Jump to content

Α.Ε.Κ.–πούστης (2η αγ. Play-Off): 04/04/21, 19:30, Novasports 1


George_D
 Share

Recommended Posts

17 hours ago, CHⓇIS said:

oxi alla epaixe se teliko k espase donti

o mandalos mporei na skizei kalson

βεβαια σε κείνο τον τελικό ο μανταλος έβαλε το γκολ

Link to comment
Share on other sites

Εχθες αλλά και σήμερα τελευταία προπόνηση δοκίμασε βασικούς σχήμα με τρεις στόπερ , Σβάρνα Χνιντ και Νέντε . Το φοβάται το ματς ο Μανώλο και λογικό. Παμε για Χ και ο,τι βγει καλύτερο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να παίζουμε με τα σιχαματα και να μην μου καίγεται καρφάκι.

ΜΛΣΝΔ ΦΧΡΣΤ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματς επικίνδυνο για .... Κατάρευση 

 

Ελπίζω όχι 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ματς επικίνδυνο για .... Κατάρευση 

 

Ελπίζω όχι 

 H g anagennhsh

Dn xero alla mou xei karfothei nikh aurio

K spania kano lathoswlpizo na tous egamhsoume

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μην ηδονίζεστε με τα ... "μεγάλα λόγια".

Ούτε "κατάρρευση" ούτε "αναγέννηση".

Η ΑΕΚ -ομαδικώς- έχει καταρρεύσει ΗΔΗ, μην πω και προ πολλού και σιγά την αναγέννηση που θα προσφέρει κανα αναιμικό 1-0 ή 2-1 -ξέρω γω- απέναντι στον ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ γαύρο. Εκτός κι αν πιστεύει κανείς ότι θα πέσει "πεντάρα" στον πούστη και θα τρέχουμε βραδιάτικα ΝΦ με κωδικό "21" στο 13033.

Όταν από Φλεβάρη μήνα η κουβέντα στα οπαδικά στέκια (συμπερλαμβανομένου ακόμα και του "ψαγμένου" ΚΜ) είναι τα μεταγραφικά του καλοκαιριού, ο επόμενος (?) προπονητής και αν στις εισόδους του νέου γηπέδου θα γράφει "Αρένα" η "Μακαρένα", τότε ΓΑΜΑ ΤΑ με κεφαλαία γράμματα.

Η κατάρρευση είναι εδώ, έχει έρθει και μας έχει μπολιάσει με συνθήκες μιθριδατισμού εδώ και καιρό. Η ΑΕΚ γκρεμίζεται κι εμείς ασχολούμαστε με το που θα ρίξουνε τα μπάζα και αν κάνουνε θόρυβο οι μπουλντόζες.

Η δε αναγέννηση -με την πραγματική έννοια του όρου- είναι πολύ μακριά ακόμη και έχει ανηφόρα που μπροστά της ο Γολγοθάς μοιάζει με την Εσπλανάδα στο πάλαι ποτέ Δέλτα του Φαλήρου.

Προσωπικά έχω ήδη αρχίσει να αναρωτιέμαι αν θα προλάβω βιολογικά την ΑΕΚ ξανά έτσι όπως την γνώρισα και την αγάπησα. Να με κάνει να αγωνιώ για τα αποτελέσματα της αγωνιστικής, για το αν θα διατηρηθεί στην κορυφή η αν θα την πλησιάσει στον 1 ή 2 βαθμούς, για την μπάλα που θα παίξει και αν θα βγει δικός μας πρώτος σκόρερ στο πρωτάθλημα.

 

EDIT : Τώρα το συνειδητοποίησα. Ματς με τον γαύρο και 8 ώρες πριν τη σέντρα το τόπικ έχει "γράψει" μόνο 2 σελίδες. Αυτό. Τίποτα άλλο .....

  • Δικεφαλάκι 14
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2-3 χρόνια κατεβαίνουμε απέναντι στον γαυρο λες και παίζουμε με τη Μπαγερν. Το φοβάται το ματς ο Καρέρα, το φοβάται το ματς ο Μανολο, ε τρώμε ένα ημίχρονο σαν χεσμενοι και στο τέλος χάνουμε. Μάλλον και σήμερα το ίδιο έργο. Κάποτε θα βάλουν μυαλό, δε βαριέσαι 

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε τουλάχιστον να υπάρχει ένα μικρό ενδιαφέρον στο ματς: να σταματήσει αυτό το απίθανο σερι χωρίς νικες σε ντερμπυ.

Το θέμα είναι ότι αμφιβαλλω αν το πιστεύει αυτό κανεις ειδικά για σήμερα, ακόμα και εντός ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενδιαφερον για το αν θα επιβεβαιωθει το ενστικτο του @CHⓇIS για τον αποψινο αγωνα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aris2168 said:

Υπαρχει ενδιαφερον για το αν θα επιβεβαιωθει το ενστικτο του @CHⓇIS για τον αποψινο αγωνα.

"Κατάντια" κι εκεί ρε φίλε ... Ο άνθρωπος που ήταν επιφορτισμένος αποκλειστικά με την ενημέρωση περί καιρικών συνθηκών τώρα πιααααα ("είσαι ανάμνηση παλιά, κίτρινο γράμμα στο συρτάριιιιι") ποστάρει ένστιΧτα. :(

Κόλαση .....

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Νονός said:

"Κατάντια" κι εκεί ρε φίλε ... Ο άνθρωπος που ήταν επιφορτισμένος αποκλειστικά με την ενημέρωση περί καιρικών συνθηκών τώρα πιααααα ("είσαι ανάμνηση παλιά, κίτρινο γράμμα στο συρτάριιιιι") ποστάρει ένστιΧτα. :(

Κόλαση .....

Εγω το σκεφτομαι που θα ρθει η ωρα του αγωνα και θα παω να το δω, γιατι θα παω, δε γινεται αλλιως. Οχι για την ηττα, αλλα γι αυτο το θλιβερο θεαμα με τα κατεβασμενα, κουρασμενα κεφαλια την ελλειψη αντιδρασης, την αποδοχη του μοιραιου, η ταλαιπωρια η ιδια.  Μακαρι να μας εκπληξουν, τι να πω.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως, βλεπωντας και τι γινεται στον βαζελο και πως εμεις χανουμε απο τον ποακ αντιστοιχα, αμα χασουμε σημερα, τελειωσε η χρονια.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, aris2168 said:

Εγω το σκεφτομαι που θα ρθει η ωρα του αγωνα και θα παω να το δω, γιατι θα παω, δε γινεται αλλιως. Οχι για την ηττα, αλλα γι αυτο το θλιβερο θεαμα με τα κατεβασμενα, κουρασμενα κεφαλια την ελλειψη αντιδρασης, την αποδοχη του μοιραιου, η ταλαιπωρια η ιδια.  Μακαρι να μας εκπληξουν, τι να πω.

Ok καταλάβαμε, εγώ το παιξα 3-0 στο πκο για να μη σε κουράζω το βράδυ με μετρήματα μιας και θα σαι ψυχολογικά πεσμένος.!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, aris2168 said:

Εγω το σκεφτομαι που θα ρθει η ωρα του αγωνα και θα παω να το δω, γιατι θα παω, δε γινεται αλλιως. Οχι για την ηττα, αλλα γι αυτο το θλιβερο θεαμα με τα κατεβασμενα, κουρασμενα κεφαλια την ελλειψη αντιδρασης, την αποδοχη του μοιραιου, η ταλαιπωρια η ιδια.  Μακαρι να μας εκπληξουν, τι να πω.

Γιατί ο χρήστης @aris2168 δεν μπορεί να λάβει pm;;;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned and pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×