Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, nikos said:

Εντωμεταξύ υπάρχει χρονος για 3-4 καλούς παικτες ακόμα, να στρώσουμε το ρόστερ.

Χρημα να υπάρχει; 
 

Γιατι ο Βρανιες ήρθε όταν εξοικονομήθηκαν τα χρηματα από τον Νεντε.

Αν καταφερει το διδυμο Κονε κα Παπ να πουλησουν Ντατσενκο και Σβαρνα νομιζω θα γινουν οι κινησεις που πρεπει 

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι τώρα να πάρουμε και αλλο κεντρικό αμυντικό και να σπρώξουμε σε καμία ιταλική ομάδα τον σβάρνα αλλά με λιγότερα από τα 2,5 + που ζητάει και δεν πρόκειται να τσιμπάει κάνεις.

Μια 3 αδα βασικοί και από πίσω Λατσι μητογλου και στην ανάγκη λε ταλεκ είναι μια χαρά. 

Link to comment
Share on other sites

Και μένει τελικά ελεύθερος ο Ν Τσαμ και κλείνει σε μας.

Link to comment
Share on other sites

Αν παίρναμε μόνο δύο στόπερ, ο ένας έπρεπε να είναι κλάση τσιγκρι και πάνω.....τώρα πήραμε δύο που είναι καλύτεροι από χνιντ και νέντε. Και εγώ είμαι καλύτερος από αυτούς. Χρειαζόμαστε και άλλον. Επίσης με Μπακ τι θα γίνει; Θα φύγουν οι σαπακες ή θα μπαζουμε πάλι από εκεί;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φέτος φαίνεται να υπάρχει όντως σχεδιασμός και να μην γίνονται ότι να ναι κινήσεις, οκ ίσως με μια εξαίρεση. 

Αν του χρόνου συνεχιστεί αυτό και αυξηθεί και το μπάτζετ, λόγω αγια σοφιάς, βλέπω να χουμε δυνατή ομάδα όταν μπούμε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

Νόπανο Μελ που αγοράζεις παίχτες.

Στην προκειμένη περίπτωση πάντως δεν αγόρασε, ελεύθερος έρχεται ο Βράνιες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Stamatis Voulgaris

4 λ.  · 

Τα λεφτά για τον Μαϊκόν ήταν πολλά για δυο χρόνια και έτσι καταλήγουμε στον Βράνιες που όπως γράφαμε ήταν πάντα στο κάδρο και θα πάρει τα ίδια για τρία!

Παίρνουμε έναν παίκτη που ο ΤΔ δεν ήθελε και είχε «κόψει» τον Γενάρη. Έναν παίκτη που ο Μελισσανίδης χαρακτήρισε «καμμένα λάδια»!

Έναν παίκτη που έβριζε χυδαία προ μηνών μέλος της ΠΑΕ! Που παράτησε την ομάδα πέρσι το καλοκαίρι και έχει σωρεία παραπτωμάτων σε κάθε παρουσία του (με Χιμένεθ, Μπακάκη, Καρλέουσα, πάρτι γενεθλίων)!

Κάποιον που έχει χτυπήσει τατουάζ κάποιον που συνεργαζόταν με τους ναζί και τους Ιταλούς φασιστες και έσφαζε κόσμο, αλλά εδώ το οπαδιλικι μετράει πιο πολύ για τους «ευαίσθητους»!

Κάποιον που αγωνιστικά είναι εξαιρετικός, αλλά σε όλα τα υπόλοιπα μια οικτρή απογοήτευση!

 

Ο Σταματης που μας ελεγε οτι απο το ρεπορταζ του δεν προκυπτει πουθενα επιστροφη Βρανιες. Μαλλον λαθος ρεπορταζ εκανες Σταματη........ή με λαθος ανθρωπο μιλουσες και δεν διαβαζες ΚΜ

Δηλαδη 2 χρόνια δεν μας φτάνει ο Μαικον και πιστεύουμε θα αντέξουμε 3 με τον Βρανιες;

Αν ισχύει ότι τα 2 χρόνια σε λεφτά του Μαικον=3 χρόνια σε λεφτά Βρανιες, μεγάλη κουταμάρα, γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

Νόπανο Μελ που αγοράζεις παίχτες.

Και Χνιντ και Νεντε αγόρασε ομως

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Δηλαδη 2 χρόνια δεν μας φτάνει ο Μαικον και πιστεύουμε θα αντέξουμε 3 με τον Βρανιες;

Αν ισχύει ότι τα 2 χρόνια σε λεφτά του Μαικον=3 χρόνια σε λεφτά Βρανιες, μεγάλη κουταμάρα, γνώμη μου.

3 χρονια 2Μ ο Βρανιες ουτε για πλακα. Μαξιμουν 1,5Μ ο Μαικον ηθελε 1Μ ετησιο 

Link to comment
Share on other sites

Θέμα χρόνου να πάρει την ελευθέρας του ο Βράνιες
Υπάρχει οριστική συμφωνία να λυθεί το συμβόλαιο του με την Άντερλεχτ

Κάποια διαδικαστικά απομένουν ώστε να λυθεί το συμβόλαιο του Όγκνιεν Βράνιες με την Άντερλεχτ. Ο παίκτης έχει συμφωνήσει σε όλα με το βελγικό κλαμπ και μάλιστα έχασε και ένα σημαντικό ποσό για να βρεθεί η χρυσή τομή. Ο Κομάντο είχε έναν ακόμα χρόνο συμβόλαιο με την Άντερλεχτ.

Μόλις ολοκληρωθεί η γραφειοκρατική διαδικασία ο Βράνιες θα έχει την ελευθέρας του και έτσι θα υπογράψει και θα ανακοινωθεί από την ΑΕΚ. Όπως αναφέραμε και νωρίτερα οι πληροφορίες αναφέρουν ότι το συμβόλαιο του θα είναι τριετές.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ντσαμ τελικά δηλωθηκε στην ευρωπαϊκή λίστα των Κελτών μάθαμε; 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαικον λογικά θα χει προτάσεις και από άλλες ομάδες, δεν είναι ότι εξαρτιόταν μόνο από μας να τον πάρουμε ενώ ο Βράνιες ήθελε μόνο ΑΕΚ, επειδή ξέρει ότι αλλού δύσκολα θα "στεριώσει"

Link to comment
Share on other sites

Στα επιπλέον ευχάριστα της ημέρα ο Εντσαμ δεν είναι ούτε στον πάγκο για το σημερινό φιλικό. Θα το τσεκάρω ξανά όμως σε λίγο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι είναι πολλά τα 3 χρόνια για τον ηλίθιο.....αυτός ήθελε μονοετές με οψιόν ανανέωσης....όλο και κάποια μέρα θα κάνει το μπαμ και θα πληρώνει ο Μητσαρας καμένα λάδια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Στα επιπλέον ευχάριστα της ημέρα ο Εντσαμ δεν είναι ούτε στον πάγκο για το σημερινό φιλικό. Θα το τσεκάρω ξανά όμως σε λίγο.

Καλό είναι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Στα επιπλέον ευχάριστα της ημέρα ο Εντσαμ δεν είναι ούτε στον πάγκο για το σημερινό φιλικό. Θα το τσεκάρω ξανά όμως σε λίγο.

Εχω την εντυπωση οτι υοτε στην λιστα θα ειναι η οποια ακομα δεν εχει δημοσιευτει,Αλλα και παλι εχει δικαιωμα να κανει αλλαγες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Καλό είναι αυτο;

Δεν έπαιξε στο προηγούμενο, δεν παίζει κ σε αυτό είναι ο Χνιντ της Σέλτικ νομίζω όχι σε αξία φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Φοβάμαι ότι είναι πολλά τα 3 χρόνια για τον ηλίθιο.....αυτός ήθελε μονοετές με οψιόν ανανέωσης....όλο και κάποια μέρα θα κάνει το μπαμ και θα πληρώνει ο Μητσαρας καμένα λάδια

Ήθελε την πατέντα της Σελτικ με Εντσαμ, τριετές αλλά αν θέλουμε σου λύνουμε το συμβόλαιο του χρονου μονομερώς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ήθελε την πατέντα της Σελτικ με Εντσαμ, τριετές αλλά αν θέλουμε σου λύνουμε το συμβόλαιο του χρονου μονομερώς.

Πιθανον να εβαλε ρητρα αλλαγης λαδιων ο Μελ. ξερει απο αυτοκινητα ασχετα αν περυσι του εσπασαν τα φρενα στον Μπραλο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Εχω την εντυπωση οτι υοτε στην λιστα θα ειναι η οποια ακομα δεν εχει δημοσιευτει,Αλλα και παλι εχει δικαιωμα να κανει αλλαγες

Αν δεν παίζει ουτε στα φιλικά θα ειναι τρομερή έκπληξη να είναι στην ευρωπαϊκή λίστα. 

Link to comment
Share on other sites

Κρατά πάντα μια επιφύλαξη επειδή είναι φιλικό μην έχει γίνει κανένα λάθος στην αποστολή κλπ αλλά οι σκωτσέζοι σε αυτά είναι τυπικότατοι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Δεν έπαιξε στο προηγούμενο, δεν παίζει κ σε αυτό είναι ο Χνιντ της Σέλτικ νομίζω όχι σε αξία φυσικά.

Έχω αρχίσει να φοβάμαι την κατάσταση του πλέον αν και η αλήθεια είναι ότι γουστάρω πολύ να τον πάρουμε.

Θέλω να πω αν δεν τον θέλει ούτε ο Ποστεκογλου που υποτίθεται ήθελε να τον δοκιμάσει και δεν ειναι οτι θα τον δοκίμαζε ο Ποκετινο ξέρω γω, δεν ξέρω τι να πω.Ας ελπίσουμε να είναι προς όφελος μας όλο αυτό και μαζί με Εντσαμ να μας στείλουν και τα λεφτά για Μπαρκα. 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τον Εντσαμ είναι ότι μέχρι χθες είχαν περιθώριο να τον αφήσουν ελεύθερο αλλιώς είναι σε ισχύ το συμβόλαιο του μέχρι το καλοκαίρι του 22.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×