Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Έχω καταλήξει πως δεν υπάρχει πιο απαισιόδοξος και ταυτόχρονα αισιόδοξος χρήστης από  @Bukowski .  Με υπερρεαλισμό ξεκινάει με το σενάριο που όλοι τρέμουμε αλλά πιστεύω πως ΟΠΟΙΟΝ ξένο προπονητή και αν φέρουμε θα τον στηρίξει με stats, ψυχολογικό προφίλ και πάθος. Τελείως Α.Ε.K. Sorry για το off topic. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Skepastos said:

Αυτό ακριβώς 

To επικό είναι ότι ο ΚΚ το έβαλε το ΑΕΚcast αντί για σήμερα αύριο βράδυ για να μεταφέρει σπαρταριστά στο διψασμένο κοινό τα non paper

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Έχω καταλήξει πως δεν υπάρχει πιο απαισιόδοξος και ταυτόχρονα αισιόδοξος χρήστης από  @Bukowski .  Με υπερρεαλισμό ξεκινάει με το σενάριο που όλοι τρέμουμε αλλά πιστεύω πως ΟΠΟΙΟΝ ξένο προπονητή και αν φέρουμε θα τον στηρίξει με stats, ψυχολογικό προφίλ και πάθος. Τελείως Α.Ε.K. Sorry για το off topic. 

Εξαρταται τον προπονητη. Ρεμπροφ, Φαν Μπροκχοστ, Κοκου, Στεφαν και φυσικα Πιελ και πανω στηριζω φουλ. Κατι Μιλογεβιτς και Σαχλαμαρινους θα φυγουν καντηλια.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geologos said:

Παντως παρόλο που τα ονοματα που ακουγονται ειναι καλά, φαινεται μεγάλο ελλειμα ηγεσίας και στρατηγικής στο ποδοσφαιρικο τμήμα. Μια είμαστε φουλ Γαλλια 10 παικτες στοχοι και προπονητες, μια φουλ ουκρανια, μια φουλ Πορτογαλια, οποιος πείσει τον μεγάλο για κατι τραβάμε μια συγκεκριμένη ροτα και οπου βγει.

Μεγάλη αλήθεια. Αλλά αυτό με Ουκρανία είναι το αγαπημένο μου ως τώρα. Ντατσένκο Τσιγκρίνσκι Σάκχοφ , αν φέρεις άλλους 2 και προπονητή είσαι κάτι σαν Μπιλμπάο της Ουκρανίας με έδρα στην Αθήνα. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, JOSS said:

To επικό είναι ότι ο ΚΚ το έβαλε το ΑΕΚcast αντί για σήμερα αύριο βράδυ για να μεταφέρει σπαρταριστά στο διψασμένο κοινό τα non paper

Καλα ο Κετσετσογλου ειδικα απ οταν ανακοινωθηκε η συναντηση πρεπει να εχει χεστει απ την χαρα του που θα φαει τσαμπα και αυριο θα χεστει απο το τσαμπα φαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά το μενού του Μελισσαν μπορεί να είναι φτωχό. Και στην συνάντηση του 2019 τα ίδια.

Κανά σκέτο καλαμάκι με συνοδευτικό ένα πιτάκι.

Ή μπορεί να πει στο τέλος "κύριοι κάνουμε έναν ρεφενέ;"

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολοι καιροι , covid , μετρα προστασιας , Καλυτερα  ο καθενας να φερει το δικο του ταπερακι... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Καλά το μενού του Μελισσαν μπορεί να είναι φτωχό. Και στην συνάντηση του 2019 τα ίδια.

Κανά σκέτο καλαμάκι με συνοδευτικό ένα πιτάκι.

Ή μπορεί να πει στο τέλος "κύριοι κάνουμε έναν ρεφενέ;"

Ειπαμε "τα ρεστα στον Προεδρο"

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, JOSS said:

Μεγάλη αλήθεια. Αλλά αυτό με Ουκρανία είναι το αγαπημένο μου ως τώρα. Ντατσένκο Τσιγκρίνσκι Σάκχοφ , αν φέρεις άλλους 2 και προπονητή είσαι κάτι σαν Μπιλμπάο της Ουκρανίας με έδρα στην Αθήνα. 

Και πιανουν και θέση ξένου οι ατιμοι οι ουκρανοι.

Και ξερεις να φερουμε τιποτα ουκρανους οντως παικταραδες, μεσα στη σεζον να τους εχουμε ολους διαθέσιμους, να ριξουμε κανα τριμπαλο τη βουλγάρα, να χαρει ο ιβαν με τη χαρά μας, να παρει τη λιστα με τους παικτες, να δει οτι παιζουν παραπανω ξένοι απο οσο πρέπει, και να σου κανει την ενσταση απο την χαρα του για τη χαρα μας και απο σεβασμό στις ηθικες αξιες της ομαδας μας.

Μας εχει γαμησει το ειναι η ομάδα, σε καθε εξελιξη φανταζομαστε και ενα απιστευτο σενάριο που μπορει να προκύψει και ενω ειναι μεν εξωφρενικό, ξέρεις οτι παρακάτω η πραγματικότητα γελαει μαζι σου που σου φαινονται εξωφρενικα καποια πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανόλο Χιμένεθ έχει λίγες ελπίδες για να παραμείνει στην Ενωση, και ήδη ακούγονται αρκετά ονόματα «υποψηφίων» για τον πάγκο της. Οσα έχουν ακουστεί ως τώρα είναι σχετικά με Ισπανούς και Γάλλους προπονητές, ενώ την τελευταία ημέρα κυκλοφόρησε και το όνομα του Σεργκέι Ρεμπρόφ.

Ο Ουκρανός σπουδαίος παλαίμαχος ποδοσφαιριστής και νυν πολύ καλός προπονητής στην Φερεντσβάρος βρέθηκε στην λίστα της ΑΕΚ και είχε επαφές με την «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ. Η επαφή έγινε από τον μάνατζερ που έφερε τον Ολεγκ Νταντσένκο προ καιρού, αλλά παραμένει μία πολύ δύσκολη περίπτωση. Και αυτό διότι έχει συμβόλαιο με τους πρωταθλητές Ουγγαρίας και δεν είναι εύκολο να «σπάσει». Ενώ, και ο ίδιος θα ήθελε να κεφαλαιοποιήσει τις καλές χρονιές με την Φερεντσβάρος με ένα σημαντικό βήμα στην καριέρα του προπονητικά και όχι με μία ελληνική ομάδα.

Οι περιπτώσεις προπονητών για την ΑΕΚ μετά τον Ρεμπρόφ και το deadline

Η… ζωή όμως δεν τελειώνει στον Σεργκέι Ρεμπρόφ για τον Δικέφαλο. Η ΑΕΚ έχει ψηλά στην λίστα της ακόμη 3 περιπτώσεις προπονητών και βρίσκεται σε ανοιχτή γραμμή μαζί τους, με στόχο να τελειώσει το θέμα προπονητή άμεσα.

Το deadline που έχει θέσει η ΠΑΕ ΑΕΚ είναι να κλείσει προπονητή εντός Μαΐου, αλλά όσο πιο γρηγορότερα γίνει αυτό, τόσο καλύτερα και αποτελεσματικότερα θα προχωρήσει ο σχεδιασμός. Άλλωστε στα μέσα Ιουνίου θα αρχίσει η προετοιμασία και η ΑΕΚ έχει πολλές μεταγραφικές ανάγκες. Άρα η άποψη του νέου προπονητή έχει σημαίνοντα ρόλο στον σχεδιασμό .

Πάντως, μεγάλο ενδιαφέρον θα έχει και η τοποθέτηση του Μελισσανίδη σήμερα στους ρεπόρτερ της ΑΕΚ για τον Ρεμπρόφ και γενικότερα το θέμα προπονητή.

 

ΑΡΧΙCAME

Screenshot_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

"Οι περιπτώσεις προπονητών για  την ΑΕΚ μετά τον Ρεμπρόφ και το deadline"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

"Οι περιπτώσεις προπονητών για  την ΑΕΚ μετά τον Ρεμπρόφ και το deadline"

οτι βαλαμε deadline στον Ρεμπροφ που εχει συμβολαιο. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελει να ερθει σε ελληνικη ομαδα ο Ρεμπροφ αλλα οταν ξεκινησαν τα po και ο Γκαρσια εδειχνε να τα σκατωνει, ειχε σχεδον κλεισει στον ΠΑΟΚ.

ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΕΚ 🤡

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Δεν θελει να ερθει σε ελληνικη ομαδα ο Ρεμπροφ αλλα οταν ξεκινησαν τα po και ο Γκαρσια εδειχνε να τα σκατωνει, ειχε σχεδον κλεισει στον ΠΑΟΚ.

ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΕΚ 🤡

Ειχε σχεδον συμφωνησει αλλα εκανε πισω ο ΠΑΟΚ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Ειχε σχεδον συμφωνησει αλλα εκανε πισω ο ΠΑΟΚ

Εκανε πισω ο ΠΑΟΚ επειδη ο Ρεμπροφ δεν ηθελε να παει σε ελληνικη ομαδα αν και ειχε συμφωνησει. 🤡

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψε το 10.gr άρα θα πιστέψω. Ότι δηλαδή είχαν τη δυνατότητα να κλείσουν Ρεμπροβ μέχρι και πριν λίγες μέρες και διάλεξαν Λουτσεσκου. Τον οποίο μαλιστα αρκετοί οπαδοί του ΠΑΟΚ τον κράζουν επειδή έφυγε. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Skepastos said:

Το έγραψε το 10.gr άρα θα πιστέψω. Ότι δηλαδή είχαν τη δυνατότητα να κλείσουν Ρεμπροβ μέχρι και πριν λίγες μέρες και διάλεξαν Λουτσεσκου. Τον οποίο μαλιστα αρκετοί οπαδοί του ΠΑΟΚ τον κράζουν επειδή έφυγε. 

Μια χαρα ξερουν απο αυτα οι γαυροι.. Αλι απο εμας που μας λενε οτι ο Λαλα δεν ψηνεται για Ελλαδα..

Link to comment
Share on other sites

Κατα τα αλλα στο θεμα του προπονητη η ΑΕΚ εντείνει εδώ και ένα μήνα, επιταχύνει κανένα διμηνο και μπαίνει στην τελική ευθεία κανένα εικοσαήμερο .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μια χαρα ξερουν απο αυτα οι γαυροι.. Αλι απο εμας που μας λενε οτι ο Λαλα δεν ψηνεται για Ελλαδα..

Αγοράζω το σενάριο ότι η ΑΕΚ εκλασε το Ρουμάνο ο οποίος κατέληξε στη φωτοτυπία. Έτσι μου αρέσει εμένα, έτσι θα λέω. Όπως λένε οι γαύροι για υπόθεση που αφορά την ΑΕΚ και δεν εμπλέκονται αυτοί αλλά ο ΠΑΟΚ. Αγωνία για να χρεωθει ήττες ο Μελισσανίδης λες και χρειάζεται βοήθεια 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Αγοράζω το σενάριο ότι η ΑΕΚ εκλασε το Ρουμάνο ο οποίος κατέληξε στη φωτοτυπία. Έτσι μου αρέσει εμένα, έτσι θα λέω. Όπως λένε οι γαύροι για υπόθεση που αφορά την ΑΕΚ και δεν εμπλέκονται αυτοί αλλά ο ΠΑΟΚ. Αγωνία για να χρεωθει ήττες ο Μελισσανίδης λες και χρειάζεται βοήθεια 

Εγω απλα εχω παρατηρησει πως στα μεταγραφικα μας το to10 πεφτει πιο μεσα απο το enwsi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγω απλα εχω παρατηρησει πως στα μεταγραφικα μας το to10 πεφτει πιο μεσα απο το enwsi.

Όπου έχει εμπλοκή ο γαύρος ναι για τους γνωστούς λόγους...Τώρα τη σκορδοκαιλα με τον ΠΑΟΚ δεν την υπόλογιζω όπως δεν υπολογίζω και ότι το 17 μπορούσε να πάρει ο ΠΑΟΚ το Ρεμπροβ και έφερε τον Στανογεβιτς. Την ώρα που ο Ρεμπροβ δήλωνε ότι ο κολλητός μου ο Μιχελ δεν με έχει πάρει καν τηλεφωνο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skepastos said:

Όπου έχει εμπλοκή ο γαύρος ναι για τους γνωστούς λόγους...Τώρα τη σκορδοκαιλα με τον ΠΑΟΚ δεν την υπόλογιζω όπως δεν υπολογίζω και ότι το 17 μπορούσε να πάρει ο ΠΑΟΚ το Ρεμπροβ και έφερε τον Στανογεβιτς. Την ώρα που ο Ρεμπροβ δήλωνε ότι ο κολλητός μου ο Μιχελ δεν με έχει πάρει καν τηλεφωνο 

Φρεσκο φρεσκο, βραδινο νον πεηπερ

20210518_013649.jpg

Τι προπονητή, τελικά χρειάζεται η ΑΕΚ;

Και η απάντηση είναι, έναν προπονητή που να μην χρειάζεται να μιλήσει ούτε για το πρότζεκτ που θα θέλει να φτιάξει, ούτε για τα όνειρα του για το ποδόσφαιρο που θέλει να παίξει

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην ερθει ο ρεμπροφ η αλλος σοβαρος προπονητης να δουλεψει με τον μελισσανιδη πανω απο το κεφαλι του.Μιλαμε ο ανθρωπος ενσαρκωνει τα 90ς σε τετοιο βαθμο που οποιαδηποτε ενασχοληση πλεον με την ομαδα σου δινει την αισθηση οτι ζεις 30 χρονια πριν.

Δελλας κετσπαγια μοραις μαρινος χιμενεθ πογιετ ο κυριουλης απο την ουρα στη ΔΕΗ καρερα καρντοσο.Τι ειχαν ολοι κοινο?Καμμια ζητηση στην αγορα.Κατι αντιστοιχο θα φερει και μετα θα αναλαβουν οι σουβλακοφαγοι.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, teo21 said:

Σιγα μην ερθει ο ρεμπροφ η αλλος σοβαρος προπονητης να δουλεψει με τον μελισσανιδη πανω απο το κεφαλι του.Μιλαμε ο ανθρωπος ενσαρκωνει τα 90ς σε τετοιο βαθμο που οποιαδηποτε ενασχοληση πλεον με την ομαδα σου δινει την αισθηση οτι ζεις 30 χρονια πριν.

Δελλας κετσπαγια μοραις μαρινος χιμενεθ πογιετ ο κυριουλης απο την ουρα στη ΔΕΗ καρερα καρντοσο.Τι ειχαν ολοι κοινο?Καμμια ζητηση στην αγορα.Κατι αντιστοιχο θα φερει και μετα θα αναλαβουν οι σουβλακοφαγοι.

 

Οχι ο Πογιετ

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

Οχι ο Πογιετ

Ουτε ο πογιετ με ικανοποιει σαν προοπτικη.Καποτε ο ντεμης μιλαγε με βαλβερδε σιμεονε φερερ,τετοιον θελω.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×