Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Επίσης λίγο υπομονή ακόμα να μάθουμε ποιός ακόμα θα φύγει . Ισως εχει εκπλήξεις η ημέρα για πολλούς .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε το Νο 1 βλεπει οτι γαμηθηκε το σύμπαν και πληρώνει το Νο 2, το Νο 3 και το Νο 4 για να του φέρουν αποτελεσματα. Τον εαυτό του δεν μπορεί να τον διώξει άρα τι κάνει; Γαμεί τους πάντες. Αυτή είναι σωστή νοοτροπία όσο και αν ο Ιλια έκανε καλές μεταγραφες. Για να πηγαίνει στραβά το καράβι κάπου τα σκάτωσαν οι μούτσοι και εφόσον ο καπετάνιος πρέπει να κυβερνήσει ας αλλάξει πλήρωμα. Είπα, πανω απο όλους η ΑΕΚ καμία προσωπολατρεία, σε ανύποπτη φάση προχτές είπα σκούπα και φαράσι μέχρι και στις καθαρίστριες. Αν όμως δεν ακουμπήσει τα τοτέμ και τύπους σαν τον Δημητριάδη τότε προφανώς οι κινήσεις του δεν θα έχουν κανένα νόημα. Τώρα ήρθε η ωρα να πάρουν όλοι χαμπαρι οτι η ΑΕΚ δεν είναι δημόσιο και παίζουν όλοι τις θέσεις τους άσχετα αν ο Ιβιτς μας την έκανε ή του την καναμε. 

Σκούπα και φαράσι γίνεται ρε; Οταν έχει γάγγραινα το χέρι το κόβεις απο τη ρίζα, δεν κρατάς τα νύχια να κάνεις μανικιούρ. Ολοι πρεπει να προχωρήσουμε με αυτη τη λογική. Πουλο σε κάθε τι σάπιο που θυμιζει την προηγούμενη κατάσταση. Τώρα είναι η ώρα, αν του βάλουμε φρένο τώρα μετά θα καταριόμαστε την ώρα και τη στιγμή που αφησε αυτή τη νοοτροπία να ριζώσει. Και αν δεν μπορεί αυτός ας μπορέσει ο επόμενος όταν γίνει το γήπεδο. 

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Skepastos said:

Καθόλου δεν τρολάρω. Τον Κονέ τον σέβονταν και τον κοίταζαν στα μάτια όλοι αυτοί που περιγράφεις. Συν οτι λόγω χαρακτήρα θα δώσει ενα ευχαριστο κλιμα στα αποδυτήρια. Ο Κονε λόγω νοοοτροπίας και παραστάσεων δεν τα βλέπει καν αυτά τα τσουτσέκια και είναι κάτι που το εκπέμπει στα αποδυτήρια. Ενα παράδειγμα θα σου δώσω απο τα πολλά που έχω. Στον ημιτελικό Κυπέλλου που αποκλείσαμε το γαυρο στο ΟΑΚΑ 2-1, όταν οι περισσότεροι μπήκαν στα αποδυτήρια χεσμένοι στην ανάπαυλα με το σκορ στο 0-0, τους μάζεψε και τους είπε μέσα σε άλλα "Ποιός είναι ο Ρομαό ρε; Ποιος ο Μιραλλάς; Ποιος ο έτσι και ποιος ο αλλιώς; Δεν τους βλέπουμε καν. Είμαστε η ΑΕΚ και θα τους αγαπήσουμε"

Αυτός ειναι ο Παναγιώτης Κονέ που σαν άλλος Θεωμάς (Θέε μου συγχώρα μου την παρομοίωση) μπήκε στα αποδυτήρια και τους δήλωσε σε φάση οτι "αν δεν μπορείτε εσείς θα τους γαμήσω μόνος μου" Προφανώς δεν ήμουν μπορστά, οποιος θέλει πιστεύει οτι θέλει. Δεν ειναι ένας αυτός που μου τα έχει πει.

Μακαρι να εχεις δικιο

Link to comment
Share on other sites

παντως ο ψιψινελ μετα την κατακτηση του πρωταθληματος , εβριζε οπου σταθει και οπου βρεθει χιμενεθ. δε ξερω τι ζορια τραβαγε. ισως το χε ταγμενο στον τσετσενο...

Link to comment
Share on other sites

Ας ακολουθησει και ο Δημητριαδης. Νομιζω χριαζεται κατι πιο δυναμικο εκει. Φτανει με οσους δεν εχουν καταλαβει οτι δεν ειναι δημοσιο η ΑΕΚ και βρηκαν την ομαδα που θρεφει τους κηφηνες.Οποιος δεν κανει ωρα καλη καλες γιορτες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οσο για το Γιαννάκη Παπαδόπουλο που ακούγονται διάφορα γιατί δεν τα λέμε ρε μάγκες έξω απο τα δόντια; Ειναι εκεί για να κανονίζει τα της ΕΠΟ και λοιπά διοικητικά αλισβερίσια. Απο μεταγραφές εγώ εμαθα οτι το μόνο που ασχολήθηκε φέτος ήταν να προτείνει τον Ινσούα ότν πήγε ο Ιβιτς και του είπε οτι εγώ αριστερό μπακ δεν βρίσκω, όταν χάθηκε ο Μλαντένοβιτς. Είναι έτσι; Δεν μπορεσε να βρει αρ. μπακ με 400; Φαουλ. Δεν βρήκε δεξι μπακ να πουλάρει τα λιμά; Φαουλ. Εφερε τον Χνιντ; Φαουλ. Οκ δεν θα του πάρουμε και το κεφάλι γιατι έχουμε καλή αίσθηση απο τις επιτυχίες του αλλά στην τελική η ομάδα πάει σκατά. Η τους στηρίζεις όλους μέχρι τέλος ή σκουπίζεις και τα πόμολα. Ε ηρθε η ώρα να τα σκουπίσεις. Δεν θα κλάψω για κανεναν

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον του χρεωσε το ντιλ με Γιακουμακη που σπερνει στην Ολλανδια και χασαμε τον παικταρα με φακες, δεν εξηγειται αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Οσο για το Γιαννάκη Παπαδόπουλο που ακούγονται διάφορα γιατί δεν τα λέμε ρε μάγκες έξω απο τα δόντια; Ειναι εκεί για να κανονίζει τα της ΕΠΟ και λοιπά διοικητικά αλισβερίσια. Απο μεταγραφές εγώ εμαθα οτι το μόνο που ασχολήθηκε φέτος ήταν να προτείνει τον Ινσούα ότν πήγε ο Ιβιτς και του είπε οτι εγώ αριστερό μπακ δεν βρίσκω, όταν χάθηκε ο Μλαντένοβιτς. Είναι έτσι; Δεν μπορεσε να βρει αρ. μπακ με 400; Φαουλ. Δεν βρήκε δεξι μπακ να πουλάρει τα λιμά; Φαουλ. Εφερε τον Χνιντ; Φαουλ. Οκ δεν θα του πάρουμε και το κεφάλι γιατι έχουμε καλή αίσθηση απο τις επιτυχίες του αλλά στην τελική η ομάδα πάει σκατά. Η τους στηρίζεις όλους μέχρι τέλος ή σκουπίζεις και τα πόμολα. Ε ηρθε η ώρα να τα σκουπίσεις. Δεν θα κλάψω για κανεναν

Κάτσε να δούμε πρώτα μέχρι που θα φτάσει ...

Link to comment
Share on other sites

Παίρνει αποφάσεις   που προκαλούν, και δικαιως, αλλά ίσως υπάρχουν δεδομένα που τα γνωρίζει μόνο αυτός.

Πάντα κρίνεται από το αποτέλεσμα και το ξέρει. Το ζήτημα είναι αν τον ενδιαφέρει η κρίση ή αν τα έχει όλα γραμμένα.

Link to comment
Share on other sites

Και αφού δεν βρήκαν αριστερο μπακ με 400 είπαν να τα δώσουν στον Ινσούα? τι τραβάμε ρε.

 

10 minutes ago, chris manousopoulos said:

παντως ο ψιψινελ μετα την κατακτηση του πρωταθληματος , εβριζε οπου σταθει και οπου βρεθει χιμενεθ. δε ξερω τι ζορια τραβαγε. ισως το χε ταγμενο στον τσετσενο...

Δένουν όλα τα κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Οσο για το Γιαννάκη Παπαδόπουλο που ακούγονται διάφορα γιατί δεν τα λέμε ρε μάγκες έξω απο τα δόντια; Ειναι εκεί για να κανονίζει τα της ΕΠΟ και λοιπά διοικητικά αλισβερίσια. Απο μεταγραφές εγώ εμαθα οτι το μόνο που ασχολήθηκε φέτος ήταν να προτείνει τον Ινσούα ότν πήγε ο Ιβιτς και του είπε οτι εγώ αριστερό μπακ δεν βρίσκω, όταν χάθηκε ο Μλαντένοβιτς. Είναι έτσι; Δεν μπορεσε να βρει αρ. μπακ με 400; Φαουλ. Δεν βρήκε δεξι μπακ να πουλάρει τα λιμά; Φαουλ. Εφερε τον Χνιντ; Φαουλ. Οκ δεν θα του πάρουμε και το κεφάλι γιατι έχουμε καλή αίσθηση απο τις επιτυχίες του αλλά στην τελική η ομάδα πάει σκατά. Η τους στηρίζεις όλους μέχρι τέλος ή σκουπίζεις και τα πόμολα. Ε ηρθε η ώρα να τα σκουπίσεις. Δεν θα κλάψω για κανεναν

Αν μενει μονο στα υπολοιπα εκτος μεταγραφων και αγωνιστικου δεν εχουμε θεμα. Αν ομως θετει βετο για καποια θεματα οπως εχει ακουστει τοτε φερει ευθυνη 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Αν μενει μονο στα υπολοιπα εκτος μεταγραφων και αγωνιστικου δεν εχουμε θεμα. Αν ομως θετει βετο για καποια θεματα οπως εχει ακουστει τοτε φερει ευθυνη 

Οπως τι; Αλήθεια ρωτάω δεν ξέρω. Εγώ έμαθα οτι δεν μπλέκεται εκτός και αν του ζητάνε βοήθεια κατά καιρούς και επειδή δεν μπορούν να επικοινωνήσουν με το μεγάλο. Για αγωνιστικά θέματα λέω έτσι; 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vagos21 said:

Κάτσε να δούμε πρώτα μέχρι που θα φτάσει ...

Γίνεται να μην κρατήσει ουτε τον πυρετο του;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρούμε τεχνικοδιευθυνταρα τον Ίβιτς. Τον θεωρούμε βασικά ηλίθιο που καθισε να παιξει τον αποδιοπομπαίο τράγο ενώ είχε δει τι είχε συμβεί με τους προκατοχους τους. Εξαιρείται κ αυτός στην περιπτωση που έχει τπτ χρέη απ'το Κουμαρια οπότε είχε ανάγκη απ'το μεροκάματο του Μελ. 

Όσο για τον Κονε, τα ίδια ΑΚΡΙΒΩΣ έλεγαν όταν πουλεψε ο άλλος Μαϊστόροβιτς για να ξανάρθει Λυμπερόπουλος, κ τελικά ο Λυμπερόπουλος χρεωθηκε τα ΠΑΝΤΑ. Ακριβώς τα ίδια ομως

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Γίνεται να μην κρατήσει ουτε τον πυρετο του;

Αν πραγματικά θέλει να κανει ριστάρτ όπως λέει θα το δείξει Βασίλη . Τώρα . Σήμερα.

Πρέπει να φύγουν, πολλοί . Και οχι μονο Δημητριάδης , Ίβιτς,Παουλίνιο, Μπακακης και Λιβάγια . 

 Δε γίνεται να μην έχει άνθρωπο στα Σπάτα που να εμφανίζεται και τα πάντα να δουλεύουν σωστά. 

Δυστυχώς τα παιδιά θέλουν μπαμπούλα για να κάνουν ακόμα και την προπόνηση. Δεν είναι ολοι τους επαγγελματίες.

Βρες έναν επαγγελματία -όχι ΑΕΚτζή-που να έχει όρεξη και να κάνει τα Σπάτα δεύτερο σπιτι του και το πούλμαν της ομάδας στις αποστολές το τροχόσπιτο του.

Κλείνω λέγοντας πως απο το ποιους θα διώξει τώρα και ποιους θα φέρει θα κριθεί ο Μελισσανίδης για το ριστάρτ που θέλει να κάνει . 

Αναμένουμε με αγωνία τις αποφάσεις του.

Τις αποφάσεις του για την ΑΕΚαρα της Αγιάς Σοφιάς .

Link to comment
Share on other sites

Τα ρισταρτ,τα κανονικα οχι τα μουσαντενια που κανει ο εθναρχης,κοστιζουν λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι οριστικό: Ο Παναγιώτης Κονέ είναι ο άνθρωπος που θα αντικαταστήσει τον Ίλια Ίβιτς στη θέση του τεχνικού διευθυντή της ΑΕΚ, όπως είχε αποκαλύψει νωρίτερα το SDNA.

Μην περιμενετε αλλους, Ο Κονε θα τα κανει ολα. Δυστυχως παλι παμε σε λυση 2/1 . 

Και χωρις εμπειρια ο Κονε

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Οπως τι; Αλήθεια ρωτάω δεν ξέρω. Εγώ έμαθα οτι δεν μπλέκεται εκτός και αν του ζητάνε βοήθεια κατά καιρούς και επειδή δεν μπορούν να επικοινωνήσουν με το μεγάλο. Για αγωνιστικά θέματα λέω έτσι; 

Εγω στα της ΑΕΚ ενδοτερα δεν ειμαι. Αλλα οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια. Και αυτα τα μαθαινουμε μετα. Για να φυγει ο Μανολο καινα ερθει ο Ζουζου 2 ανθρωποι μιλουσαν στον Τιγρη, Ο Λυμπε και αυτος . Ας ρωτησετε οσοι ειστε κοντα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Είναι οριστικό: Ο Παναγιώτης Κονέ είναι ο άνθρωπος που θα αντικαταστήσει τον Ίλια Ίβιτς στη θέση του τεχνικού διευθυντή της ΑΕΚ, όπως είχε αποκαλύψει νωρίτερα το SDNA.

Μην περιμενετε αλλους, Ο Κονε θα τα κανει ολα. Δυστυχως παλι παμε σε λυση 2/1 . 

Και χωρις εμπειρια ο Κονε

Με ποια εμπειρία αναρωτιέμαι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Ο Κώστας Κατσουράνης είναι υποψήφιος για να αναλάβει πόστο στην ΠΑΕ ΑΕΚ

Πες μου οτι το λες για πλακα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Με ποια εμπειρία αναρωτιέμαι....

Ουτε εγω ξερω. Σε μας θα μαθει . Ελπιζω να μαθαινει γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×