Δεν πας πουθενά έτσι. Για τον τελικο μιλάω.

Link to comment
Share on other sites

Ε, ήσουν που ήσουν, μπήκαν μέσα και ένα σωρο αναπληρωματικοί και απόγινες.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ το πεναλτυ του Τσιντωτα για γέλια. Αλλά οκ δεν θέλουν τερματοφύλακα ειπαμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εντωμεταξυ το πεναλτυ του Τσιντωτα για γέλια. Αλλά οκ δεν θέλουν τερματοφύλακα ειπαμε.

Θέλει χρόνο ρε συ. Στο μεταξύ μπορεί να έχουμε χάσει κάνα τελικό ή καμία πρόκριση σε ομίλους, αλλά no worries.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εντωμεταξυ το πεναλτυ του Τσιντωτα για γέλια. Αλλά οκ δεν θέλουν τερματοφύλακα ειπαμε.

Μα ποιος τσιτωντας μωρε...τεράστιο ρίσκο να μείνουμε με αυτόν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Kai offside htan h fash tou penalty

Ισχυει. Η φάση του πεναλτυ ήταν μια σφαγή μονο και μονο για να καταλάβουμε ποσο λίγος είναι ο Τσιντώτας.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ μπηκα λιγο 365 και εχω γαμηθει στα γελια με τον λογο που δεν επαιξε σημερα ο Ενομπακαρε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι σε αλλο ενα παιχνιδι μας γλενταει ο Σπανος και ο καναντι εστω και φιλικο. 

Δεν παμε πουθενα ετσι Τιγρη

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εντωμεταξυ μπηκα λιγο 365 και εχω γαμηθει στα γελια με τον λογο που δεν επαιξε σημερα ο Ενομπακαρε.

Ρε συ λιγο οτι ναναι μου φαινεται ο λογος.Δηλαδη ξερουμε ποιον ειδαν οι παικτες του Ατρομητου χθες και προχθες ας πουμε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ρε συ λιγο οτι ναναι μου φαινεται ο λογος.Δηλαδη ξερουμε ποιον ειδαν οι παικτες του Ατρομητου χθες και προχθες ας πουμε;

Τοσο ανυπομονοι οι συγγενεις του Ενομπακαρε και του Μιται που δεν μπορουσαν να τους δουν αποψε μετα το φιλικο ασουμε. Μιλαμε αν ισχυει αυτη η δικαιολογια για καφενε απο τους λιγους.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα αστείος μου φάνηκε ο λόγος ότι «είδαν συγγενείς»

Γενικα γίνονται πολλά αστεία με τον COVID ομως οπότε δεν ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τοσο ανυπομονοι οι συγγενεις του Ενομπακαρε και του Μιται που δεν μπορουσαν να τους δουν αποψε μετα το φιλικο ασουμε. Μιλαμε αν ισχυει αυτη η δικαιολογια για καφενε απο τους λιγους.

Ετσι ακριβως

Link to comment
Share on other sites

Αφου πηγαν ειναι για να ειναι απομονωμενοι απο ολους...τι συγγενεις και μαλακιες. Ετσι μας εγραφαν . Μεχρι τον τελικο θα ειναι εκει 

Link to comment
Share on other sites

Είδα κάποιον να κάνει ένα ωραιο κόψιμο και δεν κατάλαβα ποιος είναι. Ο Χνιντ ήταν τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Τελος. 

1-2

 

Πολυ κακη εικόνα ενόψει τελικού. Για του χρόνου θα δείξουν οι μεταγραφες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×