Jump to content

ΑΕΚ - Velez Mostar (Europa Conference League B' Προκρ.Γύρος- 2o ματς): 29-7-2021, 21:00, CosmoteSport 1


Araujo21
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Σβάρνα   

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σάκχοφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σβάρνα (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
    • Σβάρνας
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

Just now, Hoffman21 said:

Εγω θα περιμενω την ολοκληρωση του ροστερ παντως πρωτου ενταξω τον κοουτς στο club του κλοουνισμου, αυτη τη στιγμη αυτους εχει-αυτους βαζει.

Κι εσυ @Bukowski ησουν της αποψης να μην ξεκινησει Βρανιες-Λε Ταλεκ-Αραουχο γιατι δεν ηταν στη προετοιμασια. Μην μου πεις τωρα ας εβαζε Ρουκουνακη/Σαμπανατζοβιτς-Μιτογλου (που περασε κορονα και εχασε προετοιμασια) γιατι θα κλοουνιζεις.

Εννοειται πως ημουν αυτης της αποψης και ναι ας εβαζε Ρουκουνακη/Σαμπα και Μητογλου.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1989 generation said:

Θα περάσουν, δεν είναι τόσο ηλίθιοι 

Καλα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Εγω θα περιμενω την ολοκληρωση του ροστερ παντως πρωτου ενταξω τον κοουτς στο club του κλοουνισμου, αυτη τη στιγμη αυτους εχει-αυτους βαζει.

Κι εσυ @Bukowski ησουν της αποψης να μην ξεκινησει Βρανιες-Λε Ταλεκ-Αραουχο γιατι δεν ηταν στη προετοιμασια. Μην μου πεις τωρα ας εβαζε Ρουκουνακη/Σαμπανατζοβιτς-Μιτογλου (που περασε κορονα και εχασε προετοιμασια) γιατι θα κλοουνιζεις.

Σαμπανατζοβιτς είναι η χρονιά του φετος.

Μπορεί και οχι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μια χαρα φταιει ο Μιλογεβιτς που ενω ειναι σαφες πως δεν εκτιμαει ιδιαιτερα τον Σβαρνα (λογικο) εφτασε στο δευτερο μολις επισημο παιχνιδι να εξαρταται το κεφαλι του απο τις διαθεσεις της παρεας του Σβαρνα.

Εγώ που τους βρίζω ολους αυτους μερα νύχτα, αυτους θα έβαζα που διαβαζω.

Εσυ τώρα λες να κατεβάσει ενδεκάδα που κανεις δεν ξέρει πώς θα στεκόταν.
Σεβαστο, αλλά θεωρω ότι είναι ελαφρως πιο safe αυτό που κάνει. Εμενα δεν θα μου φταίει αυτος αν κατεβει έτσι παντως.

Αποψη μου.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εννοειται πως ημουν αυτης της αποψης και ναι ας εβαζε Ρουκουνακη/Σαμπα και Μητογλου.

Μητογλου περασε κωρονα εχασε τη προετοιμασια, οι αλλοι 2 ειναι επιπεδου ακαδημιων.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εμενα δεν θα μου φταίει αυτος αν κατεβει έτσι παντως.

 

 

Ενας φταιει για ολα τα τελευταια 3 χρονια.

Ολοι ξερουμε ποιος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hoffman21 said:

Μητογλου περασε κωρονα εχασε τη προετοιμασια, οι αλλοι 2 ειναι επιπεδου ακαδημιων.

Ε δες υγιη Σβαρνα λοιπον.

(Μητογλου επαιξε στο φιλικο "προβα τζενεραλε")

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Εννοειται πως ημουν αυτης της αποψης και ναι ας εβαζε Ρουκουνακη/Σαμπα και Μητογλου.

και θα τρωγε 4

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Αν το ειχε κανει δεν θα ξεκινουσε σε ολα τα φιλικα και το επισημο Τσιντωτα, Μπακακη, Σβαρνα και Μανταλο αλλα Γκινη, Ραντονια, Μητογλου/Λατσι και Τανκοβιτς.

Απλά αν έβαζε όλους αυτούς θα είχαν βρει όλοι το αλλοθί τους. Είπαμε δεν πήραμε εκκαθαριστή αλλά προπονητή. Αυτή την δουλειά έπρεπε να την κάνει ο Μελ. Δεν την έκανε για τους λόγους του και επίσης έβαλε κ εμπόδια στο έργο του προπονητή με την κωλυσιεργία του στις μεταγραφές. Τα μανταλάκια είναι καινούρια κ τον περιμένουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας βλέπω πολύ γνωστες της ευρωπαϊκής ιστορίας της ΑΕΚ.Η χρόνια ομοιάζει ευρωπαϊκά και πιθανόν και ελληνικά με το έπος της Τιφλίδας.

Ε θυμαστε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ε δες υγιη Σβαρνα λοιπον.

(Μητογλου επαιξε στο φιλικο "προβα τζενεραλε")

Εγω προσωπικα Βρανιες θα ηθελα να δω (κι ας ηταν με 1 προπονηση)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Εγω προσωπικα Βρανιες θα ηθελα να δω (κι ας ηταν με 1 προπονηση)

Και μολις επαιρνε τον τετρακεφαλο στο χερι στο τριτο σπριντ θα τον ξαναεβλεπες απο Οκτωβρη.

Link to comment
Share on other sites

Ότι κάνει ο Αστέρας τώρα μπορούμε να το κάνουμε κ εμείς. Η Έλφσμποργκ αν περάσουμε τους Βόσνιους θα είναι πιο εύκολη κατάσταση. Αρκεί να είμαστε πλήρεις κ με τον Γαλανόπουλο μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Και Βελεζ θα περάσουμε και Ελφσμποργκ θα περάσουμε, για πιο μετά δεν ξέρω αλλά τι να το κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει για δεξι μπακ ο Βράνιες. Όχι οτι κανει ο Μπακακης βεβαια.

Για μένα η σειρά είναι η εξής

Τέρμα Στανκοβιτς Τσιντώτας

Δεξια Ντατσένκο Μπακακης Ραντόνια

Αριστερά Λοπες Μιται

Δεξι στοπερ Βρανιες Μητογλου Σβαρνας

Αρ.στοπερ Τζαβέλλας Λατσι

Θεση Λε ταλέκ : Λε ταλεκ

Αμυντικογενή χαφ Σιμοες Γαλανοπουλος

Κεντρικα χαφ Σιμανσκι Σαχοφ

Επιθετικά χαφ τανκοβιτς Μανταλος

Δεξιος μεσοεπιθετικος Γκαρσια

Αρ. Μεσοεπιθετικος τανκοβιτς αλμπανης μαχαιρας

Επιθεση Αραούχο Ανσαριφαρντ.

 

Είναι δυστυχώς το πουλ τον παικτών γεματο με παίκτες για πουλ

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Ότι κάνει ο Αστέρας τώρα μπορούμε να το κάνουμε κ εμείς. Η Έλφσμποργκ αν περάσουμε τους Βόσνιους θα είναι πιο εύκολη κατάσταση. Αρκεί να είμαστε πλήρεις κ με τον Γαλανόπουλο μέσα.

Γαλανοπουλος με τοση αποχη απο ομαδικες προπονησεις σιγα μην ειναι ετοιμος για αγωνα τις επομενες 15 ημερες.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα δούμε τα λεφτά του τίγρη στο γήπεδο,😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Και Βελεζ θα περάσουμε και Ελφσμποργκ θα περάσουμε, για πιο μετά δεν ξέρω αλλά τι να το κανεις;

Η ΑΕΚ πρέπει να περάσει στους ομίλους, 6 ματς. Έναν στόχο έχει για φέτος. Τα υπόλοιπα είναι για αυτούς που κάνουν μεταγραφές κ στηρίζουν προπονητές κ ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Η ΑΕΚ πρέπει να περάσει στους ομίλους, 6 ματς. Έναν στόχο έχει για φέτος. Τα υπόλοιπα είναι για αυτούς που κάνουν μεταγραφές κ στηρίζουν προπονητές κ ομάδα.

Νομίζω στα πλέι οφ θα είναι δυνατός ο αντιπαλος

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Νομίζω στα πλέι οφ θα είναι δυνατός ο αντιπαλος

Ειμαστε στο γκρουπ των ισχυρων αλλα οταν χανεις απο χωρια τυπου Βελεζ ειναι θεωρητικο το "ισχυρος"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Ειμαστε στο γκρουπ των ισχυρων αλλα οταν χανεις απο χωρια τυπου Βελεζ ειναι θεωρητικο το "ισχυρος"

Είναι σίγουρο αυτο;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Νομίζω στα πλέι οφ θα είναι δυνατός ο αντιπαλος

Δεν ξέρω μπορεί κ να είναι αν φτάσουμε ως εκεί. Αλλά δεν νοείτε ακόμη κ αν τα καναμε σκατά στο πρώτο ματς, ακόμη κ αν μετά πρέπει να αντιμετωπίσουμε μια καλή σουηδική ομάδα να μην φτάσουμε εκεί. Αν κάτσει η Τραμπζον εκεί που έχει ρίξει δεκάδες εκατομμύρια φέτος οκ. Αλλά όχι να δικαιολογούμε τα πάντα. Ένας γαμημένος στόχος είναι με ομάδες χαμηλότερου επιπέδου από το δικό μας μέχρι τώρα. Εχουμε διαλύσει τα πάντα. Πρωταθλητισμό δεν κάνουμε, κύπελλα δεν παίρνουμε, ντέρμπι δεν κερδίζουμε, ε αν δεν μπορούν να περάσουν κ 2 γύρους στην Ευρώπη με ομάδες που έχουν μπάτζετ Αστέρα κ κάτω να πάνε να γαμηθούν. Όλοι από την κορυφή μέχρι τον πάτο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×