Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, nikos said:

https://www.gazzetta.gr/football/superleague/2017158/i-aek-enimerose-oti-aposyrei-endiaferon-tis-gia-entsam
 

Γκρινιαζουμε τώρα ή όχι; Τι να πεις..

Τιποτα δεν μπορεις να πεις. Νμιζω αποσυρουμε το ενδιαφερον γιατι χωθηκε η Νιουκαστλ και να μην φαμε την ηττα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

Καλα ας μας γραψει ο Στυλιανοπουλος τι και πως και απογοητευομαστε στην πορεια.

Δε νομίζω φίλε μου, μάλλον οριστικό είναι δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάμε για κάτι ακόμα καλύτερο αν δεν κάτσει του Γάλλου. Έχετε πίστη αδέρφια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα επαναλάβω το κλασικό: μέχρι να πέσουν υπογραφες καμια μεταγραφή δεν έχει τελειώσει.

Ας κόψουν τον λαιμό τους τώρα να δουν τι θα κάνουν. 1 παίκτη έχουν φέρει. Θελουμε αλλους 7-8 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Όχι ρε πούστη μου. Ελπίζω να είναι κάποια κίνηση τακτικής. Ξενερα ρε φίλε…

Μόνο αν ζήτησε λεφτά η Σελτικ έχει νόημα.

Link to comment
Share on other sites

Μας γαμησατε τις Κυριακές που έχουν μπάλα μας γαματε κ αυτές που δεν έχουν. 

Link to comment
Share on other sites

Ας φαμε Τζαβέλλα ηγέτη της άμυνας και Γαλανόπουλο κολόνα στα χαφ και ας αφήσουμε αυτά τα γούστα για κανενα από τους δύο γαύρους.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος χώθηκε και δίνει λεφτά στην Σελτικ, νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο.Τωρα βέβαια αυτές οι οψιον δεν ξέρω τι αξία έχουν αλλά και να μην έχουν θα τραβήξει η ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aussie said:

Ποιον κραζουμε; Μελ, Κονε, Εντσαμ, Σελτικ ή Μανταλο;

Δεν νομιζω να εχει ευθυνη ο εθναρχηες σε αυτο. Με οσα ξερουμε οσα του ζητησαν τα εδωσε. Και μπονους και συμβολαιο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sergio Vargas21 said:

Δεν νομιζω να εχει ευθυνη ο εθναρχηες σε αυτο. Με οσα ξερουμε οσα του ζητησαν τα εδωσε. Και μπονους και συμβολαιο

Ναι αλλά ο παίκτης δεν ήταν ελευθερος

Link to comment
Share on other sites

Η Οψιον ειναι μεχρι 30/6 Δεν την ασκησες ειναι ελευεθρος. Αν την ασκησει μετα μπλεκει το πραγμα. Ισως δινει τα φραγκα η Νιουκσταλ ισως η Νοτιγχαμ ...θα μαθουμε συντομα. Παντως εμεις δεν τον παιρνουμε

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Aussie said:

Ποιον κραζουμε; Μελ, Κονε, Εντσαμ, Σελτικ ή Μανταλο;

Τους γριναρηδες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ναι αλλά ο παίκτης δεν ήταν ελευθερος

Του ειπαν μενει ελευθερος 30/6

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Κάποιος χώθηκε και δίνει λεφτά στην Σελτικ, νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο.Τωρα βέβαια αυτές οι οψιον δεν ξέρω τι αξία έχουν αλλά και να μην έχουν θα τραβήξει η ιστορία.

Ναι αλλά γιατί να δίνει κάποιος λεφτά στην Σέλτικ ενώ μπορεί να τον πάρει ελεύθερο;

Link to comment
Share on other sites

Από την εξέλιξη με τον παίχτη θα φανεί και το μέγεθος της ξεφτίλας. Μπορεί απλά να μυρίστηκε ψητό η Σέλτικ, μπορεί να θέλει ψαλίδι για τον Μπάρκα, μπορεί χίλια δυο…

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το επιχείρημα "δεν μπορούμε να περιμένουμε άλλο" δεν πείθει,

Δηλαδή μπορούμε να περιμένουμε για μπάκ, για 6αρι για φορ και εξτρέμ αλλά δεν μπορούμε να περιμένουμε για Εντσαμ, λίγο κουλό μοιάζει.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή περιμέναμε τον Εντσάμ ένα μήνα και θυμηθήκαμε να αποσυρθούμε 4 μέρες πριν την 1η Ιουλίου;

Δεν το αποκλείω να μυρίστηκε ψητό η Σέλτικ και μεις να παίζουμε παιχνίδια τακτικής

Όπως και να χει αν δεν κλείσει ο παίκτης το φιάσκο και η ξενέρα θα ναι τεράστια, από τη στιγμή που η υπόθεση δεν εξαρτιόταν αποκλειστικά από εμάς έπρεπε να υπάρχει plan b με παίκτη εφάμιλλης αξίας

Link to comment
Share on other sites

Στην ομάδα υπάρχουν άνθρωποι που έβγαλαν την  μεταγραφή ως σίγουρη. Για αυτό μας το είπε ως σίγουρο και ο Στυλ.

Απο εκεί και περα οι ίδιοι άνθρωποι λενε ως σίγουρη την απόκτηση Αραουχο (ενώ η ομάδα του ζητάει τα διπλα) και κάποια στιγμή είπαν και σίγουρη την μεταγραφή Βρανιες.

Με λιγα λόγια έχουμε να κάνουμε με υπεραισιοδοξους που χανουν την αξιοπιστία τους με τόση αισιοδοξία που βγάζουν. 
Τωρα αν το πρόβλημα είναι ο Κονε, ο Παπαδημητριου ή ο Φουφουτος, δεν θα να μπαίνουμε στα ίδια τρυπακια κάθε χρόνο.

Ας δει αυτος που τους έφερε ποιος φταίει. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×