Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Εν τω μεταξύ ο Μελ μιλάει για την Μποταφόγκο ο μαλάκας και δεν έχει κάνει ούτε μία αναζήτηση στο Google να δει ότι είναι δέκατη στην Βραζιλία σε τίτλους ξέρω γω και μας την πουλάει για μεγαθήριο και ομάδα πρότυπο που γαμάει.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zara said:

"Γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, σταματήστε ρε."

«ΓΡΙΝΑ» το λέει 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ ο Μελ μιλάει για την Μποταφόγκο ο μαλάκας και δεν έχει κάνει ούτε μία αναζήτηση στο Google να δει ότι είναι δέκατη στην Βραζιλία σε τίτλους ξέρω γω και μας την πουλάει για μεγαθήριο και ομάδα πρότυπο που γαμάει.

 

1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Δραχμή η ομάδα δεν χρωστάει. Τί γίνεται με Ευρώ δεν είπε κουβέντα ο μεγάλος.

Link to comment
Share on other sites

7 μεταγραφές είπε λέει. Τέρμα , σεντερμπακ, πλάγιους αμυντικούς, κεντρικό χάφ, 'έξω αριστερά' . Εγώ λέω Μπάρκας, πάντα παίζει του Βράνιες, Γούτας, Μήτογλου, Κοτσιρας ενεργοποίηση Σιμάο, Αραούχο. Εσείς ?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, JOSS said:

7 μεταγραφές είπε λέει. Τέρμα , σεντερμπακ, πλάγιους αμυντικούς, κεντρικό χάφ, 'έξω αριστερά' . Εγώ λέω Μπάρκας, πάντα παίζει του Βράνιες, Γούτας, Μήτογλου, Κοτσιρας ενεργοποίηση Σιμάο, Αραούχο. Εσείς ?

Εγώ προτείνω τα εξής.

Τέρμα τον Στεργιακη η τον Μανδα.
Δεξί μπακ Ουες, Βαγιαννιδη, Λιαβα. 
Αριστερό μπακ Ζαγαριτη, Καινουργιο

Σεντερ Μπακ Κωνσταντοπουλο, Ρισβανη

Αμυντικά Χαφ Κιουμουρτζόγλου, Καραχαλιο

Οχταρια Βασιλειαδη, Χαριση

Εξτρεμ Παυλιδης

Επιθετικοί Κουλουρης, Φουντας, Δωνης 

Μην κολλήσετε σε συμβόλαια, υπάρχει πάντα η λύση των δανεισμών 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ προτείνω τα εξής.

Τέρμα τον Στεργιακη η τον Μανδα.
Δεξί μπακ Ουες, Βαγιαννιδη, Λιαβα. 
Αριστερό μπακ Ζαγαριτη, Καινουργιο

Σεντερ Μπακ Κωνσταντοπουλο, Ρισβανη

Αμυντικά Χαφ Κιουμουρτζόγλου, Καραχαλιο

Οχταρια Βασιλειαδη, Χαριση

Εξτρεμ Παυλιδης

Επιθετικοί Κουλουρης, Φουντας, Δωνης 

Μην κολλήσετε σε συμβόλαια, υπάρχει πάντα η λύση των δανεισμών 

 

Μια χαρά ομαδάρα, στην νέα Φιλαδέλφεια θα πήγαινε για πρωτάθλημα, τώρα στα Σπάτα η στο ΟΑΚΑ για φουντο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Μια χαρά ομαδάρα, στην νέα Φιλαδέλφεια θα πήγαινε για πρωτάθλημα, τώρα στα Σπάτα η στο ΟΑΚΑ για φουντο.

Σημασία έχει το ταξίδι. Όχι ο προορισμός 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με 600k ετήσιο συμβόλαιο καμμένα λάδια με 450k ολοκαίνουργιο και καλο παιδι. Τον φερνουμε αυριο 

Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω μπορω να παιξω βασικος (τερματοφυλακας σιγουρα) στην ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Κεντρικό δίδυμο από μπεο και Σπανό.

Όνειρο ζω μη με ξυπνάτε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

188250971_3947809378635479_5513585297293303881_n.jpg

 

House of Fame: Απίστευτα makeover στην ακαδημία - Δεν πίστευαν στα μάτια  τους οι σπουδαστές | Znews

 

Ειναι της μοδας λεει ο  εικονιζομενος.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, tony_montana said:

Κεντρικό δίδυμο από μπεο και Σπανό.

Όνειρο ζω μη με ξυπνάτε. 

 

FB_IMG_1621442781937.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι αν έχει γραφτεί κι από κανέναν Στυλ, αλλά αυτό το έχω ακούσει κι εγώ. Ο Πανόπουλος του τον έχει πασάρει.

 

 

*Ο Δημήτρης Μελισσανίδης χωρίς μεσάζοντες και… τρίτα πρόσωπα, επικοινώνησε απευθείας με τον Χρήστο Πανόπουλο και έλαβε τις καλύτερες συστάσεις που έπαιξαν καταλυτικό ρόλο για την συνεργασίας της ΑΕΚ με τον Παπαδημητρίου και την αναβάθμιση του στο πόστο του εκτελεστικού διευθυντή. «Πάρε τον Παπαδημητρίου και εμπιστεύσου τον. Θα σου βρει προπονητή και παίκτες που θα κάνουν τη διαφορά» ήταν η χαρακτηριστική ατάκα του Πανόπουλου προς τον Μελισσανίδη που έδωσε πολλούς πόντους στον Παπαδημητρίου και παρότρυνε τον ισχυρό άνδρα της ΑΕΚ όχι μόνο να τον φέρει στην ΑΕΚ, αλλά να του δώσει υπεραρμοδιότητες. (ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποιον παίκτη της ΑΕΚ έχει ζητήσει ο Αχιλλέας Μπέος στα ανταλλάγματα για την μεταγραφή του Μήτογλου!

Το όνομα του 27χρονου εξτρέμ, Μίλος Ντέλετιτς που έπαιξε φέτος στη Λαμία, έχει πέσει στο τραπέζι ανάμεσα σε Βόλο και ΑΕΚ για τη μεταγραφή του Μήτογλου στους "κιτρινόμαυρους".

Ο Γεράσιμος Μήτογλου προβάρει τη φανέλα της ΑΕΚ σε μια υπόθεση που κρατάει πάνω από δέκα μέρες για τους "κιτρινόμαυρους" και στο τραπέζι για την ολοκλήρωση της έχει πέσει από πλευράς Βόλου εκτός από το χρηματικό ποσό και ο Μίλος Ντέλετιτς,

 

Ο 27χρονος Σέρβος εξτρέμ φέτος έπαιξε ως δανεικός στη Λαμία από την ΑΕΚ έχοντας εξαιρετική παρουσία με 26 συμμετοχές, έξι γκολ και τέσσερις ασίστ. Ο δανεισμός του όμως ολοκληρώθηκε και πρέπει να επιστρέψει στην ΑΕΚ με την οποία έχει συμβόλαιο έως το 2022.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×