Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, Skepastos said:

Ακολουθεί χρησιμη πληροφορία

23859_kouri.jpg

kouri maria official. Από μένα είναι όχι, πρόκειται καταφανώς για σούργελο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

kouri maria official. Από μένα είναι όχι, πρόκειται καταφανώς για σούργελο.

Δεν έμπαινες;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Δεν έμπαινες;

Μπα, δεν την κόβω για μερακλού

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα ότι έχει τις χάρες ( ψιλοτρελή ) με την προηγούμενη . τρελομαγνήτη έχει του πατούλη . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Μπα, δεν την κόβω για μερακλού

Και μόνο που κυκλοφορεί με Πατούλη πρέπει να είναι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ήκωσα το τηλέφωνο και η φωνή που ακούστηκε μου λέει “Δημήτρης Μελισσανίδης”. Πριν τις εκλογές της ΕΠΟ. Μεγάλη μου τιμή του είπα. Εκείνος μου απάντησε: “Τι μεγάλη σου τιμή ρε λαμόγιο. Θα δεις τι θα πάθεις. Δεν θα μου χαλάσεις εσύ τα σχέδια”.

Link to comment
Share on other sites

"Τι μεγάλη σου τιμή ρε λαμόγιο;"  - πεθαίνω με τον σουρεαλισμό 😆

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zara said:

"Τι μεγάλη σου τιμή ρε λαμόγιο;"  - πεθαίνω με τον σουρεαλισμό 😆

Giati o allos o vlaks? Akou Megalh mou timh o malakas

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Giati o allos o vlaks? Akou Megalh mou timh o malakas

Ευγενικος. Φαντασου με τι τυπους εχει μιλησει στην ζωη του

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ευγενικος. Φαντασου με τι τυπους εχει μιλησει στην ζωη του

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Σε ποιον εισαγγελέα πήγατε;

-Δεν μπορώ να πω παραπάνω. Φοβήθηκα. Δεν μπορώ να πω πού πήγα. Σταματάω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

ΡΙΖΟΥ (δικηγόρος Μελισσανίδη): Αισθανθήκατε κάπως μόλις μπήκατε εδώ μέσα;

-Όχι, ο κ. Παπαδόπουλος ήταν ευγενέστατος μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Κλεφτοκοτας

«Να ευχαριστήσω τον κύριο Μελισσανίδη για τα καλά του λόγια. Όπως είπα πριν δεν θέλω να μιλήσω για πιθανότητες, για στρατηγική, για το πότε ήρθε η μια πρόταση και η άλλη. Στο ποδόσφαιρο υπάρχουν διάφορες καταστάσεις και άνθρωποι που μαθαίνεις να εκτιμάς. Δεν θέλω να επιστρέψω σε παλιές καταστάσεις, είναι γνωστό το τι έλεγα, ο κόσμος ξέρει ποιος είναι ο πραγματικός πρωταθλητής του 2018, πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά»

Καλά σου έκανε Μελισσανίδη. Και αν νομίζεις οτι ξεμπέρδεψες με τη μαλακία που τον δέρνει, στην πρώτη στραβή πάλι θα σου θυμίσει το κλεμμένο....Αντε με το γαμίδι που του εδωσες αξία

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Κλεφτοκοτας

«Να ευχαριστήσω τον κύριο Μελισσανίδη για τα καλά του λόγια. Όπως είπα πριν δεν θέλω να μιλήσω για πιθανότητες, για στρατηγική, για το πότε ήρθε η μια πρόταση και η άλλη. Στο ποδόσφαιρο υπάρχουν διάφορες καταστάσεις και άνθρωποι που μαθαίνεις να εκτιμάς. Δεν θέλω να επιστρέψω σε παλιές καταστάσεις, είναι γνωστό το τι έλεγα, ο κόσμος ξέρει ποιος είναι ο πραγματικός πρωταθλητής του 2018, πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά»

Καλά σου έκανε Μελισσανίδη. Και αν νομίζεις οτι ξεμπέρδεψες με τη μαλακία που τον δέρνει, στην πρώτη στραβή πάλι θα σου θυμίσει το κλεμμένο....Αντε με το γαμίδι που του εδωσες αξία

Καλα επειδη το ακουσα δεν τα πε ετσι ακριβως. Δες στο μπουγατσοτοπικ. Ηδη γκρινιαζουν οι Βου για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Καλα επειδη το ακουσα δεν τα πε ετσι ακριβως. Δες στο μπουγατσοτοπικ. Ηδη γκρινιαζουν οι Βου για την απαντηση.

Αυτό διάβασα σαν απάντηση. Τι είπε ακριβώς δηλαδή; 

Link to comment
Share on other sites

Την φοβόμουν αυτή την συνέντευξη. Καμία εμπιστοσύνη δεν είχα στον κλεφτοκοτά για το πως θα παρουσιάσει τις επαφές με τον Μελισσανίδη. Τελικά μάλλον θα φαγωθούν οι ιμιτασιόν μεταξύ τους. Που να καταλάβουν κιόλας ότι το πλάνο για φέτος είναι να "εξελίξουμε τα... ταλέντα που έχουμε". 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Αυτό διάβασα σαν απάντηση. Τι είπε ακριβώς δηλαδή; 

Μπες διαβασε στο μπουγατσοτοπικ τι εγραψα. Μια χαρα γυριστη τουε την εκανε. ΟΚ στον ΠΑΟΚ ειναι θεωρει οτι αξιζε το πρωταθλημα. Και ο Οσκαρ το ιδιο θεωρει για τον τοτε Ολυμπιακο 🥲

Link to comment
Share on other sites

Πλέον μαζί με τον εαυτό του ξεφτιλίζει πακέτο και το μπάρμπα ο κλεφτοκοτάς.. και πολύ λογικά κάνει αφού του δόθηκε το δικαίωμα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Την φοβόμουν αυτή την συνέντευξη. Καμία εμπιστοσύνη δεν είχα στον κλεφτοκοτά για το πως θα παρουσιάσει τις επαφές με τον Μελισσανίδη. Τελικά μάλλον θα φαγωθούν οι ιμιτασιόν μεταξύ τους. Που να καταλάβουν κιόλας ότι το πλάνο για φέτος είναι να "εξελίξουμε τα... ταλέντα που έχουμε". 

Θεωρει οτι αξιζε το πρωταθλημα και το εχασε λογω επιτροπων. Παλια ελεγε οτι τον εκλεψε η ΑΕΚ. Τωρα ειπε... οι επιτροπες. Βεβαια αυτο το χουν εξαφανισει απο ολα τα νον πεηπερ του ΠΑΟΚ και περιεργως και της ΑΕΚ. Τελος παντων προπερσι εφταιγε η ΑΕΚ, φετος οι επιτροπες (στις οποιες ο ΠΑΟΚ προσεφυγε), του χρονου θα πει και την αληθεια οτι δηλαδη εφταιγε ο Ιβαν (απλα τωρα τον πληρωνει). 

Επικοινωνιακα η ΑΕΚ επρεπε να κανει σημαια οτι ο Λουτσεσκου ειπε οτι εχασε το πρωταθλημα ΛΟΓΩ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ. Και ποιος προσεφυγε στις επιτροπες; Ο ΠΑΟΚ ή η ΑΕΚ; Αλλα ο Δηματος παιζει το πουλι του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θεωρει οτι αξιζε το πρωταθλημα και το εχασε λογω επιτροπων. Παλια ελεγε οτι τον εκλεψε η ΑΕΚ. Τωρα ειπε... οι επιτροπες. Βεβαια αυτο το χουν εξαφανισει απο ολα τα νον πεηπερ του ΠΑΟΚ και περιεργως και της ΑΕΚ. Τελος παντων προπερσι εφταιγε η ΑΕΚ, φετος οι επιτροπες (στις οποιες ο ΠΑΟΚ προσεφυγε), του χρονου θα πει και την αληθεια οτι δηλαδη εφταιγε ο Ιβαν (απλα τωρα τον πληρωνει). 

Επικοινωνιακα η ΑΕΚ επρεπε να κανει σημαια οτι ο Λουτσεσκου ειπε οτι εχασε το πρωταθλημα ΛΟΓΩ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ. Και ποιος προσεφυγε στις επιτροπες; Ο ΠΑΟΚ ή η ΑΕΚ; Αλλα ο Δηματος παιζει το πουλι του.

Ποιο φόρουμ λες; Το paokmania;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vamos bien said:

Πλέον μαζί με τον εαυτό του ξεφτιλίζει πακέτο και το μπάρμπα ο κλεφτοκοτάς.. και πολύ λογικά κάνει αφού του δόθηκε το δικαίωμα.

Εαν ειχες σοβαρο επικοινωνιακο τημ σημερα μπορουσες να τους γλεντησεις

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εαν ειχες σοβαρο επικοινωνιακο τημ σημερα μπορουσες να τους γλεντησεις

Με το σταυρό στο χέρι.... ευλόγησον!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ποιο φόρουμ λες; Το paokmania;

Οχι στο δικο μας. Στο τοπικ του Βου τα εγραψα αναλυτικα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εαν ειχες σοβαρο επικοινωνιακο τημ σημερα μπορουσες να τους γλεντησεις

Κλάιν μαιν. Μια χαρά πέταξε πάλι τις μαλακιες του. Κόλλησες εσύ τώρα σε μια λέξη και θα τον βγάλουμε λάδι τον καργιολοπουστα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×