Jump to content

Α.Ε.Κ.–πούστης (2η αγ. Play-Off): 04/04/21, 19:30, Novasports 1


George_D
 Share

Recommended Posts

Της Σταυροπροσκυνησης σήμερα. Ας μας λυπηθεί ο Θεός αφού δεν μας λυπάται ο Χιμένεθ με το Χνιντ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ή που θα αναγεννηθει ο Χνιντ μετα απο το σημερινο ή που θα φυγει ο Χιμενεθ. Μαλλον το δευτερο ομως...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς πάει να βελτιώσει τα στημένα αν δεν κάνει κάνα πεναλτι η φάει κόκκινη λογικά δεν θα τα πάει άσχημα. Πόσο δίνει το στοίχημα για κόκκινη χνιντ? Νομίζω είναι ευκαιρία. Ντεντε δεν εμπνέει καμία εμπιστοσύνη δυστιχως πλέον. 

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που ελπίζω είναι ότι ο μανολο είναι επτάψυχος και δεν αξίζει να πάει έτσι άδοξα στη Τετάρτη θητεία του. 

Link to comment
Share on other sites

επισης ειναι και προσωπικη μαχη μελισσανιδη-μαρινακη το σημερινο ματς στον αποηχο οσων εγιναν στις εκλογες στην ΕΠΟ

Link to comment
Share on other sites

Χνιντ πρέπει να πωληθεί πάση θυσία,ο Μανώλης μιλάει με μεγάλο .. δώσαμε τόσα,τον πληρώνουμε τζάμπα κλπ

Ο μάνατζερ του Τυνήσιου έχει βγεί στη γύρα πριν απο τα Χριστούγεννα και δεν εχει βρει ούτε μια υποφερτή πρόταση να φέρει στον Μελ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω αρχίσει τις προσευχές μπας και γίνει κανα θαύμα. Προσπαθώ να το δω με αισιοδοξία σκέφτομαι Γκαρσία, Τάνκοβιτς αλλά δυστιχως η άμυνα δεν ξέρω πως θα κρατήσει το 0 και εμείς θα βάλουμε πάνω από ένα γκολ στο γαυρο. 

Link to comment
Share on other sites

Να λυσει απλα το συμβολαιο του και να παει στην ευχη του θεου δεν παιζει σαν ενδεχομενο;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Να λυσει απλα το συμβολαιο του και να παει στην ευχη του θεου δεν παιζει σαν ενδεχομενο;

Όχι,πρέπει να παίζει να βγεί πάλι κάπως στην επιφάνεια ωστε να φέρει κάτι πίσω απο τα 800 που έδωσε ο μεγάλος .

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Να λυσει απλα το συμβολαιο του και να παει στην ευχη του θεου δεν παιζει σαν ενδεχομενο;

Στην ευχή του Αλλάχ.... Αυτός τώρα τηρεί το ραμαζανι? Γιατί αν το τηρεί τότε τη κάτσαμε... Εκτός και αν νηστικός παίζει καλύτερα. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Να λυσει απλα το συμβολαιο του και να παει στην ευχη του θεου δεν παιζει σαν ενδεχομενο;

Δεν υπάρχει άλλο ενδεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και τον Ραιολα να έχει μάνατζερ αυτό το κρέας, πρόταση δεν φέρνει 

Link to comment
Share on other sites

Μας περίμενα χειρότερους αλλά ανά πάσα στιγμή μπορεί να καταρρεύσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Μανταλος έχει κάνει 15 φάουλ 

Ναι αλλα δινει το χερι του μετα στον Σεμεδο. Κυριος.

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται ο πιο κοιμησης της ομάδας να είναι ο αρχηγός σου. Απιθανο

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned and pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×