Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

Είδα στον σύντομο χθεσινό μου ύπνο τον Ούγκο Αλμέιδα σε ένα όνειρο.

Τι λέει ο ονειροκρίτης αν δεις Ούγκο Αλμέιδα; Πέρα απ' το ότι παίζει και να τον κολατσίζεις ενδόμυχα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Είδα στον σύντομο χθεσινό μου ύπνο τον Ούγκο Αλμέιδα σε ένα όνειρο.

Τι λέει ο ονειροκρίτης αν δεις Ούγκο Αλμέιδα; Πέρα απ' το ότι παίζει και να τον κολατσίζεις ενδόμυχα

Κάτσε έχει σημασία πως τον είδες 

Να βάζει γκολ?

Τερματοφύλακα?

Σε χασαποταβερνα ?

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα μπαρ στην Πορτογαλία, αυτός ήταν ήδη εκεί, πήγα δεύτερος, αλλά γνωριζόμασταν σε φάση "που 'σαι συ ρε χαθήκαμε". Στα ελληνικά οι συνεννοήσεις

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, stavros 9-11 said:

Είδα στον σύντομο χθεσινό μου ύπνο τον Ούγκο Αλμέιδα σε ένα όνειρο.

Τι λέει ο ονειροκρίτης αν δεις Ούγκο Αλμέιδα; Πέρα απ' το ότι παίζει και να τον κολατσίζεις ενδόμυχα

Πιες ένα περισσότερο ή λιγότερο να πιάσεις την κατάλληλη συχνότητα γιατί τώρα αντί για Ματίας βλέπεις Ούγκο.

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, stavros 9-11 said:

Σε ένα μπαρ στην Πορτογαλία, αυτός ήταν ήδη εκεί, πήγα δεύτερος, αλλά γνωριζόμασταν σε φάση "που 'σαι συ ρε χαθήκαμε". Στα ελληνικά οι συνεννοήσεις

Νταξ , καλό είναι . Θα πάρουμε πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tsosmi said:

Νταξ , καλό είναι . Θα πάρουμε πρωτάθλημα.

Δεν είμαι σίγουρος γιατί είχε συνέχεια το όνειρο, άσχετη από ΑΕΚ γι' αυτό δεν την ανέφερα. Σε εκείνο το μπαρ της Πορτογαλίας (δεν θυμάμαι πόλη) θα εμφανιζόταν η μπάντα του Steve Harris των Iron Maiden, οι British Lion. Οι οποίοι δεν ξέρω πως τα κατάφεραν, αλλά οριακά ξέρουν να κουρδίζουν. Τεσπα, ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Δεν είμαι σίγουρος γιατί είχε συνέχεια το όνειρο, άσχετη από ΑΕΚ γι' αυτό δεν την ανέφερα. Σε εκείνο το μπαρ της Πορτογαλίας (δεν θυμάμαι πόλη) θα εμφανιζόταν η μπάντα του Steve Harris των Iron Maiden, οι British Lion. Οι οποίοι δεν ξέρω πως τα κατάφεραν, αλλά οριακά ξέρουν να κουρδίζουν. Τεσπα, ΑΕΚ

Θα κάνουμε μεταγραφή από West Ham ,πρώτοι εδώ ....

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Hades said:

Νομίζω το πρώτο "ΜΠΑΜ ΜΠΟΥΜ ΜΠΑΜ" του τίγρη. Ο Μανταλος ήρθε σαν αθόρυβη μεταγραφή, εξελίχθηκε σε club legend 

Καθόλου αθόρυβα δεν ήρθε ο Μανταλος . 

Link to comment
Share on other sites

Παρτον εναν και βαρα τον αλλον, ολοι οσοι αναφερει, με μεγαλυτερο τσουρουκα απ ολους τον καψη

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Araujo21 said:

Έχω χάσει πάσα ιδέα για Αρδίζογλου 

Τι δηλώσεις έκανε πάλι;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Pelado Alme said:

Τι δηλώσεις έκανε πάλι;

Δεν θέλω καν να το αναπαράγω . Μιλούσε σε τραπέζι και έλεγε για εποχή Μαύρου και Ζητά 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτός απέναντι που κάθεται στην καρέκλα αν δεν κάνω λάθος είναι ενας παλιός παίκτης του Απόλλωνα που έπαιζε στο survivor πριν 2-3 χρόνια. Να τους πάρουμε στα σοβαρά τι ψωλοσυζητανε εκεί πέρα τώρα.

Αυτές είναι ιστορίες του 1986. Ποιός Αλέφαντος και ποιος Βαρδινογιάννης.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Agent HAF said:

Ρε παιδιά αυτός απέναντι που κάθεται στην καρέκλα αν δεν κάνω λάθος είναι ενας παλιός παίκτης του Απόλλωνα που έπαιζε στο survivor πριν 2-3 χρόνια. Να τους πάρουμε στα σοβαρά τι ψωλοσυζητανε εκεί πέρα τώρα.

Αυτές είναι ιστορίες του 1986. Ποιός Αλέφαντος και ποιος Βαρδινογιάννης.

Εμείς δεν θα τους πάρουμε οκ . Όλοι οι άλλοι όμως θα σου κολλήσουν την λεζα. Η προπαγανδα των άλλων ξέρουμε τι κάνει . Εμείς δεν έχουμε άμυνα σε αυτο

 μόνο δεν θα τπυς πάρουμε σοβαρά . Ε δεν τα λέει ο Μήτσος στο καφενείο ο ΑρδιΖογλου τα λέει παλιός παίκτης σου. Της εποχής του 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν θέλω καν να το αναπαράγω . Μιλούσε σε τραπέζι και έλεγε για εποχή Μαύρου και Ζητά 

Είδα το βιντεακι εντάξει ο τύπος το έχει τερματίσει ήταν μεθυσμένος δεν ήξερε τι έλεγε.Οι μπουγάτσες γράφουν διάφορα βγάλανε γλώσσα οτι τους κλέψαμε το κύπελλο το 83,το ανέβασε το βιντεάκι ο  psyxras με φωτο προφιλ την τζεναρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×