Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Έχει ξεκουτιανει τόσο αυτός που όλοι ασχολουνται με το  ποσο τσιγγουνηςς κ μπάρμπας είναι κ κανένας δεν έχει γράψει το απόλυτα προφανες, που ειναι κ ενδεικτικό για το ποσο γραμμένα έχει στα @@ της την ομάδα κ τον κόσμο της.

Παιζαμε μένα χωριό με μηδενικό μπατζετ, που δυσκολα περνα τους υπόλοιπους προκριματικους έτσι ώστε να καβατζωσει τα φράγκα της διοργανωσης.

Είμαστε υποτίθεται ανέτοιμοι, σε φάση αναδιοργάνωσης, κ προηγήθηκε κ το κλαρίνο στο εκτός έδρας.

Υπενθυμίζω, κι αυτό είναι κωμικό, ότι με τη συγκεκριμένη ομάδα μοιραζόμαστε τον arch legend μας, που δεν έχει μαλιστα αποσυρθεί εντελώς απ'τα πραγματα. Υπάρχει σημείο επαφης.

Ε, δεν αναζητήθηκε μια φόρμουλα για έναν συμφέροντα διακανονισμό έτσι ώστε να μείνουν κ οι 2 ομάδες ευχαριστημένες βρε αδερφέ. Μια μεταγραφή του αριστερου μπακ τους. Κανα γουνάκι οικολογικό απ'τη Σιάτιστα για τις κοπέλες τους. Δωρεάν φιλοξενία στα ρουμςτουλετ του Βαιου εδώ στην Παραλια Κατερίνης. Κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Απο το 2018 που άρχισε ουσιαστικά να χτίζεται το γήπεδο, αφού το 17 απλά έγιναν καποια σκαψιματα, άρχισε η ΑΕΚ να καταρρέει. Απλά στην αρχή δεν φάνηκε, αφού προλάβαμε να πάρουμε το πρωτάθλημα και να μπούμε στους ομίλους του τσου λου. 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά έχω δει διοίκηση ομάδας και αθλητικους ρεπόρτερ, να κάνουν μια σκευωρία κοροϊδίας και εξαπάτησης του κόσμου, τόσο έκδηλη και μακροπρόθεσμη και να ζημιώνουν τόσο μα τόσο πολύ, την ομάδα που υποτίθεται στηρίζουν. Δεν το έχω ξαναδεί, με υπερβαίνει

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

c1.jpg

 

Μητσάρα μου πως θα χωρέσουν όλα αυτά στο μνήμα σου;

Είναι το μοναδικό ερώτημα που μου έχει απομείνει

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι η διαδοχη κατασταση των Κονε, Παπαδημητριου δεν θα αρεσει καθολου στον @nedved21.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Κατι μου λεει οτι η διαδοχη κατασταση των Κονε, Παπαδημητριου δεν θα αρεσει καθολου στον @nedved21.

Σιγα μην ερθει ο κοντος.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hoffman21 said:

Σιγα μην ερθει ο κοντος.

Να έρθει να κάνει τι; να μας λέει ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα... η να δίνει τον κόσμο στην εξέδρα..... μεγάλος φαν του κοντού σαν παίκτης σαν παράγοντας όμως δεν θέλω ούτε να τον βλέπω....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bukowski said:

Κατι μου λεει οτι η διαδοχη κατασταση των Κονε, Παπαδημητριου δεν θα αρεσει καθολου στον @nedved21.

Θα μιλαμε για την απολυτη δικαιωση του συγκεκριμενου χρηστη αν γινει κατι τετοιο.Γιατι αν ερθει,θα ειναι για να βαλει πλατη στον τζαμπατζη να συνεχισει ακαθεκτος το εργο του.Στο τελος θα τον βριζουμε εμεις και ο @nedved21 θα λεει "περιμενετε παιδια να το συζητησουμε,καλος μου φαινεται τωρα ο Ντεμης".

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Θα μιλαμε για την απολυτη δικαιωση του συγκεκριμενου χρηστη αν γινει κατι τετοιο.Γιατι αν ερθει,θα ειναι για να βαλει πλατη στον τζαμπατζη να συνεχισει ακαθεκτος το εργο του.Στο τελος θα τον βριζουμε εμεις και ο @nedved21 θα λεει "περιμενετε παιδια να το συζητησουμε,καλος μου φαινεται τωρα ο Ντεμης".

😂

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bad_habiT said:

Να έρθει να κάνει τι; να μας λέει ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα... η να δίνει τον κόσμο στην εξέδρα..... μεγάλος φαν του κοντού σαν παίκτης σαν παράγοντας όμως δεν θέλω ούτε να τον βλέπω....

Για προεδρο να τον φερει αν ειναι να τρεξει το αγωνιστικο κομματι με φιξ μπατζετ/χρονο (εστω και 5m). Προσωπικα εκτιμω πως θα τα παει πολυ καλυτερα απο τον Lord of the Melons κο Δημουτρη. Απο εκει και περα εξακολουθω να θεωρω απιθανο να εμπλακει ο Ντεμης με τους Δηματους, ενω και ο Μελισσανιδης ειναι δεδομενο πως δεν θα αντεχει την συγκριση με τον Κοντο στην συνειδηση του κοσμου. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Για προεδρο να τον φερει αν ειναι να τρεξει το αγωνιστικο κομματι με φιξ μπατζετ/χρονο (εστω και 5m). Προσωπικα εκτιμω πως θα τα παει πολυ καλυτερα απο τον Lord of the Melons κο Δημουτρη. Απο εκει και περα εξακολουθω να θεωρω απιθανο να εμπλακει ο Ντεμης με τους Δηματους, ενω και ο Μελισσανιδης ειναι δεδομενο πως δεν θα αντεχει την συγκριση με τον Κοντο στην συνειδηση του κοσμου. 

Θεωρώ ότι πρέπει να τελειώνουμε με τις ανακυκλώσεις και με τα τοτεμ μπουκο.... να τελειώσει ο μπάρμπας με τα τσιμέντα.... και το αγωνιστικό κομμάτι να το αναλάβουν επαγγελματίες πού να ξέρουν την δουλειά τους και να έχουν πλάνο...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad_habiT said:

Θεωρώ ότι πρέπει να τελειώνουμε με τις ανακυκλώσεις και με τα τοτεμ μπουκο.... να τελειώσει ο μπάρμπας με τα τσιμέντα.... και το αγωνιστικό κομμάτι να το αναλάβουν επαγγελματίες πού να ξέρουν την δουλειά τους και να έχουν πλάνο...

Ε ας παει να φερει τοτε ξενο με θητεια σε top club Δανιας/Βελγιου/Σουηδιας κλπ, να του κανει συμβολαιο 1m/χρονο και να του δωσει εν λευκω την οργανωση του ποδοσφαιρικου τμηματος για την επομενη 3ετια. Αυτη ειναι η εναλλακτικη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ε ας παει να φερει τοτε ξενο με θητεια σε top club Δανιας/Βελγιου/Σουηδιας κλπ, να του κανει συμβολαιο 1m/χρονο και να του δωσει εν λευκω την οργανωση του ποδοσφαιρικου τμηματος για την επομενη 3ετια. Αυτη ειναι η εναλλακτικη.

Αυτό θα ήταν το πιο σωστό.... αλλά δεν το κάνει ο κωλογερος... για αυτό και κρατάει την πλέμπα.... και έχει τους αυτοφορακιδες.... όλα τα άσχημα να πηγαίνουν σε αυτούς.... και ότι καλό σε αυτόν.... Έχουμε μπλέξει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bad_habiT said:

Αυτό θα ήταν το πιο σωστό.... αλλά δεν το κάνει ο κωλογερος... για αυτό και κρατάει την πλέμπα.... και έχει τους αυτοφορακιδες.... όλα τα άσχημα να πηγαίνουν σε αυτούς.... και ότι καλό σε αυτόν.... Έχουμε μπλέξει

Ε ωραια αφου λοιπον συμφωνουμε πως δεν θα το κανει και αφου θα παμε στις γνωστες επιστροφες, ας φερει Ντεμη να αναλαβει το αγωνιστικο και ας σκουπισει αυτο το γιδι τον Δηματο που πλεον εχει εξαγριωσει τον κοσμο με την επικοινωνιακη του πολιτικη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ε ωραια αφου λοιπον συμφωνουμε πως δεν θα το κανει και αφου θα παμε στις γνωστες επιστροφες, ας φερει Ντεμη να αναλαβει το αγωνιστικο και ας σκουπισει αυτο το γιδι τον Δηματο που πλεον εχει εξαγριωσει τον κοσμο με την επικοινωνιακη του πολιτικη.

Για μένα χρειάζεται ξήλωμα από τον Γιαννάκη Παπαδόπουλο μέχρι τον τελευταίο φροντιστή..... Αν αυτός που είναι να το κάνει λέγεται Ντέμης η Κώστας ή Νικος Εγώ είμαι μαζί του Αρκεί να γίνει... Δεν μπορώ άλλο ρε φίλε έξω η πλέμπα από την ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bad_habiT said:

Για μένα χρειάζεται ξήλωμα από τον Γιαννάκη Παπαδόπουλο μέχρι τον τελευταίο φροντιστή..... Αν αυτός που είναι να το κάνει λέγεται Ντέμης η Κώστας ή Νικος Εγώ είμαι μαζί του Αρκεί να γίνει... Δεν μπορώ άλλο ρε φίλε έξω η πλέμπα από την ΑΕΚ

Ναι αλλα αμα δεν εχεις πλεμπα πως θα νιωθει σημαντικος ο Μελισσανιδης;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ναι αλλα αμα δεν εχεις πλεμπα πως θα νιωθει σημαντικος ο Μελισσανιδης;

Να αισθανθεί σημαντικός με το γήπεδο το οποίο από μόνο του Είναι ένα τεράστιο έργο.... αν συνεχίσει έτσι θα φτάσει στο σημείο να είναι μόνος του εκεί μέσα και να φεύγει από το ημίχρονο...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bad_habiT said:

Να αισθανθεί σημαντικός με το γήπεδο το οποίο από μόνο του Είναι ένα τεράστιο έργο.... αν συνεχίσει έτσι θα φτάσει στο σημείο να είναι μόνος του εκεί μέσα και να φεύγει από το ημίχρονο...

Κατ αρχας οπως πας ειναι δεδομενο πως θα φας πολλα στο πρωτο ματς με Ολυμπιακο εκει μεσα. Σιγα μην αφησουν την ευκαιρια ανεκμεταλλευτη.

Επισης αν ο καθε Μανταλος ζοριζεται με τια γιουχες στο ΟΑΚΑ που να μπει ως αρχηγος στο κλουβι με 30,000 κοσμο πανω του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Bukowski said:

Κατ αρχας οπως πας ειναι δεδομενο πως θα φας πολλα στο πρωτο ματς με Ολυμπιακο εκει μεσα. Σιγα μην αφησουν την ευκαιρια ανεκμεταλλευτη.

Επισης αν ο καθε Μανταλος ζοριζεται με τια γιουχες στο ΟΑΚΑ που να μπει ως αρχηγος στο κλουβι με 30,000 κοσμο πανω του.

Δεν ξερω τι πρεπει να γινει αλλα οι scumb5 ΔΕΝ πρεπει να μπουν στο νεο γηπεδο.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Δεν ξερω τι πρεπει να γινει αλλα οι scumb5 ΔΕΝ πρεπει να μπουν στο νεο γηπεδο.

 

Θα μπουν και αμα βαλει και κανα πεναλτι ο Μανταλος σε καναν Πλατανια θα μας τον δειχνουν με στυλ τυπου "Μανταλος ο μπαμπας σας χανουμια ασεβαστα".

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tony_montana said:

Δεν ξερω τι πρεπει να γινει αλλα οι scumb5 ΔΕΝ πρεπει να μπουν στο νεο γηπεδο.

 

Όλοι αυτοί έπρεπε να έχουν φύγει όταν ήρθαν προτάσεις για μεταγραφή.... ή σαν ελεύθεροι.... Δυστυχώς τους τρώμε ακόμα στη μάπα και παίζουν με τα δικά μας νεύρα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το " είναι έξαλλος και θα τα αλλάξει όλα"  θυμίζει κάτι Έλληνες  παράγοντες ή πρόεδρους της δεκαετίας του 80. Λες και το θέμα είναι να ενεργείς εν θερμώ αντί να προβλέπεις από πριν τι θα κάνεις. Στα 90ς στην ΑΕΚ είχε τον ντούσαν να κάνει κουμαντο, που όσο να ναι δουλευε πιο ψύχραιμα και προγραμματισμένα και αυτό τον βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×