Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2021-22


George_D
 Share

Recommended Posts

Εχουμε φαει παρα πολλα γκολ στα οποια οι αντιπαλοι σουταρουν ελευθεροι. Δε νομιζω οτι φταιει ο Μπουκοβινας.

Link to comment
Share on other sites

Αψυχοι κι εδω. 

Σου δειχνει και την φανελα ο πρωην παικτης σου, Μπαουερ.

Link to comment
Share on other sites

Χανουμε απο υους πρωην μας Μπαουερ, Δομπρη και Αραπακοπουλο. + τον πιτσιρικα που αφηνουν στα εξτρεμ τον Παπαβασιλη

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το αφησαμε γο τερμα αυτο να το παρει ο γαβροε;

Link to comment
Share on other sites

Χασαμε...Να ρωτήσω τωρα εγω, τι του καναμε του Μπαουερ και βγαζει τετοιο μίσος και παθος απεναντι μας? Ο βρωμο αλογομουρης το πηρε μονος του... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ονειρική χρονιά σε όλα τα αθλήματα....

Τι κάναμε Θεέ μου??

Ξέρω ξέρω @Kostas21 there's no such thing like karma 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Iniochos said:

Χασαμε...Να ρωτήσω τωρα εγω, τι του καναμε του Μπαουερ και βγαζει τετοιο μίσος και παθος απεναντι μας? Ο βρωμο αλογομουρης το πηρε μονος του... 

Προφανώς δεν έφυγε τόσο πολιτισμένα όσο "λέγανε" οι ανακοινώσεις της αποχώρησης.

Πιθανότατα τον διώξαμε για να παίξει ο Μπουκοβινας που εδώ και ένα μήνα είναι πρώην παίκτης μας.

Αυτή η ομάδα και αυτός ο σύλλογος από όπου και να τον πιάσεις ζεχνει πτωματιλα και κουραδομαγκια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαουερ ηρθε στη μεση της χρονιας στο γαυρο, προφανως ειδαν την ευκαιρια και τον αρπαξαν. Στο προηγουμενο ματς ηρωας ηταν ο αλλος τους τερματοφυλακας.

Προφανως ομως κατι δεν κανουμε σωστα στην επιθεση, σπανια βρεθηκε παικτης μας να σουταρει ελευθερος σε αντιθεση με τους αντιπαλους.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×