Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

οτιδηποτε περα απο βαλκανιλα δεν μπορει να κανει χωριο με τον προεδρα .ας το παρουμε αποφαση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη, τι βιογραφικο εχει αυτος που να τρελλαινει τον τιγρη? ξανθη και παοκ, αραπια κατι πετρολουλ και ραπιντ το μεγαλυτερο ονομα.. Χαθηκαν οι προπονητες? 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης έψαχνε τον πιο γραφικό μάλλον για να τον ταιριάξει με τη ψυχοσύνθεση της ομάδας. Δεν εξηγείται αλλιώς. Αυτή η καλτίλα που εκπέμπει η ομάδα ή που θα κουμπώσει άριστα με τον γελοίο Ρουμάνο ή που θα φύγει νύχτα μέσα σε πορτμπαγκάζ. Ελπίζω την ύστατη ώρα να πρυτανεύσει η λογική και να μην έρθει ο μούλος. Αν όμως ερθει, ελάχιστη απαίτηση η επανόρθωση των δηλώσεων του ενάντια στην ομάδα. Το σκουφί ας το βάλει στον πάτο του. Αδιάφορο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Stylianopoulos said:

Υπήρξε σοβαρή επαναπροσέγγιση Μελισσανίδη με Λουτσέσκου . Ο δικός μας αύξησε την προσφορά του και έφθασε τις απαιτήσεις του Ρουμάνου προπονητή . Εντυπωσιακό το ποσό που μου είπαν για Μελισσανίδη. Προφανώς τον θέλει πολύ.

Ο Ρουμάνος απαιτεί 7 παίκτες και πλήρη ελευθερία κινήσεων .

Τι ποσό δίνει Στυλ απο περιέργεια;

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Man Of Faith said:

Το σημαινει αυτο Στυλ για την νεα χρονια;Το χτυπαει πλεον το πρωταθλημα ο Μελισσανιδης;

Ακόμα και να αφήσουμε στην άκρη το επικοινωνιακό, το οποίο σόρρυ αλλά εγώ δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα

Ακόμα και να δώσω στον Μελ ότι ο Λουτσέσκου είναι καλός προπονητής (μέτριος είναι)

Όπου και να πήγε ο Ρουμάνος, ακόμα και να δειξε έργο χρειάστηκε αρκετό χρόνο και τα αποτελέσματά του στην αρχή ήταν πολύ άσχημα

Βάλε λοιπόν την ελάχιστη υπομονή που δείχνει ο Μελισσανίδης, την πίεση και το αρνητικό κλίμα που θα υπάρχει απ' τον κόσμο και ειλικρινά δεν ξέρω πώς μπορεί να πετύχει ο Ρουμάνο στην ΑΕΚ

Επίσης πέρα απ' όλα τα άλλα, μιλάμε για κόουτς που δυσαρεστήθηκε σε θέματα μεταγραφών με τον Σαββίδη που χώνει γερό χρήμα, τι στο καλό θα ρθει να κάνει με τον δικό μας;

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AlexKR21 said:

Ακόμα και να αφήσουμε στην άκρη το επικοινωνιακό, το οποίο σόρρυ αλλά εγώ δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα

Ακόμα και να δώσω στον Μελ ότι ο Λουτσέσκου είναι καλός προπονητής (μέτριος είναι)

Όπου και να πήγε ο Ρουμάνος, ακόμα και να δειξε έργο χρειάστηκε αρκετό χρόνο και τα αποτελέσματά του στην αρχή ήταν πολύ άσχημα

Βάλε λοιπόν την ελάχιστη υπομονή που δείχνει ο Μελισσανίδης, την πίεση και το αρνητικό κλίμα που θα υπάρχει απ' τον κόσμο και ειλικρινά δεν ξέρω πώς μπορεί να πετύχει ο Ρουμάνο στην ΑΕΚ

Επίσης πέρα απ' όλα τα άλλα, μιλάμε για κόουτς που δυσαρεστήθηκε σε θέματα μεταγραφών με τον Σαββίδη που χώνει γερό χρήμα, τι στο καλό θα ρθει να κάνει με τον δικό μας;

Να αποδείξει οτι το πρωτάθλημα στον ΠΑΟΚ το άξιζε και ποιος καλύτερος τρόπος με το να το σηκώσει με την ομάδα που του το έκλεψε. Επίσης να μπει στη μύτη του Γιωργάκη αν ισχυαν οι φήμες οτι δεν χώρισαν βελούδινα. Γενικά απο τη συμπεριφορά του φαίνεται οτι είναι εκδικητικός μαλάκας και αποδείχτηκε απο τις δηλώσεις του κατά της ΑΕΚ όπου το μεγαλύτερο μένος του ενάντια στην ΑΕΚ ήταν οτι ο Μελισσανίδης τον έφτυσε για το Χιμένεθ ενώ είχε επιλέξει εκείνον. Αλλη μια "νίκη" του τώρα που το σκέφτομαι. Οτι έρχεται στη θέση εκείνου που του "έκλεψε" το πρωτάθλημα και παίρνει άτυπη ρεβανς. Αυτά μπορεί να φαίνονται αστεία σε κάποιους, όμως εγώ προσωπικά τον έχω για τέτοιο κομπλεξικό μίασμα που θα κάνει τα πάντα για το εγώ του. Ακόμα και να γλύψει εκεί που έφτυνε αν ταυτόχρονα "δικαιωθεί" σε 5 πράγματα διαφορετικά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Να αποδείξει οτι το πρωτάθλημα στον ΠΑΟΚ το άξιζε και ποιος καλύτερος τρόπος με το να το σηκώσει με την ομάδα που του το έκλεψε. Επίσης να μπει στη μύτη του Γιωργάκη αν ισχυαν οι φήμες οτι δεν χώρισαν βελούδινα. Γενικά απο τη συμπεριφορά του φαίνεται οτι είναι εκδικητικός μαλάκας και αποδείχτηκε απο τις δηλώσεις του κατά της ΑΕΚ όπου το μεγαλύτερο μένος του ενάντια στην ΑΕΚ ήταν οτι ο Μελισσανίδης τον έφτυσε για το Χιμένεθ ενώ είχε επιλέξει εκείνον. Αλλη μια "νίκη" του τώρα που το σκέφτομαι. Οτι έρχεται στη θέση εκείνου που του "έκλεψε" το πρωτάθλημα και παίρνει άτυπη ρεβανς. Αυτά μπορεί να φαίνονται αστεία σε κάποιους, όμως εγώ προσωπικά τον έχω για τέτοιο κομπλεξικό μίασμα που θα κάνει τα πάντα για το εγώ του. Ακόμα και να γλύψει εκεί που έφτυνε αν ταυτόχρονα "δικαιωθεί" σε 5 πράγματα διαφορετικά

Ισχύουν αυτά που λες

(Εμετός και μόνο που τα διάβασα με τον μαλάκα)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι θα έρθει επειδή ο τίγρης του έδωσε τα πιο πολλά 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Skepastos said:

Τι ποσό δίνει Στυλ απο περιέργεια;

Υποψιάζομαι γύρω στο 900αρι.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουμε Λουτσεσκου θα το αντιμετωπίσω με απάθεια, όπως κάτι παιδιά που πέφτουν θύμα σωματικής ή ψυχικής κακοποίησης και δεν μπορούν ούτε να αντιδράσουν από το σοκ. 

Ήδη έχω κουραστεί με όσα γίνονται στην ΑΕΚ και έχει αρχίσει και δεν με νοιάζει τίποτα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες αν ο παππούς δίνει 900χ για τον Ρουμάνο κλεφτοκοτά σημαίνει ότι νταβατζής στο σπίτι του δεν ήταν ο Σαββίδης αλλά από την άρχη ο Ρουμάνος.

 

Να πάει να γαμηθεί αν γίνει τέτοια κίνηση. Χειρότερη και από τις δευτεροτριτες επιστροφές του Μπάγεβιτς. 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Αν πάρουμε Λουτσεσκου θα το αντιμετωπίσω με απάθεια, όπως κάτι παιδιά που πέφτουν θύμα σωματικής ή ψυχικής κακοποίησης και δεν μπορούν ούτε να αντιδράσουν από το σοκ. 

Ήδη έχω κουραστεί με όσα γίνονται στην ΑΕΚ και έχει αρχίσει και δεν με νοιάζει τίποτα. 

Μηπως εχεις αδικο και εσύ ρε Ραγιο; Σαν κωλογαμημενοι νιώθουμε εδώ και χρόνια στην ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Hades said:

Υποψιάζομαι γύρω στο 900αρι.

900 μαζί με τις κότες ή χώρια λες; Ελα με τον κλεφτοκοτά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ψήνεστε για Λουτσεσκου με βοηθό Κωστενογλου, τεχνικό διευθυντή  τον Λυμπε και ποδοσφαιρικό διευθυντή τον Ντούσαν; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Μηπως εχεις αδικο και εσύ ρε Ραγιο; Σαν κωλογαμημενοι νιώθουμε εδώ και χρόνια στην ΑΕΚ...

Ο Μελ είναι γαμημενος. Αλλά βαριέμαι και να τον βρίζω ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Ο Μελ είναι γαμημενος. 

Ναι. Για αυτό μας γράφει στα παπαράκια του

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ψήνεστε για Λουτσεσκου με βοηθό Κωστενογλου, τεχνικό διευθυντή τον Λυμπε και ποδοσφαιρικό διευθυντή τον Ντούσαν; 

Ευτυχώς που συγχωρέθηκε ο Μάκαρος γιατί θα κούμπωνε ταμαμ 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Ναι. Για αυτό μας γράφει στα παπαράκια του

Καλά εμάς μας γράφει, ο ίδιος δεν ντρέπεται να τον εχουν κάνει πουτανα;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καλά εμάς μας γράφει, ο ίδιος δεν ντρέπεται να τον εχουν κάνει πουτανα;

Εσύ τι βλέπεις αδερφέ μου; Γιατί εγώ έχω απογοητευτεί...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω πει οτι τον Λουτσεσκου τον θεωρω καλο προπονητη. Θα προτιμουσα κατι καλυτερο; Σιγουρα ναι. Αλλα σε γενικες γραμμες ικανοποιημενος θα μαι απο την επιλογη αν ερθει. Τα του ΠΑΟΚ δεν με ενδιαφερουν ιδιαιτερα, επαγγελματιας ειναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Skepastos said:

το μεγαλύτερο μένος του ενάντια στην ΑΕΚ ήταν οτι ο Μελισσανίδης τον έφτυσε για το Χιμένεθ ενώ είχε επιλέξει εκείνον. 

Ακριβως αυτο ειναι το ολο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Εσύ τι βλέπεις αδερφέ μου; Γιατί εγώ έχω απογοητευτεί...

Δεν με ενδιαφέρει, για αυτό μίλησα για απάθεια. Θα πάρω πατατάκια και θα παρακολουθώ όσα γίνουν αν έρθει ο Λουτσεσκου 

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα ονόματα που γράφονται με εξαίρεση τον Μιλόγιεβιτς αν έρθουν θα σημαίνει πως η ΑΕΚ θα ενισχυθεί.

Ο Λουτσέσκου μπορεί να είναι ήδη πάμπλουτος αλλά δεν θα ερχόταν στην ΑΕΚ για να φθαρεί. Τον αντιπαθώ παρότι από παλιά τον θεωρώ πολύ καλό προπονητή, ωστόσο ακόμα και ο ερχομός του ρουμάνου θα σημαίνει μεταγραφές και επιπλέον μία ομάδα άψογη τακτικά με μέταλλο.

Θα προτιμούσα Κίκε Φλόρες αν και δεν τον έχω παρακολουθήσει τα τελευταία χρόνια, ακόμα δε και ο Μιλόγιεβιτς έχει πολλά θετικά στοιχεία και είναι καλή λύση.

 

Με απλά λόγια μιλάμε για προπονητές που έχουν κάνει δύο καλές δουλειές τουλάχιστον σε ευρώπη ή αλλού και σχετικά πρόσφατα.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο ερχομός του Ρουμάνου θα σημαίνει ομαδικά μπινελικια από την εξέδρα με την πρώτη γκέλα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×