Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Από τον Τζιτζι Μπεκαλι στην Χαμας

Ο Μπεκαλι δεν ήταν αυτός που του κλέψανε την  Μερσεντε και όταν έμαθαν ότι ήταν δική του την επέστρεψαν πλυμένη με γεμάτο το ντεπόζιτο και ένα κουτί πετιφουρια στο διπλανό κάθισμα; 

Κάθε μεταγραφική περίοδος της ΑΕΚ είναι από μόνη της ένας κύκλος μιας σειράς στο Νετφλιξ. 

Στην επόμενη χρονια θα τον πετύχουμε στο Μπέλφαστ όπου πάλι θα έχουμε θέμα λόγω Brexit 

Είναι να μην σου τύχει... 

Link to comment
Share on other sites

Πλάνιτς τέλος.Σταματησαν οι επαφές ,το ίδιο σκηνικό με πέρσι και γεια σας.

Συζητάμε για δεξιά με τον γνωστό απο τη θητεία του στην Μαν Γιου  Ράφαελ,τωρα δεξιό μπακ της Μπασακσεχίρ.

Επίσης για αριστερό μπακ μιλάμε με εναν ακόμα απο το Τουρκικό πρωτάθλημα, πολύ γνωστός και αυτός.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stylianopoulos said:

Πλάνιτς τέλος.Σταματησαν οι επαφές ,το ίδιο σκηνικό με πέρσι και γεια σας.

Συζητάμε για δεξιά με τον γνωστό απο τη θητεία του στην Μαν Γιου  Ράφαελ,τωρα δεξιό μπακ της Μπασακσεχίρ.

Επίσης για αριστερό μπακ μιλάμε με εναν ακόμα απο το Τουρκικό πρωτάθλημα, πολύ γνωστός και αυτός.

Ρίξ´τον τον δεύτερο δάσκαλε, μην κανεις μισές δ´λειές!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ρίξ´τον τον δεύτερο δάσκαλε, μην κανεις μισές δ´λειές!

Τζαβελας

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stylianopoulos said:

 

Επίσης για αριστερό μπακ μιλάμε με εναν ακόμα απο το Τουρκικό πρωτάθλημα, πολύ γνωστός και αυτός.

 

tzavellas.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

Ρίξ´τον τον δεύτερο δάσκαλε, μην κανεις μισές δ´λειές!

Τζαβέλλας . Μας αρέσει που παιζει και αριστερό μπακ και αριστερό στόπερ ενώ έχει προσωπικότητα και νεύρο να βγει μπροστά κατι που μας λείπει. Θέλει και αυτός να γυρίσει Ελλάδα. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει. 
 

Ειναι τρελος αλλά τον θεωρω πολύ καλο παίκτη.

Μακαρι και τους 2 λεω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Σαν παικτης δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεται. Αλλα να θυμισω οτι τον εδιωξαν απο τον ΠΑΟΚ γιατι χαλουσε τα αποδυτηρια. Το να τον φερουμε εμεις ενω τα δικα μας αποδυτηρια ειναι ηδη χαλια το βρισκω χαζο.

Link to comment
Share on other sites

Οτι εφυγε απο τον Βου το μαζευουμε εμεις? Τον Τζαβελα λεει τον εδιωξαν και η ομαδα πηρε πρωταθλημα. Δεν τον ηθελαν στον ποακ. Σε μας αρεσει γιατι ειναι ελληνακι 

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερος στοπερ απο τον Χνιντ ειναι ο ιδιος ο Χνιντ 

Δεύτερη ευκαιρία στην ΑΕΚ κερδίζει ο Χνιντ σύμφωνα με αραβικά ΜΜΕ
Η ΑΕΚ υπέγραψε με τον Βλάνταν Μιλόγεβιτς, πρώην προπονητή της Αλ Αχλί της Τζέντα, ο οποίος σκέφτεται να δώσει μια ευκαιρία στον Χνιντ. Ετσι, θα γίνει μια προσπάθεια να εδραιωθεί εμπιστοσύνη μεταξύ των δυο πλευρών και να δοθεί μια ακόμα ευκαιρία στον Χνιντ για να αγωνιστεί».

Link to comment
Share on other sites

Για Ραφαελ δεν ειμαι πολυ σίγουρος, τα ακραία μπακ οταν έρχονται σε ηλικία γύρω στα 30 με περασμένα μεγαλεία τα φοβαμαι. Για τέτοιες θέσεις προτιμώ νεαρότερους, μικρότερα ονόματα, με διάθεση να ανεβουν. Πιο ψαγμένες επιλογές.

Τζαβέλα που τον Νοεμβριο κλείνει τα 34 και παίζει σαν παλαίμαχος απο τα 24 του δεν τον θέλω με την καμία. Γελάνε και οι πέτρες με το "παίζει και αριστερό μπάκ", θα του φύγει το πλεμόνι. Για τον Ιωνικό καλή μεταγραφη θα είναι.

Απογοητευτικά τα ονοματα που ακούγονται απο την έλευση Μιλογεβιτς και δώθε. Πανε οι γιαρμολενκοι και οι ντασιλβες, τα στοπερ απο πρεμιερ λιγκ κτλ, χωρις να λεω οτι φταιει ο προπονητης για αυτο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζαμε κατι Γιαρμολενκο, Κονοπλιανκα, Ντα Σιλβα, Μπεν Αρφα και εχουμε επιστρεψει σε ελληνοσερβακια ανω των 30 .

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Διαβαζαμε κατι Γιαρμολενκο, Κονοπλιανκα, Ντα Σιλβα, Μπεν Αρφα και εχουμε επιστρεψει σε ελληνοσερβακια ανω των 30 .

 

ΝταΣίλβα 33 εν τω μεταξύ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Διαβαζαμε κατι Γιαρμολενκο, Κονοπλιανκα, Ντα Σιλβα, Μπεν Αρφα και εχουμε επιστρεψει σε ελληνοσερβακια ανω των 30 .

 

κι εκατσα ο μαλακας και ειδα και βιντεακια του μπεν αρφα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

ΝταΣίλβα 33 εν τω μεταξύ.

Ενταξει συγκρινε ΝταΣιλβα με Τζαβελα . Τζαβελας νιωθει θελει να μπει Αγια Σοφια. Ο ξενρωτος ο Γαλλος πηγε Λυων

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

κι εκατσα ο μαλακας και ειδα και βιντεακια του μπεν αρφα....

Με τα βιντεακια εχουμε μεινει. Γιατι αν βαλουμε να δουμε βιντεακια Μανταλου και Μπακακη κλαιμε ........απο τα γελια 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Geologos said:

Για Ραφαελ δεν ειμαι πολυ σίγουρος, τα ακραία μπακ οταν έρχονται σε ηλικία γύρω στα 30 με περασμένα μεγαλεία τα φοβαμαι. Για τέτοιες θέσεις προτιμώ νεαρότερους, μικρότερα ονόματα, με διάθεση να ανεβουν. Πιο ψαγμένες επιλογές.

Τζαβέλα που τον Νοεμβριο κλείνει τα 34 και παίζει σαν παλαίμαχος απο τα 24 του δεν τον θέλω με την καμία. Γελάνε και οι πέτρες με το "παίζει και αριστερό μπάκ", θα του φύγει το πλεμόνι. Για τον Ιωνικό καλή μεταγραφη θα είναι.

Απογοητευτικά τα ονοματα που ακούγονται απο την έλευση Μιλογεβιτς και δώθε. Πανε οι γιαρμολενκοι και οι ντασιλβες, τα στοπερ απο πρεμιερ λιγκ κτλ, χωρις να λεω οτι φταιει ο προπονητης για αυτο.

Συμφωνώ με την ουσία. 

Απλά να θυμηθούμε λίγο ότι ο άνθρωπος είναι δύο ημέρες στην ομάδα και άλλο σημείο που χρήζει προσοχής είναι ότι όντως τις προηγούμενες χρονιές πήραμε νέους με διάθεση να ανέβουν. Αλλά το μόνο που ανέβασαν ήταν η πίεσή μας. 

Κι εγώ θα ήθελα ονόματα από Premier κτλ αλλά κάπου να βάλουμε ένα όριο λίγο στην φαντασία μας. Εδώ δεν παίρνει ο γαύρος πρώην από Premier.

Υπομονή να δούμε τί θα παρουσιάσει για να κρίνουμε. Κι εγώ θα ήθελα Πιέλ αλλά με τον Σέρβο θα πορευτούμε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Ενταξει συγκρινε ΝταΣιλβα με Τζαβελα . Τζαβελας νιωθει θελει να μπει Αγια Σοφια. Ο ξενρωτος ο Γαλλος πηγε Λυων

Ο.τι να ναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα τι κανει εκει που παιζει ο τζαβελας. Στην εθνικη νομίζω τον ειδα τελευταια, ενας αξιοπρεπης τσολιας ήταν. Μπορεί να είναι καλός, μπορεί κι ο σιώπης ξερω γω να είναι παιχτούρα και να τον αδικώ, αλλά δε μπορώ ν ακούω τέτοια ονόματα, με χαλάει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aris2168 said:

Δεν εχω ιδεα τι κανει εκει που παιζει ο τζαβελας. Στην εθνικη νομίζω τον ειδα τελευταια, ενας αξιοπρεπης τσολιας ήταν. Μπορεί να είναι καλός, μπορεί κι ο σιώπης ξερω γω να είναι παιχτούρα και να τον αδικώ, αλλά δε μπορώ ν ακούω τέτοια ονόματα, με χαλάει.

Κι εμένα. Και το εννοώ.

Αλλά προτιμώ κάτι που γνωρίζω ακριβώς τί θα πάρω κι ας με χαλάει το επίθετο από έναν νέο Χνιντ και έναν νέο Ενομπακάρε. Ειδικά αυτή την περίοδο απαγορεύονται κι άλλα πειράματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×