Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, billy21 said:

Το Σάββατο φιλικό με τον Αστέρα, άγνωστο αν θα είναι κεκλεισμένων για όλους πάλι.

Μόνο ο Κεφτές θα το δει για να μας ανοίξει τα μάτια. Πρέπει να εκπαιδευτεις πρώτα και μετά, αν το κρίνουν απαραίτητο, θα σε βάλουν μέσα. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Γκαϊτάν είναι δεκάρι. Ο Βραζιλιάνος εξτρέμ. Και οι 2 χωρανε, Μανταλε στο καλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βιάστηκαν να ανανεώσουν το παρτάλι. Το μόνο καλό που μπορεί να προκύψει από αυτή την ανανέωση είναι πώληση. Και φυσικά όχι τίποτα τρομερά λεφτά. Ακόμα και 1-1.5 μυριο πρόταση να έρθει ΠΡΕΠΕΙ να τον δώσουν. Μιλάμε για παίχτη που μετά την ΑΕΚ, θα βρει κανένα συμβόλαιο στην Κύπρο ξέρω γω.. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mporat said:

Μόνο ο Κεφτές θα το δει για να μας ανοίξει τα μάτια. Πρέπει να εκπαιδευτεις πρώτα και μετά, αν το κρίνουν απαραίτητο, θα σε βάλουν μέσα. 

Είμαι σίγουρος ότι ο Ανδρέας έχεις τους κωδικούς κ τα γράφει μόνος του σε τέτοιες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξεχασει πως ειναι να εχεις παικταραδες με τους Μανταλους που μπλεξαμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ από τη Βελεζ και μετά Μπακακης και Μάνταλος είναι «τραυματίες». Πρόταση τους έχουν πει να φέρουν ίσως και δεν έρχεται ούτε από την ενορία τους 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμ Μήτσο μου έτσι είναι, τρία χρόνια ξηλωμα θα δυσκολευτείς κάποια στιγμή, αν θες να ξαναστησεις σοβαρή ομάδα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Τώρα αυτούς τους βρήκαμε εμείς εδώ ή όντως τους κοιτάει η ομάδα;

εμεις τους χαζευουμε μεχρι να ξαναπεσουμε στα σκληρα με Μανταλο 10χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ από τη Βελεζ και μετά Μπακακης και Μάνταλος είναι «τραυματίες». Πρόταση τους έχουν πει να φέρουν ίσως και δεν έρχεται ούτε από την ενορία τους 

Ε με τέτοιο συμβόλαιο και να φοβάσαι να βαρεσεις πέναλτι πάει πολύ.... έπρεπε να έχει φύγει ήδη μόνος του. Το θέμα είναι ότι δεν τους παίρνει ούτε ο ύπνος, αλλά το παίζουν και καμπόσοι και μάγκες και τα πάντα όλα......τρία χρόνια έχει φέρει ο γέρος την ΑΕΚ στο ύψος τους. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ από τη Βελεζ και μετά Μπακακης και Μάνταλος είναι «τραυματίες». Πρόταση τους έχουν πει να φέρουν ίσως και δεν έρχεται ούτε από την ενορία τους 

Μπορεί να τραυματιστηκε στο διαγνωστικό, δεν έχει διευκρινιστει 

Capture+_2021-08-18-00-50-14.png

Link to comment
Share on other sites

Πουλά βρε πούστη μου το Μάνταλο και το Σακχοφ για ένα ντενεκε φέτα, διωξε Μπακακη, Ντατσενκο, Λόπες, Σιμαο και Μιται, Αλαμονη δανεικους και κάνε ρελάνς το τελευταίο δεκαήμερο από την αγορά των ελεύθερων να πάμε να το σηκώσουμε. Νιώσε λίγο. Μάνατζερ δεν έχουν ανοίξει οι κερατάδες δίπλα σου;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Δεν υπάρχει Φαλκέ λένε πλέον. Στο προσκήνιο ένας γνωστός Αργεντινός μεσοεπιθετικός 33ετων με πλούσιο βιογραφικό και ένας Βραζιλιάνος 30αρης πιο άσημος. Με αυτούς συζητούν.

Και πιο δύο παίζουν σε πολλές θέσεις μεσοεπιθετικά.

Σε άλλα νέα ο Μαροκινός με το καλημέρα έδειξε λέει σπουδαία στοιχεία στην προπονηση.Επισης χαρηκε με την αναβολή ο Μιλόγεβιτς, θέλει δουλειά η ομάδα.

 

1 hour ago, Hades said:

NICO GAITAN 

Δάσκαλε σε ευχαριστώ! 

 

1 hour ago, Araujo21 said:

 

1 hour ago, Skepastos said:

Δασκαλε σε ευχαριστω. Τον ειχε ο Μιλογεβιτς παιχτη. Εγκρίνω. 

https://www.transfermarkt.com/leonardo/profil/spieler/241163

ο γκαιταν ειναι δεκαρι , ο βραζιλιανος αριστερο εξτρεμ. Αραγε παμε και για τους 2?

Link to comment
Share on other sites

O Λεονάρντο έχει έφεση στο να παίζει με μέτωπο και να ντριμπλάρει-προσπερνάει τον αντίπαλο, δηλαδή στο ένας με έναν.

Με τον Ολυμπιακό το 2017 επί Χάσι, την ίδια μέρα που παίζαμε με την ΤΣΣΚΑ και γυρνούσα από το γήπεδο, δεν είχε παίξει ιδιαίτερα καλά όπως είχα διαβάσει, ίσως επειδή κιόλας ήταν να πάρει μεταγραφή όπως και συνέβη.

 

Link to comment
Share on other sites

άμα πάρουμε και τους δύο, ο αραμπαμπατ θα παίζει δεξιά, μπροστά ο ουχο και ο Πέτρος καθόλου. Ρε λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Ο Γκαϊτάν είχε προταθεί στον βαζελο και εγραφαν ότι είναι εξωπραγματικά ακριβος.

Και βασικα δεν ξερω πώς προέκυψε, ο μονος 33χρονος Αργεντινός είναι;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν ήθελα άμεσα αποτελέσματα πάντως θα κοιταγα μόνο τη λίστα των ελεύθερων. Μιλάμε υπάρχουν παιχταράδες ελεύθεροι για διάφορους λόγους. Αρκεί να κανεις τη σωστή επιλογή και να μειώσεις το ρισκο 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κοίταζα για ένα χαφαρο οχτάρι, και μετά χωρίς να είναι επείγον για δεκαρι....

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nikos said:

Και βασικα δεν ξερω πώς προέκυψε, ο μονος 33χρονος Αργεντινός είναι;

Εγώ δεν βρήκα άλλον με πλούσιο βιογραφικό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα παμε και παρουμε γκαιταν και λεοναρντο, και παιζουμε με 4αδα ουχο γκαιταν λεοναρντο αμραμπατ μπροστα, στα χαφ με σιμασκι γαλανοπουλο θα μοιαζουμε σαν το ανεκδοτο του ουζουνιδη και η ομαδα κομμενη στα δυο. Για Λεταλέκ δε το συζηταμε, δεν μπορει σε δυαδα ο ανθρωπος.

Αμαρτία να μην παρουμε εναν παικταρα box to box τουλαχιστον, αν δινονται λεφτά παντα. 

Βεβαια δεν το συζηταμε, αν το δίλημμα είναι αυτοι η ο πετρος, διαλέγουμε αυτοί. Απλά δεν θα πρεπε να ειναι η μεσοεπιθετική γραμμη προτεραιότητά αυτή τη στιγμή. Δεν θέλω να γίνομαι @Kostas21, αλλα δεν εχουμε χαφ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τώρα σοβαρά πως πιστεύετε ότι μπορεί να πάρουμε Gaitan? Μόνο αν έρθει για να τη βγάζει σε καμία Μύκονο. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×