Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Δεν μπορουμε να βρουμε υπηρεσιακό αλλα θα φερουμε κουπατο Ισπανο.Θα εχουν πλακα ομως οι εξηγησεις που θα δινουν στον κοσμο τα αρδακια, οτι και καλα ηθελε να ερθει αλλα εμεις τον απορριψαμε και να ειχαμε ετοιμα και τα λεφτα αλλα και τις μεταγραφες που ζητουσε τι δεν πιστευετε, και καπου εκει θα κλεινουν και την γραμμη στο ραδιοφωνο γιατι θα χτυπαει το κουδουνι το ντελιβερι.

Link to comment
Share on other sites

Βαλκάνιζατερ η ομάδα. Ας δει την ταινία ο τίγρης να ξέρει που θα καταλήξουμε

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, CHⓇIS said:

Razvan prodoth 

Kane thn AEK proth.... 

Krata thn A.E.K. proth htan to gnhsio synthima epeidh eimastan protoi gia ligo sthn arxh. To elege synexeia o XX ston thlefonhth mexri pou den eimastan protoi pleon...

Link to comment
Share on other sites

μαλάκυνση εγκεφάλου

(ιατρική), (ανεπίσημο) άνοια λόγω εκφυλισμού του εγκεφάλου (κυρίως συσχετιζόμενη με προχωρημένη ηλικία)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stylianopoulos said:

Oι Προπονητές που παιζουν για τη νεα χρονιά αυτη τη στιγμή είναι τρεις .

1. Λουτσέσκου . Επιθυμία του Μελισσανιδη από παλιά .Απο εποχή Ξάνθης ακόμα. Κολλητός φίλος με το νέο κουμάντο μας τον Παπαδημητρίου και με μάνατζερ κοινό με πολλούς παίκτες μας .Ο Ρουμάνος ζητάει 1εκ. ευρώ για όλο το τιμ και 6-7 παίκτες. Πολλά τα λεφτά δηλαδή γενικά ,θα είναι υπέρβαση αν τον συμφωνήσει.

2. Μιλόγεβιτς . Δευτερη λύση για τον πάγκο μας και ας την γράφουν σήμερα οι δημοσιογραφοι μας για πρώτη. Πιο οικονομικός από τους άλλους δύο. Θετικός ο μεγάλος ΑΝ δεν συμφωνήσει με Λουτσέσκου. Τον Μιλόγεβιτς θέλει ο ΓΠ για τον πάγκο μας μιας και θεωρεί ότι θα γίνει της πουτάνας από αντιδράσεις αν έλθει ο Ρουμάνος στην ΑΕΚ. Συμφωνεί ο Κονέ.

3.Κίκε Φλόρες . Τον θέλει ο Ταυλαρίδης που πιστευει οτι το 3-5-2 που παίζει ο Ισπανός είναι το σύστημα που μπορει βάσει παικτών και μπάτζετ να κάνει μια ΑΕΚ πολύ δυνατή. Δε ψήνεται μου λένε ο μεγάλος.

 

Κετσετζόγλου: Προηγούνται άλλες περιπτώσεις του Μιλόγεβιτς για τον πάγκο της ΑΕΚ (AUDIO)

https://www.aek365.org/a-780639/ketsetzoglou-prohgountai-alle-periptwsei-tou-milogebit-gia-ton-pagko-th-aek-audio.htm

Link to comment
Share on other sites

Ικανό έχω τον κιοφτέ να τηλεφωνεί στον Δάσκαλο και να το κράζει αν έρθει ο Βαλκάινιος Βου

Στη θέση του Δασκάλου θα το έριχνα στα fake news να τσιμπήσουν οι ροφοι και θα έκανα ανατροπή με γνήσιο ρεπορτάζ στη συνέχεια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γελοίο να μην αρέσει στον γατούλη ο κικε, απλά δεν είναι στα κυβικά του.

Ο λουτσεσκου δεν θα έχει πίστωση χρόνου από τον κόσμο, αν τα αποτελέσματα είναι από την αρχή στραβά θα αρχίσει το κράξιμο αμεσα, κάτι που βολεύει τον μελ αλλά όχι την ομάδα. Κατά τα άλλα τον θεωρώ αξιόλογο για τα κυβικά μας.

Για τον μιλογεβιτς δεν έχω άποψη αν και θεωρώ ότι σε αυτόν θα καταλήξει.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ με Ταυλαρίδη όμως, έχει καταλάβει με ποιόν έχει να κάνει;;

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ταυλαρίδης δουλευει και για τον επόμενο εργοδότη. To CV του φτιάχνει. Κρατάει τις επαφές του με πάικτες και μάνατζερ  και σιγά μην τις αφήσει κάβα στον επόμενο

Link to comment
Share on other sites

Πεταμενα λεφτα ο μισθος του προπονητη στην ΠΑΕ Μελισσανιδη

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολεύομαι πολύ να πιστέψω ότι ο Μίμης ξέρει ποιος είναι ο Κικε Φλόρες.

Και δυσκολεύομαι ακόμα περισσότερο να πιστεψω πως ο Μίμης γνωρίζει ότι μιλάει με προπονητή που έχει κατακτήσει Γιουρόπα Λιγκ, έστω και 10 χρόνια πριν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δυσκολεύομαι πολύ να πιστέψω ότι ο Μίμης ξέρει ποιος είναι ο Κικε Φλόρες.

Και δυσκολεύομαι ακόμα περισσότερο να πιστεψω πως ο Μίμης γνωρίζει ότι μιλάει με προπονητή που έχει κατακτήσει Γιουρόπα Λιγκ, έστω και 10 χρόνια πριν.

Θα θελει να χτυπησουμε το ιντερτοτο του χρονου μαλλον

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω από τα λεγόμενα του Στυλ να έγινε ξανα σαφες ότι προτείνουν διάφοροι γυρω-γυρω διαφορους και αποφασιζει ο καυλιαρης αναλόγως με τις στυσεις που έχει και κυριως με γνώμωνα το πώς θα γλιτώσει μπατζετ.

Το χειρότερο είναι ότι και μετά την πρόσληψη προπονητη αυτό γίνεται. Σε ολα τα θέματα. Απλά ο προπονητης γίνεται κι αυτος ένας από τους γυρω- γυρω.

Link to comment
Share on other sites

Εαν πας και φερεις Quique Flores και γενικα κοουτς που εχει κατακτησει διεθνη τιτλο, οταν εχεις Μελισσανιδη στο τιμονι και προθεση επενδυσης σε αρχηγους Μανταλο, Μπακακη και το project του διεθνους Σβαρνα, θα θυμισεις στην καλυτερη την ψυχολογο Sue Shelby απο το Ozark που πηγε και αγορασε McLaren 570s.

Οποτε λεω να εστιασουμε στα κυβικα μας που ειναι καπου μεταξυ Ρασταβατς, Παρασχου και Μιλοσεβιτς με την ελπιδα να κινηθουμε λιγο παραπανω απο αυτα δηλαδη σε επιπεδο Λουτσεσκου, Πογιετ.

Αποψη μου τα παραπανω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καθυστερημένα να πω κι εγώ τα δικά μου, τον Λουτσέσκου δεν τον θέλω γιατί δεν τον θεωρώ καλό προπονητή. Γι΄αυτό μόνο, τα άλλα δε με νοιάζουν, εδώ έχουμε ιδρυτή τον μπινέ και θα κολλήσω σε ένα προπονητή που ήταν απλά σε μια αντίπαλη ομάδα; Αδιάφορο.
Με Μιλόγιεβιτς δεν τρελαίνομαι, δεν βλέπω προοπτική, τι μπορεί να δώσει σε βάθος χρόνου, χρυσή μετριότητα, δλδ εδώ θα καταλήξουμε στάνταρ.
Κίκε Φλόρες δεν πρόκειται να έρθει, αλλά και να έρθει, ζήτημα να κάνει παρέλαση, τα κλασσικά του οργανισμού Α.Ε.Κ., θα θέλουμε μπαλάρα και πρωταθλητισμό με Μάνταλο και Μπακάκη και νταντσένκους.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Λουτσεσκου είναι ρίσκο 

Δεν είμαι σίγουρος αν είναι καλός προπονητής η αν απλά κόλλησε στην στιγμη και στο μομεντουμ των βου.

Ο Μιλόσεβιτς είναι οκ κίνηση 

Κικε Φλορεζ με χίλια έστω και με ρόστερ φακών μπας και αλλάξει καμμία νοοτροπία 

Πιστεύω ότι κανείς από τους 3 δεν θα έρθει 

 

Γιαβανοβιτς ίσως 😁

 

 

Link to comment
Share on other sites

O Λουτσεσκου ειναι ο προπονητης εκεινος για τον οποιο ο ουαρντα ειχε πει οτι βγαζει την 11αδα ο μπαμπας του.

 

Link to comment
Share on other sites

Και για να προσγειωθούμε λίγο.

Δε θυμάμαι και έχω στήψει πολύ το οποίο μυαλό άφησε ο Μίμης, προπονητή που ήρθε στην Ελλάδα και να είχε την καριέρα που κουβαλάει ο Φλόρες.

Οπότε καλώς ήρθες Βλάνταν Μιλογεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις Κικε Φλορες, Μανόλο την πρώτη φορά και ίσως Καρέρα και Πογετ, ολοι οι υπολοιποι που έφερες ή ακούγονται δημιουργούν την ανάγκη να τιθεται το ερώτημα "αφού θες τον τάδε γιατι εδιωξες τον Δέλλα".

Και ναι ειναι αλήθεια, ο λιγος Τραιανος δεν είναι χειρότερος από αυτούς που παμε και τους χτυπάμε την πόρτα (και με εναν Πονσε θα κανε παπαδες την πρώτη χρονια και ας εμενε ατιτλος).

Εγώ σαν οπαδός δεν ικανοποιούμαι με δέλλα στον πάγκο, αλλα η διοίκηση σε τετοιο επιπεδο γυρνοβολάει και το στυλ του παιχνιδιου του είναι πιο κοντά στο ΑΕΚ σημαινει επιθεση

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πήρε ευρωπαϊκό τίτλο με αντίπαλο την Φουλαμ στον τελικό και μετά έχασε την copa del rey, από την Σεβιγια που ο Μανόλο είχε οδηγήσει στον τελικό. Επίσης ποτέ δεν πέτυχε και κάτι σπουδαίο στην liga, ή σε άλλο ευρωπαϊκό ή ασιατικό πρωτάθλημα. Βέβαια  για την ελλαδα και την ΑΕΚ μια χαρά θα ναι ο Κικε. 

Link to comment
Share on other sites

Είτε έρχεται κάποιος που καταφέρνει να πάρει μπατζετ, σοβαρό ρόστερ και πουλο σε ΜανταλοΜπακακηδες ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΝΝΕΣ, είτε μου είναι αδιάφορο ποιος θα έρθει.

Άρα μου ειναι αδιάφορο 😆

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνεχίζω να θεωρώ ως ιδανική περίπτωση τον Βλάνταν, και στα κυβικά μας είναι και ξέρει τι θα αντιμετωπίσει και όπου προπόνησε τα πήγε καλά και τίτλους έχει και ως γνωστών αποκλείεται να ψάξει κάποια ψαγμενη και μελετημένη κίνηση το team τίγρης.

Βέβαια με τον τρόπο που ήρθε το διαζύγιο με τον Ίλια είναι δύσκολα να γίνει κινηση.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hades said:

Γιώργος Δωνης ενδεχομένως που αρέσουν τα project του στον Τιγραρο

Πωπω το σκεφτομουν πριν λιγο και ελεγα ευτυχως που δεν εχει μπει στο καδρο κι αυτος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×