Jump to content

Βελέζ Μόσταρ-Α.Ε.Κ. (Conference League, B' Προκρ.Γύρος- 1ο ματς): 22/07/21, 21:30


George_D
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μπακάκη   

23 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Τζαβέλλας
    • Σιμάνσκι
    • Σάκχοφ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ανσαριφάρντ
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Μιτάι
      0
    • Αραούχο
    • Λε Ταλέκ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
    • Τζαβέλλας
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Σάκχοφ
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Μιτάι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Λε Ταλέκ
      0


Recommended Posts

Σχολιο στο 365:

Kαλημερα αλανια,για το αγωνιστικο δεν θα πω κατι,παιζουμε στο μεγαλυτερο μερος της χρονιας εδω και 3 χρονια το ιδιο ποδοσφαιρο...Ψιλοφοβικο θα ελεγα,μην πεσετε και με φατε δεν λεω χεσμενο...Αλλα ρε μαγκες χασαμε απο την Μοσχαρ και τον Brandao που φοραγε το ΣΠΑΣΟΥΑΡ για σορτσακι,κριμα...

😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Τι λέει πάλι αυτό το πουστράκι ο τσατάλης ?  Μωρή όρθια κουράδα δε ντρέπεσαι ?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρευτείτε με τους θεσμούς. Πριν από κάποια χρόνια αυτές τις ομάδες τις πνίγαμε στο νεροχύτη για να μην χαλάσει το ποδόσφαιρο. Δεν έχεις το επίπεδο να ανταγωνιστείς την Lady Gaga, κατανοητό. Σε βάλανε σε όμιλο με τον Γρηγόρη Πετράκο, τεκάν με όσους κάνουν καριέρα σε κρουαζιερόπλοια. Έχει και πιο κάτω για να νιώθουμε άνετα, Κάτμαν, Τζούλια Αλεξανδράτου. Δεν είναι συγκριτικό το δίλημμα. Οι μπάμιες είναι μια αθλιότητα. Δεν τις βάζεις σε παλάντζα με cat food για να παραμυθιαστείς ότι τρως κάτι το γευστικόν. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Πάρτο πίσω αυτό για τις μπαμιες.

Δε ξέρετε να μαγειρευετε μπάμιες κ σας φταίνε τα υλικά. 

Μπαμιες ftw

Και η σελινόριζα ήταν στη black list Μέχρι που την έφτιαξα πουρέ με κουρκουμά και κόκκινο μήλο

Με τις μπάμιες έχω δοκιμάσει τα πάντα. Δεν!

Link to comment
Share on other sites

Θα έβαζα ενα ποτ πουρί από Σβάρνα αλλά είναι πολλές οι εικόνες κ θα μπλοκάρει το... σύστημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Bhindi masala καντες

Στο τηγάνι με μπαχαρικά..

Πρέπει να ήταν η 3η ή 4η προσπάθεια

Μέχρι γάλα καρύδας και λάιμ τις  έχω φουντάρει να κάνουν παρέα με το μαριναρισμένο κοτόπουλο

Μόνο σε τσιζ κέικ δεν τις έχω χώσει 

Τι να πω; 

Link to comment
Share on other sites

επίσης, ας πει κάποιος στον Μιλο να φοράει μπλουζάκι 2 νούμερα μεγαλύτερο από το χθεσινό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, agelos said:

επίσης, ας πει κάποιος στον Μιλο να φοράει μπλουζάκι 2 νούμερα μεγαλύτερο από το χθεσινό.

Παιζει και να χει παρει 5-6 κιλα απ οταν τα παρηγγειλε. Αλλιως ειναι σχολης Καρντοσο και αυτος και του αρεσουν τα εφαρμοστα.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω ο Δηματος να έχει ενημερώσει τους ποσοσφαιριστες ότι χρειαζόμαστε 2 γκολ διαφορά για να περάσουμε σύμφωνα με τις ντιρεκτιβες της ουεφα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ποντάρω σε κάτι είναι ότι όσο θυμάμαι την ΑΕΚ στην Ευρώπη μια φορά πατήσαμε την μπανανοφλουδα σε δίπλα ματς, τότε με την Ομόνοια.Ακομα και η ΑΙΚ Στοκχόλμης ήταν μια σοβαρή ομάδα οπως και η Τραμπζονσπορ που σε μπάτζετ μας είχε χωρίς συζήτηση, άσχετα που μένουμε στην ρεβάνς.Οι προηγούμενες επιδόσεις βέβαια δεν εγγυονται τις επομενες όταν υπάρχει τέτοιο downgrade στην ομάδα αλλά και πάλι θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι από την Βελεζ εστω κι ετσι, έστω και οριακά.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Man Of Faith said:

Ελπίζω ο Δηματος να έχει ενημερώσει τους ποσοσφαιριστες ότι χρειαζόμαστε 2 γκολ διαφορά για να περάσουμε σύμφωνα με τις ντιρεκτιβες της ουεφα.

Και να τους ενημερώσει δεν είμαστε σίγουροι ότι θα το κατάλβουν...

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Man Of Faith said:

Ελπίζω ο Δηματος να έχει ενημερώσει τους ποσοσφαιριστες ότι χρειαζόμαστε 2 γκολ διαφορά για να περάσουμε σύμφωνα με τις ντιρεκτιβες της ουεφα.

Και να τους ενημερώσει δεν είμαστε σίγουροι ότι θα το καταλάβουν...

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Man Of Faith said:

Αν ποντάρω σε κάτι είναι ότι όσο θυμάμαι την ΑΕΚ στην Ευρώπη μια φορά πατήσαμε την μπανανοφλουδα σε δίπλα ματς, τότε με την Ομόνοια.Ακομα και η ΑΙΚ Στοκχόλμης ήταν μια σοβαρή ομάδα οπως και η Τραμπζονσπορ που σε μπάτζετ μας είχε χωρίς συζήτηση, άσχετα που μένουμε στην ρεβάνς.Οι προηγούμενες επιδόσεις βέβαια δεν εγγυονται τις επομενες όταν υπάρχει τέτοιο downgrade στην ομάδα αλλά και πάλι θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι από την Βελεζ εστω κι ετσι, έστω και οριακά.

Και εμένα μου θύμησε την ομόνοια αλλα το καλό είναι ότι τώρα ο επαναληπτικός είναι εντός . 

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 κυβερνητικά σάιτ παιζουν θέμα με τις 5 προκρισεις που έχασε με 1 γκολ διαφορά αλλά περασε. Δεν μας είπαν ποσα έχασε με 1 γκολ διαφορά αλλά αποκλείστηκε 

Link to comment
Share on other sites

Τεράστια νήλα η χθεσινή, μαύρη σελίδα στην ιστορία της ομάδας. Δεν θέλω να σκέφτομαι αποκλεισμό γιατί τότε γινόμαστε και επίσημα χωριό της Ευρώπης. Ιστορικό βάθος, δεν έχω ξαναδεί την ομάδα σε χειρότερη κατάσταση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SpiRos said:

Τεράστια νήλα η χθεσινή, μαύρη σελίδα στην ιστορία της ομάδας. Δεν θέλω να σκέφτομαι αποκλεισμό γιατί τότε γινόμαστε και επίσημα χωριό της Ευρώπης. Ιστορικό βάθος, δεν έχω ξαναδεί την ομάδα σε χειρότερη κατάσταση.

Θα αποκλειστουμε γιατι ειναι καλυτερη ομαδα αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Θα αποκλειστουμε γιατι ειναι καλυτερη ομαδα αυτοι.

Μπορεί και να είναι, δεν έχω ιδέα, αλλά πρέπει να το σώσουμε πάση θυσία, να κρατήσουμε τα προσχήματα. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, SpiRos said:

Τεράστια νήλα η χθεσινή, μαύρη σελίδα στην ιστορία της ομάδας. Δεν θέλω να σκέφτομαι αποκλεισμό γιατί τότε γινόμαστε και επίσημα χωριό της Ευρώπης. Ιστορικό βάθος, δεν έχω ξαναδεί την ομάδα σε χειρότερη κατάσταση.

Ο αποκλεισμός αν έρθει θα είναι ζορικος και μαύρη σελίδα, η ήττα όχι και αν περάσουμε θα έχει ξεχαστεί.Απλα να θυμόμαστε ότι εύκολο ευρωπαϊκό ματς για μας και όχι μόνο για μας δεν υπάρχει και όποτε συμβαίνει δεν είναι ο κανόνας.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

@Bukowski διαβασες σχολιασμο απο the snitch; 😂

Να υποθεσω εκατσε και το δε ματς ε; Εντελως τυχαια ολο κατι τετοια ματς καθεται βλεπει. Αυτα με Βολφσμπουργκ, Μπριζ, Γαυρο επι Χιμενεθ κλπ τα χανει. Ατυχος πολυ ο Σνιτς 🤡

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Να υποθεσω εκατσε και το δε ματς ε; Εντελως τυχαια ολο κατι τετοια ματς καθεται βλεπει. Αυτα με Βολφσμπουργκ, Μπριζ, Γαυρο επι Χιμενεθ κλπ τα χανει. Ατυχος πολυ ο Σνιτς 🤡

Afou parakalaei na klhrothei h A.E.K me thn Liverpool gia na mas valei 8 o Salah. 3 xronia to oneirevete kai den tou kathete.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, felman said:

Afou parakalaei na klhrothei h A.E.K me thn Liverpool gia na mas valei 8 o Salah. 3 xronia to oneirevete kai den tou kathete.

Γενικα το χει παει σε αλλο λεβελ γραφικοτητας. Περιπτωσαρα μεγαλη. Ο τυπος ειναι σε μονιμο παραληρημα μεγαλειου, μιλαμε για κλαμα. Και ολο και χειροτερευει... Την αλλη φορα πχ εγραφε πως του χαν προτεινει να μπλεξει με την ΑΕΚ διοικητικα αλλα ειχε αρνηθει γιατι "που να μπλεκεις", 50 χρονων μαλακας και υπονοει οτι τρωει και πινει με εφοπλιστες με τους οποιους εχει παιδικες φιλιες, με παλιους και νεους θρυλους του Anfield αλλα και ηθοποιους. Οτι καθεται ο Βαγγελας πχ και συζηταει μαζι του για τον Γκαρσια. Μονο οτι του τον εχει χρισει Sir η Βασιλισσα δεν εχει γραψει ακομα.🤡

ΥΓ: Το πιο αστειο ειναι οτι υποτιθεται αποχωρησε απο το blog γιατι παραηταν παρακατιανο για την αυτου μεγαλειοτητα και παρα τα οσα φοβερα και τρομερα ζει και βιωνει καθημερινα καπου μεταξυ ΗΒ, Μπρονξ, Διονυσου, Ουασινγκτον και Ανφιλντ βρισκει παντα λιγο χρονο να γραφει σε αψογα αγγλικα και μετριοτατα ελληνικα μια υπερσεντοναρα για "το αεκ". 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×