Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Σχετικό άσχετο. Κάποτε, στα χρυσά 90ς, ο Μελισσανιδης δεν έκανε κάτω από τέσσερα χρόνια συμβόλαιο, εκτός από εξαιρετικές περιπτώσεις τύπου Τιμούρ. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Thanks, τώρα κατάλαβα καλύτερα.  Απλά ο κιοφτές γενικά "δεν ανησυχεί" για τίποτα. 

Δεν ανησυχεί ώσπου να ανησυχησει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Δεν ανησυχεί ώσπου να ανησυχησει

Μπα, απλά εξηγεί μετά γιατι "δεν ήταν και τόσο σημαντικό" 

Link to comment
Share on other sites

Θα χάσουν παίκτες για 50 και 100 χιλ πάλι και μετά θα πληρώνουν σαπακια τελευταίας στιγμής. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεπερνάει τα όρια της ψυχιατρικής το οτί πληρώνει ρήτρα 400 χιλιάδες για να φέρει την 34χρονη κουράδα από τις παραλίες τις ψαρούς στην προετοιμασία... λες και θα του τον έκλεβε ο Πανιώνιος...

Και για παίχτες που δυνητικά σε αλλάζουν επίπεδο, όπως ο Εντσάμ και ο Βράνιες... εκεί "ο τίγρης δεν εκβιάζεται..."

Ας ελπίσουμε τα "προσύμφωνα" ή ότι στον πούτσο εχουν κάνει να μην είναι σαν αυτά του Χριστοδουλόπουλου και του Γούτα...

Υπομονή, λοιπόν, 5 μέρες...

Θα πέσει άσχημη χριστοπαναγία....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο Τζαβελλας σαν αντίπαλος μου άρεσε, αλλά γενικά με τους αντιπαλους δεν το είχα ποτέ όταν δεν τους παρακολουθούσα συχνά. Εδώ μου άρεσε ο Ινσουα χαχα

 

Απο εκεί και πέρα με τον Βρανιες πρέπει να τα γύρισε η Αντερλεχτ και να ζήτησε το 500αρικο για αυτό και η διάψευση των δικών μας. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν θέλει να δώσει ευρώ ο Μελισσανίδης για τον Βρανιες από την στιγμή που δεν μιλαμε για κανένα σοβαρό ποσο όπως φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Κι ολα αυτα με τον εντσαμ, τα ξεκινησε αυτος ο αλητης, ο εχθρος της ΑΕΚ ο @Stylianopoulos που εβγαλε το ονομα, οταν ολοι οι αρδ μας το ηξεραν μηνες και το εκρυβαν για να μη χαλασει η δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

Εμενα ο Τζαβελλας σαν αντίπαλος μου άρεσε, αλλά γενικά με τους αντιπαλους δεν το είχα ποτέ όταν δεν τους παρακολουθούσα συχνά. Εδώ μου άρεσε ο Ινσουα χαχα

 

Απο εκεί και πέρα με τον Βρανιες πρέπει να τα γύρισε η Αντερλεχτ και να ζήτησε το 500αρικο για αυτό και η διάψευση των δικών μας. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν θέλει να δώσει ευρώ ο Μελισσανίδης για τον Βρανιες από την στιγμή που δεν μιλαμε για κανένα σοβαρό ποσο όπως φαίνεται.

Ε προφανώς γιατί πιστεύει ότι μπορεί να τον πάρει τζάμπα

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, tzav said:

Ξεπερνάει τα όρια της ψυχιατρικής το οτί πληρώνει ρήτρα 400 χιλιάδες για να φέρει την 34χρονη κουράδα από τις παραλίες τις ψαρούς στην προετοιμασία... λες και θα του τον έκλεβε ο Πανιώνιος...

Και για παίχτες που δυνητικά σε αλλάζουν επίπεδο, όπως ο Εντσάμ και ο Βράνιες... εκεί "ο τίγρης δεν εκβιάζεται..."

Ας ελπίσουμε τα "προσύμφωνα" ή ότι στον πούτσο εχουν κάνει να μην είναι σαν αυτά του Χριστοδουλόπουλου και του Γούτα...

Υπομονή, λοιπόν, 5 μέρες...

Θα πέσει άσχημη χριστοπαναγία....

Αν και διαφωνω στο κατά πόσον ο βρανιες σε ανεβάζει επίπεδο, το θεωρώ όχι γυφτιά πλέον αλλά γελοίο να μην δίνεις έστω 300-400 χιλιάρικα για να τον φέρεις όταν το προσπαθείς τόσα χρόνια, αλλά για τον κρικρι τα θες ακατεβατα τα 500.

Για τον Ντσαμ οκ έχει λογική να περιμένεις αφού έχεις συμφωνήσει και μένει ελεύθερος σε λίγες μέρες, βέβαια αν γίνει καμία μλκια όντως θα πέσει χριστοπαναγια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σημειώσω ότι μου αρέσει που συζητάμε με παίχτη που τον θέλουν και άλλες κανονικές ομάδες. Και μου αρέσει πολύ αυτό. Το αν θα έρθει ή αν έχει υπογράψει ήδη θα το δούμε στην πορεία. Αλλά τουλάχιστον στοχεύουμε σε κανονικό ποδοσφαιριστή. Επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mobster21 said:

Εγώ θα σημειώσω ότι μου αρέσει που συζητάμε με παίχτη που τον θέλουν και άλλες κανονικές ομάδες. Και μου αρέσει πολύ αυτό. Το αν θα έρθει ή αν έχει υπογράψει ήδη θα το δούμε στην πορεία. Αλλά τουλάχιστον στοχεύουμε σε κανονικό ποδοσφαιριστή. Επιτέλους.

Εμένα μου αρέσει που φέτος δεν φαίνεται να γίνονται εκπτώσεις σε απαιτήσεις. Διαβάζουμε και για άλλο στόπερ που θα έρθει και για 2 πλαγιά μπακ και για εξάρι και επιθετικό. Μόνο για αριστερό εξτρέμ δέν έχουμε διαβάσει ακόμα αλλά πιστεύω ότι θα πάει πιο πίσω το ζήτημα γιατί επείγουν οι υπόλοιπες θέσεις. Προς το παρόν δεν με ανησυχούν οι καθυστερήσεις ωστόσο μέσα στην πρώτη βδομάδα του Ιούλη πρέπει να έχει έρθει οπωσδήποτε ο Γάλλος, το εξάρι και ο επιθετικος. Τα πλαγιά μπακ και το στόπερ ας πάνε και μια βδομάδα αργότερα 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ακροβατω  μεταξύ του Τζαβικου ορθολογισμου και της ενωσιτικης θερινής γραφικότητας. Καλού κακού, έχω βγάλει από την καταψυξη 2 3 επικές Χριστοπαναγιες για να είναι διαθέσιμες. Η σχετικότητα του χρόνου αφορά την έναρξη των σοβαρών υποχρεώσεων μας. Αν το Πρυτανείο ποντάρει στην συνέχεια του κοπαδιού για να πετάξει έξω τα χωριά, ας πάει πίσω τo upgrade. Αν ρισκάρει, πράγμα που το θεωρώ πιθανότερο με την γραμμή των κλόουν μπροστά από τον  (επιτέλους) κανονικό τερματοφυλακα, θα λάβει και τα μερακλιδικα μπινελίκια αν γίνει η κέντα. Η ψυχιατρική σαφώς και πρέπει να εμπλακεί όταν επανδρωνεις την ομάδα με κανονικούς ποδοσφαιριστές την Δευτέρα και απασφαλιζεις με Τζαβέλες την Τριτη

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ρήτρα επέκτασης συμβολαίου πλέον, τα έχουμε πεί χίλιες φορές και θα έπρεπε να το έχουμε μάθει με τον σκληρό τρόπο από την περίπτωση του Χριστοδουλόπουλου. Δεν υπάρχουν αυτά, εμπιστευόμαστε Στυλιανόπουλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βιαζόμαστε για στοπερ, ανεβαίνει ο Σβάρνας. Στο κέντρο ανεβαίνει ο Γαλανόπουλος, ενώ ο Μάνταλος με το νεο συμβόλαιο δείχνει άλλος άνθρωπος φέτος. Είμαστε σε καλό δρόμο , μη μεταγραφών 

Link to comment
Share on other sites

Οπως αναφέρει δημοσίευμα της ιστοσελίδας hitc.com, ο Γάλλος μέσος βρίσκεται ψηλά στην λίστα της Νιουκάστλ, η οποία ετοιμάζει πρόταση για την απόκτησή του, όταν μείνει ελεύθερος από την Σέλτικ.

Ωστόσο, από την πλευρά της ΑΕΚ υπάρχει σιγουριά ότι από την 1η Ιουλίου θα είναι δικό της ο Εντσάμ, καθώς υπάρχει συμφωνία για 4ετές συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Νιούκασλ = εχθρος της ΑΕΚ

Δάσκαλος έχει δώσει τον χρησμό του 

Δεν ανησυχούμε, δεν εφησυχάζουμε 

Link to comment
Share on other sites

Το δημοσίευμα για τον Εντσάμ

Συγκεκριμένα, το δημοσίευμα αναφέρει: «Μετά το τέλος του δανεισμού του στην Σέλτικ, ο Ολιβιέ Εντσάμ δεν θα επιστρέψει στην Σέλτικ. Η άφιξή του στην Μασσαλία προκάλεσε την παραίτηση του Αντρές Βίλας Μπόας, ο οποίος δεν ήθελε τον Γάλλο στην ομάδα.

Η αγγλική Νιουκάστλ ενδιαφέρεται για την απόκτησή του. Η Σέλτικ δεν θέλει να χάσει τον παίκτη ως ελεύθερο οπότε θα ζητήσει κάποια χρήματα για να τον παραχωρήσει. Υπό αυτές τις προϋποθέσεις, η Νιουκάστλ έχει αρκετές πιθανότητες να τον κάνει δικό της, με τον Στιβ Μπρους να ετοιμάζει πρόταση για την απόκτησή του».

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

Οπως αναφέρει δημοσίευμα της ιστοσελίδας hitc.com, ο Γάλλος μέσος βρίσκεται ψηλά στην λίστα της Νιουκάστλ, η οποία ετοιμάζει πρόταση για την απόκτησή του, όταν μείνει ελεύθερος από την Σέλτικ.

Ωστόσο, από την πλευρά της ΑΕΚ υπάρχει σιγουριά ότι από την 1η Ιουλίου θα είναι δικό της ο Εντσάμ, καθώς υπάρχει συμφωνία για 4ετές συμβόλαιο.

To άρθρο είναι 4 εβδομάδων, απλά το ανακινούν ξανά λόγω της ελευθέρας του παίκτη. Αν τον ήθελε η Νιούκαστλ σοβαρά δεν θα είχαμε ποτέ καμία ελπίδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

To άρθρο είναι 4 εβδομάδων, απλά το ανακινούν ξανά λόγω της ελευθέρας του παίκτη. Αν τον ήθελε η Νιούκαστλ σοβαρά δεν θα είχαμε ποτέ καμία ελπίδα.

Εγω πιστευω ΣΤΥΛ .  Αν τον ζητησει τωρα ομως τι γινεται? Γιαυτο καμια φορα αν δεν δουμε υπογραφες φοβομαστε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sergio Vargas21 said:

Εγω πιστευω ΣΤΥΛ .  Αν τον ζητησει τωρα ομως τι γινεται? Γιαυτο καμια φορα αν δεν δουμε υπογραφες φοβομαστε 

Και εγώ αυτόν πιστεύω. Αν τον ζητήσει τι να πω. Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει υπογράψει. Θα δούμε

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο Ν Τσαμ έχει υπογράψει ή απλά έχει συμφωνήσει προφορικά μαζί μας;  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Πρὶν ἀλέκτορα φωνῆσαι τρὶς ἀπαρνήσῃ με…

Οποιος τον τιγρην απαρνησαι εις τα σπατα εξορισεται, μαζευουσι ξυλαν , οψομεν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×