Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Bukowski said:

21χρονος Σενεγαλεζος δηλαδη αν προσθεσουμε και τους χειμωνες παμε στα 26-27 🙃

Αν ειναι κ μικρότερος της Οικογένειας μπορεί να είναι 21. Αν είναι ο μεγαλύτερος μπορεί όμως να είναι και 40.

Λόγω αποστάσεων και συνθηκών οι εγγραφές στα ληξιαρχεία γίνονται στο τέλος. Αν ο αιτων δεν τα έχει γράψει οι ηλικίες είναι κατά προσέγγιση. Επίσης έχει παρατηρηθεί ότι για να λαβουν την βοήθεια οι κυβερνήσεις, να την κλέψουν δηλαδη, πολλά παιδιά παραμένουν στην ηλικία των 5 για πάνω από 10 χρόνια 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Vargas21 said:

ΝΑ και ενα καλο νεο . Και περιμενουν προτασεις για Νεντελτσεαρου 

Για Νέντε έχει ενδιαφέρον και τηλεφωνα ήδη η ΑΕΚ από 3 ομάδες. Ο Κονέ τους είπε 1,5 εκ ευρώ ζητάμε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stylianopoulos said:

Για Νέντε έχει ενδιαφέρον και τηλεφωνα ήδη η ΑΕΚ από 3 ομάδες. Ο Κονέ τους είπε 1,5 εκ ευρώ ζητάμε.

Λιγα ζηταμε ...Γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

ebea591e5aecdb5a40403b9eacccb066_789645.jpg

Ρε Μπουκο σοβαρα τωρα.. τους βλεπεις αυτους και λες..."να 2 παικταραδες, ας τους παρω στην ομαδα" ?

20 χρόνια μετά το sequel του "Ηλίθιος και Πανηλίθιος"

Link to comment
Share on other sites

Να ναι καλά ο προπονητής της Ρουμανίας που τον καλεί και παίρνει συμμετοχές. Με τις φετινές εμφανίσεις ούτε 300 χιλιάρικα δεν πιάνει. 

Στο τέλος βέβαια με την έλευση του Μιλογεβιτς τα ρεπορτάζ θα μιλούν για αξιολόγηση των παικτώνΕ 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Κάναμε τον Λαγό στον Σαββίδη?

Μπορει στον Ραζβαν για να ανεβασει προταση ο Σαββιδης.

Link to comment
Share on other sites

Για να κανεις τον λαγό πρέπει να έχεις και μυαλό και όχι ανια γεροντική 

Εξαλλου η οικονομική διαφορα είναι τεραστια, δεν τον βλεπει ο άλλος, δεν ασχολείται 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Για να κανεις τον λαγό πρέπει να έχεις και μυαλό και όχι ανια γεροντική 

Εξαλλου η οικονομική διαφορα είναι τεραστια, δεν τον βλεπει ο άλλος, δεν ασχολείται 

Δεν μπορώ να τον κατακρίνω για αυτό 

Για την μαλακινση του μόνο

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σκεψη να παρει η ομαδα επιθετικο πριν την προετοιμασια;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Υπαρχει σκεψη να παρει η ομαδα επιθετικο πριν την προετοιμασια;

 

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να δω ολη την ταινια για να πιασω το νοημα η απλα εννοεις οτι θα γυφτισουμε παλι μεχρι να δουμε αν θα μπουμε ομιλους;

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι θέλουμε τον επιθετικό, έχουμε Κοσιδη κι Ανσαριφαρντ, να κάνουμε επίδειξη πλούτου; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Πρεπει να δω ολη την ταινια για να πιασω το νοημα η απλα εννοεις οτι θα γυφτισουμε παλι μεχρι να δουμε αν θα μπουμε ομιλους;

Ηχος: Προπονητικη αισθητικη

Βιντεοκλιπ: Μεταγραφικος σχεδιασμος

Τελος βιντεοκλιπ: Προκριματικα 

Τιτλος βιντεοκλοπ: Εμεις συνολικα

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Υπαρχει σκεψη να παρει η ομαδα επιθετικο πριν την προετοιμασια;

Εξαρτάται. Αν δεν ξέρουν άμυνα μαντουμαν στο cv δεν προκρίνονται στην επόμενη φάση. Γιατί έχουμε άσπρη επιταγή για την θέση αυτή

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Δεν καταλαβαίνω τι θέλουμε τον επιθετικό, έχουμε Κοσιδη κι Ανσαριφαρντ, να κάνουμε επίδειξη πλούτου; 

Και Χριστοπουλο ξεχασες να πεις 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Και Χριστοπουλο ξεχασες να πεις 

Είμαστε πλήρεις. 

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει κατι να γινει, να φερουμε παιχτες να ξεχωριζουν, σημερα πηγαινοντας για το καθημερινο μου τρεξιμο, βλεπω τυπο να τρωει πιτογυρο πρωι πρωι ιδιος ο Μπακακης ηταν, ετοιμος ημουν να του τραβηξω μπουκετο. Μελισσανιδη φερε παιχτες να ξεχωριζουν γαμω το μουνι σου που μου χεις κουβαλησει ολους τους αδιαφορους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπέγραψε 4ετές συμβόλαιο με την Ένωση ο Μήτογλου

Ο κεντρικός αμυντικός της Ένωσης υπέγραψε συμβόλαιο 4 ετών με την ομάδα, ενώ έκανε και τις πρώτες του δηλώσεις, αναφερόμενος στην πορεία του στον Βόλο.

Ο Βόλος ανακοίνωσε τη μεταγραφή του Μήτογλου στην Ένωση, ευχαριστώντας τον για την προσφορά του στον σύλλογο. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ ο 21χρονος στόπερ θα ενταχθεί στην προετοιμασία της ΑΕΚ και εκεί ο νέος προπονητής θα κρίνει την παραμονή του σε αυτό

Μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής του στην ΑΕΚ, ο Μήτογλου προέβη στην παρακάτω δήλωση:

«Με τη μεταγραφή μου στην ΑΕΚ, ένας κύκλος της ποδοσφαιρικής μου ζωής έκλεισε. Ο Βόλος θα είναι πάντα στην καρδιά και στο μυαλό μου.

Ευχαριστώ τον πρόεδρο Αχιλλέα Μπέο που με πίστεψε και μου έδωσε την ευκαιρία να ζήσω όλες τις όμορφες στιγμές ως ποδοσφαιριστής του Βόλου.

Ευχαριστώ όλους τους προπονητές μου για την καθοδήγησή τους.

Ευχαριστώ όλους τους συμπαίκτες μου για τη βοήθειά τους μέσα και έξω από τους αγωνιστικούς χώρους.

Και βέβαια, ευχαριστώ όλα τα μέλη της οικογένειας του Βόλου με τους οποίους συνεργάστηκα όλα αυτά τα χρόνια και με βοήθησαν στην εξέλιξή μου τόσο ως ποδοσφαιριστή όσο και ως άνθρωπο».

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×