Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, billy21 said:

O Σιμανσκί ισοφάρισε την Αγγλία στο 90'. Δεύτερο γκολ μέσα σε λίγες μέρες. Νομίζω έρχεται ανεβασμένος.

Ο Σιμανσκι είναι μια χαρά παίκτης και μια χαρά ομάδα θα βρει αν κάνουμε καμία εξυπνάδα να τον βγάλουμε άχρηστο.Εχει ένα θέμα με το γκολ αλλά βγαίνει πολλές φορές σε θέση βολής.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παικτης ο πολωνος. 

Το θεμα ειναι να υπαρχει συστημα και ρολοι μες στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΜΑΝΚΣΙ + ΓΕΦΤΙΤΣ (αν μπορεί να αντεπεξέλθει στο 8)  μια χαρά είναι για αμυντκά χάφ στο 4-2-3-1 . Ο λε ταλεκ θα μένει εκτός αλλα μπορεί να μπαίνει στα στόπερ φυσικά . Mπροστά στο 3-1 Τσούμπερ Αμπραμπάτ γκαρσία και ούχο . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο λεταλεκ νομιζω κανει για αγκυρα μπροστα απτα στοπερ.  Αλλο συστημα δλδ. Στη γαλλια που επαιζε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

DM ήταν κυρίως σε σύστημα 3-4-1-2 και παίρνω σαν βάση την χρονιά 19-20 που ήταν βασικός. Νομίζω παίζει ακριβώς μπροστά από τα σεντερμπακ κ δύσκολα θα τον δεις να ανεβαίνει εκτός κ αν η άμυνα του δώσει σιγουριά. Στο δικό μου φτωχό μυαλό ο Γάλλος τραβάει μια γραμμή αριστερά μια δεξιά κ κινείται κόβοντας εκεί.

Link to comment
Share on other sites

επειδη το σκεφτομουν κι εγω και ειδα καπου το ελεγε κι ο Κετσετζογλου

 

μια καλη ενδεκαδα που χωρανε πολλοι θα ηταν σε 4-3-3

με Λε Ταλεκ, Σιμανσκι, Τσουμπερ - Γκαρσια, Αμραμπατ, Αραουχο.

 

Τωρα αν θελουμε και Γεβτιτς βασικο, θα μπαζεις φουλ στο κεντρο, δεν ξερω αν μπορει να σταθει ενδεκαδα με ολους αυτους.

 

οπως και να εχει, ας τους δουμε στο γηπεδο πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, nikos said:

επειδη το σκεφτομουν κι εγω και ειδα καπου το ελεγε κι ο Κετσετζογλου

 

μια καλη ενδεκαδα που χωρανε πολλοι θα ηταν σε 4-3-3

με Λε Ταλεκ, Σιμανσκι, Τσουμπερ - Γκαρσια, Αμραμπατ, Αραουχο.

 

Τωρα αν θελουμε και Γεβτιτς βασικο, θα μπαζεις φουλ στο κεντρο, δεν ξερω αν μπορει να σταθει ενδεκαδα με ολους αυτους.

 

οπως και να εχει, ας τους δουμε στο γηπεδο πρωτα.

Μάνταλος;

Ίσως θα ήμαστε η πρώτη ομάδα στη ιστορία που οι τρεις της αρχηγοί δεν θα παίξουν πάνω από 1000 λεπτά αρθροιστικά. 

Link to comment
Share on other sites

Σφικτο 4 3 3 με αυτους τους ακραιους μπορεις να παιξεις.

Και λεταλεκ 6αρι καθαρο. 

Μενουν ομως τα 8αρια . Σιμανσκι τσουμπερ;; ο τσουμπερ μαρκαρει παντως

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yiannis_21 said:

Μάνταλος;

Ίσως θα ήμαστε η πρώτη ομάδα στη ιστορία που οι τρεις της αρχηγοί δεν θα παίξουν πάνω από 1000 λεπτά αρθροιστικά. 

Μακάρι να είναι έτσι βεβαια, ελπίζω ότι με Μάνταλο και Μπακακη ξεμπερδεύουμε σιγά σιγά

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

επειδη το σκεφτομουν κι εγω και ειδα καπου το ελεγε κι ο Κετσετζογλου

 

μια καλη ενδεκαδα που χωρανε πολλοι θα ηταν σε 4-3-3

με Λε Ταλεκ, Σιμανσκι, Τσουμπερ - Γκαρσια, Αμραμπατ, Αραουχο.

 

Τωρα αν θελουμε και Γεβτιτς βασικο, θα μπαζεις φουλ στο κεντρο, δεν ξερω αν μπορει να σταθει ενδεκαδα με ολους αυτους.

 

οπως και να εχει, ας τους δουμε στο γηπεδο πρωτα.

Δεν θα βγει αυτό το σύστημα..σημανσκκ λε τα λεκ και τσουπερ δεν νομίζω να τα καταφέρουν στο μαρκάρισμα. 

αν γυρίσει ο σιμοες για μένα η ενδεκάδα πρέπει να ξεκινάει από Γαλανοπουλο κσι σιμοες. 

το ιδανικό δίδυμο για μένα είναι γαλανό Σιμανσκι. με τσουπερ η αμραμπατ μπροστά 

η μετά τριάδα με λεταλεκ, γάλανο η σιμοες, και  σιμανσκι

γενικά θεωρώ όταν δεν παίζουν γαλανό σιμοες θα χουμε θέμα. 

μακαρι ο γιεφτιτς να ναι καλύτερος από Σιμανσκι και να παίζει αυτός. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, billy21 said:

Άλλος Χνιντ από 'δω. Αν είναι καμιά μανατζερική εξυπηρέτηση οκ, αλλά μην πληρώσουμε και τόσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SpiRos said:

Άλλος Χνιντ από 'δω. Αν είναι καμιά μανατζερική εξυπηρέτηση οκ, αλλά μην πληρώσουμε και τόσα.

Ελπιζω να ειναι αρδοκαραγκιοζιές χωρις ουσισαστικη βαση..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δε παιζει να ισχυει, αλλα στο βιντεακι ειδα πασες τρομερα υψηλου επιπεδου. Πασες που ο Μανταλος ουτε που εχει σκεφτει να κανει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εκτιμω οτι προσπαθησαν για Μοχαμαντι και δεν τα βρηκαν στο συμβολαιο, οποτε μαλλον παπαλα.

 

Εντωμεταξυ στις 16.30 κανουν παρουσιαση μεταγραφων οι Κονε-Παπαδημητριου, δεν ξερω αν σκοπευουν να πουν τιποτα χρησιμο.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ στις 16.30 κανουν παρουσιαση μεταγραφων οι Κονε-Παπαδημητριου, δεν ξερω αν σκοπευουν να πουν τιποτα χρησιμο.

 

e33.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×