Jump to content

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μπακάκη  

17 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      2
    • Μιτάι
      0
    • Ντάντσενκο
      10
    • Νεντελτσιάρου
      1
    • Λάτσι
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Κρστίσιτς
      3
    • Γκαρσία
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Μαχαίρας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      9
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Μιτάι
      3
    • Ντάντσενκο
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Λάτσι
      0
    • Σιμάνσκι
      1
    • Κρστίσιτς
      0
    • Αλμπάνης
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      12
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Μαχαίρας
      0


Recommended Posts

Έχουμε βαφτίσει με το ζορι παίκτες ως ταλεντα. Μέτριοι και για μέτριες ομάδες έρχονται στην ΑΕΚ κ το παίζουν κ σταρ. Απογοήτευση 

Link to comment
Share on other sites

Αν ο ιδιοκτητης ξερει καλυτερη μπαλα απο τον Μανολο, (που αμα δεν ηταν αυτος, σημερα ο Νταντσενκο θα παρεμενε ο χειροτερος παιχτης της ομαδας), σημερα θα επαιρνε κεφαλια. Συγκεκριμενα 2. Προπονητη και αρχηγου. Μπας και μπουμε Ευρωπη ρε αδερφε. Το καλοκαιρι βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.5270e87a05444641f74cb76547edf77b.png

Ρε Μανολο 3μισι μηνες λες οτι πρεπει να δουλεψουμε. Αντι για βελτιωση ομως βλεπουμε καταρρευση. Μηπως εσεις μας δουλευετε τελικα;

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αποκλεισμό από Πας. Ειναι το καλυτερο σενάριο. Γενικά πρεπει να περασουν τα ντέρμπι διεκπεραιωτικα χωρίς να μας σκίσουν τον κώλο. 

Βλέπεις τον βαζελα τοσα χρονια που παραπαίει, αλλά ουτε 4αρες έφαγε απ το γαυρο, ουτε 4 χαμένους τελικούς έγραψε. Και δεν ανοίγω καν κουβέντα για γ εθνική. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να πει συγκομιδή Καρέρα, Μανόλο ? Γιατί μου φαίνεται τρελό πως αυτό το πράγμα βγήκε βαθμολογικά τρίτο . 

Link to comment
Share on other sites

Απο τους σημερινούς άντε να αξίζουν 3-4 να μείνουν, οι άλλοι είναι εδώ γιατί έιναι φΤηνοί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Μπορεί κάποιος να πει συγκομιδή Καρέρα, Μανόλο ? Γιατί μου φαίνεται τρελό πως αυτό το πράγμα βγήκε βαθμολογικά δεύτερο. 

Μα δεν βγήκαμε δεύτεροι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JOSS said:

Μπορεί κάποιος να πει συγκομιδή Καρέρα, Μανόλο ? Γιατί μου φαίνεται τρελό πως αυτό το πράγμα βγήκε βαθμολογικά δεύτερο. 

Δευτερο;;;

Link to comment
Share on other sites

Το κεντρικό νόημα είναι αυτό που είπε ο Joss. -19 από τον πρώτο. Όλα τα υπόλοιπα είναι να χαμέ να λέγαμε. Το κακο είναι ότι σε μια μετρια χρόνια το κυπελλάκι μπορούσε να σε κρατήσει. Αλλά μέχρι και εκεί φοβόμαστε πλέον ακόμα και τον ΠΑΣ. Εκεί καταντήσαμε 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Ειμαι εξοργισμενος που πιαστηκα μαλακας και δεν ειδα το παο-παοκ

Δεν το λέω για να σε παρηγορήσω αλλά και στις 2 περιπτώσεις μαλάκας θα πιανόσουν :P 

Link to comment
Share on other sites

Μην το κουράζουμε.

Τα κυβικά των τελευταίων ιδιοκτησιακών καθεστώτων ήταν/είναι για μέσο όρο -20.

 

Τα έχουμε αναλύσει στο παραδίπλα τοπικ.

edit από το 2009 και μετά εννοω

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, JOSS said:

Μπορεί κάποιος να πει συγκομιδή Καρέρα, Μανόλο ? Γιατί μου φαίνεται τρελό πως αυτό το πράγμα βγήκε βαθμολογικά τρίτο . 

Μιλάμε για πρωτάθλημα που πλην του μέτριου γαύρου όλοι οι άλλοι είναι ανύπαρκτοι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

πλεον τα λινκς για την ελληνικη λιγκα, δεν εχουν αξια πουθενα. Ισως σε κανα νταρκ γκουεμπ για football torture.

Ε μα εδώ με το ζόρι βλέπουμε ΑΕΚ (και δεν τα βλέπουμε καν όλα πλέον) και κάποιοι βλέπετε και άλλα ματς της Σούπερ Λιγκ;

Χαρά στο κουράγιο σας ρε παιδιά, τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Τρίτοι βγήκαμε ενώ ο Καρέρα μας άφησε τέταρτους , με τη διαφορά όμως από τον γαύρο να αυξάνεται ανάλογα γεωμετρικά ...μην ψειρίζετε τη μαϊμού για 2-3 βαθμούς , τα ίδια σκατά ήμασταν και παραμείναμε (όπως τα λέμε από το Γενάρη ότι θα συνέβαινε)και επίσης υπήρξε και Ευρώπη και κύπελλο .. πάντως εγώ από ΣΗΜΕΡΑ κιόλας απαιτώ απομάκρυνση του υπευθύνου Χιμένεθ που δεν κατάφερε να βελτιώσει τους παικταράδες μας και να έρθει ο Λουτσέσκου να τους αναλάβει . Τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Τανκοβιτς ήταν τραυματίας ή επενδύσουμε στο πρότζεκτ Μαχαίρας?

 

Δεν παρακολούθησα το ματς, αλλά μετά τον Βόλο (Κύπελλο) δεν βγήκε ότι είναι τραυματίας; Νομίζω ούτε αποστολή ήταν, οπότε λογικά δεν θα χει αποθεραπευτεί ακόμα

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Brom21 said:

image.thumb.png.5270e87a05444641f74cb76547edf77b.png

Ρε Μανολο 3μισι μηνες λες οτι πρεπει να δουλεψουμε. Αντι για βελτιωση ομως βλεπουμε καταρρευση. Μηπως εσεις μας δουλευετε τελικα;

Μήπως απλά θέλουμε παίκτες γιατί αυτό το ρόστερ μέχρι εκεί μπορεί;

Τόσα χρόνια ότι αξίζουμε παίρνουμε κατά κανόνα. Μόνο ο Καρντόσο και ο Μοράις ήταν εμφανώς ακατάλληλοι και έπρεπε να φύγουν όπως όπως. Στις άλλες περιπτώσεις κάνουμε τις πορείες που αξίζει το ρόστερ μας. 

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει μια αφίσα για το δωμάτιο του, να τη βλέπει το πρωί και να ξεκινάει με όρεξη την ημέρα. 

barientos.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεν παρακολούθησα το ματς, αλλά μετά τον Βόλο (Κύπελλο) δεν βγήκε ότι είναι τραυματίας; Νομίζω ούτε αποστολή ήταν, οπότε λογικά δεν θα χει αποθεραπευτεί ακόμα

Tankovits exei thlash

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kostas21 said:

βασικα ναι, αλλα εμεις καταφερνουμε να βγουμε τελευταιοι κ στους τοπ ανυπαρκτους.

Τελευταίοι τυπικά δεν βγήκαμε :P

Όχι ότι έχει σημασία βέβαια, απλά για μένα είτε πάρουμε Κύπελλο είτε βγούμε 2οι, είτε 4οι, είτε εκτός Ευρώπης τα χάλια μας είναι δεδομένα. Οπότε κάποιο παραπάνω διπλό ή 1-2 θέσεις παραπάνω στην βαθμολογία όταν και οι άλλοι είναι ανύπαρκτοι εμένα δεν μου λένε κάτι.

Στην Ελλάδα η χρονιά είναι καμμένη και του χρόνου κατά 90%, ενώ στην Ευρώπη ούτε στο Κόνφερενς δεν μας βλέπω ανταγωνιστικούς. Το αν θα περάσουμε τον επίσης διαλυμένο ΠΑΟΚ ή Άρη, ειδικά από την στιγμή που παίρνουμε το ίδιο ευρωπαϊκό εισιτήριο μου ναι αδιάφορο

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι για Λουτσεσκου, να ρίχνω Παναγίες χωρίς καμία τύψη. Στηρίζω και ξύλο σε ΑΕΚτζηδες που θα στηρίζουν Λουτσεσκου, γενικά αφού η ομάδα είναι τσίρκο, να το φχαριστιομαστε κάπως. Όχι μόνο πουτσα, να πέφτει και καμία φαπα.

Αγιά Σοφιά με 6000 άτομα, 30 βαθμούς απ' την κορυφή και φαπες μεταξύ μας.

Στο πέταλο τα υπαλληλακια της ορίτζιναλ να λένε Άρη πουστη μαλακα κι εμείς ανάκατα να θυμίζουμε ότι υπάρχουμε κι εμείς που προλάβαμε κανονική ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×