Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2021-22


George_D
 Share

Recommended Posts

Εχουμε φαει παρα πολλα γκολ στα οποια οι αντιπαλοι σουταρουν ελευθεροι. Δε νομιζω οτι φταιει ο Μπουκοβινας.

Link to comment
Share on other sites

Αψυχοι κι εδω. 

Σου δειχνει και την φανελα ο πρωην παικτης σου, Μπαουερ.

Link to comment
Share on other sites

Χανουμε απο υους πρωην μας Μπαουερ, Δομπρη και Αραπακοπουλο. + τον πιτσιρικα που αφηνουν στα εξτρεμ τον Παπαβασιλη

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το αφησαμε γο τερμα αυτο να το παρει ο γαβροε;

Link to comment
Share on other sites

Χασαμε...Να ρωτήσω τωρα εγω, τι του καναμε του Μπαουερ και βγαζει τετοιο μίσος και παθος απεναντι μας? Ο βρωμο αλογομουρης το πηρε μονος του... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ονειρική χρονιά σε όλα τα αθλήματα....

Τι κάναμε Θεέ μου??

Ξέρω ξέρω @Kostas21 there's no such thing like karma 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Iniochos said:

Χασαμε...Να ρωτήσω τωρα εγω, τι του καναμε του Μπαουερ και βγαζει τετοιο μίσος και παθος απεναντι μας? Ο βρωμο αλογομουρης το πηρε μονος του... 

Προφανώς δεν έφυγε τόσο πολιτισμένα όσο "λέγανε" οι ανακοινώσεις της αποχώρησης.

Πιθανότατα τον διώξαμε για να παίξει ο Μπουκοβινας που εδώ και ένα μήνα είναι πρώην παίκτης μας.

Αυτή η ομάδα και αυτός ο σύλλογος από όπου και να τον πιάσεις ζεχνει πτωματιλα και κουραδομαγκια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαουερ ηρθε στη μεση της χρονιας στο γαυρο, προφανως ειδαν την ευκαιρια και τον αρπαξαν. Στο προηγουμενο ματς ηρωας ηταν ο αλλος τους τερματοφυλακας.

Προφανως ομως κατι δεν κανουμε σωστα στην επιθεση, σπανια βρεθηκε παικτης μας να σουταρει ελευθερος σε αντιθεση με τους αντιπαλους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×