Jump to content

ΑΕΚ Β


AG21
 Share

Recommended Posts

εξομειωνει τα αποτελεσματα του οφρυδόπουλου μετα τη λειβαδιά με οκτω ματς με 2 νϊκες ( επισκοπη εντος καραισκακι εκτος) μεν αλλα με αιγάλεω ισοπαλια στο αιγάλεω , κηφισια ηττα στη κηφισια , ηροδοτο ηττα στο ηρακλειο , καλαματα ισοπαλια στη καλαματα , βΑζελο εντος ηττα με το τροπο που ηρθε και εργοτελη εντος ισοπαλια με αυτα που παναγιωταρα με τις 3/4 ηττες του παναγιωταρα με χειροτερες ομαδες και εκτος εδρας ισοπαλια με αστερα βλαχιωτα....

Link to comment
Share on other sites

Πάλι αλλαγές στην 11αδα αλλά δεν βισματα δεν φάγουν ούτε από 11αδα ούτε από αποστολή... Ειδικά η παρουσία κορομηλα στο πάγκο δείχνει πολλά. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2022 at 9:23 PM, AG21 said:

Α μην ξεχάσουμε το κορομηλα jr που ο οφρυδοπουλος δεν τον είχε σε καμία υπόληψη και πολλή δύσκολα έβλεπε αποστολή. Πλέον με τον δεητζη χτυπάει αποστολή άνετα και δεν θα μου κάνει έκπληξη να τον δω να αγωνίζεται κιόλας. 

Δεν έλεγα τπτ άλλο? Πήρε λεπτά σήμερα στον αγώνα ο κορομηλας jr και μάλιστα πρέπει να είναι το ντεμπούτο του. Μάλιστα μπήκε 2 λεπτά μετά το γκολ 87 δείγμα ότι ούτε ο παναγιωταρας δεν το εμπιστεύεται και απλά κάνει χάρη. Μετά ρωτάτε πως επιβιώνει τωσα χρόνια ο παναγιωταρας... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Δεν έλεγα τπτ άλλο? Πήρε λεπτά σήμερα στον αγώνα ο κορομηλας jr και μάλιστα πρέπει να είναι το ντεμπούτο του. Μετά ρωτάτε πως επιβιώνει τωσα χρόνια ο παναγιωταρας... 

Ο τυπος που  δεν μπορει να κερδισει ουτε τον τελευταιο με 10 παικτες για μια ωρα. Αστιος τυπος και πρεπει να παρει πουλο αμεσα. Καλυτερα τον Παυλη να εβαζε  στην Β' Ομαδα 

Link to comment
Share on other sites

2 παιδιά έχει αποκαταστησει πλέον δηλαδή στην ΠΑΕ ο Κορομηλας; Μάλιστα... 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ Β’ σύμφωνα με ανακοίνωση της Super League 2 έχει κληθεί μαζί με άλλες ομάδες της κατηγορίας σε απολογία για μη καταβολή εξόδων των διαιτητών.

Επί του θέματος τοποθετήθηκε πριν από λίγο η «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ και ανέφερε ότι ούτε καν «θα πάμε σε καμία απολογία γιατί έχουμε πληρώσει τα πάντα».

Οι «κιτρινόμαυροι» υπογράμμιζαν ότι «έχουμε καταβάλλει ακόμα και τα διαιτητικά έξοδα των εξ αναβολής αγώνων που δεν έχουν διεξαχθεί και μας είπαν ότι έπρεπε και αυτά να τα καταβάλλουμε». Προφανώς υπήρξε μπλέξιμο, στο οποίο βάσει των «κιτρινόμαυρων», δεν φέρει ευθύνη η ΑΕΚ.

Η κλήση για απολογία αναφέρει χαρακτηριστικά:

«Το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου A2 Εθνικής Κατηγορίας καλεί σε απολογία: Την Παρασκευή 07.04.2022 και ώρα 12:30 την ΠΑΕ ΑΕΚ Β, ΠΑΕ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ, ΠΑΕ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ, ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ, ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ, ΠΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ, ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ 88, ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ, ΠΑΕ ΤΡΙΓΛΙΑ Π.Ο, ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ, ΠΑΕ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 2019, ΠΑΕ ΚΑΒΑΛΑ Α.Ο., ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ, ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ, ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ, ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ΠΑΕ Α.Ο. ΞΑΝΘΗ, ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, ΠΑΕ ΟΦ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ, ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ, ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ (νομίμως εκπροσωπούμενων), για ότι λεπτομερώς περιγράφεται στην συγκοινοποιούμενη από 22.3.2022 πειθαρχική δίωξη του Υπεύθυνου Άσκησης Δίωξης Ποδοσφαιρικών Αδικημάτων της ΕΠΟ».

enwsi.gr

Link to comment
Share on other sites

oύτε αυτο το ΣΚ θα γευτεί τη νίκη ο Δεητζής και το πιο πιθανό ούτε την ισοπαλία . Η αποστολή 

277807020_365952362208932_68443137008442

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε ξανά αποστολή ο Γκολφίνος και μάλλον με τη πρώτη ομάδα Μιτάι Ραντόνια  . Λογικά θα παίξει σφικτά απο μια ομάδα που πήγε να μας κερδίσει και στα καλά μας αν και αυτη έχει προβλήματα . 

Πιθανών

                         ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ    ΚΟΡΝΕΖΟΣ     ΛΑΤΣΙ          ΠΑΡΡΑΣ

              ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

                             ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ

    ΓΚΑΡΣΙΑ           ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ??       ΓΙΟΥΣΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Κοσιδης 11αδα???? 

Ποια η χρησιμότητα του αντί του πιο κινητικού και καλύτερου στο να πιέζει τα στόπερ ιατρουδη? 

Κορνεζος Παρρας Γκαρσία πάγκο???? Για να παίξουν Γιαννούτσος Μπούσης και Χριστόπουλος??? 

Οκ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά με το δυδιμο λατσι ( αργός) γιαννουτσος ( λίγος) το Αιγάλεω θα κάνει πάρτυ. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Κοσιδης 11αδα???? 

Ποια η χρησιμότητα του αντί του πιο κινητικού και καλύτερου στο να πιέζει τα στόπερ ιατρουδη? 

Κορνεζος Παρρας Γκαρσία πάγκο???? Για να παίξουν Γιαννούτσος Μπούσης και Χριστόπουλος??? 

Οκ

 

Μηπως επειδη παιζαν εθνικες? 

Θα μου πεις κ ο κοσιδης επαιζε... 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AG21 said:

Κοσιδης 11αδα???? 

Ποια η χρησιμότητα του αντί του πιο κινητικού και καλύτερου στο να πιέζει τα στόπερ ιατρουδη? 

Κορνεζος Παρρας Γκαρσία πάγκο???? Για να παίξουν Γιαννούτσος Μπούσης και Χριστόπουλος??? 

Οκ

 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ | Yellow Radio

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, CHⓇIS said:

Μηπως επειδη παιζαν εθνικες? 

Θα μου πεις κ ο κοσιδης επαιζε... 

Νομίζω ο αδελφός του έπαιζε. Έπαιζε και το αγγούρι? Δεν το νομίζω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Που δείχνει?  Κάνα πυλώνα της ΔΕΗ? 

Τον επομενο προπονητη της ΑΕΚ.😁🤣

Link to comment
Share on other sites

 Η ενδεκάδα που επέλεξε ο Μιχάλης Παυλής - Με ίωση ο Παναγιωτάρας

ΣΟΚ  @AG21  αδικα τον κράζουμε😂😂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Araujo21 said:

 Η ενδεκάδα που επέλεξε ο Μιχάλης Παυλής - Με ίωση ο Παναγιωτάρας

ΣΟΚ  @AG21  αδικα τον κράζουμε😂😂

Τώρα το βλέπω το ματς σε επανάληψη . Δεν το ήξερα αν και δεν εβλεπα τον δεητζη να δίνει εντολές αλλα απορούσα πως στέκεται τόσο καλά η ΑΕΚ μέσα στο Αιγάλεω . 

Καλύτερα να συνεχίσουμε με Παυλάρα προπονητή .

Όσο για το κοσιδη στο πρώτο που έχω δει μέχρι τώρα  δεν ακούμπησε ( ξέρω ότι έβαλε γκολ στο Β)  ενώ ο Χριστόπουλος ούτε για τοπικό . Ο Γιαννούτσος μεν το παλεύει 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Hades said:

Γραμμές έχει το κωλογηπεδο τους; 

Τις ρουφηξε ο φαουλερ

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AG21 said:

Τώρα το βλέπω το ματς σε επανάληψη . Δεν το ήξερα αν και δεν εβλεπα τον δεητζη να δίνει εντολές αλλα απορούσα πως στέκεται τόσο καλά η ΑΕΚ μέσα στο Αιγάλεω . 

Καλύτερα να συνεχίσουμε με Παυλάρα προπονητή .

Όσο για το κοσιδη στο πρώτο που έχω δει μέχρι τώρα  δεν ακούμπησε ( ξέρω ότι έβαλε γκολ στο Β)  ενώ ο Χριστόπουλος ούτε για τοπικό . Ο Γιαννούτσος μεν το παλεύει 

Μη δεις το 2ο ημιχρονο. Γιογιο μας καναν. Ευτυχως ο εμμανουηλιδης το κρατησε

10 4 αν θυμαμαι καλα ηταν τα σουτ στην εστια

Αποκορυφωμα βγαινουμε αντεπιθεση 2 με 4 εμεις κ κανει μια πασα στα γκραβαρα ο γιουσης

Γερολεμου ηταν καλος

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×