Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Bukowski said:

Α να γεια σου.. Βασικα δενουν ολα με αυτο που εγραψες, οτι τα μαθαινει με χρονοκαθυστερηση τελικα καποια πραγματα ο Μελισσανιδης. 

Αντικειμενικά Κατσουράνης και Κονε θέλουν ένα στόλο από αυτά τα κλαπαρχιδακια. Κόμπο τα δένουν και τους βάζουν να γυαλίσουν και τα παπούτσια τους. Ναι σε όλα, μακάρι να βρεθεί και ένα τρίτο άξιο μουνοπανο να πάρει τη θέση του κοπρίτη του Δημητριάδη 

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει το ενδεχόμενο επιστροφής του

Κανένα ενδεχόμενο επιστροφής του Κώστα Κατσουράνη δεν υπάρχει στην ΑΕΚ. Συγκεκριμένα, τις τελευταίες ώρες, έχει αναπτυχθεί μια φημολογία πρόσληψης (και) του πρώην διεθνή άσου, μετά από εκείνη του Παναγιώτη Κονέ, στο πλαίσιο των διοικητικών αλλαγών σε στελέχη, ωστόσο κάτι τέτοιο δεν υπάρχει για την Ένωση... 

το διαψευδει ο ΚΚ365 

βεβαια να πουμε οτι σε ρεπορταζ ο Κκ ερχεται δευτερος σημερα > του εχουν παρει το σκαλπ απο το Ενωση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το Δημητριαδη τον σιχάθηκα την ημέρα που γιορτάζαμε το πρωτάθλημα. Είχε ανοιχτή την πόρτα στο πούλμαν, ήταν με πούρο και ουίσκι σε ποτήρι γυάλινο στο χέρι και εγώ ούρλιαζα μπροστά από την πόρτα «Θελουμε το νταμπλ, μην μείνετε στα πανηγύρια, ξύπνησε τους, ζούμε και αναπνέουμε για αυτό». Και μου έλεγε ο καριολιας «άστο πάνω μου, αστούς σε μένα, πυραύλους θα τους κάνω, το έχω». ΠΑΠΑΡΙΑ είχε. Δημόσιος υπαλληλος του κωλου 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγω το ΚΜ το ανακαλυψα εποχη Κετσπαγια Μοραις, δεν εχω διαβασει τα παλια ποστ (προ πεσαδας εννοειται) απο τους παλιους που πεισαν τους νεοτερους οτι με εθναρχη θα γαζωνουμε και θα μαστε τρενο που θα σαρωνει τα παντα.Εχω διαβασει μονο κατι mea culpa απο τον @nikos και κατι "πως φαγαμε τον παπα" απο τον @Bukowski.Αν μπορει ας ετοιμασει μια ανθολογια αυτων των ποστ καποιος 😂😂😂 ή ας μου πει που μπορω να τα βρω.Lockdown εχουμε ετσι κι αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Να ανοιξουμε δηλ και ενα τοπικιο Σπαταρχης Κονε 

Έχοντας επί της ουσίας έναν ρόλο κομβικό, αφού θα είναι επικεφαλής σε ένα διοικητικό τιμ, που θα περιλαμβάνει μέσα και το τμήμα σκάουτινγκ, όπου και εκεί αναμένεται να γίνουν αλλαγές. Επαναλαμβάνουμε όμως, στις βασικές αρμοδιότητες του Παναγιώτη Κονέ, θα είναι και η λειτουργία στα Σπάτα και βεβαίως η σωστή νοοτροπία που θα περνά στην ομάδα. Κάτι το οποίο είχε λείψει. Και το οποίο κόστισε τόσο στον Καρέρα όσο και στον Ίβιτς…

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Επειδη εγω το ΚΜ το ανακαλυψα εποχη Κετσπαγια Μοραις, δεν εχω διαβασει τα παλια ποστ (προ πεσαδας εννοειται) απο τους παλιους που πεισαν τους νεοτερους οτι με εθναρχη θα γαζωνουμε και θα μαστε τρενο που θα σαρωνει τα παντα.Εχω διαβασει μονο κατι mea culpa απο τον @nikos και κατι "πως φαγαμε τον παπα" απο τον @Bukowski.Αν μπορει ας ετοιμασει μια ανθολογια αυτων των ποστ καποιος 😂😂😂 ή ας μου πει που μπορω να τα βρω.Lockdown εχουμε ετσι κι αλλιως.

έπρεπε να γαλουχηθείς στα τόπικ "Τίγρη όταν έρθεις" να δεις τι γραφόταν φίλε. Τι υπερβολές, τι μαξαρίσματα θεικά. Τι γαμήσια φανταστικά γραφόντουσαν, τι φάπα έπεσε.......

Γιαυτό λέω οτι η παλιά γεννιά πρέπει να μπει mute. Εχει ποτίσει τόση ντουσανίλα και μελισσανιδίαση που θα μας καίει μια ζωή.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Επειδη εγω το ΚΜ το ανακαλυψα εποχη Κετσπαγια Μοραις, δεν εχω διαβασει τα παλια ποστ (προ πεσαδας εννοειται) απο τους παλιους που πεισαν τους νεοτερους οτι με εθναρχη θα γαζωνουμε και θα μαστε τρενο που θα σαρωνει τα παντα.Εχω διαβασει μονο κατι mea culpa απο τον @nikos και κατι "πως φαγαμε τον παπα" απο τον @Bukowski.Αν μπορει ας ετοιμασει μια ανθολογια αυτων των ποστ καποιος 😂😂😂 ή ας μου πει που μπορω να τα βρω.Lockdown εχουμε ετσι κι αλλιως.

 

1 minute ago, Man Of Faith said:

Επειδη εγω το ΚΜ το ανακαλυψα εποχη Κετσπαγια Μοραις, δεν εχω διαβασει τα παλια ποστ (προ πεσαδας εννοειται) απο τους παλιους που πεισαν τους νεοτερους οτι με εθναρχη θα γαζωνουμε και θα μαστε τρενο που θα σαρωνει τα παντα.Εχω διαβασει μονο κατι mea culpa απο τον @nikos και κατι "πως φαγαμε τον παπα" απο τον @Bukowski.Αν μπορει ας ετοιμασει μια ανθολογια αυτων των ποστ καποιος 😂😂😂 ή ας μου πει που μπορω να τα βρω.Lockdown εχουμε ετσι κι αλλιως.

Προσφέρομαι να σου ετοιμάσω εγώ την ανθολογία που ζητάς Άνθρωπε της Πίστης.

Υπό έναν και μόνο όρο.

Να μου γράψεις το ΟΝΟΜΑ της εναλλακτικής λύσης που υπήρχε πέραν του Τίγρεως.

:)

Link to comment
Share on other sites

Κονέ για γενικός αρχηγός μια χαρά είναι. Για τεχνικό διευθυντή θες ξένο με γνωριμιες

Link to comment
Share on other sites

Κονε θα το τιμησει το διχιλιαρο και με το παραπανω. Μιλαμε θα μαθαινει τα παντα ο Μελισσανιδης πριν συμβουν. Μην τον υποτιματε, δεν προκειται να ρισκαρει να απολυθει. Επισης, τον καλεσαν (πικραμενο) στο Open τα μουνακια τοτε με Ντεμη-Βιειρινια μπας και πει τιποτα πανω στην πικρα του (σιγουρα θα του εδιναν θεση) και αυτος τους γαμησε μεσα στο σπιτι τους. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥΣ. Δευτερη φορα. Ενταξει ρεμαλοι ειναι οι παλαιμαχοι μας και λιγουρες που λεει και ο Χιος ο Στεφανος, αλλα αν ειναι να αξιοποιησουμε καποιους ας ειναι οι απειροελαχιστοι μη γυναικωτοι που νιωθουν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Skepastos said:

Ακριβώς αυτό είπα στο πρώτο μήνυμα μου και εύχομαι να μην μείνουν ούτε πρίζες 

Για πρίζες δεν ξερω αλλα ο πετρομανταλος θα κλεισει την πόρτα τελευταιος ή μαλλον θα φυγουν τα παντα ολα και οι πορτες και μετα ο πετραν, σαν κατι φουτουρ ταινιες αλλα ματριξ. :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

 

Προσφέρομαι να σου ετοιμάσω εγώ την ανθολογία που ζητάς Άνθρωπε της Πίστης.

Υπό έναν και μόνο όρο.

Να μου γράψεις το ΟΝΟΜΑ της εναλλακτικής λύσης που υπήρχε πέραν του Τίγρεως.

:)

κάψαμε πολύυυυυ κόσμο για τον τίγρη σας :D  .... 80 εγώ 80 εσέις 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Κονε θα το τιμησει το διχιλιαρο και με το παραπανω. Μιλαμε θα μαθαινει τα παντα ο Μελισσανιδης πριν συμβουν. Μην τον υποτιματε, δεν προκειται να ρισκαρει να απολυθει. Επισης, τον καλεσαν (πικραμενο) στο Open τα μουνακια τοτε με Ντεμη-Βιειρινια μπας και πει τιποτα πανω στην πικρα του (σιγουρα θα του εδιναν θεση) και αυτος τους γαμησε μεσα στο σπιτι τους. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥΣ. Δευτερη φορα. Ενταξει ρεμαλοι ειναι οι παλαιμαχοι μας και λιγουρες που λεει και ο Χιος ο Στεφανος, αλλα αν ειναι να αξιοποιησουμε καποιους ας ειναι οι απειροελαχιστοι μη γυναικωτοι που νιωθουν.

Ναι ρε. Και δεδομένα τον προσέγγισαν να τον υπογράψουν για καζούρα και πήραν τα μεγάλα τριχωτά μπαλάκια του 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Κονε θα το τιμησει το διχιλιαρο και με το παραπανω. Μιλαμε θα μαθαινει τα παντα ο Μελισσανιδης πριν συμβουν. Μην τον υποτιματε, δεν προκειται να ρισκαρει να απολυθει. Επισης, τον καλεσαν (πικραμενο) στο Open τα μουνακια τοτε με Ντεμη-Βιειρινια μπας και πει τιποτα πανω στην πικρα του (σιγουρα θα του εδιναν θεση) και αυτος τους γαμησε μεσα στο σπιτι τους. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥΣ. Δευτερη φορα. Ενταξει ρεμαλοι ειναι οι παλαιμαχοι μας και λιγουρες που λεει και ο Χιος ο Στεφανος, αλλα αν ειναι να αξιοποιησουμε καποιους ας ειναι οι απειροελαχιστοι μη γυναικωτοι που νιωθουν.

Να το δώσουμε ρε οτι έχει αρχίδια, γαμάει οποια θέλει χωρίς να χρειάζεται την ΑΕΚ. Πως να πιστέψεις οτι το οποιοδήποτε πλάνο θα πετύχει ? νοέμβρη μήνα θα προβάρουμε λύμπε για αγ.σοφιά ρε τι λέμε τώρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, enck1 said:

κάψαμε πολύυυυυ κόσμο για τον τίγρη σας :D  .... 80 εγώ 80 εσέις 

70 ήτανε ρε φίλε. Μην "ανοίγεις" την αγορά με μιά γραμμή ποστ.

Θα μας καταστρέψεις.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, enck1 said:

κάψαμε πολύυυυυ κόσμο για τον τίγρη σας :D  .... 80 εγώ 80 εσέις 

Σορρυ αλλα η προταση ηταν 70 με 70 Κι ατην απερριψε ο Τιτανας ονομα και πραγμα Κανελλόπουλος 😀

Link to comment
Share on other sites

 Όσον αφορά το διαζύγιο με τον Τεχνικό Διευθυντή, να ξεκαθαρίσουμε, πως αυτό δεν έχει να κάνει με μεταγραφικές υποθέσεις η διαφορά φιλοσοφίας στον συγκεκριμένο τομέα.  Έχει να κάνει καθαρά με το ότι ο Δημήτρης Μελισσανίδης εκτιμά πως ο Ίβιτς μαζί με τον Καρέρα και με άλλα στελέχη,  είχε και εκείνος σοβαρές ευθύνες για τη νοοτροπία που είχε η ομάδα και ειδικά για την εικόνα στα Σπάτα, η οποία μεταφερόταν και στα παιχνίδια.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, enck1 said:

Να το δώσουμε ρε οτι έχει αρχίδια, γαμάει οποια θέλει χωρίς να χρειάζεται την ΑΕΚ. Πως να πιστέψεις οτι το οποιοδήποτε πλάνο θα πετύχει ? νοέμβρη μήνα θα προβάρουμε λύμπε για αγ.σοφιά ρε τι λέμε τώρα

Ελα μωρε τωρα για Σπαταρχη τον θελει ο αλλος. Σιγα τα φοντα που χρειαζεται. Μακαρι να παρει διπλωμα προπονητη παντως.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Man Of Faith said:

Μαλλον του χρεωσε το ντιλ με Γιακουμακη που σπερνει στην Ολλανδια και χασαμε τον παικταρα με φακες, δεν εξηγειται αλλιως.

Το πιο πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

Για Κονε δεν έχω άποψη ως στέλεχος, ποιος έχει άραγε. Σίγουρα έχει ένα ανδρικό προφίλ κι είναι αρκετά επικοινωνιακος, πολύ χρήσιμο. 

Σίγουρα πιο ελπιδοφόρο ήταν αυτό που κυκλοφορεί για Κατσουρανη. Οι εμπειρίες του και το ότι είναι μουνοπανο ειναι αυτό που χρειάζεται η ομάδα για να ξυπνήσουν οι παιχτες κ να καταλάβουν πού είναι. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

 

Προσφέρομαι να σου ετοιμάσω εγώ την ανθολογία που ζητάς Άνθρωπε της Πίστης.

Υπό έναν και μόνο όρο.

Να μου γράψεις το ΟΝΟΜΑ της εναλλακτικής λύσης που υπήρχε πέραν του Τίγρεως.

:)

Ο Κανενας ηταν η εναλλακτικη Νονε, κι εγω αν εγραφα τοτε τον τιγρη θα υμνουσα και θα γαλουχουσα τους νεαρους Ενωσιτες στο κρυφο σχολειό του ΚΜ με τα μεγαλα κατορθωματα της βυζαντινης αρμαδας των 90s.

Ελπιζω να εκπληρωσα τον ορο σου και αναμενω βραδιες απολαυστικης αναγνωσης.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Σορρυ αλλα η προταση ηταν 70 με 70 Κι ατην απερριψε ο Τιτανας ονομα και πραγμα Κανελλόπουλος 😀

Πρόλαβα και το επεσήμανα Βάγγο-Βάργκας.

Έχουμε γεμίσει ... Κουτσολιούτσους που "φουσκώνουνε" τις αγορές για να καρπωθούνε τα κίβδηλα κέρδη μετά ......

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×