Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Duck_Season said:

Κάτι που βλεπει ο τελευταίος οπαδός του κέρλινγκ το Μάιο το ανακαλύπτουν οι άριστοι 41 Αυγούστου 

Μιτάι  next big thing 

Λες και είμαστε τα τσικο του Ροτσα

Αρκουδεηδες 

Το κερλινγκ είναι και γαμώ τα αθλήματα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε κρεατοβεργα που εχουν να ρουφηξουν φετος οι γαυροι και τα φιλογαυρα ορφανα του ΝιΚΟΚΑιδη.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geologos said:

Το κερλινγκ είναι και γαμώ τα αθλήματα 

Κάποια στιγμή θα το δοκιμάσω κι αυτό, είναι στην λίστα.

Link to comment
Share on other sites

θα σας δωσω κι εγω μια προβλεψη και θα δουμε ποιος απο εμενα και τον στυλιανοπουλο θα ειναι πιο ακριβης. Λοιπον, θα παρουμε αριστερο μπακ που θα εχει σαν καλο ποδι το ΑΡΙΣΤΕΡΟ

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, George_D said:

θα σας δωσω κι εγω μια προβλεψη και θα δουμε ποιος απο εμενα και τον στυλιανοπουλο θα ειναι πιο ακριβης. Λοιπον, θα παρουμε αριστερο μπακ που θα εχει σαν καλο ποδι το ΑΡΙΣΤΕΡΟ

Αν έχει ως καλό το μεσαίο, ακόμα καλύτερα!

 

ΦΕΡΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΕΚΙΝΑΜΕ! ΑΝΤΕ ΡΕ, ΜΑΣ ΒΓΑΛΑΤΕ ΤΟ ΛΑΔΙ...!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν θα με χαλάγε η μόνιμη μετατόπιση ΛεΤαλέκ στο κέντρο της άμυνας, του Τζαβέλλα στα αριστερά και η απόκτηση ενός πολύ ποιοτικού box2box.

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω δει καθόλου την ομάδα, για μένα υπάρχει η ΑΕΚ προ Τσουμπερ και μετά Τσουμπερ, τόσο άχρηστος είναι ο Λε Ταλεκ και ψάχνετε πού να τον παραχώσετε στην 11αδα λες και είναι τρύπιο σωβρακο; 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mobster21 said:

Εμένα δεν θα με χαλάγε η μόνιμη μετατόπιση ΛεΤαλέκ στο κέντρο της άμυνας, του Τζαβέλλα στα αριστερά και η απόκτηση ενός πολύ ποιοτικού box2box.

 

Τζαβελλας αριστερα δε γινεται, είναι ιδια περίπτωση με Χατζισαφι, εχει χρονια να παιξει εκει και ζητημα αν θα βγαζει 60λεπτο με τα τρεξιματα που θα χρειαζεται. Το ιδανικο θα ήταν μετατόπιση Λε Ταλεκ στην αμυνα και Μοχαμαντι για αριστερα. Ετσι θα χωρουσαν και ολοι οι παιχτες που εχουμε στο κεντρο, και ενδεχομενως δυναμωναμε και το κεντρο της αμυνας.

Link to comment
Share on other sites

Ερμηνεία Τσατάλη για μεταγραφή Ρότα:

"Μια μεταγραφή που, εκτός των άλλων, μάλλον σημαίνει και το τέλος της ενεργής παρουσίας του Μιχάλη Μπακάκη σε επίπεδο βασικού rotation. "

(efsyn)

Link to comment
Share on other sites

Εδω ο Βουλγαρης διαψευδει Δασκαλο.... προσεχε Βουλγαρη προσεξε καλα 

 

Το σχόλιο του Σταμάτη Βούλγαρη για την επικαιρότητα της ΑΕΚ

Σταμάτης Βούλγαρης

06/09/2021 | 22:16

Ολα δείχνουν ότι η ΑΕΚ δεν θα κάνει κάποια κίνηση της τελευταίας στιγμής.

Κάποιοι έχουν ενστάσεις για τη θέση του αριστερού μπακ, αλλά και για τη θέση του κεντρικού αμυντικού, όμως οι «κιτρινόμαυροι» δεν πρόκειται να κινηθούν για την απόκτηση κάποιους ελεύθερου παίκτη.

Αυτό τονίζει στο σημερινό σχόλιο για την ΑΕΚ ο Σταμάτης Βούλγαρης, προσθέτοντας όμως πως η Ενωση έχει το αβαντάζ της επιπλέον ξεκούρασης, αφού δεν έχει παιχνίδια για την Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Araujo21 said:

Εδω ο Βουλγαρης διαψευδει Δασκαλο.... προσεχε Βουλγαρη προσεξε καλα 

 

Το σχόλιο του Σταμάτη Βούλγαρη για την επικαιρότητα της ΑΕΚ

Σταμάτης Βούλγαρης

06/09/2021 | 22:16

Ολα δείχνουν ότι η ΑΕΚ δεν θα κάνει κάποια κίνηση της τελευταίας στιγμής.

Κάποιοι έχουν ενστάσεις για τη θέση του αριστερού μπακ, αλλά και για τη θέση του κεντρικού αμυντικού, όμως οι «κιτρινόμαυροι» δεν πρόκειται να κινηθούν για την απόκτηση κάποιους ελεύθερου παίκτη.

Αυτό τονίζει στο σημερινό σχόλιο για την ΑΕΚ ο Σταμάτης Βούλγαρης, προσθέτοντας όμως πως η Ενωση έχει το αβαντάζ της επιπλέον ξεκούρασης, αφού δεν έχει παιχνίδια για την Ευρώπη.

 

 

07/09/2021

Αυτοι ουτε μεταξυ τους δεν συμφωνουνε μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Araujo21 said:

Κάποιοι έχουν ενστάσεις για τη θέση του αριστερού μπακ, αλλά και για τη θέση του κεντρικού αμυντικού, όμως οι «κιτρινόμαυροι» δεν πρόκειται να κινηθούν για την απόκτηση κάποιους ελεύθερου παίκτη.

Αρα ο Σταματακος δεν εχει ενστασεις..

Ποσο πχιό εμετικός..

Link to comment
Share on other sites

γιατί η φώτο του χοντροκέφαλου ισπανού να βγάζει μια κραυγή απόγνωσης μου φαίνεται ύποπτη  . Δεν είχαν καμιά άλλη ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολεγκ Νταντσένκο δεν υπολογίζεται από τον Βλάνταν Μιλόγεβιτς και αναμένεται να αποχωρήσει από την ΑΕΚ.

Ο Ουκρανός δεξιός μπακ θέλει να επιστρέψει στη Ρωσία και σύμφωνα με πληροφορίες η Ενωση βρίσκεται σε προχωρημένες επαφές με την Ούφα για την παραχώρησή του.

Η μεταγραφική περίοδος στη Ρωσία ολοκληρώνεται απόψε το βράδυ και οι ιθύνοντες των ομάδων… τρέχουν για να τελειώσουν τη μεταγραφή και να προλάβουν την προθεσμία.

Θυμίζουμε πως ο Νταντσένκο ήρθε στην ΑΕΚ τον περασμένο Γενάρη, υπογράφοντας συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του ’24, αλλά δεν μπόρεσε να καθιερωθεί, μετρώντας μόλις 11 συμμετοχές με την Ενωση.

enwsi.gr

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

%CE%9C%CE%A0%CE%95%CE%9F%CE%A3-%CE%9C%CE

 

μου εχει κολλησει οτι εκεινη την ομορφη μερα, δρομολογηθηκαν 3 πραγματα

 

1) πειστηκε να κανει κι αλλες μεταγραφες ο Μελισσανιδης

2) να φαει 2 χαστουκια ο Αλεκος

3) να ληξει ενα φιλικο 4-3

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, billy21 said:

Ο Ολεγκ Νταντσένκο δεν υπολογίζεται από τον Βλάνταν Μιλόγεβιτς και αναμένεται να αποχωρήσει από την ΑΕΚ.

Ο Ουκρανός δεξιός μπακ θέλει να επιστρέψει στη Ρωσία και σύμφωνα με πληροφορίες η Ενωση βρίσκεται σε προχωρημένες επαφές με την Ούφα για την παραχώρησή του.

Η μεταγραφική περίοδος στη Ρωσία ολοκληρώνεται απόψε το βράδυ και οι ιθύνοντες των ομάδων… τρέχουν για να τελειώσουν τη μεταγραφή και να προλάβουν την προθεσμία.

Θυμίζουμε πως ο Νταντσένκο ήρθε στην ΑΕΚ τον περασμένο Γενάρη, υπογράφοντας συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του ’24, αλλά δεν μπόρεσε να καθιερωθεί, μετρώντας μόλις 11 συμμετοχές με την Ενωση.

enwsi.gr

Μέχρι τα μεσάνυχτα κράτησαν οι συζητήσεις της ΑΕΚ με την Ούφα όμως η ΑΕΚ δεν δέχτηκε τους όρους των Ρώσων και ο Νταντσένκο ξέμεινε.

Η Ρωσική ομάδα ήθελε τον παίκτη δανεικό για έξι μήνες και χωρίς να πληρώνει το συμβόλαιο του και παρότι χθες το πρωί φάνηκε να δέχεται να πληρώσει τελικά δεν βρέθηκε άκρη μέχρι αργά το βράδυ που τελείωσαν οι μεταγραφές στην Ρωσία.

Μέχρι το βράδυ όμως οι Ρώσοι άλλαζαν συνεχώς γνώμη και στο τέλος η μεταγραφή δεν έγινε και Νταντσένκο συνεχίζει στην ΑΕΚ και ο χρόνος θα δείξει πού και πώς θα αξιοποιηθεί.

aek365.org

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

%CE%9C%CE%A0%CE%95%CE%9F%CE%A3-%CE%9C%CE

 

μου εχει κολλησει οτι εκεινη την ομορφη μερα, δρομολογηθηκαν 3 πραγματα

 

1) πειστηκε να κανει κι αλλες μεταγραφες ο Μελισσανιδης

2) να φαει 2 χαστουκια ο Αλεκος

3) να ληξει ενα φιλικο 4-3

εχει παρει κιλα ο προεδρος

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:
20 minutes ago, George_D said:

εχει παρει κιλα ο προεδρος

τα εχασε για πλακα

Eχει το σωβρακο κατουρημενο ή ειναι η σκιά ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Eχει το σωβρακο κατουρημενο ή ειναι η σκιά ?

Σκιά βρε συ είναι, αφου φαινονται και τα δάκτυλα αυτού/αυτης που τραβάει την φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nestoridis21 said:

Σκιά βρε συ είναι, αφου φαινονται και τα δάκτυλα αυτού/αυτης που τραβάει την φωτογραφία.

Απο μεσα θα φοραει σερβιετακι πουτσας για να μην εκτιθεται..

Link to comment
Share on other sites

O Σιμανσκί ισοφάρισε την Αγγλία στο 90'. Δεύτερο γκολ μέσα σε λίγες μέρες. Νομίζω έρχεται ανεβασμένος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×