Jump to content

gay-AEK (6η αγ. Play-Off): 25/04/21, 19:30, Novasports 1


George_D
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μπακάκη  

20 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Λόπες
      1
    • Βασιλαντωνόπουλος
      9
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      1
    • Σβάρνας
      0
    • Γαλανόπουλος
      8
    • Σιμάνσκι
      1
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Kρστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      8
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Λόπες
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Νεντελτσιάρου
      7
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      11
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Κριστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

1 minute ago, Hades said:

Νίκος Αγγελίδης έπαιζε πολύ κάποτε στο κμ, επί gr κυρίως. Πλέον δεν ακούγεται, ούτε εγώ του δίνω κλικς, πιθανότατα παραμένει το ίδιο γραφικός η μπορεί να ηρέμησε/κουράστηκε και αυτός και οι αρθρογράφοι του. 

 

Όσο φιλοξενεί βρωμοπουστες στο σάιτ του που χαρακτήριζαν ειρωνικά το προς ανέγερση γήπεδο της ΑΕΚ «χωράφι» για κομματικούς λόγους από εμένα είναι persona non grata στα της ΑΕΚ. Ξαφνικά βέβαια χρηματοδοτήθηκε το βιβλίο του από την ΠΑΕ και έκανε επίθεση φιλίας στους υπεύθυνους του έργου στην αληστου μνήμης συνέντευξη Βασιλοπουλου-Ανδριοπουλου όπου ο κεκες Δήμαρχος στράγγιξε τις δεξαμενές νερού της ΕΡΤ, χάνοντας τα λόγια του κατά την αντιπαράθεση. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι γραφικος, αλλα αυτος αγαπαει την ΑΕΚ και αυτο βγαινει απο τα γραπτα του στον αναγνωστη (σε μενα τουλαχιστον αυτο βγαζει). Ολοι οι αλλοι οι χοντρομπαλαδες (ρεζιλιδες που κλεινουν την γραμμη στον δικαιως αγανακτισμενο ΑΕΚτζη που ριχνει ΚΡΑ στο αφεντικο) με αυτα που γραφουν καθε μερα δειχνουν οτι τον τιγρη αγαπανε (το σκατο στη καλτσα εχουν μαλλον) και προστατευουν. Παρακολουθω ολους τους ΑΕΚαρδ γενικα, αλλα μονο σε ΚΜ δινω βαση για την πληροφορηση μου.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hoffman21 said:

Μπορει να ειναι γραφικος, αλλα αυτος αγαπαει την ΑΕΚ και αυτο βγαινει απο τα γραπτα του στον αναγνωστη (σε μενα τουλαχιστον αυτο βγαζει). Ολοι οι αλλοι οι χοντρομπαλαδες (ρεζιλιδες που κλεινουν την γραμμη στον δικαιως αγανακτισμενο ΑΕΚτζη που ριχνει ΚΡΑ στο αφεντικο) με αυτα που γραφουν καθε μερα δειχνουν οτι τον τιγρη αγαπανε (το σκατο στη καλτσα εχουν μαλλον) και προστατευουν. Παρακολουθω ολους τους ΑΕΚαρδ γενικα, αλλα μονο σε ΚΜ δινω βαση για την πληροφορηση μου.

Οποίος βάζει άλλη ιδεολογία πάνω από την ΑΕΚ, ΑΕΚ δεν είναι. Για να μην τρελαθώ και αρχίζω και ξεθαβω άρθρα για το γήπεδο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως κρινω γραπτα και τοποθετησεις και οχι προσωπα.

Δεν με νοιαζει πχ ποιος το εγραψε δλδ, αλλα το κειμενο που διαβαζω.

Πχ ακουγα χθες τον Παναγιωτοπουλο (καποιοι θα πουν γερασμενος ή βατραχολαγνος, δεν εξεταζω αυτα, αυτο εννοω), ελεγε απλα φυσιολογικα πραγματα, που μπροστα στους σουβλακοφαγους ομως μου φαινονταν πολυ ωραια.

Εκει εχουμε φτασει. Εχουμε ξεχασει και το τι εστι νορμαλ πλεον, με τους εμετικους γλιτσες.

Link to comment
Share on other sites

Αν έπαιρνε ο Αγγελίδης τον Στυλ για αρθρογράφο τώρα θα ήταν νο1 το site του 😎 

Τα exclusive τώρα μονο στο ΚΜ! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Οποίος βάζει άλλη ιδεολογία πάνω από την ΑΕΚ, ΑΕΚ δεν είναι. Για να μην τρελαθώ και αρχίζω και ξεθαβω άρθρα για το γήπεδο. 

Δεν διαφωνω καθολου σε αυτα που λες, δεν ξερω τι ειχε γραψει για το γηπεδο, η ολη μου τοποθετηση εχει να κανει με το τι διαβαζω για την ομαδα φετος ας πουμε σε σχεση με τους αλλους αρδ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hoffman21 said:

Δεν διαφωνω καθολου σε αυτα που λες, δεν ξερω τι ειχε γραψει για το γηπεδο, η ολη μου τοποθετηση εχει να κανει με το τι διαβαζω για την ομαδα φετος ας πουμε σε σχεση με τους αλλους αρδ.

Καταλαβαίνω τι λες, αλλά καλό είναι να ξέρουμε και τι καπνό φουμάρει αυτός που γράφει κάτι...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και επειδή το αρχείο είναι πολύ μεγάλο και δεν ξεχνώ, ας βάλουμε και τις αποδείξεις για το «ΑΕΚτζηδικο» σάιτ του Αγγελιδη που φιλοξενεί ακόμα τους κοπρίτες που έγραφαν αυτά...Υπόψη, η άδεια είχε εκδοθεί λίγες μέρες πριν.

FAE87C23-1F13-4336-917B-C0826B7371FC.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Αυτο γραφτηκε το καλοκαιρι του '17 και για κακη του τυχη και μεγιστη ειρωνεια προς τον αρθογραφο ο Κλωνα σηκωσε πρωταθλημα.

Αν το εγραφε τον Απριλιο του 21 πιστευω πως πολλοι (ακομη και απο το ΚΜ) θα συμφωνουσαν. Εξαλλου τα comments τυπου "αυριο θα εχει Αγια Σοφια στα sites" στο fb της ΠΑΕ μετα απο τις γνωστες πλεον φαπες που εχουμε φαει 3 χρονια δινουν και παιρνουν. 

Συμφωνω 101% οτι για την εποχη που γραφτηκε και με τα οσα ειχε τραβηξε η ομαδα και ο ΑΕΚτζης μεχρι τελικα να βγει επιτελους η αδεια, ηταν αστοχο εως και εχθρικο, αλλα προφητικο αν σκεφτεις τι ακολουθησε ακριβως εναν χρονο αργοτερα εως και σημερα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hoffman21 said:

Αυτο γραφτηκε το καλοκαιρι του '17 και για κακη του τυχη και μεγιστη ειρωνεια προς τον αρθογραφο ο Κλωνα σηκωσε πρωταθλημα.

Αν το εγραφε τον Απριλιο του 21 πιστευω πως πολλοι (ακομη και απο το ΚΜ) θα συμφωνουσαν. Εξαλλου τα comments τυπου "αυριο θα εχει Αγια Σοφια στα sites" στο fb της ΠΑΕ μετα απο τις γνωστες πλεον φαπες που εχουμε φαει 3 χρονια δινουν και παιρνουν. 

Συμφωνω 101% οτι για την εποχη που γραφτηκε και με τα οσα ειχε τραβηξε η ομαδα και ο ΑΕΚτζης μεχρι τελικα να βγει επιτελους η αδεια, ηταν αστοχο εως και εχθρικο, αλλα προφητικο αν σκεφτεις τι ακολουθησε ακριβως εναν χρονο αργοτερα εως και σημερα.

Το «χωράφια» για τη γη της «μάνας» μας, τη «μήτρα» κάθε ΑΕΚτζη, ταιριάζει να ειπωθεί μόνο από γαύρο. Και οποίος το χαρακτηρίζει έτσι η το χαρακτηρίσει έτσι γαμιεται το λιγότερο. Άλλο να κανεις κριτική που είναι κατανοητό και άλλο να χαρακτηρίζεις γενικώς, αορίστως και ειρωνικά ως ένα τυχαίο «χωράφι» τον ιερό τοπο της ΑΕΚ. Σκατα λοιπόν σε όσους βάζουν τα κόμματα πάνω από την ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι στο ΚΜ

Τους αλλους απλά τους διαβαζουμε να περνάει η ώρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που έχουμε Χιμένεθ, κ πριν Καρερα, και δεν μπορούν να πάρουν το 100% του σούπερ ρόστερ που έφτιαξε ο τίγρης. Καλά πάει κάθε εξάμηνο αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Geologos said:

Συ (οχι μονο εσύ δηλαδή αλλα τοσος κοσμος) ειπας να φύγει ο Ιταλος για να ρθει αλλος.

Εγω επιμένω, απο τη μια μερσ στην άλλη σοβαρότερος τεχνικός δεν ερχεται στην ομάδα. Καποιος πρέπει να κατσει και να πιει όλο το πικρό ποτήρι του ριστάρτ, που λόγω διοίκησης θα είναι χρονοβόρο. 

Επρεπε να ειχε κατσει ο Ιλια με τον Μασιμο. Τωρα ειμαστε σαφώς χειρότερα με Μανόλο. Ο επόμενος δυστυχώς και αυτος θα ειναι ακομα χειρότερος, γιατι η διοικηση δεν ψάχνει προπονητη.

Μαλάκα ψάχνει.

Δεν ξέρω αν θα ήμασταν καλύτερα η χειρότερα με Μάσιμο, πάντως προπονητής Καρέρα δεν υπάρχει πουθενά με μόνο 2+ χρόνια καριέρας ... μαθητευόμενος μάγος ίσως, και όπως είδες τελικά την πλήρωσε (εκτός από εμάς) και ομάδα Γ Εθνικής Ιταλίας στη συνέχεια..συμφωνώ στα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αγγελίδης νομίζω έκανε μαζί με μια ,πρωινή ενημέρωση στην ετ.

Έκατσε τώρα ένας που γράφει στο σάιτ του να λέει τα αυτονόητα, οκ  

Ο τύπος για μένα είναι απλά βλάκας εντ οφ στορυ που λέει κ ο Εγγλέζος.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×