Jump to content

ΑΕΚ - Velez Mostar (Europa Conference League B' Προκρ.Γύρος- 2o ματς): 29-7-2021, 21:00, CosmoteSport 1


Araujo21
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Σβάρνα   

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σάκχοφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σβάρνα (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
    • Σβάρνας
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

Αμα θελουμε διαιτησια να περασουμε την Βελεζ ας το κλεισουμε το μαγαζακι του πεπονιαρη 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Αμα θελουμε διαιτησια να περασουμε την Βελεζ ας το κλεισουμε το μαγαζακι του πεπονιαρη 

Εγω ειπα τι κανεις αν θες να το δεσεις απο παντου και να μην σου ακυρωθει κανα γκολ οπως το προχτεσινο, οχι οτι θες διαιτησια.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω το άγχος κ τα μούτρα των παικτών μας να μην οδηγεί σε... κορονοϊό. Λέω εγώ τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Μερακλιδικη παράταση με Μαχαιρες και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις  αν το δίδυμο Τσινο - Καριμ δεν καθαρίσει την μπουγάδα μέχρι το 90.. Αν παίξει ακύρωση θα θες 2 + 1 γκολ, το σύνολο 3. Τα βάζεις στις ξαπλώστρες της Β Μυκόνου; 

Link to comment
Share on other sites

με τα εισιτήρια του παιχνιδιού, τι παίζει; καμία ανακοίνωση ακόμα.

τέλη Ιουλίου με 40 βαθμούς στο ονειρικό οακα. προβλέπεται σουπερ βραδιά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα είμαι Αθήνα, αλλά αν θυμάμαι σωστά πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες από τον πλήρη εμβολιασμό για να μπεις. Ξέρει κάποιος αν ισχύει αυτό; όχι ότι υπάρχει περίπτωση η ΑΕΚ να καταφέρει να ελέγξει κάτι τέτοιο, αλλά λέμε τώρα

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, stavros 9-11 said:

Δεν θα είμαι Αθήνα, αλλά αν θυμάμαι σωστά πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες από τον πλήρη εμβολιασμό για να μπεις. Ξέρει κάποιος αν ισχύει αυτό; όχι ότι υπάρχει περίπτωση η ΑΕΚ να καταφέρει να ελέγξει κάτι τέτοιο, αλλά λέμε τώρα

Έτσι είναι ή να έχεις νοσήσει τους τελευταίους 6 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύτηκα, νόμιζα ότι είναι ανακοίνωση για τα απλά εισιτήρια.

27 minutes ago, agelos said:

με τα εισιτήρια του παιχνιδιού, τι παίζει; καμία ανακοίνωση ακόμα.

τέλη Ιουλίου με 40 βαθμούς στο ονειρικό οακα. προβλέπεται σουπερ βραδιά.

Με φόντο το ΟΑΚΑ και τον αγώνα της Πέμπτης με την Βελέζ Μόσταρ, αλλά και τα εισιτήρια διαρκείας της επόμενης σεζόν στη Νέα Φιλαδέλφεια, αρχίζει από αύριο Δευτέρα 26 Ιουλίου η ελεύθερη διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της σεζον 2021-22, μετά την ολοκλήρωση της περιόδου προτίμησης των παλαιών κατόχων

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Macross said:

Πιστοποίηση wifi 5G έχετε κύριος που μου θετε και ΟΑΚΑ by hot night!

πιστοποίηση 5G εδώ και 3 εβδομάδες. πλεον έχω φορτώσει και ML επάνω. πετάω.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, CHⓇIS said:

Θα παει κανεις η @@?

Θα είμαι εγώ και αν στραβώσει έχει να πέσει μπινελίκι . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, CHⓇIS said:

Θα παει κανεις η @@?

αν δεήσουν και βγάλουν εισιτήρια, ναι.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stavros 9-11 said:

Δεν θα είμαι Αθήνα, αλλά αν θυμάμαι σωστά πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες από τον πλήρη εμβολιασμό για να μπεις. Ξέρει κάποιος αν ισχύει αυτό; όχι ότι υπάρχει περίπτωση η ΑΕΚ να καταφέρει να ελέγξει κάτι τέτοιο, αλλά λέμε τώρα

Καλά μην ελπίζεις σε ανοσία απέναντι σ αυτήν την ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

5️⃣1️⃣1️⃣ ημέρες μετά! 

Επιστρέφουμε με ασφάλεια στις εξέδρες του ΟΑΚΑ! 
Διαβάστε τις αναλυτικές οδηγίες και αγοράστε ηλεκτρονικά το εισιτήριό σας για τον αγώνα με τη Βελέζ!

🔗 Διαβάστε περισσότερα: https://www.aekfc.gr/newsdetails/ta-eisitiria-gia-ton-agona-aek-velez-mostar-126728.htm?lang=el&path=-1601023750

Link to comment
Share on other sites

<< Με τη μόνη διαφορά ότι για την ηλικιακή ομάδα 15-17 από τη στιγμή που έχει ανοίξει η πλατφόρμα εμβολιασμού, απαιτείται πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης. >>

 

Μας κοροϊδεύουν; Η πλατφόρμα άνοιξε 15/7, πότε να κλείσει ο άλλος ραντεβού και να κάνει και δύο δόσεις για να έχει πιστοποιητικό εμβολιασμού στις 29/7 που είναι ο αγώνας; Είναι εντελώς ηλίθιοι;

Link to comment
Share on other sites

Ωραια δεν τα λενε;

https://www.enwsi.gr/1027881/aek/aek-podosfairo/as-perasoyme-tin-pempti-ki-echei-o-theos.html?utm_source=internal&amp;utm_medium=home_section

Μερικα αποσπασματα:

1) Η αίσθηση με την οποία περιμένω την ρεβάνς με την Βελέζ, δεν διαφέρει πολύ με την αίσθηση με την οποία περιμένω γενικά την σεζόν. Δύσκολες στιγμές μας περιμένουν εκτιμώ, που θα χρειαστούν κι άλλα αποθέματα υπομονής. Βεβαίως το συγκεκριμένο ματς υπό προϋποθέσεις λόγω της δυναμικότητας του αντιπάλου μπορεί να γίνει εύκολο, αλλά ξεκινάει ως δύσκολο.

2) Στα άκρα της άμυνας τα γνωστά. Μπορείς ενδεχομένως να ελπίζεις σε ένα παραπάνω κίνητρο λόγω της πίεσης της πρόκρισης και της αύρας του εντός έδρας. Ο Μπακάκης δεν μπορεί να δώσει πολλά περισσότερα σε σχέση με το πρώτο ματς, αλλά αν δώσει τα ίδια λογικά θα είναι αρκετά για το συγκεκριμένο. Ο Λόπες, αν ξεκινήσει, σίγουρα απέναντι στην Βελέζ μπορεί να δώσει περισσότερα. Αν πιάσει ένα ανεκτό επίπεδο απόδοσης, που λόγω ΟΑΚΑ ίσως να μπορεί να το πιάσει, εδώ ενδεχομένως να έχουμε άλλη μια σημαντική διαφορά από το πρώτο ματς.

3) Μετά τα πράγματα θα είναι ακόμη πιο δύσκολα. Και λογικά το μόνο όπλο που θα έχεις παραπάνω, θα είναι το ένα ματς που θα έχουν πάρει στα πόδια τους οι τέσσερις. Η πρώτη αναμέτρηση με την Έλφσμποργκ, θα είναι πολύ κοντα για να υπολογίζεις σε διαφορά που θα κάνουν προσθήκες. Εκτός αν η ΑΕΚ μέσα σε λίγα 24ωρα πάρει έτοιμο αριστερό εξτρέμ κι έτοιμο δεξί μπακ. Ή αν έχει έρθει και μπορεί να παίξει και ο Χατζισαφί, που όπως είμαστε δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά για το ποια θα είναι αρχικά η θέση που θα καλύψει.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα μας πούνε δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά την δεδομένη στιγμή, να τελειώσει η χρονιά και να πάμε στην μεταγραφική περίοδο να διορθωθουν τα λάθη.

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι νοιωθω 

Κάτι ευθείαν κοιτάμε την επόμενη 

Πάλι επιταγές πάλι στο συρτάρι 

Ένα πράγματα θα μένει ακουνητο μόνο να απορροφήσει όλα τα μπινελικα σαν σφουγγάρι .

Ο Μανταλος 

Link to comment
Share on other sites

Αύριο βράδυ θα κοιμηθούμε ήσυχα ή θα αναλάβει άλλος χρήστης του ΚΜ την σκυταλη και θα μας ξενυχτησει;

Link to comment
Share on other sites

Tι να προβληματίζει τον Ανδρέα; Τι μπορεί να γραφεί στο τετράδιο του σε μια συνέντευξη τύπου; 

ΑΕΚ: Εικόνες από τη συνέντευξη Τύπου Μιλόγεβιτς-Ανσαριφάρντ ενόψει Βελέζ

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×