Jump to content

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μπακάκη  

17 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      2
    • Μιτάι
      0
    • Ντάντσενκο
      10
    • Νεντελτσιάρου
      1
    • Λάτσι
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Κρστίσιτς
      3
    • Γκαρσία
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Μαχαίρας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      9
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Μιτάι
      3
    • Ντάντσενκο
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Λάτσι
      0
    • Σιμάνσκι
      1
    • Κρστίσιτς
      0
    • Αλμπάνης
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      12
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Μαχαίρας
      0


Recommended Posts

Αλμπανης εχει κανει αρκετα λαθη. Απο αποκρουσεις μεχρι λαθος πασες. Κεντρο παιζουμε μονο με κρις κρις. Ο ισοβιος αρχηγος τραβαει τα μαλλια του παλι. Αριστερα αφηνουν τον Μιται μονο του, Κεντρο αμυνας πολλες χαμενες κεφαλιες. Μπροστα δεν παει η μπαλα με τιποτα και οταν πηγε ασχημα τελειωματα 

Link to comment
Share on other sites

Με καρερα τωρα θα ηταν 0-4 και θα εβαζε χριστοπουλο και ραντονια και ο μεσος ορος στην 4αδα πισω θα ηταν 15μισο

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όπως διαβάζουμε και σήμερα από το ν κο Σταμάτη, να μην έχετε παράπονο αχάριστοι, χτιζουμε 2ο γήπεδο στα σπατα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κεντρο ανύπαρκτο σήμερα . Η ομάδα πολύ βαριεστημενη ,45 λεπτά παίζει για να τελειώσει απλά σήμερα το πρωτάθλημα. Λάτσι εχει χασει 4 -5 πρώτες κεφαλιες  .  Ο Περέα εχει κάνει περίγελο τον Μιτάι  Αλλά Πέναλτυ δεν υπάρχει .

Για πάμε να δούμε στο β' με τις αλλαγές Χιμένεθ τι θα γίνει ...

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα να δω ματς, θα το γυρίσουμε τώρα. :P Λάτσης αριστερό μπακ πάει ακούω, ομορφιές.

Link to comment
Share on other sites

Ααααχ είδα τρελή πάσα Μάνταλου στα δύο μέτρα να πηγαίνει 3 μέτρα πιο ΄κει και ήρθα στα ίσια μου. Ίσα που το κλείνω μετά από 1 λεπτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πολυ ντεκαβλε η ομαδα. χανει/κερδιζει δε μου κανει αισθηση, νιωθω απαθεια. απο το capeli που βλεπω, τον μανταλο, τον εθναρχη. σαπιλα

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για ομάδα περιφερόμενο θίασο, του κόσμου το περιγελο. Νιώθω φυλακισμένος πλέον υποστηριζοντας αυτό το κατασκεύασμα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

πολυ ντεκαβλε η ομαδα. χανει/κερδιζει δε μου κανει αισθηση, νιωθω απαθεια. απο το capeli που βλεπω, τον μανταλο, τον εθναρχη. σαπιλα

Πάντως από την capelli έχω αγοράσει αρκετά πράματα, είναι καλή ποιότητα και ανθεκτικά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Πάντως από την capelli έχω αγοράσει αρκετά πράματα, είναι καλή ποιότητα και ανθεκτικά.

σχεδιαστικα ειναι για τον πεο και επισης ειναι γκαντεμικες. μακρια και ποτε ξανα. 

Link to comment
Share on other sites

Πολλή καλός ο Ουκρανός σήμερα. Να πάρει πιο πολλή θάρρος επιθετικά πρέπει. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, yiannis_21 said:

Επίσης όπως διαβάζουμε και σήμερα από το ν κο Σταμάτη, να μην έχετε παράπονο αχάριστοι, χτιζουμε 2ο γήπεδο στα σπατα

Είχε καιρο να φάει σουβλάκι αυτος και του πήραν 10 μαζεμένα χθες και ίσιωσε.

Link to comment
Share on other sites

Συμβόλαιο ζωής λέει σε έναν κοπρίτη. Δεν έχει κάνει ούτε ΜΙΑ σωστή ενέργεια στο παιχνίδι. Μιλάμε για εμετός πλέον με τον χαιδεμενο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SpiRos said:

Πάντως από την capelli έχω αγοράσει αρκετά πράματα, είναι καλή ποιότητα και ανθεκτικά.

Sxesh poiothtas timhs.... 

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι καν αθλητής πλέον ο μαλάκας, μια λουλού είναι που σέρνει το μίζερο κουφάρι του στον αγωνιστικό χώρο. Κάνω εμετό πλέον. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βαζουμε παικτες σε οτι να ναι θέσεις, μετα θα λέμε πολυεργαλειο λατσι παιζει και αριστερα, σβαρνας πολυσυνθετος παιζει και δεξια, χνιντ ελβετικος σουγιας παιζει και χαφ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×