Jump to content

Προετοιμασία και φιλικά- καλοκαίρι 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Μολις ειδα τα highlights.

Παμε για τον 4ο σερι την αλλη Κυριακη.

Ημασταν τυχεροι απο ο,τι καταλαβα, μια φαση ενα γκολ. Το ωραιο της υποθεσης ειναι οτι οι αλλοι αλλαξαν 9 παικτες στο β ημιχρονο και παλι δεν τους εβγαλες φαση. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Σε διαβασα μανα μου, Εγω μιλαω για το ταιμινγκ Κκ  . Οσο για τον Σιμαο νομιζω κατι αλλο παιζει και οχι αν ειναι καλος παικτης. Δεν τον θελουν 

?

πρωτα θα ρωτας εδω και μετα τους 365 ?

δεν εχιε σημασια σι συμβαινει σημασια εχει οτι πρεπει να φυγει 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BillR21 said:

Τυχερος οποίος δεν το ειδε.

Μονο ενθαρρυντικό ο τυνησιος, ο οποίος φανηκε να το εχει κ με την μπαλα στα ποδια. 

Και ότι κατάλαβαν και οι πέτρες αυτό που λέγαμε οι γκρινιάρηδες, ότι με Τσιντωτα δεν γαμησε κανεις. Αν θέλουν να κάνουν οικονομιες ας κόψουν αλλου. Αλλιώς ας ρισκάρουν με τον Αθανασιαδη στην τελική αντί για τον άλλον.

 

Αλλο θετικό ούτε εγώ είδα. Ο Λάτσι θέλει δουλειά για να πούμε κάτι. 

Ο δε Τυνήσιος εντυπωσιακός όπου χρειαστηκε, αλλά οκ με ένα δεκάλεπτο δεν κρίνεται.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

εμενα ο λατσι μου αρεσε μπιλ κανα δεν συζηταμε με τον οικονομου που ειναι ο ακριβοπληρωμενος αμυντικος σου αλλα και σε σχεση με τον σβαρνα, χωρις να κανει τιποτα εντυπωσιακο δεν εκτεθεκη ποτε και την μπαλιτσα την εδινε παντα σωστα και σχεδον παντα μπροστα 

Οκ δεν με απογοητευσε, δεν θα τον κατηγορήσω για κατι, αλλα δεν μου τραβηξε κ την προσοχη. Μια δυο φορες ειπα μπραβο που βγηκε νωρις στην μπαλα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

?

πρωτα θα ρωτας εδω και μετα τους 365 ?

δεν εχιε σημασια σι συμβαινει σημασια εχει οτι πρεπει να φυγει 

Ρεεεεε ?  το διαβασα σου λεω. Απλα μου κανει εντυπωση που οταν τρωμε τον μπουλκουμε ανεβαζουμε διαφορα να ασχοληθει με κατι αλλο ο κοσμος. μεταγραφη , γηπεδο κτλ

Οσο για ΣΙμαο ακομα και με λειψανδρια στο κεντρο δεν μας κανει ? Πρεπει να φυγει οπωσδηποτε???

Link to comment
Share on other sites

Just now, BillR21 said:

Οκ δεν με απογοητευσε, δεν θα τον κατηγορήσω για κατι, αλλα δεν μου τραβηξε κ την προσοχη. Μια δυο φορες ειπα μπραβο που βγηκε νωρις στην μπαλα. 

εμενα μου την τραβηξε για παιχτη 18 χρονων την σωματοδομη που εχει και τις αποφασεις που πηρε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Ρεεεεε ?  το διαβασα σου λεω. Απλα μου κανει εντυπωση που οταν τρωμε τον μπουλκουμε ανεβαζουμε διαφορα να ασχοληθει με κατι αλλο ο κοσμος. μεταγραφη , γηπεδο κτλ

Οσο για ΣΙμαο ακομα και με λειψανδρια στο κεντρο δεν μας κανει ? Πρεπει να φυγει οπωσδηποτε???

???

 

δεν ξερω γιατι το λες αλλα επρεπε ννα διαβασεις εδω πρωτα ???

Link to comment
Share on other sites

Είδα πρώτο ημίχρονο. Πιστευτά ότι ο σβάρνας με προετοιμασία καρερα θα απέφευγε τη γκέλα ανά αγώνα και αυτός έκανε περισσότερες γκέλες. Πιστεύω πλέον ότι πρέπει να έρθει ο βρανιες ανεξάρτητα τι θα γίνει με τον Οικονόμου. 

Δεν φοβαμε οτι η ομάδα θα στρώσει αλλά είναι εμφανές ότι έχουμε πρόβλημα στο τελικό στην άμυνα και ειδικά στο ψηλό παιχνίδι και όχι μόνο, στο κέντρο εκτός Σέρβου κανένας δεν μπορεί να κάνει παιχνίδι και ο μανταλος είναι όαση και μπροστά φάνηκε ξανά ότι ολιβειρα μάρκο έχουν θέματα κια στη συνεργασία. 

Μου άρεσε ξανά ο Πάουλινιο και ο λοπες δεν είναι στα στάνταρ του. 

Ο τσιντωτας έκανε άλλη μια προβληματική εμφάνιση και προβληματισμος, φαντάζομαι το βλέπουν ιβιτς και καρερα. 

Αυτά από το Α γιατί β δεν είδα. 

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το αυτογκολ μοιαζει γελοιο αλλα εγινε στον Σβαρνα ο οποιος εχει μπει στο σημαδι και οτι και να κανει πλεον δεν το γυριζει.Που να εκανε και την γκελα του Τσιγκρινσκι στο τελος δηλαδη.

Το γκολ του Παουλινιο γκολαρα.Συνεργασια Λιβαγια Ολιβειρα δεν βλεπω να υπαρχει και μ ανησυχει.Το πεναλτι τραβηγμενο, οχι οτι εχει σημασια.Κριστισιτς εβγαλε κανα δυο ωραιες καθετες.Αλμπανης μαλλον παιζει καλυτερα ως αλλαγη, κατι που ξεραμε δηλαδη.Ανησυχητικο οτι σε τρια κορνερ φαγαμε ενα γκολ και δυο φασεις.

Αυτα απο τα στιγμιοτυπα.

Link to comment
Share on other sites

Είδα highlights 

Τσιντώντας ανέκδοτο 

Αθανασιάδης πολύ καλύτερα , χρειαζόμαστε όμως άλλον αν όχι έμπειρο έστω ένα project με ταλέντο και προοπτική 

Βέρντε ανέκδοτο 

Οικονόμου ανέκδοτο 

Γενικά η ομάδα θα δέσει μέχρι 15 Σεπτέμβρη  και κατά τη διάρκεια της χρονιάς 

Στον τελικό κυπέλου οχι 

Link to comment
Share on other sites

Παουλινιο στρωνει την μπαλα και με το γονατο στην κινηση πανω για να παρει πλεονεκτημα πριν εκτελεσει σε αναλογη φαση ο Μπακακης θα την ειχε βγαλει κορνερ με την μια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπακακης πρέπει να το έχει παρατήσει εντελως το άθλημα από ο,τι τον είδα και σήμερα. Ας βρουν μια λύση τελος παντως να ησυχάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μασαω απο το σημερινο φιλικο και γενικα ψηνομαι και με Ανσαριφαρντ και Καστανο αν ερθει και με τις αλλαγες που γινονται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Δεν μασαω απο το σημερινο φιλικο και γενικα ψηνομαι και με Ανσαριφαρντ και Καστανο αν ερθει και με τις αλλαγες που γινονται.

ποιος ειναι ο καστάνο;

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Δεν μασαω απο το σημερινο φιλικο και γενικα ψηνομαι και με Ανσαριφαρντ και Καστανο αν ερθει και με τις αλλαγες που γινονται.

Το σημερινό αφορά μονο τον τελικο 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Ο Μπακακης πρέπει να το έχει παρατήσει εντελως το άθλημα από ο,τι τον είδα και σήμερα. Ας βρουν μια λύση τελος παντως να ησυχάσουμε.

Καλα ο Μπακακης εχασε και τον Μανταλο και του χρονου θα ναι σε ροστερ παρεα με κατι Ιρανοτυνησιους, Πορτογαλους και Σλαβους. Ζορικη χρονια προβλεπεται για αυτον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

ποιος ειναι ο καστάνο;

 

Ο Κάστανος ο Κυπριος μεσος που ανηκει στην Γιουβεντους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Το σημερινό αφορά μονο τον τελικο 

Εκει μαλλον θα εχουμε προβλημα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Εκει μαλλον θα εχουμε προβλημα

Εξαρτάται σε τι φάση θα είναι και ο αντίπαλος 

 

Link to comment
Share on other sites

17-4-e1566763955514-750x430.jpg

Προετοιμασια η ομαδα, προετοιμασια και Βασιλιμπιλαρος  .....ντεφορμε σημερα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Παουλινιο στρωνει την μπαλα και με το γονατο στην κινηση πανω για να παρει πλεονεκτημα πριν εκτελεσει σε αναλογη φαση ο Μπακακης θα την ειχε βγαλει κορνερ με την μια.

Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα. Λογικά θα είχε κάνει καλαμια και ψοφιο σουτ υπό πίεση πάνω στον τερματοφύλακα.

Link to comment
Share on other sites

Από τα χαιλαιτς που είδα απειληθηκαμε ουσιαστικά μόνο από τις στημένες φάσεις. Από σχεδόν όλες δηλαδη. Η ερώτηση για αυτούς που το είδαν είναι αν η ΑΕΚ ήταν χειρότερη από τον Ατρόμητο η όχι. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

ΑΝΤΟΝΙΟ ΚΑΣΤΑΝΟ

Αν ήταν ο Αντόνιο θα λεγόταν Καστανιο :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×